Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-09, 17:20   #721
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez pannazmokraglowa Pokaż wiadomość
Mam nadzieje,ze nam sie tu specjalistka-Angi odezwie,to nieco wiecej powie na temat tego kwasu,ale najpierw Cie odesle do poczytania Biochemii,wiec lepiej to zrob. Mowie serio,my leniwe chcialysmy ukrasc jej sprawdzone sposoby na piekno! Ale....nie tak latwo! Oczywiscie podzielila sie z nami informacjami,wiec i z Toba sie podzieli.
Jej mam nadzieje,ze mi sie za to od Angi nie dostanie.Angi-ja to tak z sympatii.Czemu Cie wlasciwie nie ma tu z nami?

W " Mazidlach" kosztuje kwas migdalowy grosze i tam tez mozna o nim poczytac.Ja tez mialam tym razem sprobowac kwasu,ale oczywiscie jak to ja,zle zamowilam na necie.Teraz jak mam Cosmelan,to go skoncze,ale kiedys sprobuje cos tanszego.
Hello,oczywiście podczytuje na bierząco Wasze posty a poniewaz nie mam jeszcze doświadczenia z Cosmelanem,nie udzielam się nadto.Kwas migdałowy trochę rozjaśnił te przebarwienia ale to za mało.Zresztą uzyłam go dopiero 2 razy (raz w tygodniu) spróbuję jeszcze parę razy jeśli nie pomoze to wtedy będę się zastanawiać co dalej..
Acha,czy wiecie,ze siedziąc przed monitorem i telewizorem powinnysmy (my plamiste mieć filtr na twarzy? Wyczytałam to gdzieś w rozmowach biochemiczek,ale lnku nie wkleję bo nie pamiętam w którym to było wątku...
Do wszystkich po Cosmelanie)- Po tym zabiegu,polecam Wam do przemywania twarzy PŁYN MICERARNY BIODERMA SENSIBIO-doskonale oczyszcza i nie wymaga uzyca wody ani zelu do mycia .

Lizreve-tu masz wszystko o kwasie migdałowym :http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=197242
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 17:40   #722
Afa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 29
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez moll_y Pokaż wiadomość
Afa - jak Cie prosze - dajesz namiary na ta super babke z krakowa
na razie co prawda nie wybieram sie do dermatologa ale kto wie, moze kiedys bede potrzebowac i akurat bedzie jak znalazl
Pannazmokraglowa - ze tez musialas mnie tak..sprowadzic na ziemie poki co jednak jedna z moich skrajnie krytycznych kolezanek powiedziala wczoraj ze plam u mnie nie widac wcale, jedynie na czole - jakby pozostalosc po opalaniu, taki efekt luszczacej sie skory (dziwne bo jeszcze wczoraj na czole nic mi sie nie luszczylo) juz nie musze poprawiac makijazu w ciagu dnia - cosmelan jest nioecenionyponadto juz nie uzywam bibulek do odtluszczania "swiecacych stref", kolejna aplikacja hm..mysle ze tez dzis naloze wiesz ja jestem za wygodnicka chyba i stad to odwlekanie kolejnego zabiegu, jestem typem imprezowicza i luszczaca sie twarz ..no sama rozumiesz nie ulatwia przygotowania na wyjscie
Ten dobry dermatolog (według mojej oceny więc nie ręczę, że każdy będzie miał takie zdanie) to pani Beata Markiewicz, przyjmuje w Derm Medik w Krakowie przy ulicy Zwierzynieckiej 29 (narożny biurowiec, niedaleko Jubilata) www.dermmedik.pl
Jedyny minus - tam cosmelan kosztuje 1.800 zł :/
Afa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 18:07   #723
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Afa Pokaż wiadomość
Ten dobry dermatolog (według mojej oceny więc nie ręczę, że każdy będzie miał takie zdanie) to pani Beata Markiewicz, przyjmuje w Derm Medik w Krakowie przy ulicy Zwierzynieckiej 29 (narożny biurowiec, niedaleko Jubilata) www.dermmedik.pl
Jedyny minus - tam cosmelan kosztuje 1.800 zł :/
Afa - dziekuje przyda sie ktos sprawdzony
P.S do Wszystkich : pijcie sok z burakow bo ja widze efekty po kolejnych 2 tygodniach,nie sadze zeby same kremy zdzialaly na mojej twarzy to co widze obecnie, ten sok to wyjatkowe paskudztwo ale mysle ze warto sie przemoc - zatkany nos naprawde pomaga
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 20:16   #724
pannazmokraglowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mainz Niemcy
Wiadomości: 122
GG do pannazmokraglowa Send a message via Skype™ to pannazmokraglowa
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Afa Pokaż wiadomość
A.... czy mozecie zostawić namiar na tańsze źródło cosmelanu2 ? Z tego co pamiętam chyba ktoś na tym forum już taki namiar podawał. Nie chcę przepłacić u dermatologa. Z góry dziękuję

No wiec,gdybys kiedys planowala wycieczke do Torunia....w "Abasadzie Urody" na ul.Prostej u dr Markowskiego(swoja droga tez bardzo dobrego dermatologa) zabieg Cosmelanu1+Cosmelan2 kosztuje 680zl.Tak,tak! Nie klamie.Oczywiscie pan doktor bedzie staral sie Ciebie umowic na kolejna maske Cosmelanu po tygodniu(wizyta 80zl),ba i moze nawet umowi.Ale Ty na drugi zabieg przyjsc nie musisz. A jak wyglada sprawa z samym Cosmelanem2 zapytasz pewnie.Niestety,praw ie tyle samo.Zaplacilam 600zl.O zgrozo!Pan doktor twierdzi,ze w tych zestawach to wlasnie Cosmelan2 tyle kosztuje.Bylam zniesmaczona.Gdzie tu sprawiedliwosc! Nie chodze w Niemczech do takich lekarzy i chcialam sie zabezpieczyc profilaktycznie przed inwazja syfkow po odstawieniu tabletek hormonalnych.No i kupilam.Oczywiscie jestem zadowolona i nie zaluje.Chyba tylko jednej osobie udalo sie kupic sama dwojke za 550zl.
pannazmokraglowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 21:15   #725
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez pannazmokraglowa Pokaż wiadomość
No wiec,gdybys kiedys planowala wycieczke do Torunia....w "Abasadzie Urody" na ul.Prostej u dr Markowskiego(swoja droga tez bardzo dobrego dermatologa) zabieg Cosmelanu1+Cosmelan2 kosztuje 680zl.Tak,tak! Nie klamie.Oczywiscie pan doktor bedzie staral sie Ciebie umowic na kolejna maske Cosmelanu po tygodniu(wizyta 80zl),ba i moze nawet umowi.Ale Ty na drugi zabieg przyjsc nie musisz. A jak wyglada sprawa z samym Cosmelanem2 zapytasz pewnie.Niestety,praw ie tyle samo.Zaplacilam 600zl.O zgrozo!Pan doktor twierdzi,ze w tych zestawach to wlasnie Cosmelan2 tyle kosztuje.Bylam zniesmaczona.Gdzie tu sprawiedliwosc! Nie chodze w Niemczech do takich lekarzy i chcialam sie zabezpieczyc profilaktycznie przed inwazja syfkow po odstawieniu tabletek hormonalnych.No i kupilam.Oczywiscie jestem zadowolona i nie zaluje.Chyba tylko jednej osobie udalo sie kupic sama dwojke za 550zl.
Mnie sie udalo za 500 pln kupic dwojke, jak wczesniej wspomnialam - kartonowe pudelko bylo poplamione jakas substancja (2 male plamki) i pani doktor stwierdzila ze jest to juz produkt "uszkodzony" wiec zaproponowala cene 500zl vel 550zl jesli mi zamowia nastepny ktory przyjdzie za kilka dni.Kupilam ten z poplamionym pudelkiem wszak pudelko naprawde do niczego mi niepotrzebne
P.s nalozylam maske na pol godz, przed chwila zmylam..Pannazmokraglowa a jednak uleglam sugestii;-)
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 21:46   #726
Afa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 29
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez pannazmokraglowa Pokaż wiadomość
No wiec,gdybys kiedys planowala wycieczke do Torunia....w "Abasadzie Urody" na ul.Prostej u dr Markowskiego(swoja droga tez bardzo dobrego dermatologa) zabieg Cosmelanu1+Cosmelan2 kosztuje 680zl.Tak,tak! Nie klamie.Oczywiscie pan doktor bedzie staral sie Ciebie umowic na kolejna maske Cosmelanu po tygodniu(wizyta 80zl),ba i moze nawet umowi.Ale Ty na drugi zabieg przyjsc nie musisz. A jak wyglada sprawa z samym Cosmelanem2 zapytasz pewnie.Niestety,praw ie tyle samo.Zaplacilam 600zl.O zgrozo!Pan doktor twierdzi,ze w tych zestawach to wlasnie Cosmelan2 tyle kosztuje.Bylam zniesmaczona.Gdzie tu sprawiedliwosc! Nie chodze w Niemczech do takich lekarzy i chcialam sie zabezpieczyc profilaktycznie przed inwazja syfkow po odstawieniu tabletek hormonalnych.No i kupilam.Oczywiscie jestem zadowolona i nie zaluje.Chyba tylko jednej osobie udalo sie kupic sama dwojke za 550zl.
Dziękuję za info. Zapytam ile cosmelan2 kosztuje u mojej dermatolog i Wam powiem, ale obawiam sie, że skoro 1.800 zł całość to nie zrobią nagle promocji na sam cosmelan2. A gdybym kiedyś musiała zrobić cosmelan 1 to chyba się wybiorę do Torunia .... :P bo bardzo tanio. A na marginesie - ale inni zarabiają na cudzym nieszczęściu, skoro jednemu się opłaca za 680 zł to innemu nie?
Masz moze numer telefonu do tego dermatologa z Torunia? Ot tak sobie zapiszę, na wszelki wypadek
Afa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 22:02   #727
pannazmokraglowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mainz Niemcy
Wiadomości: 122
GG do pannazmokraglowa Send a message via Skype™ to pannazmokraglowa
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez moll_y Pokaż wiadomość
Afa - jak Cie prosze - dajesz namiary na ta super babke z krakowa
na razie co prawda nie wybieram sie do dermatologa ale kto wie, moze kiedys bede potrzebowac i akurat bedzie jak znalazl
Pannazmokraglowa - ze tez musialas mnie tak..sprowadzic na ziemie poki co jednak jedna z moich skrajnie krytycznych kolezanek powiedziala wczoraj ze plam u mnie nie widac wcale, jedynie na czole - jakby pozostalosc po opalaniu, taki efekt luszczacej sie skory (dziwne bo jeszcze wczoraj na czole nic mi sie nie luszczylo) juz nie musze poprawiac makijazu w ciagu dnia - cosmelan jest nioecenionyponadto juz nie uzywam bibulek do odtluszczania "swiecacych stref", kolejna aplikacja hm..mysle ze tez dzis naloze wiesz ja jestem za wygodnicka chyba i stad to odwlekanie kolejnego zabiegu, jestem typem imprezowicza i luszczaca sie twarz ..no sama rozumiesz nie ulatwia przygotowania na wyjscie
Moll-y,ciesze sie,ze zaczynasz chwalic Cosmelan.Ja tez jestem typem imprezowicza i tez tak kombinowalam jak Ty przy pierwszy stosowaniu zabiegu.Jechalam do Polski i wszystkich powiadomilam o swoim przyjezdzie.Potem zdecydowalam sie na Cosmelan w gabinecie....i nie wiedzialam jak unikac mam znajomych,Po tygodniu pojawilam sie w gabinecie na ponowne nalozenie Cosmelanu1 i zapytalam delikatnie lekarza czy moge zrobic 1-dniowa przerwe,bo mam wazne spotkanie,anie przyjechalam do kraju sie tylko leczyc.Na co lekarz:" nie,no badzmy ludzmi.....nie dajmy sie zwariowac....",co oznaczalo :TAK.Generalnie przerw nie powinno sie stosowac przy tradycyjnym stosowaniu maski,ale skoro otrzymylam jednorazowa zgode,sama przyzwolilam sobie jeszcze dwa razy z niej skorzystac.Jak moglam nie imprezowac z przyjaciolmi.Jak moglam nie spotkac sie ze znajomymi,ktorzy po dlugotrwalej przerwie przygladaja ci sie wnikliwej by ocenic,czy aby nie przytylam,nie postarzalam sie,nie zbrzydlam itd.Egzamin owy przeszlam lepiej niz sie spodziewalam,mimo ze nie raz napieta skora mi pekla( czytaj zaczela sie luszczyc).Slyszalam oczywiscie przemile slowa,ze wygladam tak ladnie,jak dziewczynka,ze wygralam chyba pakt z diablem,bo sie nic nie starzeje itd.Natomiast w domu....bywalo roznie,mama raz byla zachwycona moim wygladem,potem martwila sie,ze moze mam jakies uczulenie,pozniej znowu,ze chyba mam goraczke.

Moll-y,musisz zorganizowac sobie to tak,by i imprezka byla i Indianin tez.
No to Ci sie udalo z tym Cosmelanem.Ja tez sobie myslalam,ze zaplace jakies 400zl,a tu nie.Musimy sie koniecznie informowac jak on stoi na naszym rynku.

A te buraki,to koniecznie trzeba pic? Nie mozna ich jesc? Z jedzeniem to bym moze i nawet sobie poradzila,choc nigdy nie znosilam burakow.
pannazmokraglowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-09, 22:02   #728
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Exclamation Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Afa Pokaż wiadomość
Dziękuję za info. Zapytam ile cosmelan2 kosztuje u mojej dermatolog i Wam powiem, ale obawiam sie, że skoro 1.800 zł całość to nie zrobią nagle promocji na sam cosmelan2. A gdybym kiedyś musiała zrobić cosmelan 1 to chyba się wybiorę do Torunia .... :P bo bardzo tanio. A na marginesie - ale inni zarabiają na cudzym nieszczęściu, skoro jednemu się opłaca za 680 zł to innemu nie?
Masz moze numer telefonu do tego dermatologa z Torunia? Ot tak sobie zapiszę, na wszelki wypadek
Afa - jesli potrzebujesz cosmelan 2 to w Krakowie mozesz kupic za 550zl w Art'n'beauty ,gabinet kosmetyczny na ul.Meisselsa 4 (tel. 012 4232677)
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 22:06   #729
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez moll_y Pokaż wiadomość
Afa - jesli potrzebujesz cosmelan 2 to w Krakowie mozesz kupic za 550zl w Art'n'beauty ,gabinet kosmetyczny na ul.Meisselsa 4 (tel. 012 4232677)
Będę niebawem w Krakowie (w końcu Krakowianka jestem) i moze zdecyduję się*na zakup.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 22:33   #730
pannazmokraglowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mainz Niemcy
Wiadomości: 122
GG do pannazmokraglowa Send a message via Skype™ to pannazmokraglowa
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Afa Pokaż wiadomość
Dziękuję za info. Zapytam ile cosmelan2 kosztuje u mojej dermatolog i Wam powiem, ale obawiam sie, że skoro 1.800 zł całość to nie zrobią nagle promocji na sam cosmelan2. A gdybym kiedyś musiała zrobić cosmelan 1 to chyba się wybiorę do Torunia .... :P bo bardzo tanio. A na marginesie - ale inni zarabiają na cudzym nieszczęściu, skoro jednemu się opłaca za 680 zł to innemu nie?
Masz moze numer telefonu do tego dermatologa z Torunia? Ot tak sobie zapiszę, na wszelki wypadek

Bardzo prosze Afa,oto numer (56)6224865.Gabinet nazywa sie Pomorskie Centrum Medycyny Estetycznej lub Ambasada Urody.Oczywiscie,jak zauwazylas to sie oplaca tylko przy stosowaniu Cosmelanu1 wraz z Cosmelanem2,bo jak tu Moll-y juz pisala po sama dwojke lepiej sie udac do Krakowa.Szkoda,ze Nefretete sie nie odzywa,bo tez jest z Torunia i miala wlasnie w sierpniu robic ten zabieg.

Dziewczyny,a ja znowu mam opryszczke!Co ja z tym g....mam.Juz tak uwazam,a jednak....no i zre ten Heviran,oby mi starczyl.....bo to dopiero 5 dzien stosowania maski.Dzis potrzymam ja tylko 2,5 godziny.Ide spac.
Do jutra dziewczyny!
pannazmokraglowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 22:42   #731
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Pannazmokraglowa no daj spokoj wyobrazasz sobie ze gdyby buraki mozna bylo jesc z takim samym skutkiem to czy sadzisz ze bym tego nie czynila - ja - amatorka cwikly, salatek z burakow, burakow pasteryzowanych z czosnkiem, natka pietruszki i oliwa, salatki z burakow z papryka, buraczkow na goraco zabielanych smietana i innych?? o nie My dear niestety - swiezy sok o slodkawym smaku, najokropniejszy ze wszystkich sokow jakie pilam do tej pory to jest (ponoc) jedyna droga do ..sukcesu tak wiec - spinacz na nos nastepnie filianka soku potem wystarczy juz tylko 2x przeplukac usta, popic innym sokiem tudziez przegryzc kawaleczkiem czekolady - i po bolu
Agabi - co wlasciwie za rezultaty osiagnelas po statnich eksperymentach? pozdrawiam Was wszystkie, kolorowych snow
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-09, 22:49   #732
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Exclamation Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez pannazmokraglowa Pokaż wiadomość
Bardzo prosze Afa,oto numer (56)6224865.Gabinet nazywa sie Pomorskie Centrum Medycyny Estetycznej lub Ambasada Urody.Oczywiscie,jak zauwazylas to sie oplaca tylko przy stosowaniu Cosmelanu1 wraz z Cosmelanem2,bo jak tu Moll-y juz pisala po sama dwojke lepiej sie udac do Krakowa.Szkoda,ze Nefretete sie nie odzywa,bo tez jest z Torunia i miala wlasnie w sierpniu robic ten zabieg.

Dziewczyny,a ja znowu mam opryszczke!Co ja z tym g....mam.Juz tak uwazam,a jednak....no i zre ten Heviran,oby mi starczyl.....bo to dopiero 5 dzien stosowania maski.Dzis potrzymam ja tylko 2,5 godziny.Ide spac.
Do jutra dziewczyny!
Pannazmokraglowa - ja sie pozbylam tego paskudztwa jak na razie od pazdziernika zeszlego roku nie mialam powtornie (a wczesniej co 2-3 m-ce) kup sobie Iskial i lykaj 2 kapsulki dziennie a jak pojawi sie opryszczka to kup koniecznie compeed patch na opryszczke - to przezroczyste platki ktore naklejasz na opryszczke i w ten sposob unikasz powstania strupka - ranka nie swedzi i goi sie w 3-4 dni (sprawdzone przeze mnie) a co najwazniejsze platek jest niemal niewidoczny i nie przeszkadza zupelnie, naprawde polecam bo warto!

Edytowane przez moll_y
Czas edycji: 2007-09-10 o 09:35
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 09:19   #733
ulalala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 37
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Hej Dziewczynki. Ja stanęłam w miejscu. Druli SF juz nie uzywam bo dostalam uczulenia i tak zostalam bez kremów wybielajacych az do poniedziałku przyszłego... w weekend zawitam do Polski i mam odebrać Thiospot który mi mama zamówiła... umówiła mnie też z kosmetyczką na kwas migdałowy no i zaznaczyłam że ma zrobić zapas buraków na mój 2-tygodniowy pobyt...zobaczymy co z tego bedzie obiecuje zrobic zdjecia z przed i po zabiegu i umieścic na forum...Pozdrawiam
__________________
Sola ratio perfecta beatum facit.
ulalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 09:33   #734
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Czesc Ulala, fajnie ze sie znow pojawilas drula SF jest do bani mam nadzieje ze bedziesz zadowolona z Thiospotu, pozdrawiam
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 09:48   #735
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Brtgida Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanie do Sylwiani i Pannyzmokrągłową Czy to AVENE TOLERANCE EXTREME dobrze łagodzi pieczenie i uczucie spinania oraz zaczerwienianie i czy ewentualnie stosowałyście Xerialine SVR ?
ja używałam jedynie Avene, dobrze łagodzi i nie zawiera konserwantów, więc trzeba go trzymać w lodówce i zużyć w trzy dni od otwarcia, ale to raczej nie problem


a na allegro cosmelan2 http://www.allegro.pl/item239704681_...barwienia.html
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 11:21   #736
ulalala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 37
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Ahhh bo ja sobie tak tylko czytam i mysle czy z tym wogole da sie cos zrobic... nie chce sie zalamywac ale jak patrze w lustro płakać mi sie chce, może jestem zbyt próżna a przecierz wiadomo że z wiekiem wszytsko się "sypie" tylko że ja mam dopiero 26 lat a juz az tyleaz sie boje co bedzie dalej
__________________
Sola ratio perfecta beatum facit.
ulalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 11:48   #737
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ulalala Pokaż wiadomość
Ahhh bo ja sobie tak tylko czytam i mysle czy z tym wogole da sie cos zrobic... nie chce sie zalamywac ale jak patrze w lustro płakać mi sie chce, może jestem zbyt próżna a przecierz wiadomo że z wiekiem wszytsko się "sypie" tylko że ja mam dopiero 26 lat a juz az tyleaz sie boje co bedzie dalej
Nie przejmuj sie, to pewnie tylko taki zly period ktory kazdej z nas zdarza sie co kilka lat, to minie nie martw sie a plamy napewno da sie jakos wykurzycmysl pozytywnie - to bardzo wspomaga urode
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 12:03   #738
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
ja używałam jedynie Avene, dobrze łagodzi i nie zawiera konserwantów, więc trzeba go trzymać w lodówce i zużyć w trzy dni od otwarcia, ale to raczej nie problem


a na allegro cosmelan2 http://www.allegro.pl/item239704681_...barwienia.html
Czy to ten którego uzywacie? Kupować?
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 12:55   #739
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczyny..nalozylam wczoraj cosmelan2 na pol godz a po zmyciu nalozylam (dwie dokladki) Chanel hydramax+ i rankiem spodziewalam sie efektu pocahontas ale nawet zarozowiona nie bylam Pannazmokraglowa - myslisz ze za krotko trzymalam czy juz sie przyzwyczailam dzis ponawiam zabieg, powtorze kroki z ostatniej srody - potrzymam godzine
Pannazmokraglowa przeczytaj co Ci napisalam o sprawdzonych sposobach na opryszczke(!)
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-10, 13:16   #740
ulalala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 37
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dzieki Molly!!! Dobrze mieć w Was wsparcie nie to co moj bojfrend... powiedzial "nic nie poradzisz ze cie tak Bóg stwozyl" hehe a ja oczekiwałam czegos w stylu "dla mnie jestes piekna"...ahh mężczyźni...pocieszaczami to dobrymi nie są...A co do opryszczki to tez mam ja srednio raz na 2 miesiace własnie w tej chwili sie z nia mecze...jak dla mnie te plasterki sa super jedyna wada to cena, z tanich i dobrych preparatów polecam sonol (płyn w małej butelczce z kuleczka do aplikacji) pozdrawiam
__________________
Sola ratio perfecta beatum facit.
ulalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 14:56   #741
Brtgida
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 35
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witajcie witajcie
Dziewczęta jestem już po cosmelanie 1, właściwie to jeszcze z nim bo maskę mam trzymać do 18-19-tej . Najpierw miałam potok informacji odnośnie cosmelanu, nawet niektóre musiałam zanotować głównie te odnośnie stosowania. Potem oczyszcznie i odtłuszczenie i maska kolor musztardy, czuję minimalne pieczenie absolutnie nie dokuczliwe. Tą jedynką pani doktor podeszła blisko oczu jakieś 0.5 cm od dolnej powieki ale ja cosmslanem2 nie mogę tak blisko tylko gdzieś na 1-1,5cm mogę. Po 19-tej smarować się kremem Hydro... K cosmelan 2 około22-23-ciej
na noc, rano zmyć i smarować się kremem kilka razy dziennie, jak będę soczyście czerwona to przerwa 1 dzień chyba że to będzie intensywny rumień to stosuję albo 2x po 4 godziny albo na noc na 8 godzin to zależy odemnie mam wyprubowac obie obcje i wybrać lepszą.
Dziwczyny jestem tak mile ZASKOCZONA ponieważ za cosmelan zapłaciłam 1200 zł i dostałam do domu hyrda----K z zestawu i oczywiście cosmelan 2 oraz kilka próbek z Biodermy kremu łagądzącego. Miałam zapłacić 1500 zł za zestaw bez hydro....K , ponoć w tym gabinecie jest promocja do pażdziernika. JESTEM W SZOKU. podaję namiar BONA DEA ul. Smoleńsk Kraków. Narazie jest ok zobaczymy jutro . Buziaczki
Brtgida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 17:31   #742
agabi
Rozeznanie
 
Avatar agabi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 682
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

moll_y-moje eksperymenty nie przyniosły żadnych rezultatów.nadal mam wąsyi już nie wiem co mam robić. Thiospot mnie uczulił i nic nie pomógł więc szkoda mi kasy na inne kremy.zastanawiam się nad cosmelanem cały czas.tylko czy to ma sens przy dwóch plamach nad górną wargą? reszta mojej twarzy jest bez zarzutu...nie wiem
pozdrawiam gorąco.
agabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 19:02   #743
pannazmokraglowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mainz Niemcy
Wiadomości: 122
GG do pannazmokraglowa Send a message via Skype™ to pannazmokraglowa
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez moll_y Pokaż wiadomość
Pannazmokraglowa - ja sie pozbylam tego paskudztwa jak na razie od pazdziernika zeszlego roku nie mialam powtornie (a wczesniej co 2-3 m-ce) kup sobie Iskial i lykaj 2 kapsulki dziennie a jak pojawi sie opryszczka to kup koniecznie compeed patch na opryszczke - to przezroczyste platki ktore naklejasz na opryszczke i w ten sposob unikasz powstania strupka - ranka nie swedzi i goi sie w 3-4 dni (sprawdzone przeze mnie) a co najwazniejsze platek jest niemal niewidoczny i nie przeszkadza zupelnie, naprawde polecam bo warto!
Dzieki Moll-y ! Kupilam dzis te plasterki,zapomnialam zapytac czy ten Iskial jest tez tu w sprzedazy.Plasterki rzeczywiscie fajna sprawa,nakleilam na miejsce po opryszczce,bo wlasciwe juz jej nie mam.Tak mi pomaga Heviran(Zovirax w tabletkach)-to z kolei moj patent.Dzieki Ulalala,ale mi nie starczaja srodki zewnetrzne,probowalam chyba wszystkiego. Heviran stosuje jak mi sie cos takiego pojawi,ale mozna brac tez profilaktycznie przez caly rok.Ja balam sie,ze to mi watrobe zniszczy,ale moze powinnam zastosowac druga opcje.bylo juz naprawde dobrze,dopoki nie zaczelam stosowac Cosmelanu.On mi strasznie wysusza okolice wokol ust.Wy piszecie,ze mialyscie opryszczke co 2-3 m-ce,a ja przy intensywnym stosowaniu Cosmelanu w kwietniu mialam opryszczke 3x w miesiacu.Wiem,ze moj system immunologiczny jest slaby,choc dziwne,tylko pod tym wzgledem.Nie bywam przeziebiona,nie miewam grypy i wogole jestem twardziel,ale z opryszczka jestem chyba ozeniona. Najlepszym sposobem byloby w moim przypadku nie stosowac w oklolicach ust Cosmelanu." Uwazac na ryjek",mowil lekarz.Ale jak ja mam nie stosowac tu maski,jak jeszcze nad warga mam cien.Moze ja niewystarczajaco natluszczam usta? Czekam na dobre rady,kazde.Jezeli macie sprawdzone szminki,wazelinki i inne sposoby natluszczania ust,to podzielcie sie z kolezanka.
Jeszcze raz dzieki Moll-y! A odnosnie stosowania maski,moze sprobuj potrzymac ja dluzej,chocby ta godzine,no i ciesze sie,ze Ci sie skora przyzwyczaja. Juz jest fantastycznie,a bedzie jeszcze piekniej!

Angi! Ja ten krem polecam,zwlaszcza na poczatek,oczywiscie jesli nie jest dla Ciebie za drogi.Jak Ci sie skora przyzwyczai to mozesz przeciez przejsc na tanszy,ja tak np. zrobilam.A wiec przygotowania w toku.Wogole to mysle,ze u Ciebie to wszystko moze wygladac lepiej,bo uzywalas kwasu migdalowego.

Brtgida,fajnie,ze sie z nami dzielisz inormacjami,gdzie mozna caly zestaw tanio kupic.Napewno nie jedna dziewczyna z Krakowa skorzysta.

Agabi,czy to rzeczywiscie uczulenie? Tak lekarz powiedzial? Jak to wygladalo? Bo ja najpierw przy Thiospot reagowalam tak jak przy Cosmelanie( przy czym Cosmelan jest silniejszy),tzn.silnym zaczerwienieniem i opryszczka,oczywiscie wokol ust,ale pozniej to minelo.

Ulalala,a Twoj chlopak to sie jeszcze zdziwi,jak mozesz pieknie wygladac.Oj zdziwi!


Ale sie rozpisalam..... !
pannazmokraglowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 20:19   #744
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Pannazmokraglowa - nie ma za co ciesze sie ze moglam pomoc; Iskial to olej z watroby rekina, lepszy ponoc jest Ecomer ale podwojna cena z tego co pamietam, jak dla mnie Iskial spisuje sie swietnie. Aktualnie siedze z cosmelanem2 na twarzy i dochodzi wlasnie godzina, na czole nalozylam gruba warstwe zobaczymy co bedzie jutro dzis rano naprawde bylam zaskoczona ze po pol godz zupelnie nie zmienil sie kolor mojej twarzy w tej chwili juz czuje szczypanie wiec ide zmyc (zmywam micelem biodermy sensibio) a potem woda i mydlo dove
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 22:15   #745
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Po zmyciu cosmelanu2 postanowilam zaeksperymentowac i nalozylam alantan plus nie powiem zebym nie mogla sie doczekac rana by zobaczyc efekty twarz mnie piecze troche ale mam nadzieje ze to dobry znak i za 2-3 dni bede sie luszczyc.Zobaczymy co na to moje plamki oby sie tylko nie wsciekly. Zycze milej nocki

Agabi - mnie thiospot nie uczulal (krem) ale preparat w kulce owszem - byl za mocny i twarz mnie piekla w miejscu aplikacji i wychodzily mi czerwone plamki jednak sam krem spisywal sie niezle,nie poddawaj sie moze pomyslisz o cosmelanie? przynajmniej dwojce? pozdrawiam
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 15:10   #746
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

hej dziewczyny! jestem zaskoczona i nie wiem co myslec; spodziewalam sie czerwonej twarzy bo wczoraj trzymalam cosm2 cala godzine ale rano ku mojemu zdziwieniu nie bylam nawet zarozowiona Pannazmokraglowa - czy tak ma byc czy to mozliwe ze po 1 razie moja twarz juz sie przyzwyczaila czy tez mam skore niczym elefant piety i moge ja bombardowac juz teraz byle czym? od 2 tyg mialam buzke bez jednego zaskornika (pije bratka co rano przed sniadaniem) ale bylam pewna ze po cosmelanie nie tyle ze "cos tam mi wyskoczy" spodziewalam sie raczej inwazji pryszczy a tu nic jeszcze wieksze watpliwosci mialam nakladajac wczoraj pare warstw alantanu plus - zawiera bowiem olej parafinowy (blee..juz sama ta nazwa..!) ktory ponoc lubi niezle zapchac ale nie, nic a nic i moze przez alantan nie jestem tez czerwona(?) Pannazmokraglowa poprosze o komentarz juz przez chwila zauwazylam ze zaczynam sie luszczyc, oddzieram wiec delikatnie ten naskorek i powiem wam ze nie jest tak zle - wszystko da sie ukryc pod moim..magicznym podkladem
Ulala - jestes w Anglii prawda (?) moze sprobuj tego Maximum Cover Esteé Lauder, on ponoc przykrywa wszystko i jest niesamowicie wydajny jesli wstapisz do sephory czy douglas'a to napewno bez zakupow dadza Ci probke a przy okazji podzielisz sie wrazeniami no i moze to bedzie kosmetyk ktory ulatwi Ci zycie i przestaniesz sie przejmowac plamami (przynajmniej w ciagu dnia) mam nadzieje ze twoje samopoczucie sie poprawilo, wiesz faceci nie maja daru pocieszania dlatego lepiej z nami tu pogadaj zamiast wysluchiwac swojego boyfrienda
Pannazmokraglowa no wlasnie..tak pomyslalam kogo by tu jeszcze zmanipulowac co do Maximum Cover - moze Ty bys sprobowala..?
wiem ze w Deutchland tez to maja a ja tego nie moge nigdzie sprawdzic, nawet w ciemno bym zamowila ale nie da sie bo z niemieckich stronek wysylaja tylko do austrii i szwajcarii chyba ponadto u mnie z niemieckim kulawo wiec moge sobie tylko na chybil-trafil wiec jesli kiedys trafisz na ten kosmetyk to please wyprobuj bo komentarze bardziej pozytywne niz z covermark (!) wiec mozliwe ze jest to jakis KWC na plamy
Przepraszam za zawracanie glowy ale to mi spedza niemalze sen z powiek pozdrawiam
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 21:31   #747
Afa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 29
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez moll_y Pokaż wiadomość
hej dziewczyny! jestem zaskoczona i nie wiem co myslec; spodziewalam sie czerwonej twarzy bo wczoraj trzymalam cosm2 cala godzine ale rano ku mojemu zdziwieniu nie bylam nawet zarozowiona Pannazmokraglowa - czy tak ma byc czy to mozliwe ze po 1 razie moja twarz juz sie przyzwyczaila czy tez mam skore niczym elefant piety i moge ja bombardowac juz teraz byle czym? od 2 tyg mialam buzke bez jednego zaskornika (pije bratka co rano przed sniadaniem) ale bylam pewna ze po cosmelanie nie tyle ze "cos tam mi wyskoczy" spodziewalam sie raczej inwazji pryszczy a tu nic jeszcze wieksze watpliwosci mialam nakladajac wczoraj pare warstw alantanu plus - zawiera bowiem olej parafinowy (blee..juz sama ta nazwa..!) ktory ponoc lubi niezle zapchac ale nie, nic a nic i moze przez alantan nie jestem tez czerwona(?) Pannazmokraglowa poprosze o komentarz juz przez chwila zauwazylam ze zaczynam sie luszczyc, oddzieram wiec delikatnie ten naskorek i powiem wam ze nie jest tak zle - wszystko da sie ukryc pod moim..magicznym podkladem
Ulala - jestes w Anglii prawda (?) moze sprobuj tego Maximum Cover Esteé Lauder, on ponoc przykrywa wszystko i jest niesamowicie wydajny jesli wstapisz do sephory czy douglas'a to napewno bez zakupow dadza Ci probke a przy okazji podzielisz sie wrazeniami no i moze to bedzie kosmetyk ktory ulatwi Ci zycie i przestaniesz sie przejmowac plamami (przynajmniej w ciagu dnia) mam nadzieje ze twoje samopoczucie sie poprawilo, wiesz faceci nie maja daru pocieszania dlatego lepiej z nami tu pogadaj zamiast wysluchiwac swojego boyfrienda
Pannazmokraglowa no wlasnie..tak pomyslalam kogo by tu jeszcze zmanipulowac co do Maximum Cover - moze Ty bys sprobowala..?
wiem ze w Deutchland tez to maja a ja tego nie moge nigdzie sprawdzic, nawet w ciemno bym zamowila ale nie da sie bo z niemieckich stronek wysylaja tylko do austrii i szwajcarii chyba ponadto u mnie z niemieckim kulawo wiec moge sobie tylko na chybil-trafil wiec jesli kiedys trafisz na ten kosmetyk to please wyprobuj bo komentarze bardziej pozytywne niz z covermark (!) wiec mozliwe ze jest to jakis KWC na plamy
Przepraszam za zawracanie glowy ale to mi spedza niemalze sen z powiek pozdrawiam
Jeśli mogę wtrącić, to mi raz się czerwieni skóra a raz nie po nałożeniu cosmelanu2. Nie wiem od czego to zależy, ale pewnie skoro obydwie tak mamy to jest to prawdopodobny efekt Czasem aż mnie rozpala na twarzy, a niekiedy jest tak jakbym nie była po zabiegu.

Mi się w jednym miejscu złuszczyła skóra tak, że po ścignęciu "skórek" została mi taka świecąca skóra, jakby lekko zraniona. Mam nadzieję, że to zejdzie

Pudru juz używać nie muszę. Buzia jest już ładna, tyle że w niektórych miejcach nadmiernie złuszczona :P
Afa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 22:24   #748
Kudłaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 43
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez moll_y Pokaż wiadomość
Kudlaczku - dziekuje wlasnie przeczytalam twoj post nie mialam nakladanej maski i robie wszystko sama wiec wole byc ostrozna, zastanawiam sie jakby moja skora zareagowala na maske na razie jednak nie zamierzam sobie zaprzatac tym glowy bo widze ze nr2 dziala i to w expresowym tempie oby tak dalej ..troche to za piekne zeby bylo prawdziwe jak twoje plamki, zniknely?
Dobrywieczór Molly
plamki są prawie niewidoczne oprócz tych nad górną wargą, aczkolwiek one też sporo się rozjaśniły Moja Pani dermatolog jest bardzo zadowolona,ja zresztą też i powiedziała żebym stosowała cosmelan w dalszym ciągu raz dziennie na całą twarz a dwa razy na mój "wąsik" Właśnie mi się kończy cosmelan, muszę jutro sobie zamówić u dermatologa następne opakowanie
Molly nie martw się twoja buzia przyzwyczaji się do cosmelanu,daj jej troszkę czasu Ja stosuję cosmelan codziennie, ale bardzo cienką warstwę i wogóle nie mam zaczerwienionej twarzy i tylko minimalnie się złuszczam
Pozdrawiam i trzymam kciuki
Kudłaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 10:22   #749
Brtgida
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 35
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cześć dziewczęta!
Wczoraj nie pisałam bo miałam problem z netem. Jestem już prawei 3 dzień po cosmelanie po 1, którą trzymałam przez prawie 7 god. i którą zmyłam, nie byłam wogóle czerwona skóra była wygładzona . Nałożyłam cosmelan2 na noc na 8 godzin i oczywiście tak jak powinno być obudziłam się czerona najbardziej nos i policzki taka soczysta czerwień natomiast czoło i boki mocny rumień. Wczoraj na noc znowu się posmarowałam , prócz policzków i nosa, dziś jestem nadal czerwona jak po opalaniu. Kilka razy dziennie smaruję twarz Hydro...K, da się wytrzymać. nie jest tak najgorzej. Ogólne samopoczucie też dobre . Pozdrawiam wszystkich. Pa
Brtgida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 19:44   #750
Afa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 29
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczyny, czy w niedługim czasie po masce cosmelanu miałyście wągry? Dzisiaj zauważyłam, że sie pojawiły takie czarniutkie.
Drugie pytanko - czy w okresie stosowania cosmelanu2 można wykonywać mikrodermabrazję?

Pozdrawiam
Afa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.