Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-14, 21:01   #571
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Margo, extra jest te "ach, ach"

Podkład Warm Peach, a róż to Oh la la, mam jeszcze próbke Flushed - piękny! Cherry Blossom faktycznie bardziej rozświetlacz niż róż, South Beach kompletnie nie dla mnie, za ciepły, ceglasty. Waikiki ciekawy, na pewno będzie pięknie się mienił na opalonej skórze. Jestem bardzo zadowolona z zakupów
Ja dzisiaj dostałam próbeczkę Waikiki ( dziękuję Margolka).
Pierwsze wrażenie jest super, odcień delikatnie opalonej skóry z satynowym połyskiem. Zobaczymy jutro w świetle dziennym jak wygląda nałożony na twarz

jp a możesz wstawić zdjęcie jak flushed wygląda na skórze ?

A poza tym kupiłam maskę anti-aging, na polecanej tutaj stronie.
Mam nadzieję, że niedługo dołączę do grona "ach ach"

próbki JMO i heenarę odkładam na później, bo jeszcze nieszczęśliwie się napatoczyła promocja Lumiere
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 21:02   #572
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ja dobrze czytam, że większość Was ma włosy proste, lub ew. je prostuje na szczocie? (W sumie jak to robicie, zostawiacie sobie podwinięte końce?)
A ja np. nienawidzę jak mi coś ujarzmia/ogarnia włosy, uwielbiam jak wyglądają jakby piorun je strzelił Tzn. mam falowane, i im bardziej sterczą we wszystkie strony, tym lepiej. Niestety ostatnio jak na złość mi się prostują, mam nadzieję, że to tylko przejściowe.
Na to wygląda Bardzo podobają mi się takie włosy jakby w nie piorun strzelił, ale muszą być na prawdę pięknie, błyszczące z pięknym skrętem i żeby było miliony kędziorków A nosisz czapke? Zmieniłaś może kosmetyki? Moja koleżanka po Alterze na przykład miała mniej skręcone włosy niż zwykle.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 21:05   #573
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ja dobrze czytam, że większość Was ma włosy proste, lub ew. je prostuje na szczocie? (W sumie jak to robicie, zostawiacie sobie podwinięte końce?)
A ja np. nienawidzę jak mi coś ujarzmia/ogarnia włosy, uwielbiam jak wyglądają jakby piorun je strzelił Tzn. mam falowane, i im bardziej sterczą we wszystkie strony, tym lepiej. Niestety ostatnio jak na złość mi się prostują, mam nadzieję, że to tylko przejściowe.
Może poszukaj w watku dla keconowłosych Tam dziewczyny mają patenty jak wydobyć fale, skręt itd.

Przeraziłam się. Ostatnio nie maluję się, nie układam włosów. I jak tu nie mieć kompleksów.

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj dostałam próbeczkę Waikiki ( dziękuję Margolka).
Pierwsze wrażenie jest super, odcień delikatnie opalonej skóry z satynowym połyskiem. Zobaczymy jutro w świetle dziennym jak wygląda nałożony na twarz
Super, że już dotarł i jeszcze lepiej, że się podoba
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 21:10   #574
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj dostałam próbeczkę Waikiki ( dziękuję Margolka).
Pierwsze wrażenie jest super, odcień delikatnie opalonej skóry z satynowym połyskiem. Zobaczymy jutro w świetle dziennym jak wygląda nałożony na twarz

jp a możesz wstawić zdjęcie jak flushed wygląda na skórze ?

A poza tym kupiłam maskę anti-aging, na polecanej tutaj stronie.
Mam nadzieję, że niedługo dołączę do grona "ach ach"

próbki JMO i heenarę odkładam na później, bo jeszcze nieszczęśliwie się napatoczyła promocja Lumiere
Ładny ten waikiki prawda? A Ty masz jasną karnację? W jakim jesteś kolorze w Lily Lolo? Zdjęcie zrobię jutro, ale mój aparat jest słabej jakości więc nie wiem czy nie przekłamie kolorów. W razie czego tu masz link do bloga Agi

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Może poszukaj w watku dla keconowłosych Tam dziewczyny mają patenty jak wydobyć fale, skręt itd.

Przeraziłam się. Ostatnio nie maluję się, nie układam włosów. I jak tu nie mieć kompleksów.

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------



Super, że już dotarł i jeszcze lepiej, że się podoba
To Ty się ciesz, że nie potrzebujesz makijażu i sterczenia przed lustrem! Dzięki temu możesz dłużej spać, o ile Tomcio pozwoli
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 21:12   #575
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Margoltka haha właśnie zauważyłam, że jestem kolejną gapą wym wątku i zawsze źle czytałam Twój nick nie zauważyłam wcześniej tego t przed k.
Mogę się tłumaczyć tylko dysleksją

Ja też modeluję włosy na szczotce, ale mam klasycznego boba, więc też nie ta długość i problemu z plątaniem nie ma.
Jedyne co mogę polecić to żeby efekt uniesienia u nasady był lepszy po nagrzaniu włosów ciepłym powietrzem, szczotkę przytrzymać i zmienić nawiew na chłodny,chodzi o to, że ciepłe włosy odwinięte ze szczotki wrócą do poprzedniego kształtu a jak się poczeka żeby one wystygły na szczotce to dłużej utrzymają kształt
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"

Edytowane przez fiolka85
Czas edycji: 2012-02-14 o 21:15
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 21:13   #576
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Krem Alterra po raz kolejny ratuje mi oczy.
Moja koleżanka mi dzisiaj zasugerowała, że skoro boli mnie koło dolnych rzęs i to nie tylko przy komputerze to możliwe, że mam tzw. suche oko i to się np. od zimna dzieje.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 21:15   #577
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Ładny ten waikiki prawda? A Ty masz jasną karnację? W jakim jesteś kolorze w Lily Lolo? Zdjęcie zrobię jutro, ale mój aparat jest słabej jakości więc nie wiem czy nie przekłamie kolorów. W razie czego tu masz link do bloga Agi

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------


To Ty się ciesz, że nie potrzebujesz makijażu i sterczenia przed lustrem! Dzięki temu możesz dłużej spać, o ile Tomcio pozwoli
Waikiki rzeczywiście był ładny, ale na lato. Wolę matowe brązery. Z drugiej strony chyba kiedyś kupię pełnowymiarowe opakowanie Waikiki.

Nikt nie mówił, że nie potrzebuję makijażu i czesania. Jutro machnę minerałki, żeby nie wyjść z formy Tomcio na szczęście przesypia całe noce od ok 20 do ok 8 czasami 9
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 21:18   #578
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Margoltka haha właśnie zauważyłam, że jestem kolejną gapą wym wątku i zawsze źle czytałam Twój nick nie zauważyłam wcześniej tego t przed k.
Mogę się tłumaczyć tylko dysleksją

Ja też modeluję włosy na szczotce, ale mam klasycznego boba, więc też nie ta długość i problemu z plątaniem nie ma.
Jedyne co mogę polecić to żeby efekt uniesienia u nasady był lepszy po nagrzaniu włosów ciepłym powietrzem, szczotkę przytrzymać i zmienić nawiew na chłodny,chodzi o to, że ciepłe włosy odwinięte ze szczotki wrócą do poprzedniego kształtu a jak się poczeka żeby one wystygły na szczotce to dłużej utrzymają kształt
o fajny pomysł, tylko nie mam szczotki z zimnym nawiewem:/ ale może wsadzę u nasady wałki na rzepy i z nimi pochodzę trochę. A uzywacie jakiś środków do stylizacji naturalnych?
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Krem Alterra po raz kolejny ratuje mi oczy.
Moja koleżanka mi dzisiaj zasugerowała, że skoro boli mnie koło dolnych rzęs i to nie tylko przy komputerze to możliwe, że mam tzw. suche oko i to się np. od zimna dzieje.
To chyba będziesz potrzebowała jakiś kropli, co? Nosisz okulary?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 21:18   #579
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Jp dzięki za linka, widziałam zdjęcia z tego bloga, ale jakoś wydaje mi się, że one nie końca oddają rzeczywistość, przynajmniej na mojej skórze te kolorki wyglądają inaczej
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 21:18   #580
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Jp, nie nie noszę, bo nigdy problemów ze wzrokiem nie miałam.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 21:25   #581
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

szczotki z zimnym nawiewem? czy suszarki?

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Waikiki rzeczywiście był ładny, ale na lato. Wolę matowe brązery. Z drugiej strony chyba kiedyś kupię pełnowymiarowe opakowanie Waikiki.
Ja się matowymi nie potrafię malować ani różami ani bronzerami nie trawię brokatu a taki satynowy połysk jest idealny rozświetla buzię
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 21:27   #582
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Na to wygląda Bardzo podobają mi się takie włosy jakby w nie piorun strzelił, ale muszą być na prawdę pięknie, błyszczące z pięknym skrętem i żeby było miliony kędziorków A nosisz czapke? Zmieniłaś może kosmetyki? Moja koleżanka po Alterze na przykład miała mniej skręcone włosy niż zwykle.
Nie noszę czapy, pielęgnację mam myślę w porządku, ostatnio gdzieś wyczytałam, że fale już tak mają, że się prostują zimą I na to wygląda..
a propo podkreślania skrętu, to właśnie wysuszyłam włosy z dyfuzorem i.. zastrzelcie mnie, naprawdę wyglądam jakby mnie piorun strzelił..
aż strzeliłam fote. mam nadzieję, że mi się to-to ogarnie przez noc
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 21:39   #583
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Jp dzięki za linka, widziałam zdjęcia z tego bloga, ale jakoś wydaje mi się, że one nie końca oddają rzeczywistość, przynajmniej na mojej skórze te kolorki wyglądają inaczej
Ok, wrzucę Ci jutro zdjęcie na mojej ręce
Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
szczotki z zimnym nawiewem? czy suszarki?

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------



Ja się matowymi nie potrafię malować ani różami ani bronzerami nie trawię brokatu a taki satynowy połysk jest idealny rozświetla buzię
haha suszarki, suszarki, myślałam o jednym a napisałam drugie
Dlaczego nie potrafisz? Myślę, że to kwestia pędzla i ćwiczeń. Serio, mammy tu jedną agentkę, która nauczyła się malować różem i już się go nie boi
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 21:46   #584
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Krem Alterra po raz kolejny ratuje mi oczy.
Moja koleżanka mi dzisiaj zasugerowała, że skoro boli mnie koło dolnych rzęs i to nie tylko przy komputerze to możliwe, że mam tzw. suche oko i to się np. od zimna dzieje.
Suche oko? Możesz mieć problemy czasowe po prostu, związane z porą roku, siedzeniem przed komputerem, ogrzewaniem. Ale zespół suchości mylnie nazywany suchym okiem to jest poważna sprawa i krem alterry by sobie z nią nie poradził. Zespół suchości atakuje wszystkie błony śluzowe, trzeba przyjmować sztuczne łzy, nawilżać oko na noc, bo samo bardzo często prawie nie wytwarza łez. Zimno/ciepło/komputer mają na to wpływ ale znikomy. Mój tata cierpi na wspomniany zespół sjogrena od lat, ja również więc wiem co piszę. Spokojnie, niczym się nie stresuj i nie słuchaj koleżanek, bo się nie znają

Wachlarzyku idź się zbadaj kochana, na podstawowe badania bo się zamęczysz wszystkimi domysłami i przypuszczeniami o kolejnej dolegliwości
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...




Edytowane przez gayenka
Czas edycji: 2012-02-14 o 21:51
gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 21:46   #585
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

no nie wiem jakoś wydaje mi się, że taki matowy kolor się bardziej odcina granica nałożenia, a jak jest połysk to przejście jest łagodniejsze
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 22:09   #586
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
no nie wiem jakoś wydaje mi się, że taki matowy kolor się bardziej odcina granica nałożenia, a jak jest połysk to przejście jest łagodniejsze
Niekoniecznie. Dobrze dobrany brązer podobnie róż dobrze nałożony nie odcina się. Brązer czy róż nie powinny być za ciemne. Brzegi natomiast delikatnie "rozmiatasz" pędzlem, zmieniasz nacisk. Nie (wiadomości z kursu ) Trudno to wytłumaczyć.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 22:17   #587
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Suche oko? Możesz mieć problemy czasowe po prostu, związane z porą roku, siedzeniem przed komputerem, ogrzewaniem. Ale zespół suchości mylnie nazywany suchym okiem to jest poważna sprawa i krem alterry by sobie z nią nie poradził. Zespół suchości atakuje wszystkie błony śluzowe, trzeba przyjmować sztuczne łzy, nawilżać oko na noc, bo samo bardzo często prawie nie wytwarza łez. Zimno/ciepło/komputer mają na to wpływ ale znikomy. Mój tata cierpi na wspomniany zespół sjogrena od lat, ja również więc wiem co piszę. Spokojnie, niczym się nie stresuj i nie słuchaj koleżanek, bo się nie znają

Wachlarzyku idź się zbadaj kochana, na podstawowe badania bo się zamęczysz wszystkimi domysłami i przypuszczeniami o kolejnej dolegliwości
Dodam jeszcze, że noszenie soczewek kontaktowych może wywołać zespół tzw suchego oka. Jest to dosć częste działanie niepożądane przy nieprawidłowym używaniu soczewek, które są np w złym rozmiarze, o nieprawidłowym dopasowaniu do wady wzroku. Choroba może pojawić się także przy nieprzestrzeganiu higieny związanej z uzytkowaniem soczewek.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-02-14 o 22:19
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 22:26   #588
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dodam jeszcze, że noszenie soczewek kontaktowych może wywołać zespół tzw suchego oka. Jest to dosć częste działanie niepożądane przy nieprawidłowym używaniu soczewek, które są np w złym rozmiarze, o nieprawidłowym dopasowaniu do wady wzroku. Choroba może pojawić się także przy nieprzestrzeganiu higieny związanej z uzytkowaniem soczewek.
Dokładnie Choć wtedy mamy do czynienia z trochę innym rodzajem, bo generalnie mało osób jest świadomych, że zespół suchości to nie tylko oczy i jest to choroba autoimmunologiczna.
Jak widzę osoby, które same sobie dobierają soczewki, noszą je przez kilka lat i nie robią badań to mi słabo

Korah... widziałaś dzisiejszą promocję w sklepie Bingospa? Trwa do północy, jeśli polubisz ich profil na FB i wpiszesz hasło FB w uwagach w zamówieniu to dostajesz rabat -50% i dodatkowo darmowa przesyłka powyżej 100 zł
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 22:40   #589
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Korah... widziałaś dzisiejszą promocję w sklepie Bingospa? Trwa do północy, jeśli polubisz ich profil na FB i wpiszesz hasło FB w uwagach w zamówieniu to dostajesz rabat -50% i dodatkowo darmowa przesyłka powyżej 100 zł
Hehehe, jakbym teraz jeszcze dokupiła te ogromne pojemności od Bingo to już by do łazienki nikt nie wszedł, nawet mój czterolatek
Ostatnio zamawiałam chyba z 6 produktów i jak zobaczyłam te litrowe i póllitrowe butle na żywo, to w pierwszej chwili pomyślałam , gdzie ja to postawię ......... a łazienke mam malutką i szafeczki jeszcze mniejsze.

Kusicielka...........

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-02-14 o 22:42
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 23:26   #590
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Ja mam nawracające problemy z suchością oczu, bo mam w mieszkaniu strasznie suche powietrze. A teraz zimą to już zupełnie masakra (ogrzewanie). Dlatego tzw. "sztuczne łzy" na stałe goszczą w mojej lodówce. Dodam, że oczywiście byłam u okulisty i mi je przepisał.

Właśnie spryskałam twarz mgiełką i niestety... Ponownie czerwona i gorąca twarz. Tym razem nie użyłam Logony, więc jest poza kręgiem podejrzanych. Zresztą to ewidentnie się dzieje natychmiast po użyciu Phenome. Ech...
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 23:38   #591
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Ja mam nawracające problemy z suchością oczu, bo mam w mieszkaniu strasznie suche powietrze. A teraz zimą to już zupełnie masakra (ogrzewanie). Dlatego tzw. "sztuczne łzy" na stałe goszczą w mojej lodówce. Dodam, że oczywiście byłam u okulisty i mi je przepisał.

Właśnie spryskałam twarz mgiełką i niestety... Ponownie czerwona i gorąca twarz. Tym razem nie użyłam Logony, więc jest poza kręgiem podejrzanych. Zresztą to ewidentnie się dzieje natychmiast po użyciu Phenome. Ech...
No to klops. Skoro tak gwałtownie skóra raguje, zdaje się musisz pożegnać się z mgiełką.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 23:41   #592
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
No to klops. Skoro tak gwałtownie skóra raguje, zdaje się musisz pożegnać się z mgiełką.
Co ciekawe, po 15 minutach zaczerwienienie zeszło (znowu). Ech, szkoda mi się z nią żegnać. Może jeszcze popróbować? Czy to może być uczulenie? Chyba wtedy objawy byłyby trwalsze...
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 06:30   #593
anka35
Raczkowanie
 
Avatar anka35
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 115
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Dziewczyny , tak z innej beczki. Jestem na tym wątku od dłuższego czasu i zaczynam nawet mówić "bio" hehe, i chciałabym wykupić wszystkie Wasze fenomenalne kosmetyki, tylko kasa mnie trzyma. Powiedzcie mi czy jest jakiś wątek w którym sa wszelkie naturalne cuda, ale te z nizszej półki ? Widziałam wątek z polskimi kosmetykami, gdzies osobno o naturalnych z Rossmana, ale nie widziałam takiego zbiorczego typu: "2 x ECO" . Ekologia ( natura ) i ekonomia. Może tu Wy mi podpowiecie jakie , w rozsądnej cenie cuda powinnam wzbogacić moja łazienkową szafkę ( oj... juz całą zagarnęłam dla siebie , reszta rodziny chowa sie po katach )...
Ania
__________________
Pozdrawiam Ania
anka35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 06:55   #594
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Dziewczyny wpędzacie mnie w kompleksy. Ja wcale nie modeluję włosów. Rozczesuję i to wszystko. Wystarczy grzebień i szczotka. Muszę swoje już wymienić. Teraz kupię drewniane.

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------



No i widać jak się nie znam
Ja też tak robię.Nic więcej

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Suche oko? Możesz mieć problemy czasowe po prostu, związane z porą roku, siedzeniem przed komputerem, ogrzewaniem. Ale zespół suchości mylnie nazywany suchym okiem to jest poważna sprawa i krem alterry by sobie z nią nie poradził. Zespół suchości atakuje wszystkie błony śluzowe, trzeba przyjmować sztuczne łzy, nawilżać oko na noc, bo samo bardzo często prawie nie wytwarza łez. Zimno/ciepło/komputer mają na to wpływ ale znikomy. Mój tata cierpi na wspomniany zespół sjogrena od lat, ja również więc wiem co piszę. Spokojnie, niczym się nie stresuj i nie słuchaj koleżanek, bo się nie znają

Wachlarzyku idź się zbadaj kochana, na podstawowe badania bo się zamęczysz wszystkimi domysłami i przypuszczeniami o kolejnej dolegliwości

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Właśnie spryskałam twarz mgiełką i niestety... Ponownie czerwona i gorąca twarz. Tym razem nie użyłam Logony, więc jest poza kręgiem podejrzanych. Zresztą to ewidentnie się dzieje natychmiast po użyciu Phenome. Ech...
Przykro mi,że to jednak migełka.Może ją wykorzystaj do ciała?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 07:51   #595
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Pixie wycofuje formuły Cover de Luxe i Natural Finish, zostaje tylko nowa Complexion Perfector. Zacytuję panią Sylwię:
"Chcemy pozostawić tylko jedną formułę Complexion Perfector - w moim odczuciu jest najbardziej dopracowana, chociaż zdaję sobie sprawę, że jest wiele klientów, którzy bardzo lubią Cover De Luxe. Decyzja ta podyktowana jest koniecznością. Chcemy po prostu naszą uwagę przenieść na inne, nowe produkty jak róże, cienie, a "utrzymywanie" 2 formuł w 86 odcieniach pochłania zbyt wiele czasu i miejsca w magazynie....."
hm no to moze zamowie z tej ktora zostala, jeszcze interesuje mnie lumiere i sie waham ktory zamowic .

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
No i kolejne zamówienie popełniłam
To na serio jest uzależnienie, jak przyjdą to się pochwalę.

Zapomniałam napisać, że kupiłam też ten krem Sanoflore na niedoskonałości - genialny, tak świetnego kremu na dzień jeszcze nie miałam Pojawiła się okazja kupna prawie nowego kremu za dużo mniejszą cenę, więc nie mogłam się oprzeć

Zapomniałabym, zamówiłam też maskę Organique z tego sklepu co auraria podawała, gdzie były takie tanie leyla.pl Widziałam na stronie, że mają najtańszą przesyłkę za 13 zł, ale napisałam do nich czy w przypadku samej maski nie można taniej wysłać i dodali przesyłkę poleconym, która wyszła 5 zł. Polecam sklep
ktory to dokladnie?
Ja ta maske kupuje w sklepie ale chyba za 39 zl
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 08:08   #596
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Suche oko? Możesz mieć problemy czasowe po prostu, związane z porą roku, siedzeniem przed komputerem, ogrzewaniem. Ale zespół suchości mylnie nazywany suchym okiem to jest poważna sprawa i krem alterry by sobie z nią nie poradził. Zespół suchości atakuje wszystkie błony śluzowe, trzeba przyjmować sztuczne łzy, nawilżać oko na noc, bo samo bardzo często prawie nie wytwarza łez. Zimno/ciepło/komputer mają na to wpływ ale znikomy. Mój tata cierpi na wspomniany zespół sjogrena od lat, ja również więc wiem co piszę. Spokojnie, niczym się nie stresuj i nie słuchaj koleżanek, bo się nie znają

Wachlarzyku idź się zbadaj kochana, na podstawowe badania bo się zamęczysz wszystkimi domysłami i przypuszczeniami o kolejnej dolegliwości
Nie przejęłam się, bo o suchości oka nie wiele wiem i to pewnie dlatego. Ogólnie o chorobach wiem wiele, bo czytam masę takich książek, artykułów i innych. A do lekarza się zapisałam, mam termin na 22.02. Jestem ciekawa czy tu także mnie nie przyjmą, bo coś tam. Jakie badania powinnam zrobić? Krew z ob i całą resztą, mocz, ale może coś jeszcze? Czytałam w necie, że cholesterol, oczy, trójglicerydy i całą resztę po 20stce powinno się zbadać. W tym właśnie jeszcze ginekologa itd. Dlatego teraz do końca marca chcę iść zbadać krew, mocz, wzrok, do ginekologa właśnie też chce iść, do lekarza od jelit, odbytnicy. Poza tym ostatni raz hormony badałam mając 17 lat, bo przez dwa lata musiałam je badać. Wszystkie zawsze wychodziły dobrze, a i tak kazali mi badać. Uch... masakra ile tego jest. Nie mam szczerze mówiąc na to siły.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2012-02-15 o 08:10
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 08:11   #597
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Co ciekawe, po 15 minutach zaczerwienienie zeszło (znowu). Ech, szkoda mi się z nią żegnać. Może jeszcze popróbować? Czy to może być uczulenie? Chyba wtedy objawy byłyby trwalsze...
Ja bym sie nie poddawała. Spróbuj użyć mgiełki na uprzednio nałożony w niewielkiej ilości jakiś kremik lub serum Dopóki nie ma na twarzy zmian typu wysypka, czy krostki, czy też łuszczenie się skóry i swędzenie, to nie ma powodu do paniki.

Cytat:
Napisane przez anka35 Pokaż wiadomość
Dziewczyny , tak z innej beczki. Jestem na tym wątku od dłuższego czasu i zaczynam nawet mówić "bio" hehe, i chciałabym wykupić wszystkie Wasze fenomenalne kosmetyki, tylko kasa mnie trzyma. Powiedzcie mi czy jest jakiś wątek w którym sa wszelkie naturalne cuda, ale te z nizszej półki ? Widziałam wątek z polskimi kosmetykami, gdzies osobno o naturalnych z Rossmana, ale nie widziałam takiego zbiorczego typu: "2 x ECO" . Ekologia ( natura ) i ekonomia. Może tu Wy mi podpowiecie jakie , w rozsądnej cenie cuda powinnam wzbogacić moja łazienkową szafkę ( oj... juz całą zagarnęłam dla siebie , reszta rodziny chowa sie po katach )...
Ania
Na pewno z najtańszych króluje Alterra, ale i AA Wrażliwa natura, Czy ta nowa seria Noni w Rossie. Warto poszukać kosmetyków Ava Ecolinea, Ava Eco garden, Flos Lek BeEco. Z zagranicznych firm przystępne ceny ma Absolute organic, a takze kosmetyki ajurwedy np z Helfy, no i rozsławione Alverde. Gorzej z dostępnoscią. Droższe marki takze mają tańsze perełki, np Logona ma wspaniałe ziemie wulkaniczne brązową i białą. Bardzo pojemne i wydajne jak na swoją cenę. Sporo jest takich kosmetyków, które tylko pozornie wydają się być drogie, a prawda jest taka, że są wysoko skoncentrowane i mają ekonomiczną konsystencję, albo ogromne opakowania. Takie np niepozorne Aubrey organics mają mleczka i kremy oczyszczające o pojemności 118 ml za 40 zl, czyli malutkie, a jednak wystarczy nakładać porcję wielkosci groszku i produkt naprawdę starcza na długo. Często dłużej od wielu tańszych zamienników, a jakosć lepsza o niebo. Warto zainwestować. Są to produkty raczej niezawodne i ryzykują tylko alergicy. Ale od czego są próbki
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 08:18   #598
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Co ciekawe, po 15 minutach zaczerwienienie zeszło (znowu). Ech, szkoda mi się z nią żegnać. Może jeszcze popróbować? Czy to może być uczulenie? Chyba wtedy objawy byłyby trwalsze...
A zaczerwienienie jest na całej twarzy czy na jednej partii? Może dodawaj ją do kremu?
Cytat:
Napisane przez anka35 Pokaż wiadomość
Dziewczyny , tak z innej beczki. Jestem na tym wątku od dłuższego czasu i zaczynam nawet mówić "bio" hehe, i chciałabym wykupić wszystkie Wasze fenomenalne kosmetyki, tylko kasa mnie trzyma. Powiedzcie mi czy jest jakiś wątek w którym sa wszelkie naturalne cuda, ale te z nizszej półki ? Widziałam wątek z polskimi kosmetykami, gdzies osobno o naturalnych z Rossmana, ale nie widziałam takiego zbiorczego typu: "2 x ECO" . Ekologia ( natura ) i ekonomia. Może tu Wy mi podpowiecie jakie , w rozsądnej cenie cuda powinnam wzbogacić moja łazienkową szafkę ( oj... juz całą zagarnęłam dla siebie , reszta rodziny chowa sie po katach )...
Ania
Najtańsza jest Alterra i Babydream. A resztę produktów to musisz szukać w internecie, szukać promocji, szczególnie jak zbliża się jakieś święto to warto kupować
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 09:38   #599
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Ja mam nawracające problemy z suchością oczu, bo mam w mieszkaniu strasznie suche powietrze. A teraz zimą to już zupełnie masakra (ogrzewanie). Dlatego tzw. "sztuczne łzy" na stałe goszczą w mojej lodówce. Dodam, że oczywiście byłam u okulisty i mi je przepisał.

Właśnie spryskałam twarz mgiełką i niestety... Ponownie czerwona i gorąca twarz. Tym razem nie użyłam Logony, więc jest poza kręgiem podejrzanych. Zresztą to ewidentnie się dzieje natychmiast po użyciu Phenome. Ech...
Melya a nawilżasz powietrze w mieszkaniu? Polecam też nawilżanie nosa za pomocą wody morskiej lub wody morskiej z propolisem Na prawdę pomaga na oczy Ja zamiast sztucznych łez klasycznych stosuję często krople do oczu w żelu(Vidisic) odczuwam dużą różnicę.
Współczuję Ale dodam, że ja przez zespół suchości w wieku 20 lat miałam.. zapalenie ślinianki czyli w praktyce coś jak... świnkę cała grupa ze studiów pękała ze śmiechu
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Nie przejęłam się, bo o suchości oka nie wiele wiem i to pewnie dlatego. Ogólnie o chorobach wiem wiele, bo czytam masę takich książek, artykułów i innych. A do lekarza się zapisałam, mam termin na 22.02. Jestem ciekawa czy tu także mnie nie przyjmą, bo coś tam. Jakie badania powinnam zrobić? Krew z ob i całą resztą, mocz, ale może coś jeszcze? Czytałam w necie, że cholesterol, oczy, trójglicerydy i całą resztę po 20stce powinno się zbadać. W tym właśnie jeszcze ginekologa itd. Dlatego teraz do końca marca chcę iść zbadać krew, mocz, wzrok, do ginekologa właśnie też chce iść, do lekarza od jelit, odbytnicy. Poza tym ostatni raz hormony badałam mając 17 lat, bo przez dwa lata musiałam je badać. Wszystkie zawsze wychodziły dobrze, a i tak kazali mi badać. Uch... masakra ile tego jest. Nie mam szczerze mówiąc na to siły.
Sekretny zapytaj lekarza, jakie badania powinnaś zrobić. Wiedzę na temat chorób jednak lepiej czerpać od specjalistów. Na podstawie twoich obaw czy dolegliwości przepisze Ci odpowiednie badania. I ciesz się, że zawsze wychodziły dobrze I spróbuj się nie cieszyć, jak się okaże że jesteś zdrowa!
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Na pewno z najtańszych króluje Alterra, ale i AA Wrażliwa natura, Czy ta nowa seria Noni w Rossie. Warto poszukać kosmetyków Ava Ecolinea, Ava Eco garden, Flos Lek BeEco. Z zagranicznych firm przystępne ceny ma Absolute organic, a takze kosmetyki ajurwedy np z Helfy, no i rozsławione Alverde. Gorzej z dostępnoscią. Droższe marki takze mają tańsze perełki, np Logona ma wspaniałe ziemie wulkaniczne brązową i białą. Bardzo pojemne i wydajne jak na swoją cenę. Sporo jest takich kosmetyków, które tylko pozornie wydają się być drogie, a prawda jest taka, że są wysoko skoncentrowane i mają ekonomiczną konsystencję, albo ogromne opakowania. Takie np niepozorne Aubrey organics mają mleczka i kremy oczyszczające o pojemności 118 ml za 40 zl, czyli malutkie, a jednak wystarczy nakładać porcję wielkosci groszku i produkt naprawdę starcza na długo. Często dłużej od wielu tańszych zamienników, a jakosć lepsza o niebo. Warto zainwestować. Są to produkty raczej niezawodne i ryzykują tylko alergicy. Ale od czego są próbki
Korah mądrze pisze (tylko czemu przy okazji kusi kremami AO to nie wiem zupełnie ).
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 10:34   #600
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja też tak robię.Nic więcej
To mi trochę lepiej

Użyłam dzisiaj lekkiego kremiku z płatków róży. Dzisiaj znowu mam wrażenie, że jest bardziej konkretny niż z pigwy. Dłużej się wchłaniał. Buzia jest lekko natłuszczona. Na to filtr i do odgarniania śniegu. A chciałam popisać troszkę na bloga Wolałabym już mycie okien.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:36.