Kosmetyki Givenchy - wątek zbiorczy. - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-28, 10:32   #2701
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Ale pięknie! Aż poczułam wiosenną falę szczęścia


Dziewczyny, gdzie się zaopatrujecie w fajne buty (oprócz butów Givenchy rzecz jasna)?
Ja mam niesamowity problem z przejściowymi wiosenno - jesiennymi. Kozaki i sandałki to mój żywioł ale reszta... Nic u nas mi się nie podoba
mam tak samo Ciężko mi cokolwiek wybrać i kończy sie na tym że kupuję jakieś butki że tak powiem badziewne na all a zaraz i tak robi sie ciepło więc rzucam się na odkryte buty
Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 11:20   #2702
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Fioletowe szpilki? mrau Może jakaś fotka?
Fiolet bardzo lubię
zdjęcie podłączam, ale niestety nie udało mi sie uchwycić koloru, a jest taki piękny, bardziej głęboki, ale nie ciemny , maja metalizowany obcas, bardzo stabilny i wygodny, zgrabnie wyglądają na nodze, - buty polskiej produkcji,

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
mam tak samo Ciężko mi cokolwiek wybrać i kończy sie na tym że kupuję jakieś butki że tak powiem badziewne na all a zaraz i tak robi sie ciepło więc rzucam się na odkryte buty
ja podziwiam osoby kupujące buty bez mierzenia, w mojej szafie stoją rozmiary od 38 po 41, nie umiałabym kupić w ciemno

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie się zaopatrujecie w fajne buty (oprócz butów Givenchy rzecz jasna)?
Ja mam niesamowity problem z przejściowymi wiosenno - jesiennymi. Kozaki i sandałki to mój żywioł ale reszta... Nic u nas mi się nie podoba
ja tez mam problem z przejściówkami, chyba zresztą każda kobieta tak ma, ja mam o tyle dobrze, że jeżdżę samochodem i raczej mało biegam na piechotę, więc mogę sobie pozwolić na lżejsze obuwie,

kupuję wszędzie gdzie możliwe, ważne, żeby but był wygodny i dobrej jakości, marka nie ma dla mnie znaczenia

fajne buty i za rozsądne pieniądze można czasem znaleźć w małych sklepikach, ostatnio właśnie w takim niepozornym obuwniczym - witryna jak za czasów PRLu, kupiłam mojej mamie w prezencie skórzane wiosenne półbuty - wierzch i wyściółka ze skóry, belgijska produkcja, medyczna wyprofilowana wkładka, do tego piękne wzornictwo i tęgość G - 79 zł, mama nie chciała mi uwierzyć, musiałam jej rachunek pokazać , teraz jeszcze muszę teściowej kupić, bo mi mąż dziurę wierci w brzuchu

Edytowane przez Madlaine
Czas edycji: 2016-06-20 o 21:45
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 11:23   #2703
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pryzmy Givenchy

Mad, te fioletowe są cudowne!!! Możesz zdradzić ile kosztowały i gdzie kupiłaś? Od razu bym brała Obcas świetny, kokarda no i kolor
Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 11:27   #2704
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Pryzmy Givenchy

Madlaine - kolor cudny

A odnośnie kupowania butów - zauważyłam, że w mniejszych miastach czasem łatwiej kupić. Kiedyś złaziłam pół Krakowa i nie kupiłam nic, bo wszędzie było to samo i na jedno kopyto. Jakiś czas później byłam w Kielcach, skąd przywiozłam dwie pary butów, a jeszcze kilka innych miałam na oku
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 11:39   #2705
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
zdjęcie podłączam

ja tez mam problem z przejściówkami, chyba zresztą każda kobieta tak ma, ja mam o tyle dobrze, że jeżdżę samochodem i raczej mało biegam na piechotę, więc mogę sobie pozwolić na lżejsze obuwie,

kupuję wszędzie gdzie możliwe, ważne, żeby but był wygodny i dobrej jakości, marka nie ma dla mnie znaczenia
Ale fajne! Podziwiam kolor, super.

E to ja marudna jestem buciarsko. Oprócz tego, ze wygodne musze mieć całe skórzane - no może za wyjątkiem podeszwy. Czasem widzę pięknie buciorki z syntetykiem i nawet nie przymierzam. Nie mogę nosic butów czarnych, mam tylko z 5 par po prostu mi sie nie podobają. Nie lubię i już. No i mam bardzo szczupłą stopę i zanim znajdę coś w czym noga nie bimba...
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 11:41   #2706
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Mad, te fioletowe są cudowne!!! Możesz zdradzić ile kosztowały i gdzie kupiłaś? Od razu bym brała Obcas świetny, kokarda no i kolor
kupiłam w Olsztynie, w małym sklepiku w pasażu Real'a, mają buty różnych marek i bardzo zróżnicowane cenowo, od tanich po np. obuwie Venezia, zapłaciłam 199 zł - ale to nic, identyczne, tylko czarne widziałam przed sylwestrem w sklepie z włoskim obuwiem - tia, a producent polski - za 399 zł - wtedy je mierzyłam, ale doszłam do wniosku, że jednak nie kupię, i dobrze zrobiłam, bo teraz mam za połowę ceny i kolor fajniejszy, czarnych szpilek i tak mam kilka par

Majade, ja też zdecydowanie skórzane, niektóre szpilki łącznie z podeszwą

mam szczupłą stopę, rozmiar ok. 39 - 39,5 ciężko mi znaleźć szczupłe buty, do tego większość ciśnie mnie w piętę, więc jak już znajdę, to biorę, 2 razy sie nie zastanawiam, bo mi najczęściej wtedy sprzątają sprzed nosa

w zeszłym tygodniu tak miałam, oglądałam wiązane mokasyny Gino Rossi, cena znośna bo to seria GR, skóra wewnątrz i na zewnątrz, rozmiar idealnie mój, ale nie chciałam płacić kartą, tylko gotówką, żeby dostać rabat, no więc poszłam do bankomatu, a potem jeszcze zrobić zakupy spożywcze w sklepie obok, wracam, a buty sprzedane, aż mi się łzy cisnęły do oczu i nie mogłam zrozumieć, dlaczego nie poprosiłam o ich odłożenie, normalnie idiotka do 2, na szczęście siostra mojego męża mieszka w Gdyni, więc jutro jedzie sprawdzić, czy dostanie takie u nich, zawsze więcej sklepów i większą ilość rozmiarów ściągają, bo w Olsztynie dość często w GR maja tylko po 1-2 pary w danym rozmiarze

PS. a tak w ogóle to mam dzisiaj lenia i prawie roboty nie tknęłam, jak to dobrze móc sobie czasem odpuścić i nie mieć nikogo nad głową
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 11:50   #2707
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Ale fajne! Podziwiam kolor, super.

E to ja marudna jestem buciarsko. Oprócz tego, ze wygodne musze mieć całe skórzane - no może za wyjątkiem podeszwy. Czasem widzę pięknie buciorki z syntetykiem i nawet nie przymierzam. Nie mogę nosic butów czarnych, mam tylko ze 5 par po prostu mi sie nie podobają. Nie lubię i już. No i mam bardzo szczupłą stopę i zanim znajdę coś w czym noga nie bimba...
ja nie muszę mieć skóry tak bezwzględnie, bo mnie się szybko nudzą buty i szkoda by mi ich wtedy było Zwykle ma ok 10 par na sezon
No ja z kolei mam szeroką stopę, co też bywa problemem

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
kupiłam w Olsztynie, w małym sklepiku w pasażu Real'a, mają buty różnych marek i bardzo zróżnicowane cenowo, od tanich po np. obuwie Venezia, zapłaciłam 199 zł - ale to nic, identyczne, tylko czarne widziałam przed sylwestrem w sklepie z włoskim obuwiem - tia, a producent polski - za 399 zł - wtedy je mierzyłam, ale doszłam do wniosku, że jednak nie kupię, i dobrze zrobiłam, bo teraz mam za połowę ceny i kolor fajniejszy, czarnych szpilek i tak mam kilka par
a no to gratuluję zakupu, naprawde ładne buciki
Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-28, 11:50   #2708
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Pryzmy Givenchy

Co tu się dzieje....
Tak, byłam odważna i połasiłam się na puder Logo (dzięki Mad ). Jak tylko doleci uroczyście zobowiązuję się do zdania szczegółowej relacji z użytkowania.
Co do wiosennej szafy to ja zaczynam się rozglądać za jakimś fajnym popielatym trenczem
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 11:57   #2709
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Co tu się dzieje....
[/COLOR]
jak to co ? o Givenchy gadamy
tak głównie znaczy się, na offtopy proszę nie zwracać uwagi

mi się marzy tyle rzeczy na wiosnę i kosmetycznie i ubraniowo, tylko jak tak zaczynam przeliczać na wykończenie domu te wszystkie fidrygałki, to mnie trochę powstrzymuje od wielkich szaleństw
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 21:12   #2710
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Pryzmy Givenchy

Sypkie Dentelle na allegro

__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 21:14   #2711
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pryzmy Givenchy

a gdyby tak spadł
Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-28, 21:16   #2712
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
a gdyby tak spadł
ano
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 10:21   #2713
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Pryzmy Givenchy

Przeczytałam już wasze opinie o bazach givenchy i jestem w zasadzie zdecydowana - ale nie mogę mieć wybielenia, bo wyglądam jak upiór. Rozumiem więc że biała i kiwi odpada. Jak w takim razie działa baza niebieska (fioletowa??? - plum).
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 12:23   #2714
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Pryzmy Givenchy

Limitowanka Ange ou Demon (jest dużo ciekawsza niż na oficjalnych zdjęciach)

Prismissime Eyes - 55 Tempting Chocolate
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg demon.JPG (49,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg demon2.JPG (93,2 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg demon3.JPG (87,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg demon4.JPG (69,1 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg demon5.JPG (83,8 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Prismissime Eyes - 55 Tempting Chocolate1.JPG (91,1 KB, 55 załadowań)
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 12:30   #2715
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Pryzmy Givenchy

Ło matko umarłam ......

cudowności w brązach ....
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 12:38   #2716
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Pryzmy Givenchy

A ja z apelem do agnieskijak testy prisme foundation?
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 16:39   #2717
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A ja z apelem do agnieskijak testy prisme foundation?
dobry apel ja tez czekam na info
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 18:18   #2718
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Pryzmy Givenchy

A ja jeszcze nie odebrałam od Majade - dopiero w poniedziałek wróciłam do Wrocławia i na razie próbuję sobie życie poukładać
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 18:20   #2719
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
A ja jeszcze nie odebrałam od Majade - dopiero w poniedziałek wróciłam do Wrocławia i na razie próbuję sobie życie poukładać
Czekają grzecznie
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-05, 19:27   #2720
dżiza
Raczkowanie
 
Avatar dżiza
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 315
Dot.: Pryzmy Givenchy

O matko - musiałyście o butach tutaj...
A przez chwilę wydawało mi się, że jestem już dobrze zaopatrzona na wiosnę - teraz już wiem, że czegoś mi brak - fioletowego np....

Ale ja o bazie miałam - rozumiem, że biała to nr 1 MILK ?
Potrzebuję coś pod oczy - czy ona będzie dobra pod oczy? Jak się na niej może zachowywać korektor?
Lepiej białą czy zieloną?

A może jeśli tylko pod oczy to coś zupełnie innego?
dżiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 07:10   #2721
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Pryzmy Givenchy

Doleciał do mnie z truskawki puder Logo Sunkissed w odcieniu Sunrise. Strasznie mnie rozczarował W ogóle zacznę od tego, że jest mało estetyczny żeby nie powiedzieć tandetny. Zdjęcie na truskawce dość wiernie oddaje szpetotę tego cuda. Bardzo chciałabym napisać jaki daje efekt na skórze, ale niestety po nałożeniu kilku (sic!) warstw na każdym policzku efektu nie było żadnego a mam baaardzo jasną cerę (używam np odcienia 01 magika HR i jest dla mnie idealny kolorystycznie). Puder w pudełku zdaje się być metaliczny (dominuje jasne złoto a te kolorowe "mazy" układające się w logo Givenchy to tylko takie tło), ale na skórze tego efektu nie ma. Patrzyłam nawet w sztucznym świetle, czy jest choćby najsłabszy glow na skórze i coś tam niby połyskiwało, ale z wielkim trudem W ogóle to on się strasznie osypuje, po potarciu pędzlem leci z niego taki pudrowy "łupież" Podobny problem miałam z metalicznym różem Deborah.
Jednym słowem - nie polecam.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 07:18   #2722
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Pryzmy Givenchy

Sine.ira, to bardzo niefajna wiadomosć
Mój puderek został zatrzymany przez UC, więc nawet nie wiem, kiedy do mnie przyleci.

Ech, dobrze, że potem wzięłam szachownicę Clinique, moze z niej coś będzie
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 07:21   #2723
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Sine.ira, to bardzo niefajna wiadomosć
Mój puderek został zatrzymany przez UC, więc nawet nie wiem, kiedy do mnie przyleci.

Ech, dobrze, że potem wzięłam szachownicę Clinique, moze z niej coś będzie
Z ciężkim sercem wystawiłam mu taką opinię bo generalnie Givenchy mnie nie zawodzi. A to wypuścili chyba ot tak, jako sezonową "zapchajdziurę". Chociaż wiesz, na Twojej skórze on może się spisywać lepiej. To tylko moja subiektywna opinia Nie trać nadziei
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 07:28   #2724
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Pryzmy Givenchy

Nie tracę
Ale już go nie będę wyczekiwać z taką niecierpliwością
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 08:00   #2725
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez dżiza Pokaż wiadomość

Ale ja o bazie miałam - rozumiem, że biała to nr 1 MILK ?
Potrzebuję coś pod oczy - czy ona będzie dobra pod oczy? Jak się na niej może zachowywać korektor?
Lepiej białą czy zieloną?
jeśli ma być pod oczy to polecałabym raczej białą - Milk właśnie , u mnie spisuje sie dobrze i nie ma problemu z nakładaniem korektora, ja na bazę inne specyfiki wklepuję, lepszy efekt niż przy rozcieraniu, bo baza sie nie ściera i trzyma jednolitą strukturę


Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Jednym słowem - nie polecam.
szkoda, bo ja cały czas miałam na niego ochotę, z drugiej strony dobrze, że sie wstrzymałam z zakupem, bo pewnie też bym była niezadowolona
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 08:06   #2726
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość

szkoda, bo ja cały czas miałam na niego ochotę, z drugiej strony dobrze, że sie wstrzymałam z zakupem, bo pewnie też bym była niezadowolona
Dobrze, że się wstrzymałaś Madziu. Nawet bardzo dobrze
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 08:08   #2727
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Doleciał do mnie z truskawki puder Logo Sunkissed w odcieniu Sunrise. Strasznie mnie rozczarował W ogóle zacznę od tego, że jest mało estetyczny żeby nie powiedzieć tandetny. Zdjęcie na truskawce dość wiernie oddaje szpetotę tego cuda. Bardzo chciałabym napisać jaki daje efekt na skórze, ale niestety po nałożeniu kilku (sic!) warstw na każdym policzku efektu nie było żadnego a mam baaardzo jasną cerę (używam np odcienia 01 magika HR i jest dla mnie idealny kolorystycznie). Puder w pudełku zdaje się być metaliczny (dominuje jasne złoto a te kolorowe "mazy" układające się w logo Givenchy to tylko takie tło), ale na skórze tego efektu nie ma. Patrzyłam nawet w sztucznym świetle, czy jest choćby najsłabszy glow na skórze i coś tam niby połyskiwało, ale z wielkim trudem W ogóle to on się strasznie osypuje, po potarciu pędzlem leci z niego taki pudrowy "łupież" Podobny problem miałam z metalicznym różem Deborah.
Jednym słowem - nie polecam.

O qurcze, przykra sprawa
Nigdy bym się nie spodziewała, że Givenchy wypiści takiego knota


Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Sine.ira, to bardzo niefajna wiadomosć
Mój puderek został zatrzymany przez UC, więc nawet nie wiem, kiedy do mnie przyleci.

Ech, dobrze, że potem wzięłam szachownicę Clinique, moze z niej coś będzie

a jaki wziełaś numer, też ten jasny 02 może być fajniejsza

A z szachowniczki powinnaś być zadowlona jak ktoś lubi mocny efekt to jest to pordukt dla niego
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 08:11   #2728
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
A z szachowniczki powinnaś być zadowlona jak ktoś lubi mocny efekt to jest to pordukt dla niego
Potwierdzam. Szachownica wymiata
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 08:16   #2729
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
a jaki wziełaś numer, też ten jasny 02 może być fajniejsza

A z szachowniczki powinnaś być zadowlona jak ktoś lubi mocny efekt to jest to pordukt dla niego
Tak, też wzięłam jasny, bo chciałam cos delikatnego.
Z kolei szachownicę wzięłam pod presją wizażu
Zdam relację, jak wszystko doleci
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 08:18   #2730
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Tak, też wzięłam jasny, bo chciałam cos delikatnego.
Z kolei szachownicę wzięłam pod presją wizażu
Zdam relację, jak wszystko doleci

Czekam niecierpliwie

Gratuluję ostatniego strzału na A
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:08.