Rezultaty poprawnej biochemicznej pielęgnacji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-27, 20:37   #1
martina1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 34
Post

Rezultaty poprawnej biochemicznej pielęgnacji


Witam wszystkich najpierw podczytywałam biochemię a od jakiegoś czasu zmieniłam całkowicie pielęgnację cery, myślę że przydałby się wątek(od razu powiem że szukałam i nie znalazłam) na który zawsze można zajrzeć i podtrzymać się na duchu, że w gruncie rzeczy warto, że to się opłaca... np nakładanie przepisowej ilości filtra.. ale również inne patenty biohemiczne na piękną buźkę, napiszcie co wam się udało osiągnąc, jakie widać rezultaty, albo z czego się najbardziej cieszycie
oczywiście zacznę od siebie, a więc moim największym problemem były przebarwienia i zmarszczki mimo dopiero 23 lat(opalanie bez żadnej ochrony!!)-naprawdę wyglądałam na conajmniej 28 najpierw zaczełam stosować juwit i wit. E na zmianę- oczywiście automatycznie wprowadziłam też filtry(moje odkrycie mleczko Avene świetnie pielęgnuje, nawilża i wygładza), zmarszczki znacznie się spłyciły przebarwienia się nie pogłębiały w lato, póżniej jakieś 5 miesięcy stosowałam kwas BHA w postaci toniku-skóra znacznie wygładzona, a niedawno wprowadziłam ystheal jako prewencję bo obecnie zmarszczek już nie posiadam, no maleńkie pod oczami, ale naprawde muszę przyznać że w życiu nie miałam tak ładnej cery, wiele osób mi mówi że wyglądam jakoś tak inaczej, lepiejPrzebarwienia znacznie zbledły a niektóre całkowicie znikły, a własciwie to już mi tak nie przeszkadzają gdyż moja cera promienieje jak to powiedziała ostatnio moja mama-naprawdę muszę przyznać że z zadowoleniem patrzę na siebie w lustro, a jak to jest u Was moje kochane biochemiczkiCzy macie podobne odczucia

Edytowane przez martina1983
Czas edycji: 2011-05-31 o 13:35
martina1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 00:36   #2
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Rezultaty poprawnej biochemicznej pielęgnacji

Witaj Martino

Praktycznie kazdy problem ma swoj osobny watek,w ktorym dzielimy sie uwagami/spostrzezeniami itd.
Ciezko jest okreslic rezultatry w rozleglym pojeciu jakim jest swiadoma pielegnacja dlatego tez proponuje wziac udzial w toczacych sie dyskusjach.
Wystarczy wejsc jedynie na 1 strone by zobaczyc jakie watki wciaz sa na topie lub....wpadnij na plotkowy Zapraszam

Pozdrawiam
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 06:41   #3
illuminar
Rozeznanie
 
Avatar illuminar
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa - najczęściej
Wiadomości: 707
Dot.: Rezultaty poprawnej biochemicznej pielęgnacji

Cytat:
Napisane przez martina1983 Pokaż wiadomość
..najpierw zaczełam stosować juwit i wit. E na zmianę...

Czy mogłabyś mi napisać do czego służy i jakim celu i jak stosuję się juwit z wit. E.
Przeglądam masę wątków i co jakiś czas natknę się na wspomniany juwit ale kompletnie nie wiem z czym to się "je".

Moja walka z grudami, zaskórnikami, przebarwieniami wciąż trwa. Od kiedy rozpoczęłam zabiegi z kwasem migdałowym moja skóra wyglądała koszmarnie. Raczej nie dla mnie jest migdałek.
__________________
28.03.2006
http://www.suwaczek.pl/cache/d4238c853d.png
illuminar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 08:40   #4
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Rezultaty poprawnej biochemicznej pielęgnacji

Cytat:
Napisane przez illuminar Pokaż wiadomość
Czy mogłabyś mi napisać do czego służy i jakim celu i jak stosuję się juwit z wit. E.
Przeglądam masę wątków i co jakiś czas natknę się na wspomniany juwit ale kompletnie nie wiem z czym to się "je".
Juvit to takie najprostsze serum z witaminą C - rozjaqsnia przebariwenia, ujednolica koloryt skóry, nawilża ją, spłyca mniejsze zmarszki. Dodatek Wit E potęguje to działanie, dodatkowo jest jeszcze bardziej odzywcze (wazne przy cerach suchych i wrazliwych).
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 09:10   #5
illuminar
Rozeznanie
 
Avatar illuminar
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa - najczęściej
Wiadomości: 707
Dot.: Rezultaty poprawnej biochemicznej pielęgnacji

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Juvit to takie najprostsze serum z witaminą C - rozjaqsnia przebariwenia, ujednolica koloryt skóry, nawilża ją, spłyca mniejsze zmarszki. Dodatek Wit E potęguje to działanie, dodatkowo jest jeszcze bardziej odzywcze (wazne przy cerach suchych i wrazliwych).

Dziękuję z wyjaśnienie. Kupiłam jakiś czas temu Serum antyoksydacyjne C15EF z Biochemii ale nie zauważyłam żadnych zbawiennych rezultatów. Na szczęście nie pogorszyło stanu cery. Dlatego dzisiaj popołudniu gonie po Redermic który w którymś wątku tak zachwalałaś.
__________________
28.03.2006
http://www.suwaczek.pl/cache/d4238c853d.png
illuminar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 10:05   #6
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Rezultaty poprawnej biochemicznej pielęgnacji

a jaki to tonik z BHA? w jakim celu sie go sotsuje i skad go wziazc?
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 11:09   #7
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Rezultaty poprawnej biochemicznej pielęgnacji

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
a jaki to tonik z BHA? w jakim celu sie go sotsuje i skad go wziazc?

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=tonik+BHA

Polecam wyszukiwarke,nie gryzie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-28, 11:39   #8
martina1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 34
Dot.: Rezultaty poprawnej biochemicznej pielęgnacji

dobrze, zatem przenoszę się na inne wątki, choć myślałam że to byłby dobry pomysł zebrać wszystko w jedną całość: http://zdrowy-tryb.strefa.pl/

Edytowane przez martina1983
Czas edycji: 2015-12-25 o 15:08
martina1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 12:05   #9
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Rezultaty poprawnej biochemicznej pielęgnacji

Cytat:
Napisane przez martina1983 Pokaż wiadomość
dobrze, zatem przenoszę się na inne wątki, choć myślałam że to byłby dobry pomysł zebrać wszystko w jedną całość

A po co pisac w kółko to samo w jednym wątku, który po 100 postach stanie się nieczytelny, skoro sa tematycznie posegregowane wątki na konkretne tematy
W ten sposób omijamy tasiemcowe wątki o niczym.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:02.