Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-16, 16:27   #61
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

A czy są jeszcz ejakieś inne specyfiki na porost brwi oprocz olejku rycynowego i drogeryjnych odzywek do rzes i brwi?
Kiedyś czytałam na wizażu ze jednaj wizażance kosmetyczka wyregulowała brwi za bardzo i nie podobał jej sie efekt wiec zapytała sie kosmetyczki czy te brwi szybko odrosną na co ona poleciła jej pewien środek z apteki po ktorym ponoć brwi miały rosnac w oczach Tylko własnie nie pamietam co to było a nie moge znalezc tego wątku
Moje brwi sa koszmarne, ale koszmarne od zawsze, takie łysawe z gołymi plackami, naprawdę musze juz cos z tym zrobić a sam oleek rycynowy nie przynosi mi żadnych efektow...
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 19:48   #62
calma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Dziewczyny, czy długo wcieracie ten olejek rycynowy? Podobno trzeba dosyć intensywnie wcierać aby pobudzić cebulki do wzrostu, tak mi powiedziała kosmetyczka po skomentowaniu dziurki po mojej własnoręcznej nieudolnej depilacji przeprowadzonej już jakiś czas temu.....Mam nadzieję, że ten olejek coś pomoże
calma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 12:44   #63
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Ja też mam za bardzo wyskubaną brew.. Moja prawa brew jest długosci oka.... Tak tak ale ze mnie niezdara, tak się wyskubac. Dzięki Boze za kredki do brwi! Na szczęście odrasta. uffff.
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 13:51   #64
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
A czy są jeszcz ejakieś inne specyfiki na porost brwi oprocz olejku rycynowego i drogeryjnych odzywek do rzes i brwi?
Kiedyś czytałam na wizażu ze jednaj wizażance kosmetyczka wyregulowała brwi za bardzo i nie podobał jej sie efekt wiec zapytała sie kosmetyczki czy te brwi szybko odrosną na co ona poleciła jej pewien środek z apteki po ktorym ponoć brwi miały rosnac w oczach Tylko własnie nie pamietam co to było a nie moge znalezc tego wątku
Moje brwi sa koszmarne, ale koszmarne od zawsze, takie łysawe z gołymi plackami, naprawdę musze juz cos z tym zrobić a sam oleek rycynowy nie przynosi mi żadnych efektow...
Hmm, cóż to mogło być, bo chyba nie Talika

Słyszałam też, że retinoidy wpływają pobudzająco na wzrost włosów...
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 17:51   #65
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Pokaż wiadomość
Hmm, cóż to mogło być, bo chyba nie Talika

Słyszałam też, że retinoidy wpływają pobudzająco na wzrost włosów...
A czy Talika to nie żel do rzęs? No chyba ze na brwi tez mozna stosować..Koszt - 77 zł 4,2 ml , 125 zł 10 ml...hmm...dużo, ale to by sie zgadzało bo w tamtym wątku bylo napisane ze ten srodek jest dośc drogi...

Poczytam o tych retinoidach Dziękuję bardzo


Czekam na dalsze propozycje
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 19:56   #66
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
A czy Talika to nie żel do rzęs? No chyba ze na brwi tez mozna stosować..Koszt - 77 zł 4,2 ml , 125 zł 10 ml...hmm...dużo, ale to by sie zgadzało bo w tamtym wątku bylo napisane ze ten srodek jest dośc drogi...

Poczytam o tych retinoidach Dziękuję bardzo


Czekam na dalsze propozycje
A co za różnica, czy rzęsy, czy brwi - to włosy i tamto włosy

Myślę, że w erze Mazidel i Thanatosów dałoby się coś a la Talika stworzyć własnym sumptem za dużo niższą kwotę - właściwie wszystkie substancje aktywne są do kupienia.
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 07:59   #67
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

mi nic olejek rycynowy nie pomógł niestetydalej mam dziure w której wlosy rosną żadko

nie podoba mi sie to bo lubie perfekcyjnie wyregulowane brewki
__________________
Dieta ala MŻ
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-19, 15:35   #68
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Pokaż wiadomość
A co za różnica, czy rzęsy, czy brwi - to włosy i tamto włosy

Myślę, że w erze Mazidel i Thanatosów dałoby się coś a la Talika stworzyć własnym sumptem za dużo niższą kwotę - właściwie wszystkie substancje aktywne są do kupienia.
Naprawdę zainteresowałaś mnie tym własnym stworzeniem czegoś na wzór Taliki...
Przeszukam Biochemie Kosmetyczną bo chyba tam powinnam znaleźc potrzebne mi informacje a narazie niestety nie jestem wogóle w temacie
Gdy do czegoś dojde napiszę
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 20:44   #69
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Przyłączam się, tylko nie wiem czy wytrwam, mam czarne brwi i strasznie to widać, jak sobie z tym radzicie?
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 20:55   #70
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Przyłączam się, tylko nie wiem czy wytrwam, mam czarne brwi i strasznie to widać, jak sobie z tym radzicie?
ja mam ciemno brazowe juz nie wyrywam hmm od tygodnia... kurde wyglada jak by mi sie tusz odbil:P juz sa male wloski czuje sie jak wilkolak haha

najlepiej schowaj lub wywal pensete
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 13:24   #71
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Talking Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Dziewczyny dajcie sobie spokój z olejkiem rycynowym, to nic nie daje. Kupcie sobie odżywke w Oriflamie na brwi i rzęsy (taka niebieska), mam po niej genialne rzęsyn wydłuzyły mi się, jak maluje tuszem, to mam aaż do brwi, a te też się pogrubiły. Sama też za bardzo wyrwałam sobie brwi, wywywałam je przez 3 lata, jak chciałam hodować, to mi juz nie chciały rosnąć. Zaczęłam wcierać Loxon5%, ten sam co we włosy wcieram, do tego te same odżywki i wcierki, co we włosy: radical, Jantar, mieszanki z mazideł, olek kokosowy, mleczka od thanatosa, mieszanki z ekstraktami np. zieloną herbatą, olej jojoba (rewelacja na włosy, brwi i rzęsy. Po prostu na rzęsy paćkam wszystko, co tylko się da. Efekt? brwi odrastają rewelacyjnie, cebulki się pewnie zregenerowały i teraz mam las nowych włosków, góry, na dole a przede wszystkim tam, gdzie od 3 lat nie rozły, zarosły mi dziury miedzy włoskami, na długość też idą rewelacyjnie. jeszcze tak ze 2-3 miesiące i je odzyskam, a potem henna, juz ie mogę się doczekać

A i Talikę włsaną też zrobiłam, tyle, że na włosy na głowie (wypadły, wciąz mam przerzedzenia, ale super odrastają), to samo wcieram oczywiscie w rzęsy
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-24, 14:42   #72
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Mario, podzielisz się recepturami ?
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 15:51   #73
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Talking Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Oto wcierka, którą stosuję na włosy i wcieram w brwi, taka Talika, ale płynna. Podaję proporcje na 15 ml. ale możecie sobie obliczyć i zrobic mniej. Myślę, że można ją użelowić, ale nie wiem jak, moze lecytyną HLB7? Trzeba się o to zapytać dziewczyn z biochemii

*jako baza --->odżywka jantar----> 11 ml

* 15% spirytusu + 0,1% BHT (rozpuściłam jedno większe i ze 2 mniejsze ziarenka) ---->czyli 0,015g, dałam na oko kilka ziarenek

*ekstrakt ze skórki jabłka ---> 1%---->0,15g

*ekstrakt z pokrzywy 3%------> 0,45g

*ekstrakt z kasztanowca ---->4%---->0,6g

*aloes w proszku ---->0,5%----->0,075g, połowa łyzeczki Z Mazideł o pojemności 0,15

*niacynamide---->2% ---->0,3g


Jak widzicie, same substancje czynne, bierzecie patyczek do uszu, moczycie i wcieracie we brwi i "puste" miejsca, gdzie powinny rosnać włosy. Teraz następny przepis, tym razem na 30 ml, ale z innymi składnikami, stosuję go zarówno na głowę jak i brwi. UWAGA---->skleja włosy! więc najlepiej wcierac w brwi na noc.

*odżywka Jantar 23,43 ml
*GTE - 2%, 0,6 g.
*GSE - 2%, 0,6 g.
*niacynamide - 2%, 0,6 g.
*BHT - 0,1%, 0,03 g.
*alkohol - 15%, 4,5 ml.


Wcieramy tak samo, jak poprzednią---> patyczkiem do uszu

Loxon5% to lek do wcerania w skórę głowy na porost włosów, jest na receptę, stęzenie 2% można kupić bez recepty, ale 5% jest bardziej skuteczne, czsem można natrafić na aptekę gdzie sprzedają bez recept

Do tego olej kokosowy+olej jojoba+witaminki np. A+E albo juwit, mozecie je zmieszać i na noc.

Wcierki stosować kilka razy dziennie, ale najlepiej jak już wróscicie z pracy/szkoły/uczelni, i nikt nie będzie musiał was ogladać. Wcierki wcerać przez kilka minut, aby się wszystko "wmasowało" i przeniknęło przez skórę do cebulek. Na efekt trzeba czekać ja czekałam ok. 2 miesięcy, ale najlepsze efekty mam po 4 miesiacach, teraz to juz tylko kwestia czasu.
Jak zamawiacie w mazidłach/thanatosie, to mozecie wcierać cokolwiek tam zamówicieleje, masła,mleczka, wszystko odżywia brwi i cebulki Powodzenia

Ps. Jak się dowiecie jak "Użelić" te wcierki to napiszcie
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 17:34   #74
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Dzięki Ci wielkie

Już od jakiegoś czasu myślałam nad takimi wcierkami, ale miałam problem z proporcjami.
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 17:45   #75
mintle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 371
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

mi brew porosła po ...atredermie. efekt uboczny, acz mile widziany
__________________
Klik! Wymiankowy

mintle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 17:56   #76
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Maria221 naprawdę wielkie dzięki za recepty
Czy te wszystkie podane przez Ciebie składniki wystarczy ze soba wymieszać i juz w ten sam dzień (po wymieszaniu) stosowac? I ile czasu taki płyn jest wazny? I czy te wszystkie składniki mozna dostac tylko poprzez zamowienia droga internetową czy mozna tez kupic w jakiejś aptece/sklepie zielarskim? I jaki mniej wiecej jest koszt takiej mieszanki?
Przepraszam za ten ogrom pytań, ale jestem zupełnie zielona w tym temacie

I jeszcze jedno....Jak odwazyc tkaie amłe ilosci - 0,6 grama itd...Są do tego jakieś specjalne odważniki, przyrządy?
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 18:52   #77
de35d43552ef1d33ea99a1a4e553dcd0bc1b19b7_64597ef2c913b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 130
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Ja aktualnie nie pamiętam, jak wyglądają moje brwi nieuregulowane i korci mnie, żeby sobie zapuścić, obejrzeć i wyregulować od nowa .
A regulowałam je sobie stopniowo - pamiętam, że najpierw zaczęlam sobie wyrywać te pojedyncze włoski pod linią brwi, które są denerwujące, jak się patrzy z bardzo bliska , potem wyrwałam sobie małe kepki po wewnętrznej stronie, bo mi tak trochę sterczały, a potem sobie zwężyłam całe brewki i mi się spodobały . Ale wkurza mnie w moich brwiach to, że co i rusz pojawiają się czarne punkciki (prawie codizennie rano, podczas makijazu, sobie te brwi reperuję, a wolałabym to zrobić raz na tydzień ), a poza tym są takie jakies długie i jak je sobie czasem "zczeszę" palcem, to traca kształt i oko wygląda smutno. A podciąc ich nie umiem...
de35d43552ef1d33ea99a1a4e553dcd0bc1b19b7_64597ef2c913b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 19:15   #78
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Wink Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Większośc specyfików kupiłam w Mazidłach/Thanatosie

http://mazidla.com/
http://www.thanatos.com.pl/index.php...578c5ece695d1a

Odżywka Jantar do kupienia w aptekach---->koszt ok. 8-12 zł

http://vitamarket.pl/sklep/p570-Odzy...wy-Jantar.html

Trzeba robić wszystko wg. przepisu łącznie ze spirytusem, bo on konserwuje, dzięki temu odżywka wytrzyma ok. 3 tyg. potem trzeba rboić nową. Takie małe ilości odmierzam łyzeczkami z mazideł, mają 0,15, 0,5 i chyba 0,75. Wcierkę można używać zaraz po przyrządzeniu, trzymać w lodówce w ciemnym opakowaniu szklanym/plastikowym. Wcierać kilka razy dziennie, wystarczy jak wyprodukujecie jedną np. z ekstraktem z jabłka, wystarczy.

Co do atredermu, tez go używam, ale na włosy, dodaję do Loxonu5%, ale dopiero od ok. 6 tyg. nie wiem czy po tym czasie są juz efekty
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 10:07   #79
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Większośc specyfików kupiłam w Mazidłach/Thanatosie

http://mazidla.com/
http://www.thanatos.com.pl/index.php...578c5ece695d1a

Odżywka Jantar do kupienia w aptekach---->koszt ok. 8-12 zł

http://vitamarket.pl/sklep/p570-Odzy...wy-Jantar.html

Trzeba robić wszystko wg. przepisu łącznie ze spirytusem, bo on konserwuje, dzięki temu odżywka wytrzyma ok. 3 tyg. potem trzeba rboić nową. Takie małe ilości odmierzam łyzeczkami z mazideł, mają 0,15, 0,5 i chyba 0,75. Wcierkę można używać zaraz po przyrządzeniu, trzymać w lodówce w ciemnym opakowaniu szklanym/plastikowym. Wcierać kilka razy dziennie, wystarczy jak wyprodukujecie jedną np. z ekstraktem z jabłka, wystarczy.

Co do atredermu, tez go używam, ale na włosy, dodaję do Loxonu5%, ale dopiero od ok. 6 tyg. nie wiem czy po tym czasie są juz efekty
Jejku jak ja to kiedyś zrobię, to bedzie cud normalnie
Strasznie to skomplikowane.
Game ja już mam dłuższe włoski, ale rosną wybiórczo, wyglądam jakbym miała łysienie plackowate na brwiach.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-03, 19:15   #80
nastoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 527
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Ja zapuszczam brwi już 2 miesiące i niestety nadal nie odrosły wszystkie włoski ;( no ale trudno, w poniedziałek idę do kosmetyczki i chcę jak najgrubsze możliwie brwi w ładnym kształcie Niestety przez czas zapuszczania wyglądały niezbyt ładnie, mam bardzo ciemnel... dobrze, że nie za grube
__________________
Słodka biżuteria, zapraszam:


www.modelina-art.blogspot.com

nastoletnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 17:05   #81
calma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Ja wcieram ten olejek rycynowy i brwi owszem rosną ale....nie tam gdzie trzeba
calma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 18:40   #82
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
Kiedyś czytałam na wizażu ze jednaj wizażance kosmetyczka wyregulowała brwi za bardzo i nie podobał jej sie efekt wiec zapytała sie kosmetyczki czy te brwi szybko odrosną na co ona poleciła jej pewien środek z apteki po ktorym ponoć brwi miały rosnac w oczach Tylko własnie nie pamietam co to było a nie moge znalezc tego wątku
Już znalazłam....ale nie na wizazu Okazało sie ze to nie na Wizażu czytałam tylk ow Świecie Kobiety
A Tym preparatem był Regaine...
Miała któras z Was stycznosć z tym środkiem?
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 18:49   #83
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Regaine to amerykański odpowiednik Loxonu. Stosuje się go przede wszystkim w leczeniu łysienia androgenowego. Dość często osoby używające tego środka na skórę głowy skarżą się na wzmożony porost włosów na innych częściach ciała: brwi, rzęs, ale też i tych mniej pożądanych kudełków .
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."

Edytowane przez una creatura bella
Czas edycji: 2007-11-05 o 21:58
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 18:56   #84
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Talking Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Ja wcieram Loxon 5% też we brwi i pięknie rosną, więc myśle, że dla osoby, kótra nie ma problemów z włosami a głowie, wcieranie tego Loxonu we brwi aby pobudzić ich porost jest b. dobrym rozwiązaniem
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 19:17   #85
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

A czy recepte na Loxon może przepisać każdy lekazr? Nawet rodzinny? A mzoe mozna go niekiedy dostać bez recepty?
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 20:57   #86
nastoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 527
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Właśnie skończyłam zapuszczanie brwi, byłam dziś u kosmetyczki, wyregulowała mi brewki ii uważam, że mogłoby być lepiej i grubiej I jeszcze moje długie włoski (dłuższe niż rzęsy) pokazują, że nie można ich zostawić niepoukładanych... Hmm chyba mam problemowe te brwi... Możliwe, że znowu będę zapuszczać
__________________
Słodka biżuteria, zapraszam:


www.modelina-art.blogspot.com

nastoletnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 11:47   #87
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Talking Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Ja kupuję Loxon 5% bez recepty, czasem zdarzają się takie apteki, które sprzedają bez recepty. Bez recepty jest też Loxon 2%, warto dodać do nirgo tretinoinę ---> ja dolewam atrederm, po tym też włosy dobrze rosną
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 19:30   #88
Kitty Pop
Raczkowanie
 
Avatar Kitty Pop
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 107
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Jeszcze ze dwa tygodnie pomęczenie z olejem rycynowym i pójdę do kosmetyczki Na razie chyba większych efektów nie zauważyłam, ale to dopiero niecały tydzień
__________________
tommorow never comes


Kitty Pop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 10:18   #89
anCcik
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 729
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

odświeżam wątek ^^/
może ktoś się jeszcze przyłączy.
ja osobiscie muszę zapuszczić obie brwi bo wyskubywalam je od hohoh... czasu po zewnętrznych stronach zbyt cienko no i się doczekalam brzydkiego kształtu ;/.

mam nadzieję, ze sama nie siedze w tym bagnie. xD
pozdrawiam!
anCcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 19:42   #90
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Dolaczam sie
Zawsze mam problem z ksztaltem brwi, nigdy mi sie nie podobaja i skube a potem wygladaja jeszcze gorzej. Albo jedna wyglada pieknie a druga sie rozni wiec staram sie ja upodobnic do pierwszej przez co za bardzo ja wyskube i doskubuje 1sza... Szkoda gadac.
Tak wiec zapuszczam Na dlugosc na pewno a na szerokosc zobaczy sie
Smaruje sobie tymi rybkami z keratyna twist off bo wyczytalam na KWC ze dziewczyny uzywaly na rzesy
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca




Edytowane przez mini8700
Czas edycji: 2008-03-24 o 19:43 Powód: literowki...
mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-31 20:59:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:14.