Patenty na bycie NAJ - cz. II - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-09, 07:18   #4351
aaaniaaa666
Raczkowanie
 
Avatar aaaniaaa666
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 132
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Próbki to podstawa
Szkoda tylko, że w niektórych drogeriach tak nie myślą i ich nie dają tak jakby próbka kosmetyku była produktem luksusowym

heh no... ja nie wiem co oni z tym maja :P probki chca dla siebie. kilkanascie (albo wiecej) takich i masz prawie pelnowymiarowy produkt :P

pojawila sie jeszcze baza wygladzajaca z AA intense therapy... mam probeczke, ale na razie nie ma okazji zebym ja przetestowala.. byc moze najblizsza w lipcu/sierpni na weselu.. jak cos to dam znac
__________________
Pani Ratownik

Przyszła dyplomowana kosmetyczka

Początkująca Włosomaniaczka...

Mój P.
aaaniaaa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 07:33   #4352
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Jeśli kupujesz też inne kosmetyki Sephory, to warto kupić bazę, kiedy jest "trzeci produkt za złotówkę" - kupowałam przy ostatniej promocji podkład, puder i bazę, a że w sumie w podobnych cenach są, to całkiem sensownie mi to wyszło

Dziewczyny, ja w takiej sprawie, czy macie patent na wrastające włoski na nogach???
Od dłuższego czasu już depiluję nogi depilatorem, peeling dwa razy w tygodniu i balsamowanie albo oliwka po każdej kąpieli to już standard, ale paskudy i tak wrastają Gorzej było kiedy goliłam maszynką, ale teraz dobrze nie jest... co robić
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 08:57   #4353
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Zawsze mialam tisane w słoiczku, ale jak okazało się, że jest dostępny w sztyfcie to się ucieszylam. Niestety moje wrazenia sa takie jak neitki- więc nie polecam.

A ja tak teraz trochę z innej beczki. Mianowice chodzi o to, że mam brzydką cerę i muszę używać podkładu. I z każdym z nich mam ten sam problem.. na początku jest wszystko ok, a potem zmienia kolor i się ściera. Myślalam, że to zależy od tego, ze kupowałam raczej tanie podklady, ale z każdym kończącym się podkladem kupowałam coraz to lepszy i zawsze ten sam problem. Doszłam do wniosku, ze może to wina tego, iz nie używam bazy pod podkład? Trzymałby się wtedy o wiele dlużej, prawda? Możecie mi więc jakąś bazę doradzić? A moze widzicie w czyms innym problem?
A ja mam taka jedną myśl, nie znam Twojej pielęgnacji, ale może za słabo nawilżasz twarz? Wtedy po kilku godzinach warstwa sebum zaczyna oddzielać podkład od skóry, wygląda on kiepsko i bardzo szybko znika pod najmniejszym dotykiem. Ja mam tłustą cerę, smaruję się filtrem 50+ i paradoksalnie wszystko mi się lepiej trzyma na twarzy, jak przed filtrem położę jeszcze nawilżacz, mimo, że wydawałoby się, że moja skóra nie potrzebuje. Może to to? I jeszcze jedno - przemyśl podkład mineralny - moim zdaniem nie jest to droga impreza (Przykładowo, ja kupuję z buff'd, wychodzi mnie około 55-60 zł a starcza na ponad pół roku)

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Od razu przypomniały mnie się zeszłoroczne wakacje pod namiotem w upale powyżej 30 stopni Mój płyn do soczewek był ciepły, natomiast Tisane w słoiczku pływało. Potem zastygło mi nierówno i dziwnie to wyglądało.

Przy trzydziestu stopniach to rozumiem i byłabym w stanie chyba każdemu kosmetykowi wybaczyć, ale nie jak jest 0 stopni na dworze a mnie taki proces zachodzi w kieszeni kurtki
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 18:28   #4354
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
A ja mam taka jedną myśl, nie znam Twojej pielęgnacji, ale może za słabo nawilżasz twarz? Wtedy po kilku godzinach warstwa sebum zaczyna oddzielać podkład od skóry, wygląda on kiepsko i bardzo szybko znika pod najmniejszym dotykiem. Ja mam tłustą cerę, smaruję się filtrem 50+ i paradoksalnie wszystko mi się lepiej trzyma na twarzy, jak przed filtrem położę jeszcze nawilżacz, mimo, że wydawałoby się, że moja skóra nie potrzebuje. Może to to? I jeszcze jedno - przemyśl podkład mineralny - moim zdaniem nie jest to droga impreza (Przykładowo, ja kupuję z buff'd, wychodzi mnie około 55-60 zł a starcza na ponad pół roku)




Przy trzydziestu stopniach to rozumiem i byłabym w stanie chyba każdemu kosmetykowi wybaczyć, ale nie jak jest 0 stopni na dworze a mnie taki proces zachodzi w kieszeni kurtki
Ojej, aż tak?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 20:06   #4355
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
A ja mam taka jedną myśl, nie znam Twojej pielęgnacji, ale może za słabo nawilżasz twarz? Wtedy po kilku godzinach warstwa sebum zaczyna oddzielać podkład od skóry, wygląda on kiepsko i bardzo szybko znika pod najmniejszym dotykiem. Ja mam tłustą cerę, smaruję się filtrem 50+ i paradoksalnie wszystko mi się lepiej trzyma na twarzy, jak przed filtrem położę jeszcze nawilżacz, mimo, że wydawałoby się, że moja skóra nie potrzebuje. Może to to? I jeszcze jedno - przemyśl podkład mineralny - moim zdaniem nie jest to droga impreza (Przykładowo, ja kupuję z buff'd, wychodzi mnie około 55-60 zł a starcza na ponad pół roku)
w sumie możesz mieć rację, a raczej ją masz, bo niczym nie nawilżam twarzy.. jedynie pod podklad stosuję filtr 50+ , ale kremu nie nakładam, bo mnie raczej wszystko potem z twarzy splywa i zapycha. A jesli mogę zapytac to jakiego kremu używasz?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 20:35   #4356
93paulina
Rozeznanie
 
Avatar 93paulina
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 504
GG do 93paulina
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Witam. Ja stosuję olej rycynowy na twarz - nie zapycha, działa świetnie! Cera jest miła w dotyku, uspokojona. Myślicie, że mogę używać tego oleju pod makijaż? (u mnie to tylko korektor i puder)
__________________
Jak łatwo obudzić w człowieku pragnienie, a jak trudno je potem zaspokoić...
93paulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 20:53   #4357
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ja bym nie użyła oleju rycynowego pod makijaż- a w życiu Przecież to wsiąka przez wieki...

A ja Wam powiem, że mam ostatnio naprawdę piękną skórę jasne, że niespodzianki się zdarzają, ale mam tłustą skórę, więc nie mogę się spodziewać niczego innego. Jest za to gładka, rozświetlona i mało się błyszczy.

Używam: raz w tygodniu peeling enzymatyczny(poniedziałek ), dermogal a+e + kilka kropki juvitu z wit. C (wtorek), gdzieś koło czwartu posmaruję olejem rycynowym, w pozostałe dni dermogal, lub ewewntualnie czerwony krem z garniera, jeśli ejstem bardzo zmęczona Na dzień filtr Kolastyny 50 SPF (wiem, że nie jest do końca fotostabilny, ale na to marne słońce mi wystarcza, poza tym nie zapycha, trzyma makijaż, nie nabłyszcza...)
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 09:01   #4358
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
w sumie możesz mieć rację, a raczej ją masz, bo niczym nie nawilżam twarzy.. jedynie pod podklad stosuję filtr 50+ , ale kremu nie nakładam, bo mnie raczej wszystko potem z twarzy splywa i zapycha. A jesli mogę zapytac to jakiego kremu używasz?
Pod filtr kładę kozie mleko 1 ziai, a mój filtr to pollena ewa 50+, on jest dość specyficzny, bo ma jakby inną tłustość bazy, zostawia inny film niż wszystkie filtry których do tej pory używałam, bardzo trudno mi to wrażenie opisać. Przez jakiś czas dla mojej tłustej skóry sam filtr był ok, ale teraz się przekonałam, że tłusta baza kremu wcale nie musi oznaczać nawilżania....

No, a z tisane - aż tak, co z tego, że nawilża świetnie... Jak już zmienili skład, to myślę, że mogliby coś z tym mankamentem zrobić...
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 14:05   #4359
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Właśnie, chciałabym zacząć używać filtrów i kilka rzeczy już się za to zabierałam, ale natłok informacji mnie przytłoczył, nie wiem jaki oraz to, że chyba nie można normalnego pudru używać też mnie przeraziło. Jaki filtr polecacie?
__________________

tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 14:43   #4360
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez tusia13pl Pokaż wiadomość
Właśnie, chciałabym zacząć używać filtrów i kilka rzeczy już się za to zabierałam, ale natłok informacji mnie przytłoczył, nie wiem jaki oraz to, że chyba nie można normalnego pudru używać też mnie przeraziło. Jaki filtr polecacie?
Ja polecam z właśnie filtr z polleny o ktorym wspomniała neitka - jak dla mnie jest najlepszy ze wszystkich, ktore do tej pory stosowalam.

Neitko, oglądałam recenzje tego kremu z ziaji o którym mowilas, ale jakoś mnie nie zachwycił. Za to spojrzalam do recenzji wystawionych przez Ciebie i spodobal mi się krem z ziaji calma hcl i mam zamiar go kupić. Dziękuję Ci bardzo za radę co do nawilżania
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 15:16   #4361
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Ja polecam z właśnie filtr z polleny o ktorym wspomniała neitka - jak dla mnie jest najlepszy ze wszystkich, ktore do tej pory stosowalam.

Neitko, oglądałam recenzje tego kremu z ziaji o którym mowilas, ale jakoś mnie nie zachwycił. Za to spojrzalam do recenzji wystawionych przez Ciebie i spodobal mi się krem z ziaji calma hcl i mam zamiar go kupić. Dziękuję Ci bardzo za radę co do nawilżania
A gdzie można go dostać?
__________________

tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 15:41   #4362
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez tusia13pl Pokaż wiadomość
A gdzie można go dostać?
Z dostępnością to trudno.. Ja go kupiłam na początku w wakacje w carrefourze, ale teraz go tam nie ma, więc ostatnio zamawiałam na ich firmowej stronie.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 17:24   #4363
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez tusia13pl Pokaż wiadomość
Właśnie, chciałabym zacząć używać filtrów i kilka rzeczy już się za to zabierałam, ale natłok informacji mnie przytłoczył, nie wiem jaki oraz to, że chyba nie można normalnego pudru używać też mnie przeraziło. Jaki filtr polecacie?
Jak to nie można? Ja używam i nadal, o dziwo, mam twarz!
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 17:31   #4364
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez dance makabre Pokaż wiadomość
Jak to nie można? Ja używam i nadal, o dziwo, mam twarz!
Haha, po prostu nie które filtry talk i mika destabilizują
__________________

tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 19:39   #4365
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ajć Chyba muszę więcej poczytać, zanim na dobre zrobi się ciepło i znajdę więcej czasu na kwaszenie... Póki co traktuję Salidermem dekolt (przebarwienia potrądzikowe) i od czasu do czasu robię maseczkę aspirynową na twarz.
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 08:38   #4366
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Ja polecam z właśnie filtr z polleny o ktorym wspomniała neitka - jak dla mnie jest najlepszy ze wszystkich, ktore do tej pory stosowalam.

Neitko, oglądałam recenzje tego kremu z ziaji o którym mowilas, ale jakoś mnie nie zachwycił. Za to spojrzalam do recenzji wystawionych przez Ciebie i spodobal mi się krem z ziaji calma hcl i mam zamiar go kupić. Dziękuję Ci bardzo za radę co do nawilżania
Calmę lubię bardziej niż kozie mleko, ale staram się sobie zmieniać, poza tym zawsze pod koniec opakowań drażni mnie zapach. Aktualnie używam właśnie koziego mleka, ale przecież może być w zasadzie jakikolwiek lekki nawilżacz. Próbowałam też dać szansę żelom aloesowym flos leku i o ile same w sobie są fajne i wydaje mi się, że przyspieszają wchłanianie filtra, to jednak w moim przypadku nie oferują żadnego nawilżenia i świecę się spod nich. a z radą to ee.. polecam się ze mnie tam żadna specjalistka

Cytat:
Napisane przez tusia13pl Pokaż wiadomość
A gdzie można go dostać?
Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Z dostępnością to trudno.. Ja go kupiłam na początku w wakacje w carrefourze, ale teraz go tam nie ma, więc ostatnio zamawiałam na ich firmowej stronie.
Ja widziałam wczoraj w jednym z warszawskich carrefourów, gdzieś tam może jeszcze w przestrzeni jest.
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 19:37   #4367
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Używałyście żelu kolagenowego? http://allegro.pl/kollagen-naturalny...493193357.html
Nie kosztuje majątku, więc kliknęłam, ale zastanawiam się, czy faktycznie to takie cudo.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 21:10   #4368
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Używałyście żelu kolagenowego? http://allegro.pl/kollagen-naturalny...493193357.html
Nie kosztuje majątku, więc kliknęłam, ale zastanawiam się, czy faktycznie to takie cudo.
Aż zaczełam się zastanawiac moze tez kupie i dam do uzywania mamie i sama sprubuje zobaczymy czy bede jakies efekty
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 22:04   #4369
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Chcialam dziś kupic krem z calmy hcl, ale w żadnej drogerii nie bylo (bylam w 2 ross, naturze i 2 miejscowych).,. tzn były, ale jakieś calmy bez dopisku "hcl", jakies biocoś dla +30 ;p To jest to samo czy zupełnie inny krem?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-13, 06:46   #4370
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Dziewczyny gdzie ja mogę kupić takie coś ? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...zu.html&next=1 w Rossie nie widziałam, w drogeriach nie ma na allegro też
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 06:52   #4371
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Chcialam dziś kupic krem z calmy hcl, ale w żadnej drogerii nie bylo (bylam w 2 ross, naturze i 2 miejscowych).,. tzn były, ale jakieś calmy bez dopisku "hcl", jakies biocoś dla +30 ;p To jest to samo czy zupełnie inny krem?
Ten sam krem tylko niedawno zmienili opakowania i właśnie w nazwie już nie ma HLC
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 09:48   #4372
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Ten sam krem tylko niedawno zmienili opakowania i właśnie w nazwie już nie ma HLC
eh, i czemu go nie kupiłam?
ale i tak dziękuję Ci za wyjaśnienie
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 11:45   #4373
behata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 135
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Trzeba pamiętać, że z serii Calma są 2 kremy: nawilżający i biolipidowy (mają inne składy)
Nawilżający to mój KWC, a ten biolipidowy mnie zapchał ;/
__________________
Moje zdjęcia:
KLIK & KLIK
behata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 21:17   #4374
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez behata Pokaż wiadomość
Trzeba pamiętać, że z serii Calma są 2 kremy: nawilżający i biolipidowy (mają inne składy)
Nawilżający to mój KWC, a ten biolipidowy mnie zapchał ;/
Ja też polecam tylko nawilżający
Używam od ponad 2 lat i jestem bardzo zadowolona.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-14, 13:28   #4375
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ponawiam pytanie i baaardzo ładnie proszę o poradę

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja w takiej sprawie, czy macie patent na wrastające włoski na nogach???
Od dłuższego czasu już depiluję nogi depilatorem, peeling dwa razy w tygodniu i balsamowanie albo oliwka po każdej kąpieli to już standard, ale paskudy i tak wrastają Gorzej było kiedy goliłam maszynką, ale teraz dobrze nie jest... co robić
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-14, 13:50   #4376
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie i baaardzo ładnie proszę o poradę
ja kwasze nogi, albo migdalem 30% albo przecieram tonikiem aha/bha 10% z BU. wloski wrastaja, ale szarujac nogi gabka latwiej wychodza = nie robia sie rany, nie ma przebarwien
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-14, 17:09   #4377
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

A co na wrastające pod pachami? Tam bałabym się kwasy położyć, a to moja zmora
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 07:43   #4378
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
A co na wrastające pod pachami? Tam bałabym się kwasy położyć, a to moja zmora
tez kwasze raz na czas tylko najpierw robilam tam 10% migdala, a teraz tez przecieram 10% z BU.
czemu balabys sie tam polozyc kwasy? przeciez to takie same miejsce na skorze jak kazde inne. tylko ja nie kwasze sie cala na raz. jeden dzien twarz, kolejny nogi, nastepny pachy i newralgiczne miejsca gdzie mam przebarwienia. no i do tego syrena do szorowania.
dodatkowo planuje zakupic mocznik do nog i poki jest w miare zimno, klasc go z balsamem
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 16:06   #4379
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ja musiałam odstawić filtry :/ Nie mam już siły czerwienie mi na twarzy wszystko co położę na filtr, błyszczy się :/ No okropieństwo. Nie pomaga nic, nawet zachwalany puder bambusowy :|


Czy któraś używała kosmetyków firmy Viviean?
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 16:10   #4380
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Bałabym się, że za bardzo podrażni... No ale może spróbuję
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.