Piła i okolice :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-29, 17:54   #31
Idylla
Raczkowanie
 
Avatar Idylla
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 46
Dot.: Piła i okolice :)

Ja również się zgłaszam! Jeśli któraś z Was miałaby ochotę na kawę/piwo lub cokolwiek innego to zapraszam!
__________________

Idylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-12, 19:56   #32
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Piła i okolice :)

Odkopuję, jest tu ktoś?
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 17:58   #33
electro-lady
Raczkowanie
 
Avatar electro-lady
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa/Piła
Wiadomości: 50
Dot.: Piła i okolice :)

Oooo proszę ! Przez przypadek wpadłam na forum...

Pewnie będę ewenementem, ale ja aktualnie w trakcie przeprowadzki do Piły z Warszawy (Rodowita Warszawianka)
__________________
electro-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 09:14   #34
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Piła i okolice :)

Cytat:
Napisane przez electro-lady Pokaż wiadomość
Oooo proszę ! Przez przypadek wpadłam na forum...

Pewnie będę ewenementem, ale ja aktualnie w trakcie przeprowadzki do Piły z Warszawy (Rodowita Warszawianka)
No ładnie a czemu to się przeprowadzasz?
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 15:14   #35
bangsa
Raczkowanie
 
Avatar bangsa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 302
Dot.: Piła i okolice :)

Cześć dziewczyny
Od niedawna mieszkam w Pile
Mam kilka pytań do Was. Mogłybyście polecić jakieś centra handlowe, sklepy z fajnymi ciuszkami oraz sklepiki ze specyfikami do włosów ? Ktoś coś ?
Dodatkowo chciałbym zapisać się do biblioteki, Czy jest jakaś taka "nowocześniejsza" z ciekawymi pozycjami książkowymi ?

I ostatnie pytanie - jak spędzacie wolny czas, co w Pile jest ciekawego do odwiedzenia, zobaczenia, porobienia ? Propozycje na wieczór, jakieś fajne kluby ?
bangsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 16:07   #36
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Piła i okolice :)

Cytat:
Napisane przez bangsa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Od niedawna mieszkam w Pile
Mam kilka pytań do Was. Mogłybyście polecić jakieś centra handlowe, sklepy z fajnymi ciuszkami oraz sklepiki ze specyfikami do włosów ? Ktoś coś ?
Dodatkowo chciałbym zapisać się do biblioteki, Czy jest jakaś taka "nowocześniejsza" z ciekawymi pozycjami książkowymi ?

I ostatnie pytanie - jak spędzacie wolny czas, co w Pile jest ciekawego do odwiedzenia, zobaczenia, porobienia ? Propozycje na wieczór, jakieś fajne kluby ?
Centra handlowe - Vivo, galeria kasztanowa, IBI. W Tesco na Bydgoskiej jest sporo fajnych sklepów. Sklepiki ze specyfikami do włosów - na deptaku jest taki jeden zielarski i są tam rosyjskie kosmetyki i trochę mniej znanych. Możesz zamówić kosmetyki na doz i odebrać w aptece.

Wolny czas w Pile - fajne miejsca z dobrym jedzeniem. A jeśli chodzi o kluby - masz Seven, Barke i Bowling. W roku akademickim sporo imprez jest.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 19:18   #37
bangsa
Raczkowanie
 
Avatar bangsa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 302
Dot.: Piła i okolice :)

Dzięki za odp.
A możesz polecić jakąś dobrą i sprawdzoną pizzerię ?
bangsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-26, 19:53   #38
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Piła i okolice :)

Cytat:
Napisane przez bangsa Pokaż wiadomość
Dzięki za odp.
A możesz polecić jakąś dobrą i sprawdzoną pizzerię ?
Nie ma sprawy.
Da Grasso i La Gonzola są spoko.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-18, 16:28   #39
maaddzziiaa
Zakorzenienie
 
Avatar maaddzziiaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 632
Dot.: Piła i okolice :)

Hop hooop, jest tu kto? :-D
maaddzziiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-18, 17:23   #40
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Piła i okolice :)

Ja jestem!
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-18, 19:02   #41
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Piła i okolice :)

Taak
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-22, 13:04   #42
maaddzziiaa
Zakorzenienie
 
Avatar maaddzziiaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 632
Dot.: Piła i okolice :)

Asik1503, Cytokina - to kopę lat

Co robicie na co dzień w Pile? Mieszkacie/ pracujecie na stałe?
maaddzziiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 14:55   #43
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Piła i okolice :)

Cytat:
Napisane przez maaddzziiaa Pokaż wiadomość
Asik1503, Cytokina - to kopę lat

Co robicie na co dzień w Pile? Mieszkacie/ pracujecie na stałe?


Ja się właśnie przymierzam do powrotu do Piły na stałe z jednej strony jest stres bo trzeba zacząć wszystko od nowa... z drugiej jestem mega podekscytowana
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-25, 18:58   #44
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Piła i okolice :)

Cytat:
Napisane przez maaddzziiaa Pokaż wiadomość
Asik1503, Cytokina - to kopę lat

Co robicie na co dzień w Pile? Mieszkacie/ pracujecie na stałe?
Pochodzę z miejscowości 30 km od Piły, a od października pracuję. Planuję osiąść gdzieś w okolicy z narzeczonym. Piła jest dla nas fajną bazą wypadową, bo z racji zawodu będziemy mieć kilka miejsc pracy, a tu jest sporo miejscowości dookoła
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-25, 19:10   #45
maaddzziiaa
Zakorzenienie
 
Avatar maaddzziiaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 632
Dot.: Piła i okolice :)

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość


Ja się właśnie przymierzam do powrotu do Piły na stałe z jednej strony jest stres bo trzeba zacząć wszystko od nowa... z drugiej jestem mega podekscytowana
Ja sama nie jestem rodowitą pilanką. Mieszkałam już w różnych miejscach, ale myślę, że w Pile osiądę na dłużej (póki co 4 lata). Lubię to miasto za to, że oferuje wszystko co niezbędne, a nie jest przytłaczające, zakorkowane i nie ma widocznego tego pędu, jak np. w Poznaniu.

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Cytokina Pokaż wiadomość
Pochodzę z miejscowości 30 km od Piły, a od października pracuję. Planuję osiąść gdzieś w okolicy z narzeczonym. Piła jest dla nas fajną bazą wypadową, bo z racji zawodu będziemy mieć kilka miejsc pracy, a tu jest sporo miejscowości dookoła

O tak, w promieniu 50km od Piły są bardzo fajne miejsca- perełki, które warto co jakiś czas odwiedzić Dlatego fajnie się tu mieszka
maaddzziiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-25, 19:36   #46
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Piła i okolice :)

Cytat:
Napisane przez maaddzziiaa Pokaż wiadomość
Ja sama nie jestem rodowitą pilanką. Mieszkałam już w różnych miejscach, ale myślę, że w Pile osiądę na dłużej (póki co 4 lata). Lubię to miasto za to, że oferuje wszystko co niezbędne, a nie jest przytłaczające, zakorkowane i nie ma widocznego tego pędu, jak np. w Poznaniu.

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------




O tak, w promieniu 50km od Piły są bardzo fajne miejsca- perełki, które warto co jakiś czas odwiedzić Dlatego fajnie się tu mieszka
Lokalizacja miasta jest super. Do tego jeszcze jest w miarę blisko i można bez problemów dojechać i do Bydgoszczy i do Poznania i do Torunia.
Szczerze powiedziawszy to od października nie mieliśmy nawet czasu pospacerować po Pile. Zamakamy się w kręgu mieszkanie-praca-sklep-Vivo Znacie jakieś fajne miejsca, które warto zobaczyć? Coś na zwykły spacer
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-25, 20:14   #47
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Piła i okolice :)

Cytat:
Napisane przez maaddzziiaa Pokaż wiadomość
Ja sama nie jestem rodowitą pilanką. Mieszkałam już w różnych miejscach, ale myślę, że w Pile osiądę na dłużej (póki co 4 lata). Lubię to miasto za to, że oferuje wszystko co niezbędne, a nie jest przytłaczające, zakorkowane i nie ma widocznego tego pędu, jak np. w Poznaniu.

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------




O tak, w promieniu 50km od Piły są bardzo fajne miejsca- perełki, które warto co jakiś czas odwiedzić Dlatego fajnie się tu mieszka
Ja akurat jestem rodowitą Pilanką i po 10latach bym wróciła przywożąc ze sobą ukochanego w sumie fajnie wyszlo wyjechałam poznać ukochanego i teraz myślimy o przeprowadzce z drugiego konca Polski
Mysle, ze tz bedzie zadowolony bo on uwielbia las, wodę, blisko naturę a w Pile wszystko jest na wyciągnięcie ręki
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-25, 21:03   #48
maaddzziiaa
Zakorzenienie
 
Avatar maaddzziiaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 632
Dot.: Piła i okolice :)

Cytat:
Napisane przez Cytokina Pokaż wiadomość
Lokalizacja miasta jest super. Do tego jeszcze jest w miarę blisko i można bez problemów dojechać i do Bydgoszczy i do Poznania i do Torunia.
Szczerze powiedziawszy to od października nie mieliśmy nawet czasu pospacerować po Pile. Zamakamy się w kręgu mieszkanie-praca-sklep-Vivo Znacie jakieś fajne miejsca, które warto zobaczyć? Coś na zwykły spacer
W Pile tak bardziej komercyjnie, to lubię Park na Wyspie, jako miejsce na spacery i przy wejściu pyszne lody Willish Z dzikszych miejsc polecam jezioro Jelenie, jez. Stobno, rezerwat Kuźnik...- piękne miejsca. Fajnie jest też w Chodzieży- można wjechać/wejść na sztuczny stok i podziwiać widoki, czy pospacerować nad jeziorem (super zagospodarowane i "urządzone").

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Ja akurat jestem rodowitą Pilanką i po 10latach bym wróciła przywożąc ze sobą ukochanego w sumie fajnie wyszlo wyjechałam poznać ukochanego i teraz myślimy o przeprowadzce z drugiego konca Polski
Mysle, ze tz bedzie zadowolony bo on uwielbia las, wodę, blisko naturę a w Pile wszystko jest na wyciągnięcie ręki
To u mnie nieco odwrotnie - ja jestem z drugiego końca Polski, a facet z okolic ( 40km od Piły). Muszę powiedzieć, że nie żałuję, bo na południu Polski tylko ten smog...
maaddzziiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-26, 05:42   #49
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Piła i okolice :)

Cytat:
Napisane przez maaddzziiaa Pokaż wiadomość
W Pile tak bardziej komercyjnie, to lubię Park na Wyspie, jako miejsce na spacery i przy wejściu pyszne lody Willish Z dzikszych miejsc polecam jezioro Jelenie, jez. Stobno, rezerwat Kuźnik...- piękne miejsca. Fajnie jest też w Chodzieży- można wjechać/wejść na sztuczny stok i podziwiać widoki, czy pospacerować nad jeziorem (super zagospodarowane i "urządzone").

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------



To u mnie nieco odwrotnie - ja jestem z drugiego końca Polski, a facet z okolic ( 40km od Piły). Muszę powiedzieć, że nie żałuję, bo na południu Polski tylko ten smog...
Już się nie mogę doczekać aż to wszystko pokażę tżowi padnie z zachwytu bo tu u nas poza jednym lasem to nie ma nic... Wylotówka na Warszawę
Akurat wiosna idzie i lato to moze jakies kajaki wypady nad jezioro muszę koniecznie zobaczyć nową wyspę i park
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-27, 09:37   #50
rozczochranaa
Raczkowanie
 
Avatar rozczochranaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 267
Dot.: Piła i okolice :)

Zdecydowanie polecam np wyrwanie się na niedzielni spacer do rezerwatu Kuźnik na dłuugi spacer
__________________

"Kłopotliwe na świecie jest to, że idioci są pewni siebie, a ludzie rozsądni pełni wątpliwości."
rozczochranaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-27 10:37:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:53.