Zmiany potrzebne od zaraz ;-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-11, 18:21   #1
ollaz
Raczkowanie
 
Avatar ollaz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 55

Brak inspiracji - totalna zmiana wyglądu : )


Otóż mój problem jest następujący - idę do liceum, chciałabym zatem zainwestować coś w swój wygląd, bo jak na razie nie robiłam w tym kierunku zupełnie nic - czytaj: zero makijażu, fryzura - proste włosy, niepomalowane paznokcie itp, itd.
W związku ze zmianą otoczenia potrzebowałabym swoistej metamorfozy - chociażby dla podniesienia własnej samooceny.
Załączam jedno zdjęcie ze spiętymi włosami (moja fryzura, jak już napomknęłam to proste włosy, kilka centymetrów za ramiona).
Chciałabym uzyskać efekt świeży, delikatny, raczej dyskretny.

Następna sprawa: ubiór. Wszystkie chwyty dozwolone : ). Zwykle chodzę ubrana w jeansy, ciemne bluzki, ale to chyba nie jest najlepszy wybór.

Słowem: potrzebuję Waszych rad we wszystkich sprawach wyglądu, bo jestem w tym absolutnie zielona...

Dodatkowe informacje (można ich nie wywnioskować ze względu na słabą jakość zdjęcia): ciemne, piwne oczy, raczej ciemna oprawa oczu, cera raczej blada, ze skłonnościami do wyprysków (trądzik..), włosy ciemnobrązowe, usta naturalnie mniej więcej jasnoróżowe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg StillCap0001.jpg (19,5 KB, 540 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg StillCap0002.jpg (19,4 KB, 476 załadowań)
__________________
Można dochodzić prawdy dla samej satysfakcji jej wykrycia.

W zdrowym ciele zdrowy duch
Etap I - 25 VIII - 15 X
  • 168 cm: 58,5 - 58 - 57,5 - 57 - 56,5 - 56 - 55,5 - 55 - 54,5 - 54
  • Bez słodyczy: Dzień 13
  • Ćwiczonka: Dzień 8
ollaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 18:40   #2
mmona24
Zakorzenienie
 
Avatar mmona24
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 059
GG do mmona24
Dot.: Brak inspiracji - totalna zmiana wyglądu : )

jestes bardzo ladna
jezeli chodzi o ubior ja bym postawila na jasne i wyraziste kolorki (zolty, koralowy, kobaltowy...), na codzien ubieraj sie klasycznie (sweterki i jeansy jak najbardziej ok, z dodatkow wybierz skromna bizuterie...
wlosy: moglabys zastosowac jakas plukanke albo delikatny krem koloryzujacy (podobny do Twojego naturalnego odcienia) lub nic z nimi nie robic
makijaz: radze uzywac dobrego fluidu kryjacego (nie wiem jakie masz fundusze i ile chcesz przeznaczyc ale na podkladzie nie oszczedzaj!!) dobrze zeby byl dobrej jakosci i dobrze dopasowany (wybierz sie do drogerii tam doradza) i koniecznie tusz do rzes jesli masz jasna karnacje polecam bronzer i roz do policzkow
__________________
06.06.2009
04.10.2014


Wymieniam się

Bloguje
mmona24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 19:48   #3
91dusia
Przyczajenie
 
Avatar 91dusia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 8
Dot.: Brak inspiracji - totalna zmiana wyglądu : )

Zgadzam sie z kolezanka wyzej, jestes bardzo ladna. Nie potrzebujesz duzo makijazu. Podklad, kredka do oczu, ew. eyeliner, tusz, moze blyszczyk lub nawet pomadka ochronna w zupelnosci wystrcza. Co do wlosow.. Masz trojkatna buzie, moze warto wlosy troche pocieniowac i sciac, aby grzywka w najkrotszym miejscu siegala do polowy policzkow. W tonacji kolorystycznej wlosow mozesz poststac tak, jak jest. Zimne brazy pasuja do Ciebie, warto jedynie dodac im troche polysku, rozswietlic delikatnymi refleksami.
91dusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 20:12   #4
katzenjammer
Przyczajenie
 
Avatar katzenjammer
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 26
Dot.: Brak inspiracji - totalna zmiana wyglądu : )

Poogladaj zdjęcia Christiny Ricci, masz podobne proporcje twarzy, karnację i typ urody. Jeśli chodzi o dobór fryzur, kolorystyki ubrań i rodzaj makijażu, na początek może być dla Ciebie niezłą inspiracją, swój styl ubierania się będziesz i tak musiała znaleźć sama
Na trądzik są różne preparaty, kremy itp. Podkład, bronzer, róż... zostaw na większe wyjścia, czerwony dywan może (zgadza się, nie jestem zwolenniczką używania zbyt wielu kosmetyków na codzień ).
katzenjammer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 20:13   #5
ollaz
Raczkowanie
 
Avatar ollaz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 55
Dot.: Brak inspiracji - totalna zmiana wyglądu : )

Cytat:
Napisane przez mmona24 Pokaż wiadomość
jestes bardzo ladna
jezeli chodzi o ubior ja bym postawila na jasne i wyraziste kolorki (zolty, koralowy, kobaltowy...), na codzien ubieraj sie klasycznie (sweterki i jeansy jak najbardziej ok, z dodatkow wybierz skromna bizuterie...
wlosy: moglabys zastosowac jakas plukanke albo delikatny krem koloryzujacy (podobny do Twojego naturalnego odcienia) lub nic z nimi nie robic
makijaz: radze uzywac dobrego fluidu kryjacego (nie wiem jakie masz fundusze i ile chcesz przeznaczyc ale na podkladzie nie oszczedzaj!!) dobrze zeby byl dobrej jakosci i dobrze dopasowany (wybierz sie do drogerii tam doradza) i koniecznie tusz do rzes jesli masz jasna karnacje polecam bronzer i roz do policzkow
Właśnie, co do ubioru, o jakiej biżuterii mówisz? Kolorki w moim guście jak najbardziej, ale nigdy jakoś o nich nie pomyślałam przy zakupach.
Co do włosów, chyba zostanę na razie przy tym co mam, ale dziękuję ślicznie za pomysł
Makijaż: masz rację, na podkładzie się nie oszczędza, ale jednak mnie fundusze zmuszają do lekkich oszczędności. Jestem jednak pewna, że po rozsądnej cenie też da się coś porządnego kupić.
Nie wiem właśnie jaki kolor różu zastosować - czy różowy (pastelowy) czy raczej brąz . Tusz od czasu do czasu używam, ale trzeba zacząć
Dziękuję bardzo za rady, na pewno skorzystam.

Na jakie kolory postawić w makijażu, waszym zdaniem?
__________________
Można dochodzić prawdy dla samej satysfakcji jej wykrycia.

W zdrowym ciele zdrowy duch
Etap I - 25 VIII - 15 X
  • 168 cm: 58,5 - 58 - 57,5 - 57 - 56,5 - 56 - 55,5 - 55 - 54,5 - 54
  • Bez słodyczy: Dzień 13
  • Ćwiczonka: Dzień 8
ollaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 20:19   #6
ollaz
Raczkowanie
 
Avatar ollaz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 55
Dot.: Brak inspiracji - totalna zmiana wyglądu : )

Cytat:
Napisane przez katzenjammer Pokaż wiadomość
Poogladaj zdjęcia Christiny Ricci, masz podobne proporcje twarzy, karnację i typ urody. Jeśli chodzi o dobór fryzur, kolorystyki ubrań i rodzaj makijażu, na początek może być dla Ciebie niezłą inspiracją, swój styl ubierania się będziesz i tak musiała znaleźć sama
Na trądzik są różne preparaty, kremy itp. Podkład, bronzer, róż... zostaw na większe wyjścia, czerwony dywan może (zgadza się, nie jestem zwolenniczką używania zbyt wielu kosmetyków na codzień ).
Przepraszam, za post pod postem, ale nie zauważyłam Twojej wypowiedzi.
Chciałabym właśnie zrobić sobie taką fryzurkę a ala nieład artystyczny na głowie, albo też zapuścić włosy i postawić na fale. Nie wiem, która wersja lepsza.
Też nie popieram makijażu widocznego na co dzień, raczej delikatne poprawki są dozwolone.
__________________
Można dochodzić prawdy dla samej satysfakcji jej wykrycia.

W zdrowym ciele zdrowy duch
Etap I - 25 VIII - 15 X
  • 168 cm: 58,5 - 58 - 57,5 - 57 - 56,5 - 56 - 55,5 - 55 - 54,5 - 54
  • Bez słodyczy: Dzień 13
  • Ćwiczonka: Dzień 8
ollaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 07:23   #7
ollaz
Raczkowanie
 
Avatar ollaz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 55
Dot.: Brak inspiracji - totalna zmiana wyglądu : )

Cytat:
Napisane przez 91dusia Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z kolezanka wyzej, jestes bardzo ladna. Nie potrzebujesz duzo makijazu. Podklad, kredka do oczu, ew. eyeliner, tusz, moze blyszczyk lub nawet pomadka ochronna w zupelnosci wystrcza. Co do wlosow.. Masz trojkatna buzie, moze warto wlosy troche pocieniowac i sciac, aby grzywka w najkrotszym miejscu siegala do polowy policzkow. W tonacji kolorystycznej wlosow mozesz poststac tak, jak jest. Zimne brazy pasuja do Ciebie, warto jedynie dodac im troche polysku, rozswietlic delikatnymi refleksami.
Dziękuję za komplementy
Chyba zdecyduje się na właśnie na cieniowanie, ale dopiero we wrześniu. Co do makijażu, jak już wcześniej mówiłam, nie chciałabym, żeby był za mocny, więc zaopatrzę się w małą ilość kosmetyków tj. podkład, tusz, eyeliner i błyszczyk.
Dziękuję za opinię.
__________________
Można dochodzić prawdy dla samej satysfakcji jej wykrycia.

W zdrowym ciele zdrowy duch
Etap I - 25 VIII - 15 X
  • 168 cm: 58,5 - 58 - 57,5 - 57 - 56,5 - 56 - 55,5 - 55 - 54,5 - 54
  • Bez słodyczy: Dzień 13
  • Ćwiczonka: Dzień 8
ollaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-14, 13:26   #8
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Brak inspiracji - totalna zmiana wyglądu : )

Cytat:
Napisane przez katzenjammer Pokaż wiadomość
Poogladaj zdjęcia Christiny Ricci, masz podobne proporcje twarzy, karnację i typ urody. Jeśli chodzi o dobór fryzur, kolorystyki ubrań i rodzaj makijażu, na początek może być dla Ciebie niezłą inspiracją, swój styl ubierania się będziesz i tak musiała znaleźć sama
dokładnie o tym samym pomyślałam
ja osobiście nie jestem fanką stylu Christiny, ale na poniższych fotkach wygląda bardzo ładnie :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg chr1.jpg (10,9 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chr2.jpg (19,2 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 141.jpg (20,8 KB, 47 załadowań)
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 23:35   #9
Rareza
Rozeznanie
 
Avatar Rareza
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 654
Dot.: Brak inspiracji - totalna zmiana wyglądu : )

Też mi się skojarzyłaś z Christiną Ricci,tylko że jesteś od niej ładniejsza. Masz dość gęste włosy? Jeśli tak to wg mnie świetnie byś wyglądała z ciężką prostą grzywką.
Rareza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 09:12   #10
Chocolate_Rain
Raczkowanie
 
Avatar Chocolate_Rain
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 81
Dot.: Brak inspiracji - totalna zmiana wyglądu : )

ja tez pomyslalam o pannie Ricci
I mysle ze grzywka bedzie dla Ciebie strzalem w 10 przy trojkatnej buzi. Proponuje do tego moze jakis brazowo czekoladowy kolorek. jesli chodzi o ubrania to moze sprobuj zmienic styl na troche bardziej dziweczecy. Moze jakies spodnice o kroju A albo sukienka? Mysle, ze bedzie Ci dobrze w odcieniach niebieskiego-od blekitu po granat.masz bardzo ladne oczy
Chocolate_Rain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 12:47   #11
ollaz
Raczkowanie
 
Avatar ollaz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 55
Dot.: Brak inspiracji - totalna zmiana wyglądu : )

Cytat:
Napisane przez Rareza Pokaż wiadomość
Też mi się skojarzyłaś z Christiną Ricci,tylko że jesteś od niej ładniejsza. Masz dość gęste włosy? Jeśli tak to wg mnie świetnie byś wyglądała z ciężką prostą grzywką.
Włosy mam gęste, ale osobiście nie jestem fanką grzywek , chyba że na przykład na bok (?). Chociaż może byłoby to mało oryginalne, bo teraz dużo kobietek tak ma... Podoba mi się nawet ta pierwsza fotka z postu wyżej (w sensie fryzury).
__________________
Można dochodzić prawdy dla samej satysfakcji jej wykrycia.

W zdrowym ciele zdrowy duch
Etap I - 25 VIII - 15 X
  • 168 cm: 58,5 - 58 - 57,5 - 57 - 56,5 - 56 - 55,5 - 55 - 54,5 - 54
  • Bez słodyczy: Dzień 13
  • Ćwiczonka: Dzień 8
ollaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-16, 10:58   #12
agatka800000
Raczkowanie
 
Avatar agatka800000
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 32
Dot.: Brak inspiracji - totalna zmiana wyglądu : )

radziłaby ci się ubierać i malować w ciepłych kolorach, kredę jedynie nad okiem używać, jeżeli idziesz do liceum to jesteś jeszcze nastolatą więc jakoś młodieżowo się ubieraj
agatka800000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 17:13   #13
ciastko z arszenikiem
Raczkowanie
 
Avatar ciastko z arszenikiem
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 224
Dot.: Brak inspiracji - totalna zmiana wyglądu : )

Hm... Myślę, że dobrze wyglądałabyś w prostej grzywce (ale nie takiej prawie zasłaniającej oczy tylko troszkę krócej przyciętej) i prostych, ewent. lekko falowanych, długich włosach. Co do ubrań, może pokombinuj coś z brązami i ciemną zielenią, jeśli nie przeszkadza Ci ten kolor.
ciastko z arszenikiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 19:55   #14
ollaz
Raczkowanie
 
Avatar ollaz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 55
Dot.: Brak inspiracji - totalna zmiana wyglądu : )

agatka800000 Co do kredki nad okiem, to raczej nie dla mnie (tylko na specjalne okazje), bo wyglądam dużo starzej niż powinnam, więc pozostanę przy jakimś dobrym podkładzie (może Manhattan (?)), tuszu i błyszczyku

ciastko z arszenikiem Cały czas myślę nad grzywką, ale nie jestem jeszcze do końca przekonana, jak już pisałam wyżej, stawiałabym raczej na grzywkę na bok, ale jak myślicie? będzie mi pasować? Aktualnie właśnie ubieram się w kolorze ciemnej zieleni, czerni i brązu, ale nie wiem, czy nie zmienić stylu i nie postawić na jakieś jaśniejsze kolorki (tylko wymiana całej szafy chyba nie wchodzi w grę )
Teraz chciałabym właśnie pokombinować coś z jasnym zielonym, kobaltowym, żółtym itp.
Tylko pytanie, jak będę w tym wyglądać...
__________________
Można dochodzić prawdy dla samej satysfakcji jej wykrycia.

W zdrowym ciele zdrowy duch
Etap I - 25 VIII - 15 X
  • 168 cm: 58,5 - 58 - 57,5 - 57 - 56,5 - 56 - 55,5 - 55 - 54,5 - 54
  • Bez słodyczy: Dzień 13
  • Ćwiczonka: Dzień 8
ollaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 22:20   #15
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Brak inspiracji - totalna zmiana wyglądu : )

Czy mogłabyś wypełnić "ankietę" na temat typu urody (pytania z "podwieszonego" wątku)? Wydaje mi się, że jesteś typem urody zima i powinnaś sięgać po chłodne kolory, ale nie jestem pewna (zdjęcia są kiepskiej jakości, poza tym komputerowy ekran często przekłamuje kolory)...

http://www.truth-is-beauty.com/deep-winter.html
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 22:31   #16
Semia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 280
Dot.: Brak inspiracji - totalna zmiana wyglądu : )

Cytat:
Napisane przez katzenjammer Pokaż wiadomość
Poogladaj zdjęcia Christiny Ricci, masz podobne proporcje twarzy, karnację i typ urody. Jeśli chodzi o dobór fryzur, kolorystyki ubrań i rodzaj makijażu, na początek może być dla Ciebie niezłą inspiracją, swój styl ubierania się będziesz i tak musiała znaleźć sama
Na trądzik są różne preparaty, kremy itp. Podkład, bronzer, róż... zostaw na większe wyjścia, czerwony dywan może (zgadza się, nie jestem zwolenniczką używania zbyt wielu kosmetyków na codzień ).
Dokładnie to samo pomyślałam uwielbiam Christinę Ricci
A poza tym to ja bym nie kupowała żadnych fluidów, bo jeśli masz wrażliwą cerę to możesz sobie tylko zaszkodzić. Ja używałam fluidów i miałam takie kłopoty z cerą, że masakra. Przestałam używać, po miesiącu dopiero czułam, że zaczyna być ok, ale byłam uparta i teraz nie muszę buzi niczym zakrywać, od tego są same problemy. Radzę zainwestować w zwykły puder dla dzieci na świecenie, buzia zacznie wracać do normalnego stanu. Takie jest moje zdanie i mam nadzieję, że już nie będę musiała wracać nigdy do żadnych fluidów czy podkładów.
Swoją drogą ja także potrzebuję zmiany. Właśnie się obcięłam i wyglądam świetnie, jestem bardzo zadowolona z efektu. Przez długi czas miałam średniej długości włosy, zawsze obcięte tak samo - nuuuuda. Aż w końcu zaczęłam eksperymentować, mam w planach także przefarbowanie się
Też mam brązowe włosy i ciemną oprawę oczu ubierałam się tak samo jak Ty, ciemne kolory, ziemia, więc mam sporo tego w szafie, ale postawiłam najpierw na kolorowe dodatki, jakieś pomarańczowe korale (ale z dodatkiem koralowym żeby nie był za wielki kontrast), torebka też w jakimś kolorze i stopniowo do garderoby można dodawać ciuszki we wzorkach i intensywniejszych barwach. Teraz na topie są kolory, można eksperymentować, już nie trzeba jak za czasów komuny zakładać torebki w tym samym kolorze co buty.
Zwykłe jeansy będą super wyglądać gdy się założy jakieś fajne butki na koturnie, albo na 4cm obcasie (tzw. obcas fizjologiczny, najzdrowiej dla nas :P ja nie lubię wysokich obcasów ani płaskich butów), albo jak masz wszystko w odcieniach ziemi to możesz np. ubrać tylko buty w jakiś zwierzęcy wzorek (ale też nie jakoś bardzo rzucający się w oczy, bez przesady).
__________________

(...) Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości.
Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.
Semia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 09:20   #17
ollaz
Raczkowanie
 
Avatar ollaz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 55
Dot.: Brak inspiracji - totalna zmiana wyglądu : )

No to dla pełnego obrazu:

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko (najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się najpierw na czerwono na drugi dzień odcień opalenizny jest ciepły, jasnobrązowy. Raczej szybko łapię słoneczko i nie mam problemów z poparzeniami itp.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Tęczówki w kolorze bursztynowym, czysty kolor. Oprawa oczu: ciemna, zdecydowana.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Piegi tylko od słońca - lekko na plecach

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Odcień mojej skóry określiłabym raczej jako chłodny i jasny - na pewno nie wpadający w różowy, natomiast rumienię się na różowo

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Ciemny brąz, złotawe refleksy.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Średni różowy.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Tak jak już pisałam wyżej, zazwyczaj chodzę w kolorach ciemnych - brązowym i czarnym, ale to można zmienić ... Na pewno nie wyglądam dobrze w różowym, turkusowym i jasnym zielonym.

_________
Uważam, że podkład jest mi niezbędny, poza tym dodaje mi jakby pewności siebie , więc nie będę potrafiła z niego zrezygnować.
Na razie mam ograniczone fundusze, jeżeli chodzi o zmianę stylu moich ubrań, butów (ograniczone pole manewru, bo dla mnie muszą być przede wszystkim wygodne) i dodatków (dodatków właściwie nie posiadam, będę musiała je dopiero kompletować), ale postaram się kupować już takie, które będą mi służyć w przyszłości (nie tylko czarne, jak dotychczas).
Właśnie, teraz pytanie, na jakie kolory postawić?
__________________
Można dochodzić prawdy dla samej satysfakcji jej wykrycia.

W zdrowym ciele zdrowy duch
Etap I - 25 VIII - 15 X
  • 168 cm: 58,5 - 58 - 57,5 - 57 - 56,5 - 56 - 55,5 - 55 - 54,5 - 54
  • Bez słodyczy: Dzień 13
  • Ćwiczonka: Dzień 8
ollaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 12:42   #18
lily0
Raczkowanie
 
Avatar lily0
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 230
Dot.: Brak inspiracji - totalna zmiana wyglądu : )

Jesteś bardzo dziewczęca (to znaczy kobieca) - widziałabym Cię w spódniczkach i bluzeczkach eksponujących walory kobiece
np. jak na zdjęciu poniżej:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zestaw_ze_spodnica1.jpg (23,1 KB, 29 załadowań)
lily0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 13:35   #19
ollaz
Raczkowanie
 
Avatar ollaz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 55
Dot.: Brak inspiracji - totalna zmiana wyglądu : )

Cytat:
Napisane przez lily0 Pokaż wiadomość
Jesteś bardzo dziewczęca (to znaczy kobieca) - widziałabym Cię w spódniczkach i bluzeczkach eksponujących walory kobiece
np. jak na zdjęciu poniżej:
Tak, tak Zdecydowanie podoba mi się taki styl .
Gdzie można znaleźć więcej takich zestawów? (nie tylko tego stylu, ale ogólnie zestawień ubrań, inspiracji)
__________________
Można dochodzić prawdy dla samej satysfakcji jej wykrycia.

W zdrowym ciele zdrowy duch
Etap I - 25 VIII - 15 X
  • 168 cm: 58,5 - 58 - 57,5 - 57 - 56,5 - 56 - 55,5 - 55 - 54,5 - 54
  • Bez słodyczy: Dzień 13
  • Ćwiczonka: Dzień 8
ollaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-17, 13:43   #20
lily0
Raczkowanie
 
Avatar lily0
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 230
Dot.: Brak inspiracji - totalna zmiana wyglądu : )

czarny nie znaczy zły to dobra baza teraz wystarczy kilka kolorów i masz zawsze pasujące zestawy - osobiście uwielbiam koralowy, karmelowy i czerwień

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez ollaz Pokaż wiadomość
Tak, tak Zdecydowanie podoba mi się taki styl .
Gdzie można znaleźć więcej takich zestawów? (nie tylko tego stylu, ale ogólnie zestawień ubrań, inspiracji)

grafika w google :P i szukasz
lily0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 15:05   #21
ollaz
Raczkowanie
 
Avatar ollaz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 55
Dot.: Brak inspiracji - totalna zmiana wyglądu : )

Cytat:
Napisane przez lily0 Pokaż wiadomość
czarny nie znaczy zły to dobra baza teraz wystarczy kilka kolorów i masz zawsze pasujące zestawy - osobiście uwielbiam koralowy, karmelowy i czerwień

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------




grafika w google :P i szukasz
A jakie hasła wpisać? Zielona jestem w modzie i makijażu
__________________
Można dochodzić prawdy dla samej satysfakcji jej wykrycia.

W zdrowym ciele zdrowy duch
Etap I - 25 VIII - 15 X
  • 168 cm: 58,5 - 58 - 57,5 - 57 - 56,5 - 56 - 55,5 - 55 - 54,5 - 54
  • Bez słodyczy: Dzień 13
  • Ćwiczonka: Dzień 8
ollaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 16:26   #22
lily0
Raczkowanie
 
Avatar lily0
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 230
Dot.: Brak inspiracji - totalna zmiana wyglądu : )

np. zestaw ciuchów dla kobiety
zestaw ze spódnicą
modny zestaw
i tego typu kombinacje
lily0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 16:30   #23
ollaz
Raczkowanie
 
Avatar ollaz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 55
Dot.: Brak inspiracji - totalna zmiana wyglądu : )

Cytat:
Napisane przez lily0 Pokaż wiadomość
np. zestaw ciuchów dla kobiety
zestaw ze spódnicą
modny zestaw
i tego typu kombinacje
Takie buty! Dziękuję
__________________
Można dochodzić prawdy dla samej satysfakcji jej wykrycia.

W zdrowym ciele zdrowy duch
Etap I - 25 VIII - 15 X
  • 168 cm: 58,5 - 58 - 57,5 - 57 - 56,5 - 56 - 55,5 - 55 - 54,5 - 54
  • Bez słodyczy: Dzień 13
  • Ćwiczonka: Dzień 8
ollaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 16:35   #24
lily0
Raczkowanie
 
Avatar lily0
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 230
Dot.: Brak inspiracji - totalna zmiana wyglądu : )

nie ma za co! Pamiętaj ładnemu we wszystkim ładnie - uwierz w siebie i daj się czasem ponieść wyobraźni, ciuszki można świetnie łączyć buziaki
lily0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 20:21   #25
ollaz
Raczkowanie
 
Avatar ollaz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 55
Dot.: Brak inspiracji - totalna zmiana wyglądu : )

Cytat:
Napisane przez lily0 Pokaż wiadomość
nie ma za co! Pamiętaj ładnemu we wszystkim ładnie - uwierz w siebie i daj się czasem ponieść wyobraźni, ciuszki można świetnie łączyć buziaki
Dziękuję Ci ślicznie Właśnie dostałam inspiracji i zabieram się za przeglądanie jakiś zestawów.
__________________
Można dochodzić prawdy dla samej satysfakcji jej wykrycia.

W zdrowym ciele zdrowy duch
Etap I - 25 VIII - 15 X
  • 168 cm: 58,5 - 58 - 57,5 - 57 - 56,5 - 56 - 55,5 - 55 - 54,5 - 54
  • Bez słodyczy: Dzień 13
  • Ćwiczonka: Dzień 8
ollaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 06:13   #26
lily0
Raczkowanie
 
Avatar lily0
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 230
Dot.: Brak inspiracji - totalna zmiana wyglądu : )

służę pomocą w razie czego
lily0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 08:13   #27
ollaz
Raczkowanie
 
Avatar ollaz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 55
Smile Zmiany potrzebne od zaraz ;-)

Podobno jestem typem jesieni ;-). Zdjęcia są aktualne, naturalnie mam proste włosy, a obecnie krótko za ramiona. Do szkoły raczej się nie maluję - tylko podkład, rzadko tusz.
Zależy mi na optycznym wyszczupleniu twarzy, ogólnych poradach, jakimś pomyśle na siebie
Jestem otwarta na propozycje, z góry dziękuję za odpowiedzi
A, i to może być ważne: niebawem kończę 16 lat
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP2670.jpg (143,8 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _DSC0129 (Kopiowanie).jpg (52,8 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _DSC0135 (Kopiowanie).jpg (44,9 KB, 103 załadowań)
__________________
Można dochodzić prawdy dla samej satysfakcji jej wykrycia.

W zdrowym ciele zdrowy duch
Etap I - 25 VIII - 15 X
  • 168 cm: 58,5 - 58 - 57,5 - 57 - 56,5 - 56 - 55,5 - 55 - 54,5 - 54
  • Bez słodyczy: Dzień 13
  • Ćwiczonka: Dzień 8
ollaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 09:55   #28
Patrycj_a
Raczkowanie
 
Avatar Patrycj_a
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: Zmiany potrzebne od zaraz ;-)

To co radziłabym zrobić to przede wszystkim trochę "zapuścić" brwi,bo masz je bardzo cienkie. Poza tym mogłabyś trochę podkreślić oczy,kości policzkowe i usta. Jeśli nie przepadasz za mocnym makijażem oczu to polecałabym coś w rodzaju tego,który jest w załączniku,czyli czarną kredkę zastąpić brązową + delikatne cienie i maskara. Odradzałabym jednak cieni połyskujących,ponieważ one powiększają oko a Ty już masz je wystarczająco duże.
Mogłabyś też spróbować sobie zrobić grzywkę na bok.

Śliczna dziewczyna z Ciebie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7f0c005400077b3d4b0b0934.jpg (20,0 KB, 29 załadowań)
Patrycj_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 10:27   #29
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Zmiany potrzebne od zaraz ;-)

zdecydowanie popieram, że brwi troszkę pogrubić Ci trzeba, zapuść je i profesjonalnie wydepiluj
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 14:26   #30
LadyMaddie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 157
Dot.: Zmiany potrzebne od zaraz ;-)

Dokladnie, brwi zapusc. masz sliczne ciemne oczy, a brwi nie komponuja sie z nimi. zacznij podkreslac oczy jakims bezowym cieniem i tuszem, na poczatek do wystarczy. a wlosow nie farbuj, szkoda
LadyMaddie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:48.