Kosmetyki Givenchy - wątek zbiorczy. - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-11, 13:41   #1891
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Dostałam odpowiedź od właścicielki sieci Quality co do nowych meteorytów , cyt.:
"Właśnie dzwoniłam w tej sprawie do dystrybutora Guerlain'a i dowiedziałam się ze nowy makijaż tej marki wchodzi dopiero na jesieni. Dodatkowo poinformowano mnie, że nie są planowane żadne nowe Meteoryty. Są tylko te które są w stałej ofercie a nowych nie będzie"
Czyli możemy o nich zapomnieć. Znowu dystrybutor potraktował nas per noga. Polki to dla nich klientki drugiego sortu chyba...

Dowiedziałam się dzisiaj tego samego w Sephorze
Ale jestem wkurzona. Tak chciałam je mieć, a teraz co? Pozostaje tylko polowanie na Allegro albo ebayu

No ale jestem zła


Wracajać do tematu sypkich pryzm: czy u was w Sephorach dają próbki sypkich pudrów? U mnie nie chcieli dać, a już nie chcę kupić Softów w ciemno.
Dziewczyny, jakby się gdzieś dało wziąć, proszę pamiętajcie o mnie, bo ja tak BARDZO chciałabym je przetestować.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 14:43   #1892
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Geoniu,jeśli posiadasz Softy,to chętnie się nimi zaopiekuję,jeśli Ci nie odpowiadają .
Aneto- niestety to nie softy ......mam delicate beige 2
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 14:48   #1893
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Aneto- niestety to nie softy ......mam delicate beige 2

Moje Delicate Beige się już robią za ciemne

Ciebie też Pucci delikatnie pobielają na twarzy?
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 15:08   #1894
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Pryzmy Givenchy

To ja obronnie w kwestii kolorówki Givenchy
Softy są dla mnie na prawdę świetne, jasne, dobrze i długo matują moją skórę nie robiąc z niej płaskiej maski, są bardzo wydajne - jedno "przechylenie" pudełeczkiem na dłoń pozwala mi zmatowić całą skórę twarzy, inaczej pudru jest za dużo. Pastele na razie leżą, ale zamierzam się ich pozbywać Podkład Skin Tonic - sprawdza się, gdy przesuszę skórę i pod innymi moimi podkładami wygląda fatalnie; odcień nr 504 jest dobry dla jasnożółtych skór (ale niestety nie ekstremalne bladziochy - choć z moją skórą dobrze się stapia i jest tylko delikatnie za ciemny), bardzo ładnie kryje, skóra pod nim odpoczywa - polecę go mamie jako następny jej podkład. Tusz EyeFly - daje ładny efekt na moich krótkich rzęsach. Jeśli ktoś koniecznie chce mieć wysokopółkowy tusz to polecam, ale moim i tak nic nie pomoże, a identyczny efekt mogę mieć za połowę ceny z Deborah czy Masterpiece Prasowane pryzmy są zbyt delikatne do samodzielnego zmatowienia mojej przetłuszczającej się skóry, ale są świetne do poprawek. I wciąż mam na liście zakupów odcień nr 03 i 05 do udawania na mojej skórze opalenizny
Mam ochotę na ich najnowszą pomadkę, ale to za jakiś czas. Błyszczyki jakoś mnie nie kuszą, ale testowałam je tylko raz, z tak rozgrzanych testerów, że się rozwarstwiły. Wydaje mi się, że są dla mnie zbyt drobinkowe i kolory też nie takie... O różach już pisałam

Szkoda z tymi meteorytami
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 15:17   #1895
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość

Ciebie też Pucci delikatnie pobielają na twarzy?
PObieliły mi rękę podczas testów i się troszkę przestraszyłam , jednak na twarzy efekt jest zupełnie inny.

Ja używam krem, Estee Lauder Day Waear Plus i on nadaje delikatny odcień opalenizny, na to odrobina podkładu , potem meteorki i na policzki Givenchy 05 lub Guerlain dla brunetek ( jestem blondynka, ale ten dla brunetek ma ładniejszy odcień )...całość prezentuje się świetnie, nie mam maski na twarzy, pobielenia też nie. Gładka cera o ładnym kolorycie.

Jak pierwszy raz użyłam Pucci, to 2 osoby w przeciągu 3 godzin powiedziały, ze pieknie wyglądam , to chyba świadczy, ze był to baaaardzo udany zakup
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 16:09   #1896
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Pryzmy Givenchy

No właśnie,te meteoryty nadają jednolitego koloru cerze jak żadne inne,pięknie rozświetlając ją,może stąd wydaje mi się,że moja cera jest jaśniejsza,świeża i taka czysta .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 16:41   #1897
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
No właśnie,te meteoryty nadają jednolitego koloru cerze jak żadne inne,pięknie rozświetlając ją,może stąd wydaje mi się,że moja cera jest jaśniejsza,świeża i taka czysta .

po waszych opisach jestem jeszcze bardziej ciekawa efektu na skórze, zobaczę czy mi podpasuje, czy tez trafi na targowisko
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-12, 14:17   #1898
anta3
Raczkowanie
 
Avatar anta3
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 377
Dot.: Pryzmy Givenchy

Tez mnie te meteoryty kusza, zamierzalam kupic niedlugo Mythic, ale weszly te i mam dylemat. Oczywiscie, Pucci to LE, ale jak kupie jedne, to moge dlugo nie kupic juz kolejnych
anta3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 19:40   #1899
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez anta3 Pokaż wiadomość
Tez mnie te meteoryty kusza, zamierzalam kupic niedlugo Mythic, ale weszly te i mam dylemat. Oczywiscie, Pucci to LE, ale jak kupie jedne, to moge dlugo nie kupic juz kolejnych
Mythic zawsze masz w ofercie, więc jeśli Pucci nie spodobają się, to puścisz w świat i spróbujesz z Mythic
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 09:58   #1900
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Pryzmy Givenchy

A jak już tak o Meteorytach się zrobiło to zapytam Was, czy nie zauważyłyście zapychania lub wysypu po użyciu Meteorków .
Mam wrazenie ,że zawsze kiedy kilka dni z rzędu ich używam ,pogarsza mi się cera
Przeanalizowałam skład i niestety, na samym początku mają potencjalny zapychacz Magnesium Myristate .
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 10:39   #1901
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
A jak już tak o Meteorytach się zrobiło to zapytam Was, czy nie zauważyłyście zapychania lub wysypu po użyciu Meteorków .
Mam wrazenie ,że zawsze kiedy kilka dni z rzędu ich używam ,pogarsza mi się cera
Przeanalizowałam skład i niestety, na samym początku mają potencjalny zapychacz Magnesium Myristate .

Mnie na szczęście nie zapychają,z czego się ogromnie cieszę,bo bardzo je lubię .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-13, 11:11   #1902
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Pryzmy Givenchy

zazdroszczę , ja niestety mam obawy i muszę uważać
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 10:48   #1903
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: Pryzmy Givenchy

witam i prosze o pomoc
Wczoraj kupilam pryzmy 02- delicate beige.
Nie wiem co sie dzieje?? Na mleczko Avene nalozylam podklad Sublime- min. ilosc, potem Pryzmy i swiece sie jak choinka i to po godzine od nalozenia. Jestem zalamana, bo wiadomo- nie sa tanie.
A mialy byc matujace, co robie zle???
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 10:58   #1904
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez agunia37 Pokaż wiadomość
witam i prosze o pomoc
Wczoraj kupilam pryzmy 02- delicate beige.
Nie wiem co sie dzieje?? Na mleczko Avene nalozylam podklad Sublime- min. ilosc, potem Pryzmy i swiece sie jak choinka i to po godzine od nalozenia. Jestem zalamana, bo wiadomo- nie sa tanie.
A mialy byc matujace, co robie zle???

Mnie pryzmy wcale tak dobrze nie matują.Owszem,lubię je,ładnie wyrównują koloryt,rozświetlają cerę,ale mat jest u mnie krótkotrwały.Dlatego często pod pryzmy nakładam dodatkową cieńką warstwę sypkiego Clinique lub Guerlain,wtedy jest o wiele lepiej .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 10:58   #1905
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Pryzmy Givenchy

Sublime czy Sublimine? Jeśli ten drugi - to sam w sobie jest podkładem rozświetlającym, dwa - pryzmy raczej nie nadają się do matowienia filtrów, chyba że na kimś wchłaniają się do matu..
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 11:21   #1906
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez agunia37 Pokaż wiadomość
witam i prosze o pomoc
Wczoraj kupilam pryzmy 02- delicate beige.
Nie wiem co sie dzieje?? Na mleczko Avene nalozylam podklad Sublime- min. ilosc, potem Pryzmy i swiece sie jak choinka i to po godzine od nalozenia. Jestem zalamana, bo wiadomo- nie sa tanie.
A mialy byc matujace, co robie zle???

Mnie też Pryzmy nie matowały. Na dodatek źle wyglądałam o tym kolorze i się ich pozbyłam.


Aneta, jaki masz kolor pudru Guerlaina?
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 11:25   #1907
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Mnie też Pryzmy nie matowały. Na dodatek źle wyglądałam o tym kolorze i się ich pozbyłam.


Aneta, jaki masz kolor pudru Guerlaina?

Mam 01 i 02,ale najczęściej używam 01,gdyż jest jaśniejszy i bardziej odpowiedni.Niektórzy twierdzą,że nadaje lekko różowy odcień,ja tego u siebie nie zauważyłam .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 11:33   #1908
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Mam 01 i 02,ale najczęściej używam 01,gdyż jest jaśniejszy i bardziej odpowiedni.Niektórzy twierdzą,że nadaje lekko różowy odcień,ja tego u siebie nie zauważyłam .

Trochę się obawiam 01, bo czytałam, że nadaje skórze różowy odcień. 02 jest dla mnie za ciemna. Powoli robię się coraz bardziej bladolica i widzę, że muszę kupować coraz jaśniejsze kosmetyki. Spróbuję jeszcze raz z 01, potestuję i może kupię. Chociaż mam nowy Lucidity 05 Transparent i jest cudny
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 11:40   #1909
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: Pryzmy Givenchy

agniesko
Mam Sublimine- dostalam wczoraj probke przy zakupie Pryzm.
Moze na innym podkladzie bedzie inaczej, ale na razie, jestem zalamana, szkoda by bylo ich sie pozbyc
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-14, 11:43   #1910
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Trochę się obawiam 01, bo czytałam, że nadaje skórze różowy odcień. 02 jest dla mnie za ciemna. Powoli robię się coraz bardziej bladolica i widzę, że muszę kupować coraz jaśniejsze kosmetyki. Spróbuję jeszcze raz z 01, potestuję i może kupię. Chociaż mam nowy Lucidity 05 Transparent i jest cudny
Witam w moim świecie a LU 05 Tobie i Majade zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez agunia37 Pokaż wiadomość
agniesko
Mam Sublimine- dostalam wczoraj probke przy zakupie Pryzm.
Moze na innym podkladzie bedzie inaczej, ale na razie, jestem zalamana, szkoda by bylo ich sie pozbyc
Mimo, że Sublimine ma znacznie mniej drobinek niż np. Recover (dla mnie niewyobrażalnym jest nakładanie Recovera na całą twarz), to np. moja bratowa narzeka, że znacznie szybciej się świeci. Obawiam się, że będziesz musiała sobie odpuścić zarówno Sublimine jak i pryzmy na filtry
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 11:50   #1911
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość


Mimo, że Sublimine ma znacznie mniej drobinek niż np. Recover (dla mnie niewyobrażalnym jest nakładanie Recovera na całą twarz), to np. moja bratowa narzeka, że znacznie szybciej się świeci. Obawiam się, że będziesz musiała sobie odpuścić zarówno Sublimine jak i pryzmy na filtry
Kurcze u mnie na odwrót-Recover na cała twarz i nie mam bombki a po Sublimine tez sie swiece jak latarenka juz po godzinie
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 11:50   #1912
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Trochę się obawiam 01, bo czytałam, że nadaje skórze różowy odcień. 02 jest dla mnie za ciemna. Powoli robię się coraz bardziej bladolica i widzę, że muszę kupować coraz jaśniejsze kosmetyki. Spróbuję jeszcze raz z 01, potestuję i może kupię. Chociaż mam nowy Lucidity 05 Transparent i jest cudny

Zazdroszczę Lucidity .Ja mam dokładnie to samo,moja cera robi się coraz jaśniejsza,zaczynam mieć problemy z doborem pudru i podkładu.Podkładu używam najjaśniejszego,jaki kiedykolwiek miałam -Biotherm Sense Matte 110,ale chyba wycofują ten odcień ,muszę zrobić zapas.Guerlain 02 też się zrobił za ciemny,poszedł na targowisko,ale z 01 jestem bardzo zadowolona.No i Clinique 08 jest dla mnie idealny.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 12:16   #1913
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: Pryzmy Givenchy

coz, pozostaje niestety zabawa w testowanie na innych podkladach.....
Tak to jest, jak sie czlowiek napali
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 12:27   #1914
anta3
Raczkowanie
 
Avatar anta3
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 377
Dot.: Pryzmy Givenchy

A co z tym Lucidity 05 Transparent, ze go wszystkie zazdroscicie? Poszukalam troche w internecie, ale znalazlam tylko, ze nr 05 to Deep, czyli taki ciemny, a to 'Transparent' mi do tego nie pasuje.
anta3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 12:34   #1915
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Witam w moim świecie a LU 05 Tobie i Majade zazdroszczę
Chyba niedlugo dołączę do wątku: Jak podkreślić jasną cerę, bo dopiero teraz czuję, że tam należę

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Lucidity .Ja mam dokładnie to samo,moja cera robi się coraz jaśniejsza,zaczynam mieć problemy z doborem pudru i podkładu.Podkładu używam najjaśniejszego,jaki kiedykolwiek miałam -Biotherm Sense Matte 110,ale chyba wycofują ten odcień ,muszę zrobić zapas.Guerlain 02 też się zrobił za ciemny,poszedł na targowisko,ale z 01 jestem bardzo zadowolona.No i Clinique 08 jest dla mnie idealny.
Miałam 08 Clinique, niezły był.
Ja się uparłam na tego Guerlaina, bo lubię ich kosmetyki. Ale widzę, że zaden z tych odcieni nie jest dla mnie idealny. To po co się upierac, tylko dlatego, że Guerlain?

Cytat:
Napisane przez anta3 Pokaż wiadomość
A co z tym Lucidity 05 Transparent, ze go wszystkie zazdroscicie? Poszukalam troche w internecie, ale znalazlam tylko, ze nr 05 to Deep, czyli taki ciemny, a to 'Transparent' mi do tego nie pasuje.
Pomyliłam się wpisując numer: to jest 06 Lucidity. To jest śliczny jasny kolor, nic a nic nie przyciemnia, delikatnie rozświetla.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 13:22   #1916
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Pryzmy Givenchy

Pisząc,myślałam o Lucidity 06 .Co do Guerlain,najlepiej przetestować,bo odcienie cery są różne,tak jak mnie pasuje 01,tak u kogoś innego będzie za różowy.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 13:41   #1917
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Pryzmy Givenchy

Przetestowałam obydwa i nadal nie mogę się zdecydować. Jakoś żaden z kolorów mi nie pasuje w 100%, a upieram się, żeby kupić, bo to Guerlain
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 13:52   #1918
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Przetestowałam obydwa i nadal nie mogę się zdecydować. Jakoś żaden z kolorów mi nie pasuje w 100%, a upieram się, żeby kupić, bo to Guerlain

Ja lubię Guerlain,ale mnie dwa razy zawiódł .Raz,puder rozświetlający z szafirem,nawet fajny,ale nie za te pieniądze,jakość nie jest adekwatna do ceny.Dwa,Terracotta dla blondynek,uwielbiam ją,ale to jest nienormalne,by po kilku miesiącach sporadycznego używania mi skamieniała.Za te pieniądze chcę mieć coś trwalszego.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 14:46   #1919
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pryzmy Givenchy

Ja jestem jakies indywiduum wg recenzji KWC i opisow tutaj. Softow moge uzywac wylacznie na filtry, bo na samym kremie lub podkladzie wychodzi mi mat absolutny, chociaz za kazdym razem staram sie nakladac jeszcze mniej i w efekcie muskam twarz atomami pylu.
Z innej beczki (chociaz jednak wciaz w temacie) - bylam u okulisty, okazalo sie, ze mam nosic cylindy -2,5 (nigdy wczesniej nie nosilam patrzalek i az sie doktorka zdziwila, ze cokolwiek widze), wiec moje zdanie o "bezdrobinkowosci" Softow nalezy traktowac z przymruzeniem oka. Inni twierdza, ze sa drobinkowe (w bialym kwadracie), wobec tego wierze i bije sie w piers (wiecej o kolorowce nie bede sie wypowiadac). Nie zmienia to jednak faktu, ze dla mnie to maty. Ale ja w ogole jakis android jestem, bo dzis na hojnie zaaplikowany (ponioslo mnie i chyba 3 ml na twarz rzucilam) filt LRP CF50+ nalozylam meteoryty WR, do tego liliowy slubny EL (policzki, broda, skronie, czolo) i wygladam jak czlowiek, nie zas jak smalcowa bombka. Musze Beige Chic w ten desen wyprobowac i na filtr jednowarstwowo maznac.
A, tak... mialam sie nie wypowiadac
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 14:59   #1920
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Pryzmy Givenchy

vril jesteś boska z przymrużenia oka uśmiałam się do szczerych łez

dzisiaj przyszły moje nowe meteoryty i chyba wtopiłam dwie stówy z czego się potwornie cieszę ryzyk fizyk, ale adrenalinka za to jak skoczyła, o mało nóg nie połamałam jak biegłam do furtki do listonosza
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:32.