Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-06, 21:25   #4171
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
ja mam właśnie zaczerwienienia i stosuję NC, dobrze wyglądam w oliwkowych odcieniach podkładu
z drugiej strony kolory na oko muszę mieć już idące w chłód

NW jak dla mnie to dla porcelanowych typów
chociaż na tej czarno-białej fotce z bloga wyglądasz na potencjalnie porcelanową/chłodną na twarzy..
no i tutaj to właśnie nazewnictwo wprowadza zamieszanie.. ja zawsze byłam przekonana, że jestem zimna i tutaj wg wszystkich jestem.. dlatego właśnie powinnam mieć NC.. wg Angoli i Iroli róż jest ciepły, a żółć jest zimna
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 21:31   #4172
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
jej chodziło o to, że nie możemy się sugerować tylko twarzą, bo przez to, że jest ciemniejsza od szyi daje nam trochę złe odniesienie.. musimy dopasować podkład do całego ciała.. więc najlepiej wyśrodkować odcień między szyją i twarzą.. i jak twarz wyjdzie ciut ciemniejsza, to polecieć po szyi i dekolcie delikatnie bronzerem..

dzięki za wskazówkę co do tego NC na pewno wypróbuję
a powiedz mi jeszcze czy pomieszanie mi moich NW z białym Face & Body coś da? tylko rozjaśni kolor nie zmieniając tonu? dostaliśmy jeszcze C3.. może tego spróbować pomieszać z NW?
biały face nic nie da tylko rozjasni tak jak piszesz, C3 niby powinien coś dać ale minimalnie bo przegrywa siłą krycia wiec nawet jak dasz pół na pół to rożnica będzie nie wielka, poza tym F&B nie ma w składzie silikonów i bardzo cieżko sie miesza z innymi podkładami, a może żeby zuzyć te NW kup sobe do wykończenia zółty set powder wtedy on zneutralizuje czesć tego rózowego tonu, a i jak cos chcesz w marcu to prosze o liste w miare szybko najlepiej do czwartku
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 21:37   #4173
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
biały face nic nie da tylko rozjasni tak jak piszesz, C3 niby powinien coś dać ale minimalnie bo przegrywa siłą krycia wiec nawet jak dasz pół na pół to rożnica będzie nie wielka, poza tym F&B nie ma w składzie silikonów i bardzo cieżko sie miesza z innymi podkładami, a może żeby zuzyć te NW kup sobe do wykończenia zółty set powder wtedy on zneutralizuje czesć tego rózowego tonu, a i jak cos chcesz w marcu to prosze o liste w miare szybko najlepiej do czwartku
a babka dzisiaj mieszała jakiegoś BB z F&B właśnie i wyszedł super.. mówiła tylko, że on jest specyficzny i trzeba go najpierw rozgrzać rozcierając trochę na dłoni.. będę coś kombiniować.. a nóż widelec se zmieszam idealny podkład

chcę, chcę, chcę wyślę wyślę
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 21:39   #4174
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

To co piszesz Matriby tłumaczyłoby dlaczego moja ziemista koleżanka dostała NW.
W sumie trochę za jasny jej chyba dobrali - ale lepszy za jasny niż za ciemny.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 21:43   #4175
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
To co piszesz Matriby tłumaczyłoby dlaczego moja ziemista koleżanka dostała NW.
W sumie trochę za jasny jej chyba dobrali - ale lepszy za jasny niż za ciemny.
dokładnie za jasny zawsze można trochę przyciemnić..
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 21:46   #4176
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
a babka dzisiaj mieszała jakiegoś BB z F&B właśnie i wyszedł super.. mówiła tylko, że on jest specyficzny i trzeba go najpierw rozgrzać rozcierając trochę na dłoni.. będę coś kombiniować.. a nóż widelec se zmieszam idealny podkład

chcę, chcę, chcę wyślę wyślę
jak sie zaweźmiesz i dobrze pomieszasz to pewnie sie da, laski w warszawie mieszają Studio fix z F&B ale jak dla mnie tworzy sie jakaś mieszanina a nie jednorodny podkład, bo po kilku chwilach fazy sie odzielają - dla mnie taka sytuacja dyskwalifikuje takie połączenia (z tych podkłądów co mam przetestowałem chyba każdy z każdym i wiem które sie lubia a które nie, wiesz musisz poprostu zrobic ileś testów na tych podkładach co masz ) za to Studio fix bardzo ładnie miesza sie z Select miszanina jest jednorodna bardzo lubie to połaczenie, ciekawy podkłąd wychodzi, matowy, cłakiem nieżle kryje, lepiej sie rozprowadza i wtapia - spróbuj polecam
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 21:48   #4177
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Czy kolekcja Jeanius jest juz dostepna? I czy jest w PL? Z gory slicznie dziekuje za odpowiedz
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-06, 21:54   #4178
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Na przykład mój
Mój niestety nie ma

Cytat:
Napisane przez anarchia25 Pokaż wiadomość
To skoro mowa o debenhams to i ja się zapytam dla pewności - w bristolu stacjonarnie mac jest ??
W Bristolu są chyba 3 albo cztery sklepy MAC i z tego co wiem to jeden w Debenhams.

Tak wogóle to się muszę pożalić na MACa na lotnisku Stansted, bo w nim prawie nic nie było z tego co chciałam, jedyne co to się w Mighty Aphrodite zaopatrzyłam, a pozatym lipa i brak Creamblendsów ( a powinny już być )
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 21:58   #4179
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
jak sie zaweźmiesz i dobrze pomieszasz to pewnie sie da, laski w warszawie mieszają Studio fix z F&B ale jak dla mnie tworzy sie jakaś mieszanina a nie jednorodny podkład, bo po kilku chwilach fazy sie odzielają - dla mnie taka sytuacja dyskwalifikuje takie połączenia (z tych podkłądów co mam przetestowałem chyba każdy z każdym i wiem które sie lubia a które nie, wiesz musisz poprostu zrobic ileś testów na tych podkładach co masz ) za to Studio fix bardzo ładnie miesza sie z Select miszanina jest jednorodna bardzo lubie to połaczenie, ciekawy podkłąd wychodzi, matowy, cłakiem nieżle kryje, lepiej sie rozprowadza i wtapia - spróbuj polecam
masz na myśli Select Foundation? akurat go nie mam
ale próbuję mieszać te co mam.. bo od kilku tygodni coś mi te moje kolory nie dają spokoju.. myślałam, że zbladłam i są za ciemne.. a one po prostu są za różowe, stąd różnica między twarzą i szyją i tak mieszałam je głównie z MUFE HD, bo jest jaśniejszy od pozostałych i było lepiej.. choć nie idealnie.. mam próbki NC z ProLongweara.. coś z nich wykombinuję
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 21:58   #4180
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Czy kolekcja Jeanius jest juz dostepna? I czy jest w PL? Z gory slicznie dziekuje za odpowiedz
w PL nie będzie
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 22:01   #4181
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
Tak wogóle to się muszę pożalić na MACa na lotnisku Stansted, bo w nim prawie nic nie było z tego co chciałam, jedyne co to się w Mighty Aphrodite zaopatrzyłam, a pozatym lipa i brak Creamblendsów ( a powinny już być )
oni na lotnisko dostają kolekcje czasem z kilkudniowym opóźnieniem.. czasem nie maja wszystkich, bo to tylko lotnisko ale generalnie mają dużo, jak na tego typu 'salon'.. ja uwielbiam Stansted
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-06, 22:07   #4182
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Mam takie pytanie - bo widzę że rozmowa się toczy wokół F&B . Kiedzđ używałam tego podkładu i byłam bardzo zadowolona, ale po jakimś czasie dostałam uczulenia i nie wiedziałam za bardzo od czego, wpierw obwiniłam maseczkę, którą kupiłam w sklepie i jakoś fluid odstawiłam. Ostatnio znów sobie go zakupiłam i dziś pierwszy raz go nałożyłam na twarz, ale znów pojawiło się ściąganie i zaczerwienienie na twarzy i nie wiem dlaczego tak się dzieje. Raz używam 3/4 buteleczki i nic mi nie jest, a po pewnym czasie mnie uczula. Dodam, że inne fluidy z MACa mnie nie uczulają ani nic ... tylko ten.
Miał już Ktoś z tym problem?
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 22:07   #4183
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
w PL nie będzie
Dziekuje
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 22:35   #4184
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez princess_of_agony Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie - bo widzę że rozmowa się toczy wokół F&B . Kiedzđ używałam tego podkładu i byłam bardzo zadowolona, ale po jakimś czasie dostałam uczulenia i nie wiedziałam za bardzo od czego, wpierw obwiniłam maseczkę, którą kupiłam w sklepie i jakoś fluid odstawiłam. Ostatnio znów sobie go zakupiłam i dziś pierwszy raz go nałożyłam na twarz, ale znów pojawiło się ściąganie i zaczerwienienie na twarzy i nie wiem dlaczego tak się dzieje. Raz używam 3/4 buteleczki i nic mi nie jest, a po pewnym czasie mnie uczula. Dodam, że inne fluidy z MACa mnie nie uczulają ani nic ... tylko ten.
Miał już Ktoś z tym problem?
U mnie przy pierwszej aplikacji F&B zobił mi buraka, szczypał i w ogóle był okropny. Drugiej szansy nie było. Usłyszałam w sklepie, że jestem pierwszą osobą na którę F&B tak działa.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 22:38   #4185
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
oni na lotnisko dostają kolekcje czasem z kilkudniowym opóźnieniem.. czasem nie maja wszystkich, bo to tylko lotnisko ale generalnie mają dużo, jak na tego typu 'salon'.. ja uwielbiam Stansted
Byłam w centrum dosłownie chwilę i nie miałam czasu przejść się do MACa, postawiłam na lotnisko, bo myślałam, że wszystko będzie, ale się zawiodłam. Następnym razem lecę z Luton a tam nie ma maca No nic trudno przejdę się do naszego wrocławskiego salonu pomacać te kremowe róże.
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 22:43   #4186
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

W takim razie zostalam wprowadzona w blad lub to jakies nieporozumienie
Tak czy inaczej nie moge sie juz doczekac tej nowej kolekcji
bo jak pisalam Jeanius niezaciekawa.
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 22:48   #4187
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
U mnie przy pierwszej aplikacji F&B zobił mi buraka, szczypał i w ogóle był okropny. Drugiej szansy nie było. Usłyszałam w sklepie, że jestem pierwszą osobą na którę F&B tak działa.
U mnie przy aplikacji jest wszystko OK. Dopiero po jakimś czasie, 2-3 godziny twarz zaczyna się czerwienić i lekko ściągać . Po zmyciu twarz burak , ale najgorzej jest na drugi dzień -twarz spuchnięta (aż oczu nie mogłam otworzyć), cała chropowata, sucha i czerwona (przynajmniej tak było dwoma ostatnimi razy, mam nadzieję, że jutro będzie w miarę OK ), potem tylko się łuszczy.
Mnie w MACu to samo powiedzieli , ale z drugiej strony co mieli innego powiedzieć. Ciekawa jestem tylko, który ze składników uczula. Nie znam się zbytnio na chemii kosmetycznej .
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 22:51   #4188
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez princess_of_agony Pokaż wiadomość
U mnie przy aplikacji jest wszystko OK. Dopiero po jakimś czasie, 2-3 godziny twarz zaczyna się czerwienić i lekko ściągać . Po zmyciu twarz burak , ale najgorzej jest na drugi dzień -twarz spuchnięta (aż oczu nie mogłam otworzyć), cała chropowata, sucha i czerwona (przynajmniej tak było dwoma ostatnimi razy, mam nadzieję, że jutro będzie w miarę OK ), potem tylko się łuszczy.
Mnie w MACu to samo powiedzieli , ale z drugiej strony co mieli innego powiedzieć. Ciekawa jestem tylko, który ze składników uczula. Nie znam się zbytnio na chemii kosmetycznej .
No właśnie - najlepiej byłoby wykryć ten składnik - tylko jak?
Mi aż takiej krzywdy nie zrobił, bo w błyskawicznym tempie został zmyty.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 23:28   #4189
anarchia25
Zakorzenienie
 
Avatar anarchia25
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 698
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
Mój niestety nie ma



W Bristolu są chyba 3 albo cztery sklepy MAC i z tego co wiem to jeden w Debenhams.

Tak wogóle to się muszę pożalić na MACa na lotnisku Stansted, bo w nim prawie nic nie było z tego co chciałam, jedyne co to się w Mighty Aphrodite zaopatrzyłam, a pozatym lipa i brak Creamblendsów ( a powinny już być )
a wiesz może gdzie sa te sklepy mniej wiecej ? bo ja jak szukam na google to mi tylko ten z debenhams wyskakuje
szukam sklepu z najwiekszym asortymentem .
__________________
I remember when,
I remember, I remember
When I lost my mind
There was something so pleasant
about that phase.
Even your emotions had an echo
In so much space
(Gnarls Barkley )
anarchia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-07, 07:59   #4190
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
ja mam właśnie zaczerwienienia i stosuję NC, dobrze wyglądam w oliwkowych odcieniach podkładu
z drugiej strony kolory na oko muszę mieć już idące w chłód

NW jak dla mnie to dla porcelanowych typów
chociaż na tej czarno-białej fotce z bloga wyglądasz na potencjalnie porcelanową/chłodną na twarzy..
mi kobietka w MAC w Arkadii dobrala podklad NW20, jednak z perspektywy czasu i analizy mojej plytko unaczynionej geby widze ze jednak jestem NC.
zwlaszcza ze szyje mam lekko zolta
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 08:26   #4191
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
baza, P+P transparent, 15 cieni, róż, paleta na cienie i na róże, bronzer, smolder, 2 pomadki, korketor, 2 podkłady Face & Body (biały i jakiś ciemniejszy).. chyba wsio.. nie pamiętam

edit: i tusz do rzęs
super zestawik. Zazdraszczam a jakie cienie i róż?? wklejałaś może na swatchowy (idę oblookać ) No i wreszcie się wydało, że żółciochem jesteś a tak serio- moze uda Ci sie jakoś wykorzystać te podkłądy, bo wymiana wszystkiego owszem-fajna, ale kosztowna.

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
mądrze gada, choć tak nie do końca bo wiekszość z nas ma jaśniejsze szyje i takie idealnie dobranie do szyi będzie wybladzało twarz co nie u każdego sie sprawdzi chociaż w sumie powiem ci szczerze że jak maluje to najbardziej podoba mi się jak zmieszam w tym samym podkładzie i kolorze NC z NW wtedy wychodza takie ładne ''środkowe'' beże, wiec może jak do kupisz NC to nie tylko dla siebie ale i do kufra będziesz miała idealną opcje do mieszania
pytanie brzmi - czy i dlaczego jestem dziwadłem??? mam szyję ciut ciemniejszą niż twarz, a nie używam samoopalaczy itp.... może skutek codziennego dośc intensywnego złuszczania buzi (inaczej niestety dopada mnie zmora odstających skórek mimo nawilżania)??? no nic, ale u mnie ta teoria jest w 100 % trafiona - muszę dopberać kolor do szyi, inaczej bym wyglądała jakbym sobie twarz mąką pokryła, a szyje i ręce zostawiła normalne
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 08:48   #4192
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
baza, P+P transparent, 15 cieni, róż, paleta na cienie i na róże, bronzer, smolder, 2 pomadki, korketor, 2 podkłady Face & Body (biały i jakiś ciemniejszy).. chyba wsio.. nie pamiętam

edit: i tusz do rzęs
Jakie cienie, jakie może któregoś chcesz się pozbyć?

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
super zestawik. Zazdraszczam a jakie cienie i róż??
No właśnie
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 08:55   #4193
88Malgorzata
Raczkowanie
 
Avatar 88Malgorzata
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 129
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

witam a co powiecie o pedzlach do majijazu z maca ja mam kozlowskiego i nie jestem zadowolona wiec szkam czegos nowego
88Malgorzata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 09:02   #4194
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez anarchia25 Pokaż wiadomość
a wiesz może gdzie sa te sklepy mniej wiecej ? bo ja jak szukam na google to mi tylko ten z debenhams wyskakuje
szukam sklepu z najwiekszym asortymentem .
Niestety w Bristolu byłam tylko kilka razy i bez zamiarów MACowych, więc się nie orientuję. Jeżeli wyskakuje Ci tylko Debenhams to może się mylę i jest tylko 1, teraz to sama nie wiem.
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 09:25   #4195
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Jakie cienie, jakie może któregoś chcesz się pozbyć?

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------



No właśnie
ja mam cienie na wymianę w podpisie
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 09:30   #4196
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Jeszcze tylko 1 dzień do jutra
kto też się jutro wybiera ?
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 09:31   #4197
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Ten wymarzony, walący po gałach róż jest już MÓJ! *.* Tylko jeszcze musi do mnie dojechać
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 10:40   #4198
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
w Debenhamsie nie ma stacjonarnie Mac'a - tylko on line z tego co się orientuję
Uuuuuu
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 11:09   #4199
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Jeszcze tylko 1 dzień do jutra
kto też się jutro wybiera ?
Ja też jutro się wybieram do MACa (Kraków) I też postaram się być przed 9

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Ten wymarzony, walący po gałach róż jest już MÓJ! *.* Tylko jeszcze musi do mnie dojechać
Napisz koniecznie jak już go dostaniesz jak się sprawuje Mi też bardzo podoba się ten róż, ale ciężko mi sobie wyobrazić jaki dokladnie będzie dawał efekt na mojej cerze (oglądałam zdjęcia na necie, ale różnie to wyglądało)
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 11:32   #4200
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez 88Malgorzata Pokaż wiadomość
witam a co powiecie o pedzlach do majijazu z maca ja mam kozlowskiego i nie jestem zadowolona wiec szkam czegos nowego
cóż można powiedzieć....dobra jakość ma swoja cenę. Co do typów, to każdy ma swoje ulubione- ja mogę napisać moje:
217 - do cieni uniwersalny (można nałożyć, rozetrzeć, zintensyfikować it)
168 - jeśli ktoś szuka takiego idealnego (wzorcowy skośny pędzel do modelowania)to ten się nada i do różu, i do bronzera
187 - wielozadaniowy. Jedni używają jako niezbędnik do podkładu (to akurat nie ja), inni do kremowych róży i bronzerów (to bywam ja), jeszcze inni do całej reszty sypkich produktów, np rozświetlaczy, różu, bronzera, pudru w kulkach (to na pewno jestem ja )
reszta - cóz, co komu trzeba i co kto lubi. No ja na pewno jeszcze mam płaszczaka do podkładu (190), kabuki (choć teraz jakoś stoi nieużywany) i pędzlek do pigmiaków (taki mały czarny, ale nie pamiętam numerka bo mi chrześnica zdrapała ).
Mogę spytać dlaczego nie jesteś zadowolona z Kozłowskiego? Ma dobre opinie i sama zastanawiałam sie , czy nie dokupic coś z pędzli właśnie tej firmy....
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:05.