Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-27, 14:20   #481
Illyasviel
Raczkowanie
 
Avatar Illyasviel
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kokuryu Pokaż wiadomość
Brązy są we Wrocławiu w Auchanie, byłam tam jakiś tydzień temu.
ja byłam w zeszły czwartek i w Auchan i Tesco - nie było ani brązu, ani ciemnego brązu, ani mroźnego kasztana. nawet hebanowej czerni...
__________________
...Necesita más amigos con alas...
Illyasviel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 16:08   #482
Carmel Choco
Rozeznanie
 
Avatar Carmel Choco
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 530
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

u mnie wszędzie pełno brązów, mroźnych kasztanów. Za to byłm w 5 Rossmanach i nigdzie ani śladu Nugatu:/. Dopiero w Albercie z Złotych Tarasach znalazłam:P
Carmel Choco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 19:25   #483
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Carmel Choco Pokaż wiadomość
u mnie wszędzie pełno brązów, mroźnych kasztanów. Za to byłm w 5 Rossmanach i nigdzie ani śladu Nugatu:/. Dopiero w Albercie z Złotych Tarasach znalazłam:P
Ja za to wszedzie widze Nugat :P
Carmel Coco jestes z Warszawy?? Pisalas ze wszedzie widzisz Castinga za 15-16 zl? Mozesz napisac gdzie? Bo bez promocji w Rossmannie jest za prawie 20 zl, w Naturze, Superpharmie tez. Najtaniej widzialam w Carrefourze za 17 zl.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 19:43   #484
Carmel Choco
Rozeznanie
 
Avatar Carmel Choco
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 530
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

w Albercie jeszcze tydzien temu byl za 15,99 dziś kupiłam za 18 z kawałkiem. W Leclercu na ogół jest w przedziale 15-17 złotych. Jutro się wybieram, to napisze w jakiej cenie jest obecnie (Bielany).
Carmel Choco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 19:56   #485
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Illyasviel Pokaż wiadomość
ja byłam w zeszły czwartek i w Auchan i Tesco - nie było ani brązu, ani ciemnego brązu, ani mroźnego kasztana. nawet hebanowej czerni...
Czyżby tak się rzucili na brązy? Kiedy tam byłam, stało ich całkiem sporo.

Mroźny Beż i Kasztan z pewnością jest w Rossmanie w Dominikańskiej, koleżanka kupowała ten drugi w poniedziałek.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 20:34   #486
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Carmel Choco Pokaż wiadomość
w Albercie jeszcze tydzien temu byl za 15,99 dziś kupiłam za 18 z kawałkiem. W Leclercu na ogół jest w przedziale 15-17 złotych. Jutro się wybieram, to napisze w jakiej cenie jest obecnie (Bielany).
15 z hakiem to kosztowal z promocji jakies 2-3 tyg temu w Leclercu Bielany wiec to chyba niemozliwe, zeby kosztowaly tyle zawsze.. Wiem bo wtedy kupilam 2 opakowania. Szkoda, ze wtedy mnie na ten Nugat nie naszlo :/

Jak wtedy bylam to brazow tez nie bylo. Nie pamietam jak z kasztanem...
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 22:36   #487
Carmel Choco
Rozeznanie
 
Avatar Carmel Choco
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 530
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

jutro się prawdopodobnie przejdę na zakupy, to sprawdze i dokładnie napisze co jest a czego nie ma i w jakiej aktualnie cenie
Carmel Choco jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-28, 11:12   #488
Carmel Choco
Rozeznanie
 
Avatar Carmel Choco
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 530
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

no i byłam w Leclercu. Casting kosztuje 17, 29 zł (nie jestem pewna co do końcówki, w każdym razie 17 z groszami). Faktycznie, brązów już nie ma (jest jeden mroźny kasztan w zdezelowanym pudełku:P). Za to jest mnóstwo nugatów
Carmel Choco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 23:39   #489
aajjii
Zadomowienie
 
Avatar aajjii
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 340
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

to ja kwleje fotke mroznego bezu po 3 myciach wlosow , farbowalam na ciemny blond i trzymalam z 13 minut po przecyztaniu recenzji na kwc al enastepnym razem potrzymam jzu 20 minutek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hair.JPG (26,1 KB, 367 załadowań)
aajjii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 07:52   #490
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Przypadkowo przegladalam dzisiaj strone z odcieniami Castinga w jakims Polskim sklepie internetowym, znalazlam tam odcien "Orzech Laskowy", ktory widze po raz pierwszy w zyciu, w DE nie ma go w ogole
Czy ktos go juz testowal?

orzech.jpg

A ten kolor? Bursztynowy blond? Jak wychodzi na wlosach?

bursztyn.jpg


A tak na marginesie, jesli potrzymam Casting dluzej, to czy wyjdzie ciemniej, czy bedzie sie dluzej trzymal, a moze to i to?
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 09:48   #491
Carmel Choco
Rozeznanie
 
Avatar Carmel Choco
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 530
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

orzech jest na rynku już od dawna, koleżanka użyła i wyszedł jej taki średni, bardzo intensywny rudy (naturalny kolor to jasno-średni blond). Za to ten bursztyn wygląda niezwykle kusząco, tak karmelkowo. No ale ja mam teraz taki kasztanowo-czekoladowy brąz, więc mi by nie złapał. Czekam aż się wypłucze i maluje Nugatem

a co do przedluzenia czasu trzymania farby, to podobno nie wychodza ciemniejsze (przynajmniej teoretycznie). Producent po to ustala czas trzymania (np. 20 minut), bo tylko do tego czasu farba "złapie" włos. Po tym czasie kolor się już nie pogłębi. Ale to tylko koleżanka przyszła fryzjerka mi tak powiedziała. A co do trwałości to nie wiem, nigdy nie trzymałam dłużej bo bałam się, że za bardzo podniszczą mi się włoski.
Carmel Choco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-01, 10:07   #492
OOlciaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 138
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

czesc
ja tak troche wyskocze poza temat ale mam male pytanie i mam nadzieje ze ktoras z was bedzie miala ochote mi na nie odp, jesli bedzie wiedziec
otoz kupilam 2 farby loreal recital preference poniewaz myslalam ze jedna nie wystarczy,ale starczyla i mam pytanie jesli zmieszalam juz ta druga to czy ona bedzie jeszcze zdatna do uzycia pozniej ???
__________________
pustamiska.pl <----- koniecznie dziewczyny



OOlciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 10:34   #493
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Farbe trzeba zuzyc natychmiast po zmieszaniu. Potem cos sie tam w niej dzieje, zachodza jakies reakcje chemiczne i nie nadaje sie do uzytku, bo moze zaszkodzic wlosom.
Dokladniej ci nie wyjasnie, ale gdzies juz na Wizazu o tym czytalam.
Niestety musisz te mieszanke wywalic
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 10:46   #494
OOlciaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 138
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

szkoda
__________________
pustamiska.pl <----- koniecznie dziewczyny



OOlciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 17:49   #495
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość

A ten kolor? Bursztynowy blond? Jak wychodzi na wlosach?

Załącznik 1345782
Cytat:
Napisane przez Carmel Choco Pokaż wiadomość
Za to ten bursztyn wygląda niezwykle kusząco, tak karmelkowo. No ale ja mam teraz taki kasztanowo-czekoladowy brąz, więc mi by nie złapał. Czekam aż się wypłucze i maluje Nugatem
W innym watku wkleilam linka z fotkach znalezionymi na jakims francuskim forum. Dziewczyna farbowalam wlosy brazowe bursztynowym blondem. Wyglada nawet ciekawie, tylko ten pomaranczowy intensywny blask mnie troche przeraza.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...127003&page=20

PS: Carmel Choco dzieki za sprawdzenie ceny w Leclercu. Nawet nie jest jeszcze tak wysoka

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2008-03-01 o 19:31
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 17:57   #496
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ups jakos przegapilam te fotki, a swoja droga to nie fair, ze nie w kazdym kraju sa te same odcienie, mialabym ochote przetestowac orzeszka, a bede z tym musiala poczekac do czerwca, kiedy pojade do domciu

Btw. tez przegladam ulotki, reklamowki itp. w poszukiwaniu promocji na Castinga, pewnie kupie dwa na zapas, bo regularna cena jest dosc wysoka jak na drogeryjna koloryzacje, i to na dodatek nie farbe.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 19:38   #497
Carmel Choco
Rozeznanie
 
Avatar Carmel Choco
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 530
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

o jaaa czy to możliwe, żeby Casting aż tak bardzo rozjaśniał?
Mnie się bardzo marzy coś w tym stylu, albo taki kolorek jak miala Praline (fotki z 2 strony karmelkowego wątku)
Carmel Choco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 20:04   #498
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Carmel Choco- jak widac moze. Dziewczyna wkleila linka do jakiegos swojego bloga gdzie byly jej zdjecia z naturalnymi wlosami i byly takie jasno brazowe (moze ciemny blond max).
Ja robilam Castingiem z ciemnego blondu na Perlowy Blond i rozjasnily sie o jakies 4 tony do zlotego sredniego blondu. Kolor sie spiera, ale i tak wlosy beda chyba na stale troche rozjasnione (wczesniej uzywalam Blondu 700-ciemniejszego niz moje naturalne i jak sie zmyl to pozostawil po sobie jasniejsze wlosy= mialam odrosty, teraz Perlowy Blond idealnie pokryl odrosty i cale wlosy mam takiego samego koloru).
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 20:21   #499
Carmel Choco
Rozeznanie
 
Avatar Carmel Choco
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 530
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

no to nie doceniałam Catinga moje jedyne doświadczenie z nim, to dwukrotnie nałożony Mroźny Beż (efekt=>baaardzo ciemna, ciepła czekolada:P). A jak myślisz, czy Nugat rozjaśni mi i "przykarmelkuje" kasztanowo-czekoladowe włosy farbowane? Oczywiście mam zamiar jeszcze spoooro poczekać, aż szampon wypłucze mi się do jasnego brązu, albo mojego lekko karmelkowego odcienia, ale pytam tak z ciekawości
Carmel Choco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-01, 20:34   #500
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Nie mam pojecia jak sie zachowa Casting po innej farbie/szamponie.. Ja robilam na wlosach naturalnych Castingiem. Generalnie mialam bardzo nierownomierny kolor- resztki pasemek itp i u mnie Casting pokryl wszystko na 1 kolor na stale!!!
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 10:44   #501
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja nakladalam Casting na wlosy farbowane, w ciagu ostatniego polrocza, no moze ciut dluzej, przeszlam z naturalnego, ciemnego blondu na jasny blond, potem przeskoczylam na braz, ale ostatnie farbowanie Recital Preference (taki ladny kolor, Havana) tak mi dojechalo wlosy, ze zdecydowalam sie na Casting.
Minely 2 tygodnie od nakladania Nugatu, a ja mam wrazenie, ze wszystko sie zmylo, a po przeczytaniu, ze Casting sie za cholere nie chce zmyc, myslalam, ze potrwa choc miesiac, bo farbowanie co 2 tygodnie, to chyba jednak lekka przesada.
Jestem z Castingu zadowlona, bo wlosy wygladaja po nim super, sa miekkie i blyszczace, ale dlaczego juz go chyba nie mam na wlosach

Zreszta, ocencie same.
To fotka robiona tuz po farbowaniu:
stare1.JPG

A te robilam dzis, mniej wiecej w tych samych warunkach (miejsce i oswietlenie - przy oknie, nie w bezposrednim sloncu, bez lampy).
DSC00701.JPG
DSC00702.JPG
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 11:17   #502
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

misiapisia- u mnie sam kolor tez ekspresowo sie zmyl ( w ciagu jakis 2 tyg). Pozostal za to polysk (ktory utrzymywal sie pol roku, bo wlosy robilam we wrzesniu i nie chcial sie pokryc zadnym innym szamponem koloryzujacym) i zjasnialy mi wlosy, czego efektem bylo to, ze mialam odrosty, ktore byl w stanie przykryc tylko inny Casting.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 11:29   #503
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Korci mnie ten orzech, ale w DE go nie kupie, mysle o ciemnym blondzie, ale lubie cieply polysk, a ten ciemny blond chyba go nie ma, nugat jest ok, ale szybko znika. Zwariowac mozna z tym Castingiem
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 20:09   #504
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

a ja mam pytanie czysto techniczne jakies 2 miesoce temu,moze 2 i pol farbowalam wlosy Castingiem Mroźny Kasztan,potem,po pewnym juz "spraniu" koloru, kilkakrotnie "poproawialm" szmponami koloryzujacymi do 8 myc,jakos w najblizszj przyszlosci,jak spierze mi sie szampon do 8 myć,planuje jeszcze raz uzyc Castingu - jasny brąz,czy mma nalozyć go normalnie,tak jak na naturalne wlosy,czy skorzystac z tej drugiej opcji? z gory dzieki za pomoc
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 13:06   #505
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Moj aktualny kolor wlosow macie pare postow wyzej.
Wlosy farbowalam Catingiem 15 lutego, wlosy mylam od tamtej pory jakies 18 razy.
Nie podoba mi sie to, co mam teraz na glowie, jakies takie zoltawe sa te moje wlosy. Z jednej strony podoba mi sie Casting, bo nie niszczy moich marnych wlosow, z drugiej strony, wole miec na wlosach cos, co trwa troche dluzej.

Kupilam sobie farbe, o taka
haselnuss.jpg

Myslicie, ze moglabym sobie nia dzisiaj zafarbowac wlosy? Czy to nie za wczesnie? A przede wszystkim, jak lapia farby na Castingu?

Edit:
Mam jeszcze w domu te farbe.
To Natural & Easy specjalnie dla kobiet z duza iloscia siwych wlosow
natural.jpg
Kolor mi sie spodobal, ale nie wiem, czy moge jej uzyc na "niesiwych " wlosach. Jak myslicie, ktory kolor ladniejszy?
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 13:25   #506
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Misiapisia- obu farb w Polsce nie ma :P wiec raczej nikt kto ich nie uzywal nie powie co jak sie one zachowuja na wlosach. Ale to ze farba jest dla osob z siwymi wlosami, pewnie nie bedzie przeszkadzac.
U mnie jest to samo- po kazdym uzyciu Castinga wlosy mam coraz bardziej zoltawe (co swiadczy zapewne o dzialaniu rozjasniacza).
Nie wiem ile czasu temu farbowalas wlosy Castingiem..
U mnie w kazdym razie polysk Castinga byl tak silny, ze przebijal przez wszystkie szampony koloryzujace. Moze zdazyc sie wiec podobnie z farba.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 13:36   #507
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Farbowalam jakies 2,5 tygodnia temu, a wlosy myje codziennie.
Zastanawiam sie po prostu, czy jakas farba na Castinga w ogóle zlapie? Czy bedzie sie szybciej zmywala? Czy odcien nie bedzie inny od zamierzonego?
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 07:58   #508
caira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 42
Loreal Casting kolor blond na ciemne włosy??jaki efekt

Witam serdecznie.Mój naturalny kolor włosów jest ciemny brąz.Niestety gdzieniegdzie pojawia się coraz więcej siwych włosów.Czy jeśli nałoże na włosy szampon koloryzujący Loreal Casting kolor Blond(na opakowaniu wyglada raczej na ciemny blond)jaki uzyskam efekt???Czy zafarbuje mi tylko siwe włosy pozostawiając ogólnie jaśniejsze naturalnie wygladające refleksy?????????Prosze o porade bo bardzo zależy mi na naturalnie wygladających włosach,
caira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 14:36   #509
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Mam pytanie czy widzial juz w sklepach nowa czekoladowa kolekcje Castinga? Gdzies wyczyalam,ze maja byc od marca,ale zandej reklamy a ni nic no i w sklepach tez ic jakos nie widac. a straszne podoba mi sie odcien 530 Praline,o to link do tych odcienie,czy nie sa boskie?


http://www.lorealparis.co.uk/minisites/casting/
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 16:33   #510
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Dziewczyny, jesli jeszcze kiedykolwiek bede pisala o farbowaniu farba, prosze was o wirtualne skopanie mojej
Zdecydowalam sie farbowac tym Diademem (niech to szlag!! ). Tylko dlatego, ze ta farba ma taka jedwabne serum dodawane do mieszanki i miala nie zniszczyc moich i tak juz zniszczonych wlosow.
Nalozylam wszystko tak jak trzeba. Zmylam, kolor byl ladny, wlosy blaszczace, a ze bylo to wieczorem... no coz, wiecie jak to jest, w sztucznym swietle wlosy zawsze ladnie blyszcza.
Nastepnego dnia, czyli wczoraj, zobaczylam swoje wlosy w naturalnym swietle i myslalam, ze sie poplacze. Nie wiem, czy to wina farby (na niemieckich forach i w testach jest chwalona), czy wczesniejszego Castingu, ale moje wlosy sa... laciate Mam jasniejsze i ciemniejsze plamy na glowie
Mylam wlosy juz kilka razy, nic to nie dalo niestety. Kupilam dzis mrozny kasztan. Musialam wybrac cos ciemniejszego od tego co mam, zeby pokryc te plamy. Farby nie kupilam, bo boje sie, ze wylysieje i tak moje wlosy sa jak siano i lamia sie.
Myslicie, ze Casting wyrowna kolor na mojej glowie, czy tylko pokryje ton w ton to co mam na glowie i plamy zostana?
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.