Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: Czy jesteś za usunięciem kompozycji zapachowych z kosmetyków na rumień i naczynka?
TAK 21 87,50%
NIE 3 12,50%
Głosujący: 24. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-12, 17:37   #1351
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

postępy są i juz nie mam naczynka, no dobra..może w to nie wierzycie, ale tak jest!!!!!!!!!!!!!!doczyta łam że flainoidy czy nie wiem jak to jest to to łagodzi naczynka a to ten krem ma, polecam jeszcze bardziej niz wcześniej!!!!!!!!!
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 17:58   #1352
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
postępy są i juz nie mam naczynka, no dobra..może w to nie wierzycie, ale tak jest!!!!!!!!!!!!!!doczyta łam że flainoidy czy nie wiem jak to jest to to łagodzi naczynka a to ten krem ma, polecam jeszcze bardziej niz wcześniej!!!!!!!!!
Obojętnie czy wierze czy nie... jutro kupuje krem! I cieszę się, że udało Ci się pokonac naczynko, mam nadzieje że mnie się też uda Zdam relacje!!
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 19:33   #1353
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

czekam!!!!!!!!!ja po 3 dniach zobaczyłam poprawę
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 18:05   #1354
gabi k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 67
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Dziewczyny mam prosbe jesli ktoras bylaby tak dobra i przeanalizowala moj przypadek bo mam pare pytan mam cere naczynkowa choc generalnie naczynka mi nie pekaja mam tylko jakies dwa pekniete i z tego co kojarze pamietaja jeszcze moje dziecinstwo cechuje ja natomiast mega rumien i takie czrwone plamki glownie na policzkach poniewaz opamietalam sie dopiero jakis rok temu uswiadamiajac sobie ze mam takowy problem troche ta moja twazr przeszla:solarium slonce bez opamietania peelingi i to najmocniejsze jakie sie dalo do cery tlustej tradzikowej bo myslalam ze taka mam obecnie nie opalam sie wogole stosuje filtry ale jak narazie niewiele to daje czy ktoras moglaby doradzic mi krem na noc - wiem ze kazdy przypadek to kwestia indywidualna-ale niezapychajacy bo mam tendencje do zanieczyszczen i zaskornikow a jednoczesnie nawilzajacy bo mam cere strasznie sucha pozatym czy majac taka cere w dodatku mega wrazliwa moge uzywac kwasow??mialam pare dni acne derm ale twarz tak mnie palila ze sie przestraszlam i poddalam i jaki peeling bylby dla mnie wskazany bo bez niego sie nie obejdzie a i jeszcze jedno moge isc na zabieg glebokiego oczyszczania algami bo mnie kusi to chyba byloby na tyle z gory dzieki za pomoc
gabi k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 19:27   #1355
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Czy któraś z was używała Rozexu? Czy on rzeczywiście działa?
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 21:13   #1356
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10378

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=5048


chyba ten będzie delikatny do skóry z pękającymi żyłkami....
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 08:52   #1357
kika31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

A ja bardzo proszę o poradę. Nie mam cery naczynkowej, ale na skutek błędów młodości (uporczywe wyciskanie zaskórniaków z nosa) mam popękane naczynka na płatkach nosa. Dosyć mocno, więc stale mam czerwony nos.
Co mogę z tym zrobić? Krem? Jakiś zabieg?
Czy ten Ruboril da radę takiemu problemowi?
kika31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-15, 09:59   #1358
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

ja stosowałam ruboril i mi nic nie pomógł, aa powiekszał mi naczynko
jedyne co mi usuneło pajączka to krem o którym pisałam wyżej- z polleny evy, mam nadzieję, że już ten pajączek nigdy nie wroci
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 10:38   #1359
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez kika31 Pokaż wiadomość
A ja bardzo proszę o poradę. Nie mam cery naczynkowej, ale na skutek błędów młodości (uporczywe wyciskanie zaskórniaków z nosa) mam popękane naczynka na płatkach nosa. Dosyć mocno, więc stale mam czerwony nos.
Co mogę z tym zrobić? Krem? Jakiś zabieg?
Czy ten Ruboril da radę takiemu problemowi?
Kika ja bym proponowała Tobie zabieg usunięcia laserem. Żaden krem nie spowoduje, że naczynka znikną Mają jedynie na celu zapobieganie przed powstawaniem następnych.
foxina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 11:41   #1360
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Tanszy zabieg to usuwanie za pomoca pradu u kosmetyczki. Jesli nie masz cery naczynkowej to kolejne naczyka nie powinny pekac.

A ja chcialam sie z wami podzielic moim odkryciem. Od jakiegos czasu odkrywam kosmetyki Flos lek. Bedac w Pl w polce zamowilam sobie z ich stronki pare kosmetykow i ostatnio znow to zrobilam, chlop byl w PL to paczke wprzywiozl. Co roku gdy jade do Pl kupowalam balsam do skory naczynkowej z FL. Przyjemny, chodz wiadomo naczynek nie usunie, obkurcza je i skora dostaje ladniejszy kolor. W tym roku zamowilam ze stronki FL opakowanie do gabinetow kosmetycznych poj. 500ml , ktore jest ze 4 zl drozsze niz to ci mozna kupic w drogerii(200ml). Znajomej zamowilam tez takie duze opakowanie zelu do mycia twarzy. Dostalam od niej probke i owszem przyjemny, jak dla mnie zadki(wole geste zele), ale cera robi sie jednokolorowa, rumien sie zmniejsza. zamawiajac druga paczke zamowilam sobie tonik i mleczko(wole demakijaz mleczkiem, ktore zmywam woda). Jestem mile zaskoczona. Twarz przybiera jednolity kolor. Co prawda mam jeszcze inne mleczko, ktore chce zuzyc, ale nie moglam sie powstrzymac i juz sie doczekac nie moge jak skoncze to co uzywam, zeby sie zajac konkretnie Flos Lekiem. Tonik wlasnie zaczynam uzywac i tez przypadl mi do gustu. Mam nadzieje, ze na dluzsza mete cera caly czas bedzie jednolita, ze nie zacznie sie rumienic w trakcie uzywania tych kosmetykow, bo poki co jest odwrotnie, czyli tak jak powinno byc. Uzywalam sporej probki kremu nawilzajacego w okresie zimowym, tez byl mily, cierpialam na suchosc i krem dobrze natluszczal i lagodzil podraznienia, rumien. Jestem co prawda fanka naturalnych kosmetykow, ale raz do roku takie urozmaicenie jest dla mnie bardzo mile. Coraz bardziej przekonuje sie do FL. Czy ktos tez uzywal tych kosmetykow i moze podzielic sie swoimi spostrzezeniami? Na KWC Nie ma wszystkich kosmetykow z tej serii, a jestem ciekawa czy wasze spostrzezenia co do zelu i mleczka sa takie same, czy tylko ja mam to szczescie, ze mi podpasowaly te produkty?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 12:02   #1361
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez kika31 Pokaż wiadomość
A ja bardzo proszę o poradę. Nie mam cery naczynkowej, ale na skutek błędów młodości (uporczywe wyciskanie zaskórniaków z nosa) mam popękane naczynka na płatkach nosa. Dosyć mocno, więc stale mam czerwony nos.
Co mogę z tym zrobić? Krem? Jakiś zabieg?
Czy ten Ruboril da radę takiemu problemowi?
Krem popękanych naczynek nie usunie Ja mam ten krem, bardzo go lubie, sprawia, ze cera robi się blada, ogólnie działa na mnie kojąco i do tego nie zapycha mi porów

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Czy któraś z was używała Rozexu? Czy on rzeczywiście działa?

Używałam dwie tubki Na rozpalone policzki idealny
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-15, 12:09   #1362
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Tanszy zabieg to usuwanie za pomoca pradu u kosmetyczki. Jesli nie masz cery naczynkowej to kolejne naczyka nie powinny pekac.

A ja chcialam sie z wami podzielic moim odkryciem. Od jakiegos czasu odkrywam kosmetyki Flos lek. Bedac w Pl w polce zamowilam sobie z ich stronki pare kosmetykow i ostatnio znow to zrobilam, chlop byl w PL to paczke wprzywiozl. Co roku gdy jade do Pl kupowalam balsam do skory naczynkowej z FL. Przyjemny, chodz wiadomo naczynek nie usunie, obkurcza je i skora dostaje ladniejszy kolor. W tym roku zamowilam ze stronki FL opakowanie do gabinetow kosmetycznych poj. 500ml , ktore jest ze 4 zl drozsze niz to ci mozna kupic w drogerii(200ml). Znajomej zamowilam tez takie duze opakowanie zelu do mycia twarzy. Dostalam od niej probke i owszem przyjemny, jak dla mnie zadki(wole geste zele), ale cera robi sie jednokolorowa, rumien sie zmniejsza. zamawiajac druga paczke zamowilam sobie tonik i mleczko(wole demakijaz mleczkiem, ktore zmywam woda). Jestem mile zaskoczona. Twarz przybiera jednolity kolor. Co prawda mam jeszcze inne mleczko, ktore chce zuzyc, ale nie moglam sie powstrzymac i juz sie doczekac nie moge jak skoncze to co uzywam, zeby sie zajac konkretnie Flos Lekiem. Tonik wlasnie zaczynam uzywac i tez przypadl mi do gustu. Mam nadzieje, ze na dluzsza mete cera caly czas bedzie jednolita, ze nie zacznie sie rumienic w trakcie uzywania tych kosmetykow, bo poki co jest odwrotnie, czyli tak jak powinno byc. Uzywalam sporej probki kremu nawilzajacego w okresie zimowym, tez byl mily, cierpialam na suchosc i krem dobrze natluszczal i lagodzil podraznienia, rumien. Jestem co prawda fanka naturalnych kosmetykow, ale raz do roku takie urozmaicenie jest dla mnie bardzo mile. Coraz bardziej przekonuje sie do FL. Czy ktos tez uzywal tych kosmetykow i moze podzielic sie swoimi spostrzezeniami? Na KWC Nie ma wszystkich kosmetykow z tej serii, a jestem ciekawa czy wasze spostrzezenia co do zelu i mleczka sa takie same, czy tylko ja mam to szczescie, ze mi podpasowaly te produkty?

Jeśli chodzi o tą firmę miałam do czynienia z kremem nawilżającym z serii naczynkowej - odradzam, dla mnie totalny nie wypał

Mam też żel arnikowy. Nie zapycha porów, na początku przy nakładaniu jak to żel taki klejący, ale po chwili się wchłania i pozostawia buzię matową. Co do jakiś efektów jak narazie nie zaobserwowałam Ale używam od niedawna

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2121
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 13:08   #1363
deborkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 54
GG do deborkaa
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

hej. tez uzywam zelu z arniki i jak narazie nie zauwazylam efektow, a stosujesz go z czyms jeszcze?
zastanawiam sie nad kupnem kremu ktory robi tutaj furrore(pollena eva) czy mozna go uzywac do cery tradzikowej?
deborkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 13:33   #1364
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Krem pollena jest od wczoraj w mojej kosmetyczce i... wstyd mi się przyznać ale liczę na cud Uznałam, że co mi szkodzi spróbować. Smaruję 2 razy dziennie ze wzg na przeciwutleniacze i czekam. Niestety wczoraj zauwazyłam kilka więcek powięksoznych naczynek pod okami (jest taka forma od oko? ) i starsznie mnie to zmartwiło zwłaszcza, ze terz dbam o moja cerę bardziej nież kiedykolwiek przedtem
Zdam relację z dalszych smarowań
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 20:40   #1365
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Coraz bardziej przekonuje sie do FL. Czy ktos tez uzywal tych kosmetykow i moze podzielic sie swoimi spostrzezeniami? Na KWC Nie ma wszystkich kosmetykow z tej serii, a jestem ciekawa czy wasze spostrzezenia co do zelu i mleczka sa takie same, czy tylko ja mam to szczescie, ze mi podpasowaly te produkty?

Ja stosuje ostatnio żel-maseczkę z FLos-leku. Uspokaja skórę, naczynek oczywiście nie likwiduje. Używam krótko, więc więcej nie mogę napisać
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 20:51   #1366
deborkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 54
GG do deborkaa
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

gdzie mozna kupic ta pollene? nigdzie nie moge znalesc
deborkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 05:37   #1367
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez deborkaa Pokaż wiadomość
hej. tez uzywam zelu z arniki i jak narazie nie zauwazylam efektow, a stosujesz go z czyms jeszcze?
zastanawiam sie nad kupnem kremu ktory robi tutaj furrore(pollena eva) czy mozna go uzywac do cery tradzikowej?
Ogólnie z kremów na naczynka mam/ miałam dosyć spory arsenał Obecnie mam Ruboril, Diroseal, krem z daxa, ten żel z flos leku. Diroseal stosuje na noc, na dzień ruboril na zmianę z żelem arnikowym, na to filtry iwostinu. Krem daxa mi nie podszedł i stoi prawie cały. Używam go czasami na dekold

Ja już nie wierze w to, że jakiś krem jest w stanie zdziałać jakieś cuda Zwłaszcza taki tani
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 14:41   #1368
natalka1722
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Witam...
Sadze, ze mam cere naczynkowa, nie bylam z tym u lekarza zeby jednoznacznie to stwierdzic ale wszytskie objewy na to wskazuja. Zanim sie zorientowalam ze mam taki problem z cera oczywiscie chodzilam na bardzo czesto na solarium i calumi dniami potrafilam wylegiwac sie na lezaku oczywiscie nie uzywajac kremow z filtrami.Chcialabym sie dowiedziec jakie kosmatyki sa najskuteczniejsze i dzialaja najszybciej. Obecnie od kilku miesiacy uzywam kosmetykow Lirene i sadze ze troszke pomagaja ale popekane naczynka niestety nie zanikaja a ogromnie mi na tym zalezy... Jezeli ktoras z was moze mi pomoc, polecic jakis kosmetyk czy cos innego to prosze o szybka odpowiedz.... Mozecie rowniez napisac mi e-maila... Natalka-_-17@o2.pl. Z Góry dziekuje, pozdrawiam
natalka1722 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 14:44   #1369
natalka1722
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

prosze was rowniez czy ktoras moglaby mi wyjasnic co znacza naprzyklad skroty Fl luc KWC. Chcialam bym rowniez poznac opinie innych dziewczyn na temat kremu pollena-ewa
natalka1722 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-16, 15:54   #1370
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

nikt w cuda nie musi wierzyć, ja spróbowałam i wiem że warto kupic, szczególnie że kosztuje tyle co dobra czekolada, nikt wśród moich znajomych i rodziny nie może w to uwierzyc jak ja, naczynko miałam od grudnia a teraz go nie ma, strasznie lamentowałam z jego powodu bo było pod okiem, bardzo widoczne a teraz nic, żałuje że nie mam zdjecia z nim pod okiem bo bym teraz pokazała aktualna fotkę i może ktos by uwierzył
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 17:14   #1371
natalka1722
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

PHDWAO
Nio to musze ci uwierzyc na slowo i mam nadzieje ze po 1 nie pozaluje a po drugie ze znajde ten krem w jakims sklepie. Jestem ze szczecina i szczerze mowiac nie slyszalam nigdy o sklepie gdzie ( chyba Ty pisalas) mozna go kupic, ale jestem dobrej mysli Mam jeszcze jedno pytanie do ciebie poniewaz mam rowniez czerwone policzki i nos ( wczesniej bylo to bardzo widoczne, czasem nawet mimo makijazu ) i wlansie w tym miejscach pekaja mi naczynka i chcialabym wiedziec czy rowniez mialas takie, ze tak powiem czerwone plamy w tych miejcach, i czy one rowniez ci zeszly... z gory dziekuje za pomoc Pozdrawiam
natalka1722 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 17:57   #1372
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
nikt w cuda nie musi wierzyć, ja spróbowałam i wiem że warto kupic, szczególnie że kosztuje tyle co dobra czekolada, nikt wśród moich znajomych i rodziny nie może w to uwierzyc jak ja, naczynko miałam od grudnia a teraz go nie ma, strasznie lamentowałam z jego powodu bo było pod okiem, bardzo widoczne a teraz nic, żałuje że nie mam zdjecia z nim pod okiem bo bym teraz pokazała aktualna fotkę i może ktos by uwierzył
Aaa, w sumie jak je mialaś do grudnia to świeża sprawa... moje sa od lat ale się nie poddam, a co! i dzisiaj zrobie sobie fotke naczynek. Kremu użyłam juz 4 razy narazie chyba nic się nie zmieniło i rzeczywiście nawilżacz z niego żaden :/ ale i tak smaruje- wiara czyni cuda
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 20:18   #1373
deborkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 54
GG do deborkaa
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

chcialabym jednak sprobowac tego kremu z polleny, nic nie zaszkodzi ale nigdzie nie moge go dostac
deborkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 22:04   #1374
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

co do moich polczków to zawsze jakies skłonności miałam, bo po w-fie nauczyciele mówili do mnie rumianek:/ jestem teraz bledsza to widze wyrażnie
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 06:36   #1375
dissolved__girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 604
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez natalka1722 Pokaż wiadomość
prosze was rowniez czy ktoras moglaby mi wyjasnic co znacza naprzyklad skroty Fl luc KWC. Chcialam bym rowniez poznac opinie innych dziewczyn na temat kremu pollena-ewa
KWC - Kosmetyk Wszech Czasów, możesz tam poznać opinie wizażanek o różnych kosmetykach itp
Co do Polleny-evy to niedawno go kupiłam, na razie mogę powiedzieć że jest leciutki,przyjemny i nie zapycha stosuje na noc bo na dzień filtry, nie mam popękanych naczynek ale straszną skłonność do rumienia,no i w tej chwili mogę powiedzieć że nie wiem czy pomaga,ale na pewno nie szkodzi
__________________
bo ludzie chcą
mieć kogoś do pary
w parze się parzyć
a potem lizać bąble


dissolved__girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 10:54   #1376
liteona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

hejka, nie myślałam,że tyle dziwczyn ma problem z naczynkami, ale łączę się z Wami Ja też niestety mam ten problem. Próbowałam ruborilu, na mnie nie działa, potem AA też bez efektów, już lepiej było po erisie, ostatnio zakupiłam iwostin i jak narazie jestem zadowolona, zniknąć nic nie zniknie, ale jest lepiej. Trzymajcie się naczyńkowcy
liteona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 17:31   #1377
Joan82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 150
Cera sucha, naczynkowa, wrazliwa, alergiczna, podatna na zaskorniki...POMOCY!!!

Studiuje Biochemie od paru tygodni i jestem przerazona stanem swojej wiedzy, a raczej jej brakiem!!! Mam 25 lat i chcialabym znalezc najlepszy sposob pielegnacji dla mojej cery. Przekonalyscie mnie do filtrow(nie mialam wczesniej pojecia o ich roli w codziennej pielegnacji), boje sie bardzo tego, czy bede miala na tyle cierpliwosci by je codziennie znosic (najbardziej martwi mnie ich lepkosc, o ktorej dziewczyny pisaly dosc duzo, nie wiem czy dam rade, a do tego skrobia, puder...mam wrazenie ze to straaaaaaasznie duzo na raz).

tak czytam i czytam Wasze porady i chcialam sama na ich podstawie ulozyc swoj program pielegnacji, ale nie wiem, czy to, co planuje bedzie mialo sens, no i czy nie bedzie sie wszystko gryzlo ze soba. Poddalam sie, kiedy w jednym z watkow przeczytalam, ze przed serum z v.C nie mozna uzywac tonikow roslinnych...stwierdzilam , ze nie bede udawac Einsteina, tylko po prostu zapytam doswiadczone i madre wizazanki.

O ile zaskorniki mi nie przeszkadzaja (pogodzilam sie z ich posiadaniem), o tyle problem czerwonych policzkow w najmniej oczekiwanych sytuacjach komplikuje mi zycie.

Myslalam nad takim planem
RANO
-twarz spryskac woda destylowana lub olejek z kasztanowca z mazidel
-przetrzec hydrolatem rozanym
-serum
-filtr (potem moze jakis puder, skrobia, ale choc nie mam jeszcze z tym doswiadczenia, to juz widze te kluchy na twarzy, brrrrrr) ale makijaz jakis MUSI BYC!!!!
WIECZOR
-woda destylowana lub olejek
-hydrolat rozany
-Diroseal na policzki, a na reszte Physiogel

CZY TO MA SENS????? Czy nic sie ze soba nie gryzie??? Prosze o rade

Asia
Joan82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 08:40   #1378
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Cera sucha, naczynkowa, wrazliwa, alergiczna, podatna na zaskorniki...POMOCY!!!

WItaj Asiu,

W Twoim przypadku, przy takiej pogodzie i temperaturze trzeba najpierw zadbać o ukojenie naczynek. Filtry i hydrolatu to dobry pomysł, zaskórnikami zajmiemy się jesienią [dla Ciebie odpowiedni będzie kwas BHA]. Tylko - dlaczego chcesz myśćtwarz wodą destylowaną??? Jeśli już musisz użyć wody, to może lepiej termalnej albo mineralnej.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 16:34   #1379
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Wiem że jestem niecierpliwa i chce wszystko do razu (np. na przesyłkę z Mazideł czekam już 6 dzień i szlak mnie trafia ) ale krem coś mi nie pomógł i boję się go dalej używać ze wzhlędu an obecność aloesu i kwasu mlekowego więc chyba się poddaję ...
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 19:08   #1380
Joan82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 150
Dot.: Cera sucha, naczynkowa, wrazliwa, alergiczna, podatna na zaskorniki...POMOCY!!!

Dziekuje bardzo za odpowiedz

nie upieram sie przy wodzie destylowanej, ale chcialam ograniczyc do minimum kontakt mojej cery z woda z kranu i stad ta destylowana (myslalam ze jest najlepsza). Chcialam tez w ogole zrezygnowac z mycia jej zelami, ale chyba sie nie da, prawda? czyms musze zmyc makijaz... czy hydrolat sobie poradzi???

zaskornikow bardzo chcialabym sie pozbyc, ale wizja kwasow mnie przeraza lekko musze wiecej o tym poczytac, moze dam sie namowic Teraz jednak na pierwszym miejscu jest pielegnacja cery pod katem naczynek i rumienia... bardzo bym chciala wybrac odpowiednie rzeczy, licze ze mi pomozecie
Joan82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-14 12:57:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:01.