Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-05, 18:37   #4051
milagrosa
Raczkowanie
 
Avatar milagrosa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 293
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Chardon może za dużo dobrego mają? daj i sobie i im troszkę odpocząć
__________________
nigdy się nie kłóć!! od razu płacz

nasza kochana córeczka- ur 16.11.2011
milagrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 18:39   #4052
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Tez mam wrazenie ze moje nie rosna...
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 18:47   #4053
milagrosa
Raczkowanie
 
Avatar milagrosa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 293
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

rosną rosną na pewno!! zobaczycie miesiąc minie i po zdjęciach będzie widać jak ładnie odrosty się posuwają na dół
__________________
nigdy się nie kłóć!! od razu płacz

nasza kochana córeczka- ur 16.11.2011
milagrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 18:53   #4054
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Oby!Ja juz nawet w podpisie dalam ze nie farbuje wlosow zeby mnie nie korcilo bo co chwile mysle o farbowaniu... Niedlugo zaczne lykac tran zobaczymy czy cos pomoze na wloski
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 19:09   #4055
milagrosa
Raczkowanie
 
Avatar milagrosa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 293
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

a tran w kapsułkach? czy do picia? jaki lepszy?
__________________
nigdy się nie kłóć!! od razu płacz

nasza kochana córeczka- ur 16.11.2011
milagrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 19:12   #4056
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

W ogóle zauważyłam że włosy mi lepiej rosły jak się lepiej odżywiałam
i jak byłam taka pełna energii szczęśliwa to te włosy rosły w zaskakującym tempie

A że teraz takie tak problemy mam to co za tym idzie źle się odżywiam, nie rzadko w ruch idą chipsy, czekolada cała.
Na szczęście już od długiego czasu pije soki, albo napoje sokopodobne zamiast coli itp. więc dobre i to, no i vitapil z biotyną łykam.
Od jutra zaczynam się lepiej odżywiać i wracam do koktajli

A jeszcze niedługo słoneczko wyjdzie zima ucieknie to i włosy ruszą z miejsca i nie będą się tak elektryzować.
W dodatku wiosną mniej ludzi ma depresje niż zimą.

Ech to lecę dziewczynki jakiś filmik sobie puścić chwila bo dziś całkowicie samotny wieczór się zapowiada
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 19:25   #4057
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez milagrosa Pokaż wiadomość
a tran w kapsułkach? czy do picia? jaki lepszy?
Mysle, ze lepszy jest ten do picia ze wzgledu na latwiejsze wchlanianie. Ale chyba kupie w kapsulkach bo nie wiem czy zniose ten smak w ustach..
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-05, 20:08   #4058
milagrosa
Raczkowanie
 
Avatar milagrosa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 293
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Muffka to mam nadzieję że Ci zadziała ten tran na włoski

anngeli ja przez ostatnie lata masakrycznie się odżywiałam, żadnych owoców warzyw soków
teraz dbam o dietę więc mam nadzieję że włoski odżyją
staram się ten koktajl owocowy pić co 2-3 dni, i jeść jabłka- nie lubię ich ale to samo zdrowie
no i pomidorki i ogórki do kanapek, i więcej ryb na obiad
__________________
nigdy się nie kłóć!! od razu płacz

nasza kochana córeczka- ur 16.11.2011
milagrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 20:19   #4059
anianutella
Raczkowanie
 
Avatar anianutella
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 458
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

podczytuję was często i cieszę się że ktoś oprócz mnie jest wytrwały. ja niestety mam to nieszczęscie że w moim otoczeniu wszyscy na około farbują-granatowa czerń (tak tak-plastic fantastic) albo mleczny blond.
mimo że o odroście w moim przypadku mowy już nie ma bo 20 cm to już nie odrost..nie ma tygodnia abym nie słyszała a ty kiedy pofarbujesz?
na nic moje tłumaczenia że wracam do swoich i zapuszczam. skoro słyszę a po co?

też tak macie? zaczynam wątpić w to co zaczęłam półtora roku temu. co chwila ktoś wraca od fryzjera z nowym lookiem.
a ja tak się staram.kupiłam drewnianą szczotkę przeciw elektryzowaniu, łykam vitapil, wcieram olej kokoosowy i naftę. nie prostuje... ale nikt tego nie docenia...
__________________
Jeśli nie dziś to kiedy

Ludzie dzielą się na tych, którzy kochają koty i na tych pokrzywdzonych przez los.
Oscar Wilde
anianutella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 20:33   #4060
milagrosa
Raczkowanie
 
Avatar milagrosa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 293
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

anianutella docenią to jak zniszczą doszczętnie swoje włosy farbami i rozjaśnianiem i wtedy będą Ci zazdrościć zdrowych pięknych i naturalnych włosów

ja Ci zazdroszczę bardzo tych 20cm to musi być super uczucie mieć świadomość że już ma się swoje włoski!!
__________________
nigdy się nie kłóć!! od razu płacz

nasza kochana córeczka- ur 16.11.2011
milagrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 21:21   #4061
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Ale uzalezniajacy jest ten watek! Jakos sie nie moge z wami rozstac . Jestem z was bardzo dumna! W zalaczniku motywacja (tym razem malarska), pozdrawiam wszystkie myszki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lhh199dMsO1qg5wipo1_500.jpg (265,8 KB, 51 załadowań)
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-05, 23:08   #4062
MikiCziki
Raczkowanie
 
Avatar MikiCziki
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 43
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Uca Moja Droga!
Wróciłaś do naturelek? Jesteś tu w takim razie guru i dowodem na to, że MOŻNA klaski:

A teraz Kochana błagam, błagam, błagam i wszystkie tu na pewno także błagają, abyś pokazała swoje cudne, naturalne, włosy.
Wszystkie potrzebujemy motywacji i wsparcia. Jestem przekonana, że jak zobaczymy Twój efekt końcowy to zrobi nam się cieplej na sercu i będziemy dalej walczyć i widzieć coraz jaśniejszy cel

Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na FOTECZKI!!!!!!
Ps Niezły obraz
MikiCziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 06:39   #4063
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez MikiCziki Pokaż wiadomość
Uca Moja Droga!
Wróciłaś do naturelek? Jesteś tu w takim razie guru i dowodem na to, że MOŻNA klaski:

A teraz Kochana błagam, błagam, błagam i wszystkie tu na pewno także błagają, abyś pokazała swoje cudne, naturalne, włosy.
Wszystkie potrzebujemy motywacji i wsparcia. Jestem przekonana, że jak zobaczymy Twój efekt końcowy to zrobi nam się cieplej na sercu i będziemy dalej walczyć i widzieć coraz jaśniejszy cel

Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na FOTECZKI!!!!!!
Ps Niezły obraz
Foteczki calkiem niedawno wstawialam, ale ostatnio sie tak rozpisujecie ze juz pewnie sa ho ho, 40 stron temu. Chodzilam z odrostem prawie 2 lata. Tutaj i tutaj wstawiam te fotki ktore niedawno w watku goscily Wlosow jak widac zbyt dlugich nie mam (cena obciecia farbowanych koncowek), ale rosna zdrowe i blyszczace, cud miod w prownaniu z tlenionym przetrawionym suszem ktory mialam na glowie pare lat temu.
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 07:36   #4064
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez anianutella Pokaż wiadomość
podczytuję was często i cieszę się że ktoś oprócz mnie jest wytrwały. ja niestety mam to nieszczęscie że w moim otoczeniu wszyscy na około farbują-granatowa czerń (tak tak-plastic fantastic) albo mleczny blond.
mimo że o odroście w moim przypadku mowy już nie ma bo 20 cm to już nie odrost..nie ma tygodnia abym nie słyszała a ty kiedy pofarbujesz?
na nic moje tłumaczenia że wracam do swoich i zapuszczam. skoro słyszę a po co?

też tak macie? zaczynam wątpić w to co zaczęłam półtora roku temu. co chwila ktoś wraca od fryzjera z nowym lookiem.
a ja tak się staram.kupiłam drewnianą szczotkę przeciw elektryzowaniu, łykam vitapil, wcieram olej kokoosowy i naftę. nie prostuje... ale nikt tego nie docenia...
Ja tak mam problem u mnie jeszcze polega na tym, ze chodzę do szkoły fryzjerskiej i jak mamy zajęcia w salonie to wszystkie dziewczyna się farbują itp. i ciagle słysze dlaczego się nie farbuję, tłumaczę za każdym razem, ze wracam do naturalnych, no i pytają po co więc tłumacze, ze mam zniszczone (mam ciemne włosy ale mam jeszcze pod spodem blond który bardzo rok temu mi zmasakrował włosy) a one że wymyślam i one by normalnie farbowałay ble ble ble zasatanawiam się tylko: CZY TO JEST TAKI EWENEMENT, ZE JAKAS DZIEWCZYNA W DZISIAJSZYCH CZASACH NIE FARBUJE WŁOSÓW ? Co to ma być za PRESJA OTOCZENIA ? nie rozumiem na prawdę
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 08:37   #4065
miss_alchemist
Raczkowanie
 
Avatar miss_alchemist
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 259
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Dziewczyny, idźcie na politechnikę, tam nikt nie będzie pytał, czemu nie farbujesz włosów Moje chłopy chyba nawet nie zauważają, że mam odrosty. Teraz wiosną będzie to jednak bardziej widać, bo włosy, na które mam nałożone hennę mienią się rudym blaskiem. W ogóle piękny to kolor i strasznie mi go żal, ale jak sobie pomyślę o babraniu się w z farbowaniem... Chociaż zastanawiam się nad cassią, bezbarwną henną, żeby całe włosy tak błyszczały, ale obawiam się efektu, że jednak je przyrudzi.

Pamiętam, że jak pierwszy raz chodziłam z odrostami (byłam ostatniej klasie liceum), to nikt nie pytał, czemu nie farbuję etc. Fakt, że po farbowaniu na blond niemal natychmiast przefarbowałam na brąz Ale brąz zszedł w kilka miesięcy, a ja na wiosnę zostałam z blond paskudami. I one tak sobie rosły, a ja o nich po prostu nie myślałam. A pani fryzjerka, do której wówczas chodziłam, jeszcze dopingowała mnie do zapuszczania naturalek, mówiła, że te blond zniszczone (choć farbowałam raz!), a te naturalne ładne, miękkie i w ogóle super. Obecna fryzjerka to koleżanka mojego TŻ i nie zwraca w ogóle uwagi na moje odrosty.
miss_alchemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 08:56   #4066
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Nie mam juz nawet ochoty patrzeć w lustro, bo mam wrazenie, ze mam beznajdziejne włosy;/
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 08:59   #4067
Emilka666
Przyczajenie
 
Avatar Emilka666
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 24
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Witajcie, ja rownież wasze wpisy sobie czytam ku pokrzepieniu serca, zapuszczam ok 3 miesiecy i postanowienia nie zmienię, utwierdzacie mnie w nim swoimi osiagnieciami. Wczoraj moja kumpela z ktorą dawno sie nie widzialam zaczela mnie przekonywac ze:
a)myszowate jest be
b)farbowane jest ladniejsze
c)farbowane jest grubsze
d)farbowane wyglada zdrowiej...

nie wiem skad ma takie wnioski..ja po farbowaniu wlosów na wszystkie kolory od 18 lat mysle zupelnie odwrotnie, uciszylam ja stwierdzeniem ze z tego co pamietam moje naturalne byly piekne blyszczace i geste..;-)wytrwalosci wam wszystkim zycze i szybkiego porostu wlosów pozdrawiam!!
Emilka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 09:06   #4068
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Dziewczyny co do tego tranu to poza łykaniem kapsułek polecam równiez spróbować wlać taki tran troszeczke do odzywki czy do maski domowej robodty którą dajemy na skalp. Ja 2 czy 3 kapsułki tranu rozwaliłam i zawartość wlałam do takiej odzywki co jej za bardzo nie lubię, za żadko uzuwam żeby ocenić no ale polecam spróbowac, zawsze to jakieś witaminki dodatkowe dla włosów
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 09:16   #4069
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez anianutella Pokaż wiadomość
podczytuję was często i cieszę się że ktoś oprócz mnie jest wytrwały. ja niestety mam to nieszczęscie że w moim otoczeniu wszyscy na około farbują-granatowa czerń (tak tak-plastic fantastic) albo mleczny blond.
mimo że o odroście w moim przypadku mowy już nie ma bo 20 cm to już nie odrost..nie ma tygodnia abym nie słyszała a ty kiedy pofarbujesz?
na nic moje tłumaczenia że wracam do swoich i zapuszczam. skoro słyszę a po co?

też tak macie? zaczynam wątpić w to co zaczęłam półtora roku temu. co chwila ktoś wraca od fryzjera z nowym lookiem.
a ja tak się staram.kupiłam drewnianą szczotkę przeciw elektryzowaniu, łykam vitapil, wcieram olej kokoosowy i naftę. nie prostuje... ale nikt tego nie docenia...
no ja ostatnio byłam w sklepie z siostra i koleżanka ekspedientka mówi do niej '' Olka, a Ty co masz dwukolorowe włosy?'' , siostra na to '' a nie farbuje jak na razie, może swoje uda mi się zapuścić'', a koleżanka ''ojj.. a wiesz ile to czasu''.. pewnie sama by chciała naturalne
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-06, 12:21   #4070
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

A co ja mam powiedziec...mam dopiero 3cm odrostu a juz pytaja kiedy pofarbuje, a przeciez wcale nie mam takiej wielkiej roznicy Z reszta niedlugo Wam pokaze A jesli chodzi o tran to w skalp tez bede stosowac, i opowiem jak bedzie po kuracji
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 12:46   #4071
anianutella
Raczkowanie
 
Avatar anianutella
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 458
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Emilka666 Pokaż wiadomość
Witajcie, ja rownież wasze wpisy sobie czytam ku pokrzepieniu serca, zapuszczam ok 3 miesiecy i postanowienia nie zmienię, utwierdzacie mnie w nim swoimi osiagnieciami. Wczoraj moja kumpela z ktorą dawno sie nie widzialam zaczela mnie przekonywac ze:
a)myszowate jest be
b)farbowane jest ladniejsze
c)farbowane jest grubsze
d)farbowane wyglada zdrowiej...

nie wiem skad ma takie wnioski..ja po farbowaniu wlosów na wszystkie kolory od 18 lat mysle zupelnie odwrotnie, uciszylam ja stwierdzeniem ze z tego co pamietam moje naturalne byly piekne blyszczace i geste..;-)wytrwalosci wam wszystkim zycze i szybkiego porostu wlosów pozdrawiam!!

dokładnie. kiedyś miałam gęste lekko falowane, takie hipisowkie
teraz... sama nie wiem. ale wiem jak chciałabym wyglądać:

http://www.hairfinder.com/haircollec...hair2010-3.htm
__________________
Jeśli nie dziś to kiedy

Ludzie dzielą się na tych, którzy kochają koty i na tych pokrzywdzonych przez los.
Oscar Wilde
anianutella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 13:16   #4072
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Emilka666 Pokaż wiadomość
uciszylam ja stwierdzeniem ze z tego co pamietam moje naturalne byly piekne blyszczace i geste..;-)
Moje tez takie byly, z reszta na pewno kazdej z nas byly w o wiele lepszej kondycji niz po farbowaniu...ja tylko szamponetkami to robilam a i tak wypadaly garsciami
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 13:34   #4073
Measie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 10
powrót do koloru naturalnego

witam,

Farbuję włosy Londą od jakiś 4 lat, na kolor jasnobrązowy.Londę wybrałam, gdyż tylko farby tej firmy dawały mi upragniony (nie za ciemny) kolor włosów
Niestety mam juz tak zniszczone włosy i jestem zmęczona odrostami, więc chcę wrócić do koloru naturalnego (rudawy, rudoblond? ciężko określić) zaopatrzyłam się w szampon przeciwłupieżowy i szampon z rumiankiem, który rzekomo rozjaśnia włosy, ale teraz mam już katastrofalne odrosty a kolor nie chce się"prać"
Macie jakieś skuteczne metody "prania" koloru ? Bo szampon przeciwłupieżowy i rumiankowy nie dają rady
Nie chcę farbować włosów na zbliżony do naturalnego kolor, bo wtedy to już wszystkie znikną.
Measie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 14:38   #4074
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Moje nigdy nie były bardzo gęste Miałam tak, że końcówki włosów były widocznie cieńsze niż u nasady i wyglądało to paskudnie. Dlatego zawsze szybko ścinałam włosy na krótko albo za "dobrą" radą fryzjerki maksymalnie je cieniowałam.
Ostatnio (chyba dzięki olejom) zauważyłam, że moje włosy stały się grubsze na końcach i nie rozdwajają się już. Dlatego widzę dla nich szansę na długość większą niż do ramion
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 14:42   #4075
anianutella
Raczkowanie
 
Avatar anianutella
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 458
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
Moje nigdy nie były bardzo gęste Miałam tak, że końcówki włosów były widocznie cieńsze niż u nasady i wyglądało to paskudnie. Dlatego zawsze szybko ścinałam włosy na krótko albo za "dobrą" radą fryzjerki maksymalnie je cieniowałam.
Ostatnio (chyba dzięki olejom) zauważyłam, że moje włosy stały się grubsze na końcach i nie rozdwajają się już. Dlatego widzę dla nich szansę na długość większą niż do ramion
a jakie oleje stosujesz? ja na razie bawię się z kokosowym z mazideł ale efektu jeszcze nie widać
__________________
Jeśli nie dziś to kiedy

Ludzie dzielą się na tych, którzy kochają koty i na tych pokrzywdzonych przez los.
Oscar Wilde
anianutella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 14:45   #4076
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

mi na szczęscie nikt na około nie truje i nie zamęcza "kiedy zrobisz cos z kolorem?"
nie wiem, moze to kwestia tego że wszędzie na około takie "piękne kolorowe włosy" na bilbordach, w reklamach, w teledyskach i ludzie zgłupieli już i myślą, że takie farbowane są lepsze.... bo przeciez wszyscy farbują

muffka ja na jesieni to miałam taką masakrę z włosami, że nawet moja mama zwróciła mi uwagę, co mi tak włosy lecą podejzewam, że jedną z przyczyn bylo wlasnie farbowanie (niby tylko szampony koloryzujące na 24mycia, ale jednak) w ogole to skalp miałam taki podrazniony, przesuszony, sedzący.... brr na szczęscie teraz jakos doprowadziłam go do ładu i bardziej zwracam uwagę na to, co kłade na łeb...
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 14:49   #4077
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

A w ogole to jak najlepiej je stosowac? Przed myciem czy razem z szamponem...? Jak Wy to robicie?

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez blue_mysecka Pokaż wiadomość
muffka ja na jesieni to miałam taką masakrę z włosami, że nawet moja mama zwróciła mi uwagę, co mi tak włosy lecą podejzewam, że jedną z przyczyn bylo wlasnie farbowanie (niby tylko szampony koloryzujące na 24mycia, ale jednak) w ogole to skalp miałam taki podrazniony, przesuszony, sedzący.... brr na szczęscie teraz jakos doprowadziłam go do ładu i bardziej zwracam uwagę na to, co kłade na łeb...
Mi tez lecialy okropnie ale wtedy wax i maseczki z miodu jajka i rycyny pomogly Teraz w ogole nie wypadaja, tylko troche przy czesaniu ale to normalne.
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 14:52   #4078
dominika 17
Raczkowanie
 
Avatar dominika 17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 118
Dot.: powrót do koloru naturalnego

Z farbowanego czarnego koloru przeszłam do ciemnego brązu myjąc włosy szamponem przeciwłupieżowym z dodatkiem cytryny. Myję je co drugi dzień, w miesiąc były już jaśniejsze gdzieś o 3 tony. Ale tak było u mnie. Może wybierz się do fryzjera i poproś o radę profesjonalisty?
dominika 17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 14:54   #4079
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

anianutella najpierw stosowałam kokosową Vatikę, teraz Amlę Jasmine tego samego producenta. Po Vatice zauważyłam mnóstwo baby hair nad czołem, a po Amli właśnie pogrubiły mi się końcówki. Zamierzam się jeszcze na naturalny olej ryżowy i olej z pestek winogron

Muffko jeśli pytasz o oleje to ja zawsze nakładam je na włosy tak godzinę przed snem, idę spać, a rano myję głowę I widzę duże efekty. No i nakładam olej na suche włosy.
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 14:54   #4080
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: powrót do koloru naturalnego

jest już taki wątek, bardzo obszerny.
Skorzystaj z wyszukiwarki
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:34.