przemogłam sie.docencie to moje kochane ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-23, 10:48   #31
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: przemogłam sie.docencie to moje kochane ;)

Po pierwsze witam wszystkich na forum to moja pierwsza wiadomość Przerobiłam Cię lekko w photoshopie, mam nadzieję, że załącznik się załaduje. Jesteś naprawdę bardzo ładną dziewczyną i przede wszystkim zacznij doceniać swoje zalety a nie wyolbrzymiać wady.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg NEW1.jpg (43,2 KB, 1121 załadowań)
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 11:23   #32
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: przemogłam sie.docencie to moje kochane ;)

witam Cię dziekuję za symulacje jednak nie wiedziec czemu boje się miec krotkie wlosy a w wyolbrzymianiu wad to ja juz chyba jestem specjalistka...bo zalet nie widze
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 11:57   #33
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: przemogłam sie.docencie to moje kochane ;)

nie podoba mi sie ten rudawy odcien + te krotkie wlosy - postarzaja Cie!! sprobuj sie pomalowac i poeksperymentowac troche z kolorkami, a okaze sie, ze w ogole nie bedziesz nic musiala robic z wloskami... mi po prostu makijazu na Tobie brakuje! Uwazam, ze kolor i ciecie jest super
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 12:06   #34
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: przemogłam sie.docencie to moje kochane ;)

no ten kolor... nie widzi mi sie.mam male problemy z cera wiec rudy odpada.mysle ze podetnę włosy troszeczke, przestalam brac witaminy i mi sie rozdwajaja sprobuje szamponem przyciemnic zobaczymy jak to wyjdzie...
a za bronzerem patrzylam w kwc saame niebotyczne ceny z tych lepiej ocenianych.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 18:49   #35
magda785
Rozeznanie
 
Avatar magda785
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z Wichrowych Wzgórz
Wiadomości: 576
GG do magda785
Dot.: przemogłam sie.docencie to moje kochane ;)

Hej wloski przyciemnij sobie jakas fajna szamponetka ja polecam ci Welle w takim zółtym opakowaniu, ciemny braz, wychodzi sliczny polyskliwy kolorek. Co do brazerow mozesz sobie kupic taki maly z Inglota, ja mam z Avonu brazer (25zl) i bardzo sobie go chwale i mozaike brazujaca (32zl) i tez super. Brazer nie musi byc drogi fajne tez sa z Rimmela i Maybellinu
magda785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 18:58   #36
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: przemogłam sie.docencie to moje kochane ;)

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
przemoglam sie i zalożyłam watek...
mam dylemat dotyczacy mojego wizerunku...tutaj wiosna, wszystkie dziewczyny scinają wlosy, male metamorfozy a ja nie mam pomyslu ma siebiena dodatek kompleksy mnie dobijaja ale dzis nie o tym...
moze jakies pomysly co zrobic z wlosami? sa zdrowe,za łopatki bodajże,wystopniowane i proste.czasem sie pofalują.

z góry dziekuję za pomoc
wybaczcie nie mam innego zdjecia

raz pozbadz sie kompleksow zwiazanych z uroda bo jestes sliczna
dwa bardzo podoba mi sie twoja bluzeczka

cos poszukam i napisze
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 19:28   #37
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: przemogłam sie.docencie to moje kochane ;)

masz ładne włosy i moze nie scinaj ich drastycznie..we wlosach do brody wygladasz starzej wedlug mnie...moze wycieniuj je dosyc mocno tak zeby odslonic twarz i dluga szyje od przodu..lekko cieniowana grzywka na bok bedzie cu pasowac..( zdj.1, zdj.2).co do kolory włosow to mysle ze taki jak ma Hilary Duff (zdj.4)na ostatnim zdjeciu bedzie ci pasowal akurat..nie sciemniaj ich za bardzo (maksymalnie do sredniego brazu jak zdj.3)..makijaz z tej fotki tez bylby odpowiedni dla ciebie..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z1.jpg (40,1 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z2.jpg (30,6 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z3.jpg (24,0 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z4.jpg (27,8 KB, 75 załadowań)
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 06:30   #38
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: przemogłam sie.docencie to moje kochane ;)

dziękuję magda nad mozaika zastanawialam sie w promocji ale uznalam ze bede jej rzadko używac.Poza tym mialam przed oczami wszystkie te dziewczyny wytapetowane rozem albo bronzerem za inglotem się rozejrze, jak wkoncu bede w miescie
Anikodziękuję za komplement dotyczący bluzeczki i ten dotyczący mego jakże pieknego wygladu jak wkoncu wyzdrowieje to umowie sie do fryzjera zeby bardziej scieniowac włosy,zwłaszcza ta górna warstwę, bo chciala bym miec dlugie jednak.
pozdrawiam
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 08:04   #39
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: przemogłam sie.docencie to moje kochane ;)

przypominasz mi tę aktorkę z Dirty Dancing wydaje mi się że lepiej Ci w dłuzszych włosach tj. nie ścinaj ich a kolor tak jak doradziła Magda jakiś ciemny brązik
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 09:02   #40
dominikaj
Raczkowanie
 
Avatar dominikaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 33
Dot.: przemogłam sie.docencie to moje kochane ;)

Hej
Tak jak to jest, ze takie ładne dziewczyny tez mają kompleksy? I to jakie? Jesteś na prawdę ładna i powiem Ci, że moim zdaniem metamorfoza jakiej potrzebujesz to uzyskanie wiary w siebie i uśmiech na buzi bo w kwestii wyglądu na prawdę nie ma co zmieniać
Wiesz, jeśli masz często zmęczone, czy podrażnione oczy (oj moja zmora podpuchnięte powieki, zwłaszcza rano), to możesz kupić w aptece świetlika i okładać oczy - pomaga Może witamina A+E na wlosy? Nie myśl, że są w szkole dziewczyny ładniejsze, szczuplejsze etc etc. zawsze sie znajdą takie nawet, gdybyśbyła miss universum - pomyśl, ze Ty jesteś jedyna i w takim na przykład internecie, tu na forum, każdy mógl Cię bezkarnie obsmarować, w końcu anonimowośc składnia ludzi do bycia super szczerum a tu każdy pisze, że jesteś bardzo ładna i nie ma potrzeby metamorfoz - uwierz w to
Wierz mi pozytywne myślenie, skupianie się na tym co w sobie lubisz a nie na tym co uważasz za mankament i nie przejmowanie się zazdrośnikami pytającymi " co z Twoimi oczami?" zdziała cuda ) Pozdrawiam serdecznie!
dominikaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 11:37   #41
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: przemogłam sie.docencie to moje kochane ;)

prawdę mowiąc to bardzo sie zdziwilam ze ktos podbił moj wątek...probowalam przyciemnic wlosy szamponetka ale kolor widac tylko na refleksach.praktycznie zadnej zmiany.kasztanowy braz,kawowy i nic nie daje;/ juz nie mam pomyslu na siebie i tylko zadreczam sie jaka to ja jestem
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-23, 13:10   #42
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: przemogłam sie.docencie to moje kochane ;)

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
prawdę mowiąc to bardzo sie zdziwilam ze ktos podbił moj wątek...probowalam przyciemnic wlosy szamponetka ale kolor widac tylko na refleksach.praktycznie zadnej zmiany.kasztanowy braz,kawowy i nic nie daje;/ juz nie mam pomyslu na siebie i tylko zadreczam sie jaka to ja jestem
spróbuj może Castingiem ale wtedy nie ciemny brąz tylko np. jasny a wyjdzie Ci taki w sam raz, bo Casting wychodzi dużo ciemniej. Masz bardzo ciekawą urodę, więc się nie zadręczaj
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 13:19   #43
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: przemogłam sie.docencie to moje kochane ;)

kamciurka no dziekuje za komplement ale w pewne rzeczy to ja nigdy nie uwierze. w planach mialam casting ale balam sie ze bedzie mi sie zmywal na rudo,moja siostra nim malowala,co prawda juz wczesniej rozjasniane wlosy.w najblizszym czasie pewnie kupie,narazie kryzys finansowy i emocjonalny jak widac.chwilami to juz wspolczuje mojemu chlopakowi.sie naslucha biedny jekow...
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 22:24   #44
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: przemogłam sie.docencie to moje kochane ;)

Witaj, też miałam problem co z fruzyrą na wiosnę, w końcu podcięłam tylko końcówki i wycieniowałam na nowo Kolor sobie zafarbowałam na 1 ton jasniejszy niz mam naturalne dlatego nie mam problmu z widocznymi odrostami (blondynka). A wiosenną energię i usmiech czerpię ze słońca- polecam Aha i też miałam mnóstwo kompleksów (nie wyleczony trądzik, 10 kilo nadwagi i cellulit) ale dzięki TŻ uwierzyłam w siebie i naprawdę świetnie się czuję w swojej skórze owszem, czasami mam dni paszteta- jak każda z nas, ale to jest tylko ciało, ważna jest osobowość, która w nim siedzi Na pewno jest w Tobie coś z czego jesteś bardzo zadowolona- przypominaj sobie tę rzecz codziennie a jak ona Ci się znudzi to następna sama się znajdzie. Do dzieła, bo będę musiałą użyć brutalniejszych argumentów i to może nie być miłe
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 18:27   #45
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: przemogłam sie.docencie to moje kochane ;)

up up moze jeszcze ktos pomoze? juz nie mam do siebie sily ostatnio
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 09:31   #46
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: przemogłam sie.docencie to moje kochane ;)

No proszę jaka śliczna kobitka
Masz bardzo fajne włoski, poniekąd zazdroszczę takich prostych Ja niestety muszę używać kosmetyków do prostowania, bądź prostownicy, bo mam naturalnie jakieś pofalowane.

Ja bym obstawała za grzywką na bok. Nie ścianałbym zbyt drastycznie włosków, bo ślicznie Ci w takich. Więcej wiary w siebie, bo naprawdę jestes śliczna.
Jeżeli nie wiesz jaki chcesz kolorek, a chcialabyś np. się przefarbować to może kup sobie saszetkę szamponetki? Taką np. na 5 myć. Jeżeli Ci się nie spodoba to zmyjesz kolor, a nóż widelec akurat kolor o którym do tej pory myślałaś będzie do Ciebie pasował. Tylko za często takich eksprymentów z szamponetkami nie można robic, bo wiadomo to niszczy włosy.
A może myslałaś nad jakimiś jasnymi pasemkami?

Masz też bardzo fajne oczy. Podkreślałabym je żywszymi kolorkami zieleń, lazur. Pokombinuj sobie z cieniami - potrafią zdziałać luda i dobrze nałożone niwelują efekt zmęczenia oczu.
Jeżeli się nie wysypiasz i masz zmęczone oczy polecam białą kredkę, ew. jasno różową musisz dobrać kolor który będzie Ci bardziej pasował. Nie spodziewałam się, że daje takie efekty dopóki jej nie użyłam. Oczy od razu są "żywsze" i większe.
Wydajesz też się takim bladzioszkiem może jakiś balsam brązujący? Poszukaj na KWC jakiegoś godnego zaufania. Jakiś fajny potrafi dać ładną opaleniznę, która naprawdę potrafi odmienić człowieka.

Buziaki
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 09:39   #47
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: przemogłam sie.docencie to moje kochane ;)

przede wszystkim dziekuje za wypowiedz watek juz zostal praktycznie zapomniany,moze dlatego ze nic sie ze mna nie da zrobic
malowalam wlosy na ciemny braz szamponetka, duzo osob mowilo mi ze ladnie wygladam,chyba pomaluje na 24 mycia jak dorwe sie pieniedzy.wlasnie co do grzwki to nie wiem... moje wlosy sa strasznie "sypkie" jak schyle glowe to leca po kolei a nie caloscia jak u kolezanek ktore maja ladne grzyweczki chyba mam zbyt zadbane wlosy kredke probowalam ale mialam wrazenie "mgielki" zbyt wrazliwe oczy,z tuszami tez mam problem.
a bladzioch ze mnie okropny,mam balsam dove i bede sie smarowac.to zdjecie z lutego,z wieczorka teraz juz minimalnie przybrazowiona jestem.
p.s.zebym ja byla taka sliczna,ojjj chcialabym
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 11:20   #48
xsenia35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 198
Dot.: przemogłam sie.docencie to moje kochane ;)

przede wszystkim dziekuje za wypowiedz watek juz zostal praktycznie zapomniany,moze dlatego ze nic sie ze mna nie da zrobic


sory ze powiem ostro, ale przesadzasz i to mocno. Uważam, że jesteś ładną dziewczyną, ązż dziwi mnie to, ze o tym nie wiesz. No chyba, ze lubisz sie nad sobą użalać, moze o to tu chodzi. Na forum osoby śą anonimowe więc szczerość czasami jest aż przesadna. A Tobie każdy powiedział to co ja. Ladna , ciekawa dziewczyna, może nie miss polonia ale ładna. TYLE. Dostałas wskazówki, więc korzystaj z nich zamiast biadolić.A jeżeli pomimo to masz niską samoocenę to polecam wizyte u psychologa, bardziej w tym wypadku pomoze niż to forum. Pozdrawiam, wiecej wiary w siebie dziewczyno, niejedna chciałaby tak wyglądac!!!!
xsenia35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 11:46   #49
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: przemogłam sie.docencie to moje kochane ;)

xsenia35 dziekuje za wypowiedz jednak zle zrozumialas to zdanie.wczesniej dziewczyny pisaly ze nie bardzo jest co zmieniac,daly tylko delikatne sugestie.jesli Cie zdenerwowalam/zirytowalam to przepraszam,nie mialam zamiaru.i nie widze powodu pisac w tak ostry sposob,chociaz rozumiem,ze czasem trzeba.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 12:25   #50
xsenia35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 198
Dot.: przemogłam sie.docencie to moje kochane ;)

nie zdenerwowałas mnie. Ale jak czytam wypowiedzi , ze jestes ładna, niewiele musisz zmieniac a ty dalej swoje, to oznacza, ze możesz miec problem z samoocena a tego nie rozwiąże sie na forum Tyle
xsenia35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 08:13   #51
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: przemogłam sie.docencie to moje kochane ;)

przede wszytskim zmien kolor wlosow, ten jest taki nijaki.. musisz go podkreslic, cieply odcien czekoladki bylby dobry
i usmiech
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 20:38   #52
Just:)
Zakorzenienie
 
Avatar Just:)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 188
Dot.: przemogłam sie.docencie to moje kochane ;)

ładnaś!
faktycznie widziałabym Cię w ciemniejszych włoskach, dodadzą uroku.
farbuj i rób fotki. i uszy do góry, nie masz powodu do uzalania się nad sobą.
__________________
Pinterest
Just:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 15:06   #53
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: przemogłam sie.docencie to moje kochane ;)

oh...dziekuje za wypowiedz wlosy pofarbuje jak bedzie doplyw gotowki i nie bede taka blada bo od 2 miesiecy ciagle choruje.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 16:47   #54
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: przemogłam sie.docencie to moje kochane ;)

powrocilam
wzielam sie za siebie,niestety dopiero teraz.
zadbalam o ladniejszy usmiech (Biala Perla),wczoraj pomalowalam wlosy czekoladą Casting,niestety,wyszly rude praktycznie,moze to dlatego,ze mialam wiele blond refleksowwlosy byly scinane,jakos 2 razy,ostatnie scinanie w ogole mi sie nie podoba,wlosy mi sie wywijaja,cięzko nad nimi zapanowac.
zapuszczam do konca wakacji,pozniej moze cos zrobie.
zmienilam troche makijaz,dorwalam sie wkoncu kosmetykow essence,pudru AOH i palety do brwi,wczoraj zrobilam spore zakupy innych kosmetykow.
zdjecia w ogole mi sie nie podobaja,no ale coz,wrzucamtylko prosze bez smichow chichów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizazowe.jpg (162,6 KB, 310 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizazowe 2.jpg (78,5 KB, 483 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizazowe 3.jpg (88,3 KB, 179 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizazowe 4.jpg (65,4 KB, 288 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizazowe 5.jpg (153,5 KB, 386 załadowań)
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 17:53   #55
Kapust
Raczkowanie
 
Avatar Kapust
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 455
Dot.: przemogłam sie.docencie to moje kochane ;)

No no no koleżanko
Wyglądasz bardzo ładnie, (tylko nie mów, że nie)
Naprawdę nie powiedziałabym że masz 16 lat, po pierwsze ze względu na Twoje posty a po drugie, że masz bardzo wyrazistą i "dorosłą" urodę, sądziłam że jesteś co najmniej moją rówieśniczką
(człowiek to się może w dzisiejszych czasach nadziać)

Aha - oczywiście bardzo ładny makijaż, mnie jak miałam 16 lat taki nie wychodził, wyglądałam wtedy raczej jak jakaś egzotyczna papuga
Kapust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 17:56   #56
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: przemogłam sie.docencie to moje kochane ;)

Cytat:
Napisane przez Kapust Pokaż wiadomość
No no no koleżanko
Wyglądasz bardzo ładnie, (tylko nie mów, że nie)
Naprawdę nie powiedziałabym że masz 16 lat, po pierwsze ze względu na Twoje posty a po drugie, że masz bardzo wyrazistą i "dorosłą" urodę, sądziłam że jesteś co najmniej moją rówieśniczką
(człowiek to się może w dzisiejszych czasach nadziać)

Aha - oczywiście bardzo ładny makijaż, mnie jak miałam 16 lat taki nie wychodził, wyglądałam wtedy raczej jak jakaś egzotyczna papuga
ah..dziekuje
nie bylam pewna jak inni mogą odebrac moja "zmiane"
A moge zapytac co takiego z moimi postami?
Hm wiec na ile wygladam?Mi sie wydaje wiecznie ze na 13 lat
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 18:07   #57
Kapust
Raczkowanie
 
Avatar Kapust
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 455
Dot.: przemogłam sie.docencie to moje kochane ;)

Nie no nic takiego, po prostu od razu jak zaczęłam czytać Twoje posty wydawało mi się że jesteś w moim wieku, nie pytaj czemu, ot tak po prostu przyjęłam to za pewnik

Teraz widzę jak można się pomylić, i pewnie te osoby które uważam za starsze są młodzikami i na odwrót.. ehh

Dziewczyno masz jakieś spaczone wyobrażenie o swojej osobie :P
Ty na 13?? dodaj do tego lekko dekadę
Wyglądasz bardzo dorosło, zrob eksperyment, przejdź się po piwko do sklepu
(nie dostanę chyba bana za nakłanianie nieletnich do spożywania alko?)

Orchideo zmień już te lustra w domu, a serio to przestań wymyślać głupoty, jesteś śliczna i wyglądasz na 20
Kapust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 19:11   #58
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: przemogłam sie.docencie to moje kochane ;)

Cytat:
Napisane przez Kapust Pokaż wiadomość
Nie no nic takiego, po prostu od razu jak zaczęłam czytać Twoje posty wydawało mi się że jesteś w moim wieku, nie pytaj czemu, ot tak po prostu przyjęłam to za pewnik

Teraz widzę jak można się pomylić, i pewnie te osoby które uważam za starsze są młodzikami i na odwrót.. ehh

Dziewczyno masz jakieś spaczone wyobrażenie o swojej osobie :P
Ty na 13?? dodaj do tego lekko dekadę
Wyglądasz bardzo dorosło, zrob eksperyment, przejdź się po piwko do sklepu
(nie dostanę chyba bana za nakłanianie nieletnich do spożywania alko?)


Orchideo zmień już te lustra w domu, a serio to przestań wymyślać głupoty, jesteś śliczna i wyglądasz na 20
fakt,wczoraj kobieta w sklepie rozmiawiala z moja mama i cos na prawo jazdy zeszlo,i mnie sie pyta czemu nie jezdze a mi jeszcze 2 lata brakuje :P
dziekuje za komplement dotyczacy makijazu,ciagle sie ucze
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 20:34   #59
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: przemogłam sie.docencie to moje kochane ;)

Super, bardzo mi się zmiana podoba
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 07:41   #60
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: przemogłam sie.docencie to moje kochane ;)

fajna zmiana
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:29.