Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-08, 14:52   #4681
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez diamondrose Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myslicie o JOANNA BLOND INTENSIV - ROZJAŚNIACZ DO CAŁYCH WŁOSÓW 4-5 TONÓW ?
Bo nie słyszałam dobrych opinii o Joanie.
ja go kupiłam ale do pasemek i wyszły dość fajne, a jeszcze wcześniej go kupiłam i nałożyłam go na czarne pasemka i wyszły jasne rude(a czerny to po farbie a nie naturalny) więc uważam że bardzo dobrze rozjaśnia, ale mimo tego że jest do całych włosów bałabym się dawać na całe włosy...moja babcia kładła ten rozjaśniacz na całe włosy(miała wtedy jasny blond) i zrobił jej żółtea gdzie niegdzie pomarańczowe
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 15:22   #4682
pelunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze farby BLOND

mam prośbę kochane , zrobiłam pasemka rozjaśniaczem niestety gdzie nie gdzie mam rudosci zółte kolory wiec nałozyłam garnier albastarowy blond bez amoniaku super wyszedł w popiel nistety po 4 umyciu włosów nic z niego nie zostało prosze doradzcie jaka farbe użyc ale moje włoski sa marniutkie i boje sie by ich nie stracic juz całkiem, dołanczam zdjęcie obecnych a marzy mi sie taki blond popielato bezowy nie zólty ani rudy i nie strasznie jasny .ps fajnie ze znalazłam tak obszerne forum
pelunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 15:54   #4683
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez pelunia Pokaż wiadomość
mam prośbę kochane , zrobiłam pasemka rozjaśniaczem niestety gdzie nie gdzie mam rudosci zółte kolory wiec nałozyłam garnier albastarowy blond bez amoniaku super wyszedł w popiel nistety po 4 umyciu włosów nic z niego nie zostało prosze doradzcie jaka farbe użyc ale moje włoski sa marniutkie i boje sie by ich nie stracic juz całkiem, dołanczam zdjęcie obecnych a marzy mi sie taki blond popielato bezowy nie zólty ani rudy i nie strasznie jasny .ps fajnie ze znalazłam tak obszerne forum
no rzeczywiście marne marne, ale z tego co wiem to garnier ładnie wychodzi, ale szybko się wypłukuje i to tym bardziej z rozjaśnionych włosów...z tego co dziewczyny tutaj piszą to palette jest najbardziej trwałą farbę, która długo utrzymuje się na włosach, ale niestety jest też ona dość mocna...
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 16:03   #4684
pelunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no rzeczywiście marne marne, ale z tego co wiem to garnier ładnie wychodzi, ale szybko się wypłukuje i to tym bardziej z rozjaśnionych włosów...z tego co dziewczyny tutaj piszą to palette jest najbardziej trwałą farbę, która długo utrzymuje się na włosach, ale niestety jest też ona dość mocna...


a cos innego niz pallete bo gdy jeszcze miałam ciemne włosy robiłam palette i akurat wg . mnie najgorsza farba jest ,dlatego omijam ja wielkim łukiem
pelunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 16:11   #4685
popcult
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez marlley Pokaż wiadomość
nie pomogła ta farba, dalej sa lekko białe..czy platynowe, a moze siwe? ;( pomocyyy moze ma ktos jakis spoób zeby włosy trochę zzółkły?
czytałam o takim sposobie na domową płukankę na zbyt platynowe włosy:zagotować wodę z paroma torebkami herbaty do tego przyprawa curry i papryka, chwilkę pogotować, po ostudzniu przecierać pasemka, troszke sie zapigmentują, a jak będzie za mocno, zawsze można spłukać albo płukankę położyć np srebrną
popcult jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 16:20   #4686
pelunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze farby BLOND

czy jeszcze ktos mi pomoże wybrac kolor który nie bedzie bardzo jasny a wpadajacy w popiel beżowy na rozjasnionych wlosach żólto rudych?a cos z loreal?
pelunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 16:30   #4687
pelunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze farby BLOND

zastanawiam sie czy ten kolor fajnie wyjdzie bo zalezy mi zeby nie były tak strasznie jasne włosy
pelunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-08, 18:11   #4688
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Najlepsze farby BLOND

minęły niecałe 2 tygodnie odkąd farbowałam wella 12/1 i niestety włosy żółkną mimo iż je pielęgnuję kosmetykami do włosów blond. Teraz mam kupioną garnier beż, wrzucę zdjęcia jak wyjdą.
ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 18:19   #4689
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
A swoja droga bardzo mi się podoba ten kolorek na tym zdjęciu które przedstawiłaś.Ciekawe jakiej farbki by trzeba było użyć aby takie coś otrzymać?Wie ktoś może???Jest to piękny chłodny blond bez oznak rudości i żółci.A mi bardzo by na tym zależało aby nie wprowadzać tych kolorów na moje włosy?? Tylko ciekawe jaka to by mola być farbka hmmmmm


Adzi07
wklejam post z poprzedniej strony, podobno tą farbką uzyskasz taki kolor, natomiast wątpię by coś takiego mozna było uzyskać zwykłą farbą drogeryjną (gdyż wszystkie żółkną albo rudzieją, a o zielonej poświacie już nie wspomnę )

Cytat:
Napisane przez SonyaSmith Pokaż wiadomość
Jowitka, taki kolor, jak na tym zdjęciu, które przedstawiłaś uzyskasz Loreal Majirel 10,1 to bardzo bardzo jasny popielaty blond. Dodam, że ja mam również taki blond, tylko, że jeszcze jaśniejszy odrobinę. Takie też mam naturalki
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 18:22   #4690
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez ZakkAtak Pokaż wiadomość
minęły niecałe 2 tygodnie odkąd farbowałam wella 12/1 i niestety włosy żółkną mimo iż je pielęgnuję kosmetykami do włosów blond. Teraz mam kupioną garnier beż, wrzucę zdjęcia jak wyjdą.
możę właśnie przez te kosmetyki, jeśli zawierają np. rumianek to włosy robią się żółciejsze, najlkepsze sa kosmetyki dpecjalne do zimnych blondów

dzięki Dziewczyny za odpowiedź, sama nie wiem jeszcze co zrobię
PannaCola mogłabyś wstawić zdjęcie?

nad tym ntural& easy też sie zastanawiam podobjaą mi się te odcienie
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 18:28   #4691
kunia1
Zakorzenienie
 
Avatar kunia1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 733
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cześć dziewczyny,
poszukuje baardzo jasnego odcienia farby blond , które możecie polecić? mam trochę pasemek, troszkę swoich (ciemny blond) zalezałoby mi na farbie ktora w dużym stopniu rozjaśni te moje wlosy i niezbyt przyciemni pasemka, nie wiem czy nie wymagam cudów..(??)
Kiedys robilam Castingiem ale nie blond, czy blondy z Castinga fajnie wychodzą?
__________________


kunia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-08, 18:54   #4692
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Gdzieś parę stron wcześniej jest efekt mojego eksperymentu najpierw skandynawski blond a na to natural&eysy.Poczytaj sobie i pooglądaj jak cie ciekawi.
a zapytam jeszcze czy robiłaś skandynawski deluxe czy permanent??
wiem ze permanent wychodzi bardzo jasno, nie miałam rudych po nim i jaki natural&easy??
pozdrawiam

pelunia teraz schwarzkopf zmienił producenta, możę używałas starych farb palette??
te sa łagodniejsze wydaje mi się i naprawdę nie zniszczyły mi włosów

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez kunia1 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
poszukuje baardzo jasnego odcienia farby blond , które możecie polecić? mam trochę pasemek, troszkę swoich (ciemny blond) zalezałoby mi na farbie ktora w dużym stopniu rozjaśni te moje wlosy i niezbyt przyciemni pasemka, nie wiem czy nie wymagam cudów..(??)
Kiedys robilam Castingiem ale nie blond, czy blondy z Castinga fajnie wychodzą?
rozjasni Twoje a przyciemni pasemka? a jakie masz te pasemka??
casting nie rozjaśni Ci włosów, a jaki konkretnie odcień tego blondu chcesz uzyskać?

Edytowane przez Monisia :)
Czas edycji: 2010-04-08 o 18:51
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 20:28   #4693
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
a zapytam jeszcze czy robiłaś skandynawski deluxe czy permanent??
wiem ze permanent wychodzi bardzo jasno, nie miałam rudych po nim i jaki natural&easy??
pozdrawiam

pelunia teraz schwarzkopf zmienił producenta, możę używałas starych farb palette??
te sa łagodniejsze wydaje mi się i naprawdę nie zniszczyły mi włosów

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------


rozjasni Twoje a przyciemni pasemka? a jakie masz te pasemka??
casting nie rozjaśni Ci włosów, a jaki konkretnie odcień tego blondu chcesz uzyskać?
Ja robiłam skandynawskim blondem tym permanentnym.A na to kładłam natural&eysy 522.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 20:54   #4694
pelunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
a zapytam jeszcze czy robiłaś skandynawski deluxe czy permanent??
wiem ze permanent wychodzi bardzo jasno, nie miałam rudych po nim i jaki natural&easy??
pozdrawiam

pelunia teraz schwarzkopf zmienił producenta, możę używałas starych farb palette??
te sa łagodniejsze wydaje mi się i naprawdę nie zniszczyły mi włosów


---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------



rozjasni Twoje a przyciemni pasemka? a jakie masz te pasemka??
casting nie rozjaśni Ci włosów, a jaki konkretnie odcień tego blondu chcesz uzyskać?
wiesz ja ponad rok temu farbowałam włosy palette ,moze i faktycznie teraz sa lepsze nie wiem a wiecie dowiedziałam sie ze podobno dlatego rudosci i zólte odcienie łapia włosy gdy farbe na kłada sie na suche wlosy a na mokre o wiele chłodniejsze kolory wychodza i zeby zniwelizowac żólty kolor i rudy farba musi zawierac opalizujący barwnik np. I tak 1- odcien popiealty- zawiera barwnik niebieski, 2 - opalizujacy zawiera barwnikwnik fioletowy, 3 - zlocisty- zawiera barwnik zolty, 4- miedziany zawiera barwnik pomaranczowy, 5- mahoniowy, 6 - czerwony zaiera barwnik czerwony, 7 - metaliczny zawiera barwnik zielony. Aby zneytralizowac barwnik zolty nalezy go zneutralizowac opalizujacym czyli fioletem a nie popielatym czyli niebieskim, to dlatego pozniej wlosy rozjasniane przybieraja dziwaczny zielonkawy kolor , kolor zotego blondu neutralizuje sie tylko oplaizujacym czyli fioletowym wowczas mamy piekna platyne lub piekny chlodny odcien blondu
pelunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 21:52   #4695
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
PannaCola mogłabyś wstawić zdjęcie?
Tak wyglądają moje włosy
Mam nadzieję,że coś po nim się zorientujesz,bo jest trochę nieostre (telefon )
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!

Edytowane przez PannaCola
Czas edycji: 2010-04-08 o 21:56
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 22:41   #4696
Sensualite
Raczkowanie
 
Avatar Sensualite
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 30
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziś mój znajomy zafarbował mi włosy castingiem kolor: perłowy blond, który na opakowaniu i na próbce sztucznych włosów wyglądał na miodowo-słoneczny, więc skuszona obrazkiem kupiłam ją i oto mam na głowie siwy, ciemny blond jak babuszka ;/ już dziś myłam włosy 4 razy, jutro kolejne 4 i mam nadzieje, że w końcu się trochę spłucze. zależało mi na przyciemnieniu, lekkim odświeżeniu ale nie na siwych włosach... pozdrawiam farbowiczki
Sensualite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 10:21   #4697
diamondrose
Raczkowanie
 
Avatar diamondrose
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 123
Dot.: Najlepsze farby BLOND

PannaCola jaki masz naturalny kolor swój ? i czym farbowałaś włosy ?
Bo marze o takim kolorku jak Ty masz...
diamondrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 12:11   #4698
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez diamondrose Pokaż wiadomość
PannaCola jaki masz naturalny kolor swój ? i czym farbowałaś włosy ?
Bo marze o takim kolorku jak Ty masz...
Bardzo,bardzo ciemny blond.

Od jakiegoś czasu używam Palette Permanent Natural Colors skandynawski blond. Dawało mi to ciepły odcień,ale nie narzekałąm,bo było równo i odrosty nie były rude. Aż do ostatniego farbowania. Czubek mi złapało na rudo A akurat zobaczyłam w rossmanie Palette Deluxe Białe złoto,to się na nie skusiłam. Na początku były szare,ale się wypłukało Więc w sumie już nie marudzę i może następnym razem też się skuszę

Hyh,na zdjęciu mam rudawy odrost Nie jest on aż tak rudy jak to wyszło
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!

Edytowane przez PannaCola
Czas edycji: 2010-04-09 o 12:13
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 12:16   #4699
diamondrose
Raczkowanie
 
Avatar diamondrose
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 123
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ja użyłam Palette to co Ty, ostatnio i w niektórych miejscach złapało mi na żółto pomarańczowe... Musze wypróbować to białe złoto... Dobrze rozjaśnia ?
diamondrose jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 12:30   #4700
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez diamondrose Pokaż wiadomość
Ja użyłam Palette to co Ty, ostatnio i w niektórych miejscach złapało mi na żółto pomarańczowe... Musze wypróbować to białe złoto... Dobrze rozjaśnia ?
Na pudełku jest napisane ( jeśli dobrze kojarzę ) o 2-4 tonów. Kupując ją nie zauważyłam tego No i ona się nadaje chyba do włosów jasny do średni blond. Po nałożeniu farba przybrała dziwny kolor, wręcz brązowy. Nie zdziw się więc
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 12:42   #4701
diamondrose
Raczkowanie
 
Avatar diamondrose
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 123
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ja mam takie jasne brązowy... Mam nadzieje ze złapie. Muszą z nią poeksperymentować ;p narzazie użyje najtańszego rozjaśniacza za 4 zl który w ogóle(albo bardzo mało) nie niszczy włosów... )
diamondrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 12:44   #4702
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Oj dziewczyny ile tu się beze mnie zdarzyło...
A ja miałam młyn na pazurach i tyle mnie ominęło

Adzi07 ja wam kiedyś mówiłam że 100 palette dobrze rozjaśniają ale kolor jest jak z playboya. Zresztą foxy którą się zachwycałyście też ma ten kolor ale troszkę inaczej wygląda to z naturalnym ciemnym odrostem-np. mnie się podoba jak mam 0,5cm odrost wygląda naturalniej bym powiedziała.
No i ta farba wypłukuje się przez pierwszy tydzień z rozjaśniaczowego żółtego do jasno blado żółtego z białymi pasmami.

Dziewczyny ja tydzień temu robiłam odrost naturals 100 palette i nie zauważyłam żeby były jakieś żółto rude Wszystko pięknie jak zawsze. A ile trzymałyście? Bo ja zawsze trzymam 55-60 min. na samych odrostach.
No i polecam płukanki fioletowe lub szampony bo pięknie wybłyszczają kolor na platynkę.
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 12:46   #4703
kunia1
Zakorzenienie
 
Avatar kunia1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 733
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
rozjasni Twoje a przyciemni pasemka? a jakie masz te pasemka??
casting nie rozjaśni Ci włosów, a jaki konkretnie odcień tego blondu chcesz uzyskać?
nie nie - rozjaśni moje włosy naturalne i nie przyciemni zbytnio pasemek bo pasemka mam bardzo bardzo jasne. Chciałabym uzyskać blond taki złocisty. nie całkiem taki platynowy tylko taki słomkowy, byle nie żółty. .
__________________


kunia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 13:01   #4704
diamondrose
Raczkowanie
 
Avatar diamondrose
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 123
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny co sadzicie o wella decore kolor bardzo jasny popielaty blond ?
diamondrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 13:03   #4705
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez diamondrose Pokaż wiadomość
ja mam takie jasne brązowy... Mam nadzieje ze złapie. Muszą z nią poeksperymentować ;p narzazie użyje najtańszego rozjaśniacza za 4 zl który w ogóle(albo bardzo mało) nie niszczy włosów... )
Myślę,że Ci złapie Ale coś dalej będziesz musiała z tym zrobić
A coż to za rozjaśniacz, o którym piszesz? ;>

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny ile tu się beze mnie zdarzyło...
A ja miałam młyn na pazurach i tyle mnie ominęło

Adzi07 ja wam kiedyś mówiłam że 100 palette dobrze rozjaśniają ale kolor jest jak z playboya. Zresztą foxy którą się zachwycałyście też ma ten kolor ale troszkę inaczej wygląda to z naturalnym ciemnym odrostem-np. mnie się podoba jak mam 0,5cm odrost wygląda naturalniej bym powiedziała.
No i ta farba wypłukuje się przez pierwszy tydzień z rozjaśniaczowego żółtego do jasno blado żółtego z białymi pasmami.

Dziewczyny ja tydzień temu robiłam odrost naturals 100 palette i nie zauważyłam żeby były jakieś żółto rude Wszystko pięknie jak zawsze. A ile trzymałyście? Bo ja zawsze trzymam 55-60 min. na samych odrostach.
No i polecam płukanki fioletowe lub szampony bo pięknie wybłyszczają kolor na platynkę.
No ja z 60 minut trzymałam... Szampon fioletowy mam,używam,ale niewiele mi on pomaga... Może jakiejś płukanki spróbuję...
Naprawdę nie wiem czemu się tak stało,bo zawsze po skandynawskim miałam ładny kolor A nawet krócej trzymałam...
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 13:11   #4706
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczyny mam pytanie, powiedzcie dlaczego np. na farbce 218 srebrzysty blond palette deluxe jest napisane że rozjaśnia o 2-4 tony i jest do włosów jasny blond po jasny brąz, a na 230 białe złoto palette deluxe że rozjaśnia też o 2-4 tony ale jest juz do włosów jasny blond po średni blond?? czemu tak??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 13:14   #4707
diamondrose
Raczkowanie
 
Avatar diamondrose
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 123
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Używa go moja babcia na jasny brąz i wychodze jej takie prawie platynowe(bo ona nie chce białych włosów) od około 20 lat i nigdy nic się jej z włosami nie dzieje ma piękne zdrowe włosy... U mnie w miesie kosztuje 4 zl a jestm tam tubka z kremem rozjsniajcym i tabletki wody utlenionej... Jak dla mnie on jest rewelacyjny wyprobowalam go na kolezance ktora miala prawie czarne to po jednym farbowaniu miała jasne brąz i tez jej się włosy nie zniszczyły
diamondrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 13:17   #4708
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny ile tu się beze mnie zdarzyło...
A ja miałam młyn na pazurach i tyle mnie ominęło

Adzi07 ja wam kiedyś mówiłam że 100 palette dobrze rozjaśniają ale kolor jest jak z playboya. Zresztą foxy którą się zachwycałyście też ma ten kolor ale troszkę inaczej wygląda to z naturalnym ciemnym odrostem-np. mnie się podoba jak mam 0,5cm odrost wygląda naturalniej bym powiedziała.
No i ta farba wypłukuje się przez pierwszy tydzień z rozjaśniaczowego żółtego do jasno blado żółtego z białymi pasmami.

Dziewczyny ja tydzień temu robiłam odrost naturals 100 palette i nie zauważyłam żeby były jakieś żółto rude Wszystko pięknie jak zawsze. A ile trzymałyście? Bo ja zawsze trzymam 55-60 min. na samych odrostach.
No i polecam płukanki fioletowe lub szampony bo pięknie wybłyszczają kolor na platynkę.
No witamy Kochana witamy!!!!! tak wiem,ze pisałaś ale popełniłam wielka gafę przy zakupie i nie chcieli mi wymienić farb bo nie miałam paragonu.Wiedz stwierdziłam ze może będzie dobrze ale nie było.Ale to nic już sobie z tym poradziłam tyle,ze teraz czuje się za jasno w swoich klaczkach i następnym razem schodzę do poziomu 9.Ach nie mów o pazurkach już mam taka tragedie ale jutro się za nie wezmę.I znowu 4 gadziny mi ubędzie
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 13:21   #4709
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie, powiedzcie dlaczego np. na farbce 218 srebrzysty blond palette deluxe jest napisane że rozjaśnia o 2-4 tony i jest do włosów jasny blond po jasny brąz, a na 230 białe złoto palette deluxe że rozjaśnia też o 2-4 tony ale jest juz do włosów jasny blond po średni blond?? czemu tak??
A czy na tym 218 nie ma przypadkiem 4-6 tonów?

Cytat:
Napisane przez diamondrose Pokaż wiadomość
Używa go moja babcia na jasny brąz i wychodze jej takie prawie platynowe(bo ona nie chce białych włosów) od około 20 lat i nigdy nic się jej z włosami nie dzieje ma piękne zdrowe włosy... U mnie w miesie kosztuje 4 zl a jestm tam tubka z kremem rozjsniajcym i tabletki wody utlenionej... Jak dla mnie on jest rewelacyjny wyprobowalam go na kolezance ktora miala prawie czarne to po jednym farbowaniu miała jasne brąz i tez jej się włosy nie zniszczyły
To ja chyba nie wiem o co chodzi Pierwsze słyszę
Jak to się nazywa? :P
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 13:25   #4710
diamondrose
Raczkowanie
 
Avatar diamondrose
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 123
Dot.: Najlepsze farby BLOND

"Krem rozjaśniając" ;p jutro spróbuje kupić to jak chcesz mogę fotki opakowania wrzucić...
diamondrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:10.