Pan Stik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-08, 09:33   #1
kasiulekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 402
GG do kasiulekk

Pan Stik


Pierwsze pytanko : Napiszcie kochane, jak nakłądacie podkład w sztyfcie ? Kuszą mnie opinie na KW wyżej wymienionego podkładu, ale nie wiem, czy będę umiała go nałożyć na pyszczydło. Mazać sztyftem po całym ryjku, czy jak ?
I drugie pytanie : kupiłam sobie podkład Mabeline Result Smoth ( czy jakoś tak ), jestem bardzo zadowolona z efektu, tylko jest ciut za jasny. Czy mogę go odrobinkę pomieszać przy nakładaniu z podkładem Lumene ? Bo ten kupiłam sobie za ciemny
Bardzo bardzo proszę o odpowiedź.
kasiulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-08, 09:47   #2
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Pan Stik

wydaje mi się, że pan stik ma dobre recenzje jako korektor a gorsze jako podkład.

osobiście nie użwyałabym go jako podkładu, bo jest dość 'tłusty', dzięki czemu dobrze kryje a nie podkreśla zmarszczek mimicznych [doskonały na okolice oczu], ale jakoś nie wyobrażam sobie stosowania go jako podkładu. buzia świeciłaby niemiłosiernie.

p.s. tak - zajrzałam do KW i tak jak pamiętałam - chwalony jest głownie jako korektor.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-08, 09:54   #3
kasiulekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 402
GG do kasiulekk
Re: Pan Stik

o ! dobrze wiedzieć, bo ja nie lubię tłuściochów
A co z mieszaniem podkładów ? Można ?
kasiulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-08, 10:02   #4
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Pan Stik

ja mieszam podkłady [tylko nie w buteleczkach a na dłoni tuż przed aplikacją] i nigdy nic mi się nie stało na twarzy [zwarzenie czy inne plamy ].

co do tłuściochów - ja też nie lubię - uwielbiam panstik, bo jest doskonałym korektorem - od lat gości w mojej w kosmetyczc, ale jako podkład jest beznadziejny - choć pewnie co osoba to opinia to utkwiło mi to w pamięci, że inne recenzentki też generalnie kochają go jako korektor.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-08, 10:27   #5
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Pan Stik

Zdarzylo mi sie kilka razy z rozpedu uzyc pan stiku na cala twarz. I bardzo go czulam na skorze... Poza tym tworzyl maske. Jest za ciezki. Szczegolnie na lato.
Jako korektor- ok.
A no i odpowiedz na pytanie... Ja nakladam go palcami.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-08, 10:46   #6
kasiulekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 402
GG do kasiulekk
Re: Pan Stik

Bardzo dziękuję za odpowiedzi ! W takim razie na pewno go kupię, bo korektora potrzebuję czasem, a jak na razie niczego dobrego nie udało mi się kupić.
kasiulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-08, 11:34   #7
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: Pan Stik

hmmm, zastanawia mnie ten Pan Stik od dziecka mam problem z "podbitymi" oczami używam dermacolu, nieźle kryje, ale niestety wchodzi w zmarszczki mimiczne, a ja mam tzw. balkoniki co niestety po jakimś czasie widać

Jest tu ktoś kto używał i Pan Stika i Dermacolu??
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-10-08, 12:04   #8
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Pan Stik

ANKA napisał(a):
> Jest tu ktoś kto używał i Pan Stika i Dermacolu??

Ja tylko Pan Stika - i to kiedyś - teraz pod oczy wystarcza mi podkład. Niemniej stosowałam różne korektory pod oczy i tylko ten podkład [z cięższych i kryjących specyfików] nie eksponował zmarszczek [co lubi robić nawet żółty korektor LRP]
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-08, 12:19   #9
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: Pan Stik

to chyba jednak go wypróbuje, bo dermacol wchodzi mi w zmarszczki, takie od uśmiechania się a LPR w ogóle jest pomyłką, nie kryje ani troche i jest strasznie żółty - ohyda

Widziałam w Sephorze Pan Stik, ale oni tam mają tylko trochę kolorków, bodajże 4 różne, a ja jestem dosyć blada, nie wiem czy coś dobiore :P
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-08, 12:23   #10
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Pan Stik

koniecznie pomacaj testery . pod oko warto mieć coś jasnego [za jasnego]. najlepiej posmaruj się testerem pod okiem
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-08, 12:26   #11
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: Pan Stik

dzięki za informacje

przy najbliższej okazji spróbuje

__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-10-08, 12:40   #12
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Re: Pan Stik

ANKA napisał(a):
> hmmm, zastanawia mnie ten Pan Stik od dziecka mam problem z "podbitymi" oczami używam dermacolu, nieźle kryje, ale niestety wchodzi w zmarszczki mimiczne, a ja mam tzw. balkoniki co niestety po jakimś czasie widać

Ja mam ten sam problem i bardzo mnie denerwuje, gdy Dermacol wchodzi w zmarszczki. Wyglądam wtedy jeszcze gorzej niż przed nałożeniem Chyba wypróbuję MF, bo bez korektora ani rusz i wciąż szukam idealnego...
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-08, 18:29   #13
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: Pan Stik

ja używam PAN STIKa jako korektora od oczy.Jestem blada ,mam jasną karnację i polecam odcień nr12 true beige
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-08, 21:55   #14
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: Pan Stik

a kto oprócz mnie ma jeszcze tzw. "balkoniki" ? gdy się uśmiecham to takowe mam, no ale nic nie zrobie, jak już są to przynajmniej bez tych podków :P
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-09, 08:13   #15
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: Pan Stik

ja mam zawsze podkrążone oczki i dodatkowo cienie pod nimi.Pan Stick sprawdza się.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-09, 09:06   #16
ninka
Raczkowanie
 
Avatar ninka
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 328
GG do ninka
Re: Pan Stik

a ja polecam nowy korektor rozświetlajacy L'Oreala Touch Magique.W 3 odcieniach(jasny,róż,beż) Na prawdę dobrze kryje i rozświetla,takze ciebnie pod oczami nie będą już niczyją zmorą.
ninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 12:49   #17
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: Pan Stik

Właścicielki Panstika (tego w opakowaniu gdzie literki max factor zrobione są z takich kropek )- czy Wasz sztyft też pachnie (śmierdzi) takimi ciężkim mocnymi perfumami?
__________________


Edytowane przez kolory
Czas edycji: 2008-12-01 o 12:50
kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 22:22   #18
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: Pan Stik

alo alo
__________________

kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 20:17   #19
Cannabis84
Rozeznanie
 
Avatar Cannabis84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 692
GG do Cannabis84
Dot.: Pan Stik

Cytat:
Napisane przez kolory Pokaż wiadomość
Właścicielki Panstika (tego w opakowaniu gdzie literki max factor zrobione są z takich kropek )- czy Wasz sztyft też pachnie (śmierdzi) takimi ciężkim mocnymi perfumami?

Dla mnie to on pachnie migdalami. Faktycznie dosc mocno, na szczescie zaraz po nalozeniu nie czuje juz zadnego zapachu.
__________________
Dancing in the moonlight, waiting for the sunrise....
Cannabis84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 21:11   #20
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: Pan Stik

Muszę koniecznie dołączyć do chóru zachwyconych panstickiem, bo jestem jego wielbicielką od lat
Jest to wspaniały i uniwersalny kosmetyk jeżeli się przestrzega kilku zasad.
Po pierwsze - mniej znaczy lepiej! On naprawdę świetnie kryje i nie trzeba go nakładać dużo, bo wtedy zaczyna świecić.
Po drugie - nakładajcie palcami a nie przykładając sztyft do twarzy, bo tylko w taki sposób możecie nałożyć go precyzyjnie i w odpowiedniej ilości.
Po trzecie - trzeba dokładnie rozetrzeć granice. Wtedy stopi się idealnie z kolorem cery lub podkładu. Kremowa konsystencja pansticka ułatwia rozcieranie.
Po czwarte - cera musi być odpowiednio przygotowana i to jest największa trudność. Jak się nałoży na zbyt świeży lub zbyt tłusty krem to będzie się świecił lub wałkował. Jak na zbyt suchą skórę to uwidoczni suche skórki i pory. Najlepiej położyć lekki krem, wypić kawkę wyjżeć przez okno, pogadać z psem, kotem, legwanem i dopiero wtedy zacząć nakładać panstick.

Pozdrowienia dla wiernych fanek pansticka.
Nie macie wrażenia, że dodają do niego jakiegoś środka uzależniającego...?
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 21:37   #21
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: Pan Stik

Muszę powiedzieć, że mi też odpowiada. Jako podkład, super się rozprowadza jak się go nabierze palcem i jako korektor np. pod oczy. Nie sądziłam, że takie coś w sztyfcie może być fajne. Jedyne co, to mam kolor źle dobrany. Ale jak będę miała okazję na pewno kupię drugi w odpowiednim.
__________________

kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 10:47   #22
Qual
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 33
Dot.: Pan Stik

Cytat:
Nie macie wrażenia, że dodają do niego jakiegoś środka uzależniającego...?
Ja już jestem uzależniona

używam jako podkładu i mi bardzo odpowiada oczywiście trzeba tylko pamiętać o umiarze xD
Qual jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 18:29   #23
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pan Stik

Ja mam pytanie odnosnie "nowej wersji" (chyba) Pan Stika.
Na Allegro widze 4 kolory: http://www.allegro.pl/item568034953_..._4_kolory.html
w sklepach widze jeszcze stara wersje w 3 kolorach... nie wiem teraz ktory wybrac, bo cena z allegro kusi i pojemnosc tez

Ja i tak stosowalabym go raczej jako podklad, mam cene dosc sucha, kilka peknietych naczynek (ktore wlasnie chce nim zamaskowac) i blizn. Jego tlusta formula b.mi odpowiada nie przesuszy mi buzi a co sie bedzie swieci mozna przypudrowac sypkim pudrem.
Tylko wlasnie nie wiem jaki kolor wbrac bo z tych tradycyjnych Pan stikow 3-kolorowych mnie odpowiada Nouveau beige (nr 13)... Moze ktoras z Was doradzic?
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 21:19   #24
Cannabis84
Rozeznanie
 
Avatar Cannabis84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 692
GG do Cannabis84
Dot.: Pan Stik

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie odnosnie "nowej wersji" (chyba) Pan Stika.
Na Allegro widze 4 kolory: http://www.allegro.pl/item568034953_..._4_kolory.html
w sklepach widze jeszcze stara wersje w 3 kolorach... nie wiem teraz ktory wybrac, bo cena z allegro kusi i pojemnosc tez

Ja i tak stosowalabym go raczej jako podklad, mam cene dosc sucha, kilka peknietych naczynek (ktore wlasnie chce nim zamaskowac) i blizn. Jego tlusta formula b.mi odpowiada nie przesuszy mi buzi a co sie bedzie swieci mozna przypudrowac sypkim pudrem.
Tylko wlasnie nie wiem jaki kolor wbrac bo z tych tradycyjnych Pan stikow 3-kolorowych mnie odpowiada Nouveau beige (nr 13)... Moze ktoras z Was doradzic?

No prosze jakie fajne nowe opakowanie. Nareszcie. No i cena faktycznie kuszaca A czy pojemnosc taka sama, bo na moim "starym" sie starla i nie widze ile bylo.
Co do kolorow to nie umiem pomoc, bo jakos tak kiepsko oznaczone sa i trudno sie polapac.
__________________
Dancing in the moonlight, waiting for the sunrise....
Cannabis84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 21:31   #25
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pan Stik

Cytat:
Napisane przez Cannabis84 Pokaż wiadomość
No prosze jakie fajne nowe opakowanie. Nareszcie. No i cena faktycznie kuszaca A czy pojemnosc taka sama, bo na moim "starym" sie starla i nie widze ile bylo.
Co do kolorow to nie umiem pomoc, bo jakos tak kiepsko oznaczone sa i trudno sie polapac.
wlasnie pojemnosc jest wieksza o dziwo nowe maja 14g a stare 9g
Tak jest wg.opisow na Allegro i raczej sa autentyczne

Chodza mi po glowie te kolory:/ nie wiem na ktory sie zdecydowac... jestem dosc blada (ogolnie zimny typ urody:blond wlosy, zielone oczy, piegi slabo widoczne), ale stosuje ost.krem brazujacy od dluzszego czasu... i sama juz nie wiem co wybrac
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 10:25   #26
Cannabis84
Rozeznanie
 
Avatar Cannabis84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 692
GG do Cannabis84
Dot.: Pan Stik

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
wlasnie pojemnosc jest wieksza o dziwo nowe maja 14g a stare 9g
Tak jest wg.opisow na Allegro i raczej sa autentyczne

Chodza mi po glowie te kolory:/ nie wiem na ktory sie zdecydowac... jestem dosc blada (ogolnie zimny typ urody:blond wlosy, zielone oczy, piegi slabo widoczne), ale stosuje ost.krem brazujacy od dluzszego czasu... i sama juz nie wiem co wybrac
Chyba warto kupic skoro sa wieksze i tansze. Tylko ta aukcja jakas troche dziwna.
"Pudry sa oryginalne, nowe i nie byly uzywane", a nizej "niektore sztyfty moga byc po jednorazowym uzyku"
Dostepne kolory cztery, dostepna liczba sztuk 1 z 3 wystawionych. No wiec dostepne sa/byly cztery czy trzy? No i skoro ktos kupil juz dwa, to ktory kolor zostal? Wyslij maila to sie dowiesz i moze Twoj problem z kolorem sie rozwiaze.
__________________
Dancing in the moonlight, waiting for the sunrise....
Cannabis84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 18:30   #27
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pan Stik

Cytat:
Napisane przez Cannabis84 Pokaż wiadomość
Chyba warto kupic skoro sa wieksze i tansze. Tylko ta aukcja jakas troche dziwna.
"Pudry sa oryginalne, nowe i nie byly uzywane", a nizej "niektore sztyfty moga byc po jednorazowym uzyku"
Dostepne kolory cztery, dostepna liczba sztuk 1 z 3 wystawionych. No wiec dostepne sa/byly cztery czy trzy? No i skoro ktos kupil juz dwa, to ktory kolor zostal? Wyslij maila to sie dowiesz i moze Twoj problem z kolorem sie rozwiaze.
wlasnie wyslalam wczoraj, dostalam dzis odp. sa dostepne tylko opisane pan stiki, nie ma tego co bym chciala:/ ehh
chyba wyjdzie na to ze kupie poprostu w drogerii
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 00:14   #28
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Pan Stik

Po poczytaniu opinii na KWC korci mnie, by sobie to kupic, ale uzywać będe chyba jako korektora, bo jak "obwąchiwałam" testery, to wydaje mi się, że to za ciężkie na moje lico. Na ów korektor nakładałabym normalny podklad i tu mam pytanie - macie może jakieś doswiadczenia w tym zakresie? Miałam raz korektor (chyba własnie Maxa Factora), ktory po nałozeniu na niego podkladu innej firmy wchodzil z nim w jakąs dziwną reakcję - powstawało tłuste cosik... No idałam sobie spokój - to było z 10 lat temu i dokładnie nie pamiętam szczegółów. Czy coś takiego sie nie zdarza w tym przypadku?
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 12:27   #29
domininia
Rozeznanie
 
Avatar domininia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: Pan Stik

U mnie nic takiego sie nie dzieje,wyproboj w sklepie
domininia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 19:56   #30
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Pan Stik

dziewczyny, mam taki glupi problem - kupilam dzis panstik i to pokretlo chyba nie dziala albo ja jestem jakas ciemna, ale po prostu sie nie kreci? mozecie mi jakos pomoc, czy tam trzeba cos zdjac, poruszyc?
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:25.