Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-16, 12:08   #331
pannazmokraglowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mainz Niemcy
Wiadomości: 122
GG do pannazmokraglowa Send a message via Skype™ to pannazmokraglowa
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez moll_y Pokaż wiadomość
Patkaspi - trzymam kciuki za efekt cosmelanu, mam nadzieje ze wszystko bedzie OK ja tez zaplacilabym kazda cene za to zeby miec buzie bez lamparcich cetekpisz na biezaco jak przebiega twoja kuracja

AgnieszkaOO ja kupilam face magic nr 6 (mam raczej jasna karnacje) i jest dla mnie jednak odrobine za jasny zamowilam przedwczoraj tester z covermark podkladu (bo ponoc to wlasnie podklad covermark kamufluje swietnie przebarwienia a nie face magic)

Pannazmokraglowa - udalo Ci sie zamowic tester, probowalas?

Niunianiaa - nie zniknelas nam po tych burakach?

Kaku - mialas robion maske cosmelan 1? mysle nad zamowieniem cosmelanu 2 tylko bo sie boje tej maski jak diabli - jak myslisz to dobry pomysl?
Wszystkim milych snow
Hej Moll-y!
Wstrzymywalam sie jeszcze,bo wlasnie nie bylam pewna jak to sie ma przy stosowaniu kremow z filtrem. A skoro otrzymalam odpowiedz Angi,to sie jednak wstrzymam. Nie to ,ze nie jestem zainteresowana tym podkladem,tylko sobie zamowie na jesien. I jezeli bedzie sie jeszcze na jesien ten watek rozwijal, a ja bede mogla w swojej tempocie tego podkladu zamowic,to pozwol,ze zwroce sie jeszcze raz o pomoc do ciebie. Dzieki za troske.
pannazmokraglowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 12:11   #332
kaku11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 22
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Opuściłam jedną linijkę, sorki, ma być :po Paraffinum - Liquidum(Mineral Oil), Titanium Dioxide itd..
kaku11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 12:30   #333
pannazmokraglowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mainz Niemcy
Wiadomości: 122
GG do pannazmokraglowa Send a message via Skype™ to pannazmokraglowa
Smile Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez mouse Pokaż wiadomość
Cześc dziewczyny uprzedzam, że bede się żalic bo trzyma mnie to do tej pory i muszę o tym Wam opowiedziec...
Ja również byłam zdesperowana nieustanną walką z plamami i ponad dwa tygodnie temu zrobiłam sobie cosmelan u dermatologa- "sprawdzonego" u którego leczyłam się przez lata, o kosztach nawet nie wspomnę... Nic nie pomagało więc kiedy usłyszałam o cosmelanie postanowiłam spróbowac... Zabieg w ów gabinecie kosztował mnie aż 1800 zł! Ale ze względu na to że byli "sprawdzeni", zdecydowałam się. Poinformowano mnie ze w cenę wliczony jest cosmelan2 i hydra-vita factor. Dostałam też ulotkę informacyjna na której byl pokazany cały zestaw więc wiedziałam za co płacę.. W dniu zabiegu było tak... Dermatolog nałożyła mi maskę i powiedziała że mam z nią siedziec trzy godziny. Jednak w trakcie wyszło na to ze trzymałam ją 4 godziny. Po zmyciu maski przyszło do płacenia... Dostałam do ręki cosmelan2 ale hydra-vita factor już nie, ponieważ musiałabym zapłacic kolejne 200 zł!!! <zly> Zdaniem dermatolog, mam takie przebarwienia że ten krem tylko będzie przeszkadzał w działaniu cosmelan2 i spowolni efekt wybielania! /dlaczego więc wchodzi on w skład zestawu????! /. Poza tym wg niej ten zestaw jest przeznaczony wyłącznie do gabinetów a nie dla pacjentów /dlaczego więc wszędzie indziej można go kupic i dlaczego wcześniej mówiono mi ze dostanę hydra-vita...???!/.. Dodała też jeżeli nie chcę wydawac tych 200zł to mogę kupic sobie wazelinę, która pomoże mi w złagodzeniu objawów (pieczenie, łuszczenie, obrzęk, rumień) równie dobrze jak hydra-vita factor!!! Wierzyc mi sie nie chciało w to wszystko i ze tak zostałam oszukana! . Prowadziłam z "nimi" niejedną dyskusję na ten temat... na zakończenie wszystkiego dano mi do zrozumienia że"jeżeli nie podoba mi się polityka marketingowa ich firmy to mogę sobie poszukac innej!!
Z żali to tyle teraz o samym cosmelanie bo pewnie tym jesteście najbardziej zainteresowane ... Więc jak już wspomniałam zabieg miałam ponad dwa tygodnie temu. W pierwszym tygodniu smarowałam twarz cosmelanem2 dwa razy dziennie- rano i wieczoram. Byłam czerwona jak burak (a propos soczku ), skóra schodziła mi płatami, wszystko trochę swędziało i byłam nie do ludzi . W drugim tygodniu aplikowałam cosmelan2 tak samo- rano i wieczorem a buzia była ciut w lepszym stanie ale też nie do wyjścia ... W trzecim tygodniu smaruję sie cosmelanem2 tylko na noc a na dzien krem z filtrem LRP. Twarz mam lekko zaczerwienioną i leciuteńko łuszczącą się. A plamy? Moje brązowe, stare plamiska?? Już ich prawie nie widac!!! (odpukuję od razu zeby nie zapeszyc ). Już w pierwszym tygodniu widac było ich wybielenie(pomimo czewronej twarzy)ale teraz z dnia na dzień jest coraz lepiej...Oby tylko tak pozostało!
Pozdrawiam
To straszne,jak cie ten lekarz oszukal! Zastanawia mnie,jak on sie nie boi,ze straci klientow . U mojego dermatologa zabieg kosztowal mnie mniej niz na necie.Tez nie dostalam kremu,ale za ta cena ujdzie. Ciekawe do czego oni ten krem dalej wykorzystuja. Cwaniaczki.Zycze powodzenia.Ja przez 3 tygodnie bylam nie do wyjscia (tylko ,ze mialam cosmelan 1 nakladany 3x w odstepach tygodniowych). I to byl koszmar.Pojechalam na miesiac do Polski by spotkac sie tez ze znajomymi i bliskimi. Moja babcia dokladala bez przerwy do pieca,kie ja odwiedzilam,bo mylala,ze mi tak zimno jest (taka bylam czerwona).A stosowanie podkladu wowczas graniczylo z cudem.Po godzinie wszystko mi pekalo i schodzilo.Potem slyszalam mnostwo komplementow. To lekkie zarozowienie,napieta skora,bajka.Pod warunkiem,ze nie podraznilam sobie skory wokol ust. Mialam pod nosem "wasa".Tez go chcialam zniszczyc. ja ma skore bardzo wrazliwa,a wokol ust wyjatkowo. Zjadlam 2 opakowania tabletek p/ opryszczkowych.Ale efekt jest. Mam nadzieje,ze ty tez bedziesz zadowolona.Pozdrawiam.
pannazmokraglowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 13:38   #334
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kaku11 Pokaż wiadomość
Bloker jest jeden - Rad, ale na kremie mam jeszcze stronę zachodnią www.environ.co.za, może tam będą bardziej szczegółowe dane. Póki co napiszę skład z opakowania: Aqua(water), Cyprylic/Cypric Triglyceride, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Pentylene Glycol, Glycerin, Tricontanyl PVP, Paraffinum Dioxide, Strearic Acid, Cetearyl Alcohol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Polysorbate 40, Glyceryl Stearate SE, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Xanthan Gum, Polyhydroxystearic Acid, Silica, Dimethicone, Beta-Carotene, Zea Mays(Corn) Oil, Gelatin, Sucrose, Zea Mays(Corn) Starch, Disodium EDTE, Triethanolamine.
Uff, ale się zmęczyłam.. Please Angi napisz swoją opinię na temat tego składu, bo jak widzę jesteś ekspert od filtrów, a informacje bywają czasami takie sprzeczne, że głowa mała.
Dzięki za skład.Zadam pytanie na biochemii,zeby mieć 100% pewnosc,L_V i Hexxana,to topiero są specjalistki od Skladow i filtrów !!!
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 23:17   #335
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Thumbs up Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczynki dzis wszystko w skrotach, z czasem nie wyrabiam a ten upal mnie dobija i niech sie wreszcie skonczy
Primo - dostalam przesylke 2 dni temu, przyszedl covermark foundation tester, super naprawde polecam wszystkie plamki zakryl znow poczulam sie jak 2 lata temu co za uczucie! komfort pelny - do tego stopnia ze podczas dzisiejszego upalu nic nie splynelo mi z twarzy kolejny atut - swietnie sie rozprowadza, kolejny - mam 8 kolorow do wyboru i chyba wystarczy mi to na rok bo jesli juz skoncza mi sie 7 z 8 (mieszam te dwa kolory i wtedy jest idealny) to zuzyje reszte mieszajac np calkiem bialy z nr 5 ktoryz to nr przeznaczony jest w moim mniemaniu dla kobiet czarnoskorych kolejny atut - nie tworzy maski, twarz wyglada swiezo, kolejny - nie blyszcze siekolejny - nie musze juz na wierzch uzywac korektora(!) reasumujac - jak na razie najlepszyw zwiazku z tym - dermablend ---> do lamusa
Secundo - znalazlam jeszcze cos (prawdopodobnie) lepszego od ...covermark foundation tak tak - przeczucia mi mowia ze to strzal w 10, komentarze uzytkowniczek sa tak przekonujace ze czytajac usmiech nie schodzil z mojej twrzy to Maximum Cover of Esteé Lauder - zadna z Was go nie uzywala??
Chcialam go sobie zamowic juz bez wzgledu na to czy trafie w kolor czy nie, stronki jednak europejskiej nie znalazlam a z amerykanskich nie zamawiam bo jak kiedys zamowilam creme de la mer to przesylka niby oplacona a kurier i tak zazadal 110zl za ....oplate celna bez przesady!
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 23:21   #336
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Wink Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Jeszcze mialo byc tertio ale zapomnialam o czym moze i lepiej bo niby skrotowo mialo byc a traktat mi z tego prawie wyszedl pozdrawiam Was wszystkie
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 23:32   #337
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 716
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez moll_y Pokaż wiadomość
Jeszcze mialo byc tertio ale zapomnialam o czym ...
Wygodniej Ci bedzie uzyc przycisku "edytuj" przy juz napisanym poscie i dopisac "tertio"

Wygodniej dla Ciebie i czytelniej na watku

aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 716 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-18, 06:27   #338
AgNiESzKa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 83
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Mam pytanko. Piszecie ze cosmelan stosuje się w pierwszym tygodniu 3 razy itd. Jak długo trzymać krem na buzi - 2h i zmyć czy trzymać do następnego nałożenia . Mój lekarz kazał mi smarować twarz na całą noc, czyli raz dziennie.
Jestem drugi dzień po nałożeniu maski, mocno się czerwienie, skóra schodzi mi narazie tylko na brodzie.

Edytowane przez AgNiESzKa00
Czas edycji: 2007-07-19 o 14:08
AgNiESzKa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-18, 08:32   #339
patkaspi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez AgNiESzKa00 Pokaż wiadomość
Mam pytanko. Piszecie ze cosmelan stosuje się w pierwszym tygodniu 3 razy itd. Jak długo trzymać krem na buzi - 2h i zmyć czy trzymać do następnego nałożenia . Mój lekarz kazał mi smarować twarz na całą noc, czyli raz dziennie.
Jestem drugi dzień po nałożeniu maski, mocno się czerwienie, skóra schodzi mi narazie tylko na buzi .

Czesc Agnieszko00

Ja jestem juz tydzien po masce i w pierwszych dniach tez mialam buzie strasznie czerwona praktycznie nie do ludzi, a skora schodzila mi platamiTeraz buzia wyglada znacznie lepiej i plamy praktycznie zgionely sa nie zauwazalneJa stosuje cosmelan 2 2 razy dziennie rano i na wieczor i nie zmywam go do nastepnego nalozeniaw miedzyczasie smaruje twarz tym kremem nawilzajacym zeby tak sie nie luszczyla! Takze trzymam Agnieszko za ciebie kciuki zebys tez byla tak zadowolona z efektow jak jaPozdrawiam
patkaspi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-18, 09:53   #340
Brtgida
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 35
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cześć dziewczyny.
Od kliku dni przegądam pamiętnk cosmelan, również jestem nieszczęśliwą właścicielką plam. Po różnych nieudanych próbach pozbycia się ich zdecydowałam że zrobię cosmelan. W gabinecie jego kosz 1500 zł bez ..hydro ....factor K. Chyba zdecyduję się że zrobię samam tylko proszę o pomoc...?
Mam pytanie do Agnieszki00 odnośnie zakupu na eaby: nigdy nie licytowałąm więc możesz podać trochę szczegułów.
Mogę zrobić cosmelan we wrześniu bo wtedy mam urlop(nie chcę straszyć) ale zakupić trzeba wcześniej prawda jak długo się czeka?
A potem jak dokładnie stosować ?
Liczę na waszą pomoc i życzę powodzenia z cosmelanem.
Brtgida
Brtgida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-18, 11:22   #341
AgNiESzKa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 83
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cześć Patkaspi !
Bardzo dziękuję Ci za szybka odpowiedź. Ja również trzymam za ciebie kciuki. Dzisiaj moja buzia zaczęła się łuszczyć. KONIEC ŚWIATA.
AgNiESzKa00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-18, 11:32   #342
AgNiESzKa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 83
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Brtgida Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Od kliku dni przegądam pamiętnk cosmelan, również jestem nieszczęśliwą właścicielką plam. Po różnych nieudanych próbach pozbycia się ich zdecydowałam że zrobię cosmelan. W gabinecie jego kosz 1500 zł bez ..hydro ....factor K. Chyba zdecyduję się że zrobię samam tylko proszę o pomoc...?
Mam pytanie do Agnieszki00 odnośnie zakupu na eaby: nigdy nie licytowałąm więc możesz podać trochę szczegułów.
Mogę zrobić cosmelan we wrześniu bo wtedy mam urlop(nie chcę straszyć) ale zakupić trzeba wcześniej prawda jak długo się czeka?
A potem jak dokładnie stosować ?
Liczę na waszą pomoc i życzę powodzenia z cosmelanem.
Brtgida
ZAKUPY NA E-BAY MUSISZ ZACZĄĆ OD WYROBIENIA SOBIE KARTY VISA LUB MASTERCART - CHYBA ZE JUZ TAKOWĄ POSIADASZ. MUSISZ SIĘ ZAREJESTROWAĆ W PAY-PAL,TAK JAK WSZĘDZIE GDZIE CHCESZ COS KUPIĆ - NORMALNA PROCEDURA - TWOJE DANE. KIEDY JUŻ BEDZIESZ POSIADAĆ KARTĘ I BĘDZIESZ ZAREJESTROWANA WTEDY BEZ PROBLEMU LICYTUJESZ IDENTYCZNIE JAK NA POLSKIM ALLEGRO. WSZYSTKO JEST W JĘZYKU POLSKIM. PRZESYŁKA SZŁA DO MNIE 7 DNI ALE W TYM BY WEEKEND. NAPRAWDĘ SIE OPŁACA.
AgNiESzKa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-18, 11:37   #343
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Wink Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski Pokaż wiadomość
Wygodniej Ci bedzie uzyc przycisku "edytuj" przy juz napisanym poscie i dopisac "tertio"

Wygodniej dla Ciebie i czytelniej na watku

aniolek
Dzieki Aniolkuprzy kolejnym tertio napewno skorzystam z rady
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-18, 12:50   #344
etna021
Raczkowanie
 
Avatar etna021
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ok.Poznania
Wiadomości: 124
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

witam was po urlopie z jeszcze większa intensywnością plam, może polecicie skuteczne kremy z filtrem bo mam wrazenie że u mnie nawet tz.bloker kiepsko działa mimo smarowania przed wyjściem na słońce,i nałożenia kamuflażu.
obecnie dzięki waszym postom zamówiłam krem thiospot,zobaczę jak będzie mi służył
czy seria biodermy godna jest polecenia?
etna021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-18, 13:39   #345
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez etna021 Pokaż wiadomość
witam was po urlopie z jeszcze większa intensywnością plam, może polecicie skuteczne kremy z filtrem bo mam wrazenie że u mnie nawet tz.bloker kiepsko działa mimo smarowania przed wyjściem na słońce,i nałożenia kamuflażu.
obecnie dzięki waszym postom zamówiłam krem thiospot,zobaczę jak będzie mi służył
czy seria biodermy godna jest polecenia?
Etna ,poczytaj linki króre zamieścilam w tym wątku.Zapraszam równiez na biochemię,tam mozesz śmiałao zadać pytanie,oraz poczytać wiadomosći w linkach "przyklejonych".
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-18, 13:50   #346
pannazmokraglowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mainz Niemcy
Wiadomości: 122
GG do pannazmokraglowa Send a message via Skype™ to pannazmokraglowa
Smile Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Przeglądnij linki które wkleiłam na tej stronie (post 211 i 217).

Na Avene krem 50+ mozesz stosować kazdy podklad i puder.Natomiast stosowanie samego kompaktu 50+ mija się z celem,poniewaz filltr musi być nałozony w ilośći okolo 2 ml,tak więc samym kompaktem uzyskałabyś efekt "maski pośmiertnej" Co innego krem Avene z filtrem a na to kompakt.
Czesc Angi!
Poczytalam sobie troche o stosowaniu podkladow na filtry. Juz chyba przesadzam z tym przesiadywaniem przed kompem i chyba jestem jeszcze bardziej zniechecona.Pozwolilam sobie zacytowac tez wczesniejsza twoja wypowiedz. Jezeli ja mam Avene50 ewentualnie Rad16 (bo tez nie wiem juz co mam myslec) i one nie zawieraja tego parasola,to moge stosowac obojetnie jaki podklad,tak? Czyli taki z filtrem tez,o ktorym Molly wspominala.Ja chyba nie lubie kompaktow. Teraz stosuje Cashmere Loreala,ale go nie lubie.Jest za ciezki. Filtrow kolejnych juz tez nie kupowac,bo nie chce dac sie zwariowac (nawet jezeli nie sa odpowiednie). Ach dziewczyny,czy musimy byc NIEWOLNICAMI WLASNYCH TWARZY ?! Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
pannazmokraglowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-18, 13:53   #347
basset
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
Dot.: głębokie przebarwienia

Ja również miałam przebarwienia przez kilka lat i usunęłam je dopiero cosmelanem. Wcześniej stosowałam różne kremy depigmentacyjne, ale żaden mi nie pomógł. Cosmelan jest dość drogi, ale naprawdę skuteczny. Po zabiegu nie wolno opalać twarzy, ja stosuję na codzień krem z filtrem 50.
basset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-18, 14:26   #348
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: głębokie przebarwienia

Cytat:
Napisane przez milou Pokaż wiadomość
Jak tylko pojawiło się słońce moja buzia znowu pokryła sie plamami, walczę od 4 lat z przebarwiniami, które powstały na skutek peelingu TCA. Słyszałam że cosmelan jest bardzo skuteczny czy zabieg warty jest wydania 1500 zł? Próbowałam wszystkiego oprócz tego, to moja ostatnia nadzieja. Proszę o poradę
A próbowałaś już permanentnie używać wysokich filtrów?
Wszelkie zabiegi wybielające bez stosowania filtrów UV podczas nich i przez jakiś czas po (a w wypadku skóry wrażliwej na słońce - także przez całe życie) są... psu na budę.
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-18, 16:11   #349
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

dzięki waszym postom zamówiłam krem thiospot,zobaczę jak będzie mi służył
czy seria biodermy godna jest polecenia?[/quote]

Etna ja stosuje thiospot krem, nakladam na noc tylko (ok godz 22 i trzymam do 7:30 czyli prawie 10h) krem stosuje od 2 lipcaczyli ponad 2 tyg juz i szczerze mowiac wudaje mi sie ze cos sie dzieje z plamami ale nie bardzo wiem co (migruja??) nie chce sobie wmawiac ze sa coraz bledsze niemniej jednak cos sie z nimi dzieje, poczekam kolejne 2 tyg i wtedy zobaczymy chociaz szczerze mowiac w kremy nie wierze juz a to byl ostatni pt "najlepszy produkt na rynku" jaki wyprobowalam.. jakby plamy mialy znikac to zaczelyby juz tydzien temu prawda? zdzierstwo z tymi kremami- cuda obiecuja a lipa w rezultacie wychodzi
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-18, 21:46   #350
kaku11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 22
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Dzięki za skład.Zadam pytanie na biochemii,zeby mieć 100% pewnosc,L_V i Hexxana,to topiero są specjalistki od Skladow i filtrów !!!
Hej dziewczyny. Angi i co? Masz dla mnie jakieś wiadomości? Używać, czy wyrzucić? Jedno, co już wiem po napisaniu składu to, że nie powinnam używać na Rad podkładu z filtrami, bo zawiera ów titanium dioxide. Czy według ciebie destabilizują się filtry i w kremie i w podkładzie?
(SAM KREM COSMELAN2 TEŻ JEST B. SKUTECZNY - Łuszczę się okrutnie.., stosuję go tylko na noc). Wróciłam jeszcze do Twojej wcześniejszej inf ze str 7 i nie wiem, czy dobrze zroz, że na kremy z persolem można nakładać podkład z filtrem(już chyba wszystkie lepsze je zawierają), byle nie miały w swoim składzie miki i talku? I jeszcze jedno pytanko, jak oznaczona jest mika i talk na opakowaniach kosmetyków, np zachodnich firm?

Edytowane przez kaku11
Czas edycji: 2007-07-18 o 22:09
kaku11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 11:06   #351
pannazmokraglowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mainz Niemcy
Wiadomości: 122
GG do pannazmokraglowa Send a message via Skype™ to pannazmokraglowa
Thumbs up Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez moll_y Pokaż wiadomość
dzięki waszym postom zamówiłam krem thiospot,zobaczę jak będzie mi służył
czy seria biodermy godna jest polecenia?
Etna ja stosuje thiospot krem, nakladam na noc tylko (ok godz 22 i trzymam do 7:30 czyli prawie 10h) krem stosuje od 2 lipcaczyli ponad 2 tyg juz i szczerze mowiac wudaje mi sie ze cos sie dzieje z plamami ale nie bardzo wiem co (migruja??) nie chce sobie wmawiac ze sa coraz bledsze niemniej jednak cos sie z nimi dzieje, poczekam kolejne 2 tyg i wtedy zobaczymy chociaz szczerze mowiac w kremy nie wierze juz a to byl ostatni pt "najlepszy produkt na rynku" jaki wyprobowalam.. jakby plamy mialy znikac to zaczelyby juz tydzien temu prawda? zdzierstwo z tymi kremami- cuda obiecuja a lipa w rezultacie wychodzi[/quote




Migracja to dobre okreslenie. Ja tez mam wrazenie,jakby sie te plamki rozbijaly na mniejsze,w niektorych miejscach przypominaly juz tylko pieprzyki.
Ja ten krem polecam,choc szczerze powiedziawszy mam troche wiecej cierpliwosci do dlugotrwalych kuracji.Kiedys stosowalam krem wybielajacy Erisa i La Roche-Posay,ale tam nic sie nie dzialo.Tak mi sie przynajmniej wydawalo. Teraz chociaz cos sie dzieje.Lepsza "migracja" niz nic.
pannazmokraglowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 11:14   #352
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kaku11 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Angi i co? Masz dla mnie jakieś wiadomości? Używać, czy wyrzucić? Jedno, co już wiem po napisaniu składu to, że nie powinnam używać na Rad podkładu z filtrami, bo zawiera ów titanium dioxide. Czy według ciebie destabilizują się filtry i w kremie i w podkładzie?
(SAM KREM COSMELAN2 TEŻ JEST B. SKUTECZNY - Łuszczę się okrutnie.., stosuję go tylko na noc). Wróciłam jeszcze do Twojej wcześniejszej inf ze str 7 i nie wiem, czy dobrze zroz, że na kremy z persolem można nakładać podkład z filtrem(już chyba wszystkie lepsze je zawierają), byle nie miały w swoim składzie miki i talku? I jeszcze jedno pytanko, jak oznaczona jest mika i talk na opakowaniach kosmetyków, np zachodnich firm?
Ja na Twoim miejscu bym nie stosowała,nie wierzą w to ,ze odpowiada to faktorowi 50..To jest twój wybór i decyzja.Wolę poprzestać na stabilnych i sprawdzonych blokerach.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 12:10   #353
patkaspi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Czesc dziewczynyMam pytanie do dziewczyn ktore sa juz po masce cosmelan 1 jak wyglada wasza buzkaja jestem juz tydzien po i plamy sa juz malo widoczne,ale zastanawi mnie czy faktycznie calkowicie zgina w sumie w tych wszystkich ulotkach jest napisane ze po miesiacu po plamach nie powinno byc sladuciekawa jestem?Pozdrawiam
patkaspi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 14:13   #354
AgNiESzKa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 83
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Ja maskę nałożyłam dwa dni temu. Skóra schodzi mi niesamowicie, aż korci zeby ją "zeskubać". Narazie jestem troszkę czerwona , buzia napięta. Widoczny efekt jest taki że mocno zwiężyły mi się pory. Już bym chciała być po i móc wyjść do ludzi.
AgNiESzKa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 14:33   #355
Brtgida
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 35
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

AGNIESZKO00 bardzo dziękuję za odp. mam kartę maestro można nią zapłącić czy tylko visa lub masterkard wchodzą w grę.?
Brtgida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 16:04   #356
AgNiESzKa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 83
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Bardzo proszę
Niestety tylko te dwie karty wchodzą w grę. Jeśli jurto pójdziesz do banku to za tydzień dostaniesz kartę do domu. Trochę czasochłonne jest to wszystko ale warto.
AgNiESzKa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 16:33   #357
Brtgida
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 35
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dzięki . Mój mąz ma visa kartę to może nią zapłacę. Angieszko00 myślisz że warto jest samemu zrobić sobie cosmelan. Czy Ty się nie bałaś że coś może być nie tak i skąd wiedziałaś ile trzeba trzymać maske cosmelan1 , a jak teraz stosijesz cosmelan2- napisz, czy koś Ci doradzał. Noi jak twoja bużka łuszczy się - to pisałaś ,a jest bardzo czerwona? Powodzenia
Brtgida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 18:55   #358
agabi
Rozeznanie
 
Avatar agabi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 682
Unhappy Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczyny,chce tylko powiedzieć że cieszę się że nie jestem sama z moim problemem.patrzeć na siebie już nie mogę.w lustro zerkam tylko wtedy kiedy naprawde musze... mam dwie plamy nad górną wargą-brązowe wąsy.masakra.pojawiły się 2 miesiące temu po wizycie w solarium.od jutra zaczynam z nimi walkę.na początku krem.spróbuje neostraty...
agabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 23:11   #359
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Smile Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Agabi - po pierwsze - juz na zawsze koniec z solarium!! juz nigdy wiecej, ja tez poszlam na solarium raz tylko bez filtra na 5min i czym sie to skonczylo - plamy byly jak malenkie piegi wlasciwie a potem sie wsciekly po tym solarium szkoda gadac - z solarium skonczylam raz na zawsze (szkoda ze wogole zaczelam chodzic bo pierwszy raz w zyciu bylam dopiero rok temu!)
Nie zamartwiaj sie, napewno cos sie znajdzie na plamy - ja stosuje thiospot tak jak pisalam ale wypowiem sie za kolejne 2 tyg.
Pamietaj o filtrach bo to bardzo wazne nakladaj codziennie, niezaleznie od pogody, HQ ...mam nadzieje ze Ci pomoze chociaz moze warto zaczekac do jesieni(?) pozdrawiam
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 23:13   #360
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

O tak,solarium,ja tez chodziłam często ,ale 3 lata temu powiedziałam- stop ! Molly,najwyzszy faktor filtra obowiązkowo,zresztą i tak nie uzyskamy tego najwyzszego bo przeciez trochę tego zostaje na rękach,potem podklad i puder,więc lepiej nałozyć naiwyzszy niz taki średni.

Zaczynam myśleć o tym Cosmelanie,na szczęscie moje przebarwienia się nie pogarszają ,więc moze najpierw wypróbuję Tiospot a potem HQ Neostraty ,jak to nie pomoze to "wezmę "się za Cosmelan
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.