Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-14, 12:15   #1231
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
Co prawda nie jestem Vine, ale odpowiem na Twoje pytanie. Mam obie pomadki. SP to creamesheen więc nie jest aż tak trwała jak chatterbox, poza tym jest bardziej malinowa.

Wstawię zdjęcie dla porównania: chaterbox, sp, lovelorn.
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ja Chatterbox jeszcze nie mam, ale będzie to moja następna zdobycz za Back2MAC Za to ostatnio w MACu ostro się namyślałam, którą wziąć -€“ Speed Dial czy Chatterbox -€“ więc mocno się im obu przyjrzałam. Ostatecznie wzięłam Speed Dial. Speed Dial jest chłodniejsza niż Chatterbox i wpada bardziej w niebieskie tony, dlatego dla mojej neutralnej, ale bardziej chłodnej niż ciepłej tonacji jest ociupinkę lepsza. Plus SD w przeciwieństwie do Chatterbox ma maleńkie złote drobinki, ale praktycznie nie widać ich na ustach (należy mi tu uwierzyć na słowo, bo ja NIENAWIDZĘ drobinek i nie nosiłabym niczego, w czym są naprawdę widoczne ). Chatterbox jako wykończenie Amplified ma też bardziej intensywne "krycie" na ustach, ale nie jakoś bardzo uderzająco. Tak czy inaczej, zamierzam posiadać obie

Dość dobrze widać te różnice na zdjęciach z tego bloga:
Chatterbox: http://4.bp.blogspot.com/-VDMeCaBIbI...chatterbox.png
Speed Dial: http://4.bp.blogspot.com/-A2ppys-rKq.../speeddial.png

Mam nadzieję, że choć troszkę pomogłam
Dziękuję za pomoc
SD ma te wykończenie które lubie akurat Chatterbox bardzo mi pasuje ale dla odmiany wezmę teraz SD
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 12:21   #1232
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Dziękuję za pomoc
SD ma te wykończenie które lubie akurat Chatterbox bardzo mi pasuje ale dla odmiany wezmę teraz SD
Na pewno nie będziesz żałowała, ta szminka naprawdę pięknie się prezentuje na ustach. I te mikrodrobinki dają też fajny efekt - nie widać ich niby, ale jakoś ładnie rozświetlają usta, sprawiają, że wyglądają one bardziej apetycznie Ja dość szybko się w tej pomadce zakochałam. No a teraz ostrzę sobie zęby na Chatterbox
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 13:06   #1233
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Na pewno nie będziesz żałowała, ta szminka naprawdę pięknie się prezentuje na ustach. I te mikrodrobinki dają też fajny efekt - nie widać ich niby, ale jakoś ładnie rozświetlają usta, sprawiają, że wyglądają one bardziej apetycznie Ja dość szybko się w tej pomadce zakochałam. No a teraz ostrzę sobie zęby na Chatterbox

drobinki mi nie przeszkadzają a mikro to już w ogóle
bierz Chaterbox
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 16:07   #1234
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Dziewczyny, może doradzicie mi, który korektor pod oczy zamówić, zależy mi na tym żeby był delikatny i nie musi być mocno kryjący. Zastanawiam się nad select moisturecover lub mineralize concealer

Edytowane przez Merys
Czas edycji: 2015-05-14 o 16:08
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 16:15   #1235
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Dziewczyny, ja ciagle szukam pomadki, po obejrzeniu miliona swatchy, wychodzi mi, ze Impassioned, bedzie najblizej tego czego szukam. Ma ktoras z Was te szminke?
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 17:51   #1236
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja ciagle szukam pomadki, po obejrzeniu miliona swatchy, wychodzi mi, ze Impassioned, bedzie najblizej tego czego szukam. Ma ktoras z Was te szminke?
Mam bardzo ja lubie, dodaje swiezosci i odejmue lat
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 18:03   #1237
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Mam bardzo ja lubie, dodaje swiezosci i odejmue lat
Kicia, myslisz, ze kolor bedzie mi pasowal do tego? (Wiem, ze to idiotyczne, dobierac pomadke do butow )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1623685_934778063220808_3610030300611031406_n.jpg (58,9 KB, 30 załadowań)
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-14, 19:50   #1238
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Kicia, myslisz, ze kolor bedzie mi pasowal do tego? (Wiem, ze to idiotyczne, dobierac pomadke do butow )
Moim zdaniem Impassioned jest bardziej zimna od odcienia Twoich butów Twoje butki to taka ciepła czerwień
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 19:52   #1239
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

A ja się zakochałam w szmince Flamingo Bardzo długo szukałam takiego odcienia i znalazłam Śliczny, ciepły różyk, będzie idealny na wiosnę/lato
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FotorCreated.jpg (28,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11258979_fffffffff1392380774424004_1001310978_n.jpg (16,4 KB, 41 załadowań)

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2015-05-14 o 19:54
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 19:54   #1240
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
Co prawda nie jestem Vine, ale odpowiem na Twoje pytanie. Mam obie pomadki. SP to creamesheen więc nie jest aż tak trwała jak chatterbox, poza tym jest bardziej malinowa.

Wstawię zdjęcie dla porównania: chaterbox, sp, lovelorn.
Lovelorn bardzo mi się podoba na Twoich swatchach Jak z trwałością?
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Testowałam i mnie siedzenia nie urwała, dobrze wygladała ale to tyle, żadnego woow, jak przy niektórych kolorach mam.
Mnie się podoba, ale trochę boję się retro matów
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 19:57   #1241
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A ja się zakochałam w szmince Flamingo Bardzo długo szukałam takiego odcienia i znalazłam Śliczny, ciepły różyk, będzie idealny na wiosnę/lato
Wow, baardzo mi się podobają takie róże na takich karnacjach! zwijam się tu z zazdrości.. miałam parę podejść, ale wyglądam tandetnie (jestem śniada :/ ) pozostaje uwielbiać na innych
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-14, 19:59   #1242
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A ja się zakochałam w szmince Flamingo Bardzo długo szukałam takiego odcienia i znalazłam Śliczny, ciepły różyk, będzie idealny na wiosnę/lato
Piękny kolor chociaż dla mnie pewnie za ciepły.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 20:03   #1243
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Impassioned jest bardziej zimna od odcienia Twoich butów Twoje butki to taka ciepła czerwień
No to doopa, tego wlasnie sie obawialam
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 20:06   #1244
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Kicia, myslisz, ze kolor bedzie mi pasowal do tego? (Wiem, ze to idiotyczne, dobierac pomadke do butow )
Do tych butów to może bardziej hot tahiti?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 20:09   #1245
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Wow, baardzo mi się podobają takie róże na takich karnacjach! zwijam się tu z zazdrości.. miałam parę podejść, ale wyglądam tandetnie (jestem śniada :/ ) pozostaje uwielbiać na innych
Oj, na Tobie się nie sprawdziła? No cóż.. nie każdemu wszystko pasuje Dziękuję za komplement

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Piękny kolor chociaż dla mnie pewnie za ciepły.
Kochana ja w ogole nie lubię ciepłych odcieni na sobie Fakt, w bullecie przeraża, bo wgląda na koral/pomarańcz, ale na ustach to taki śliczny, cukierkowy RÓŻ, ma w sobie "ciepłość" ale to wcale nie jest jakieś nachalne. Naprawdę ten kolor jest niepowtarzalny, taki inny niż wszystkie

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
No to doopa, tego wlasnie sie obawialam
A Lady Danger?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 20:12   #1246
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Wow, baardzo mi się podobają takie róże na takich karnacjach! zwijam się tu z zazdrości.. miałam parę podejść, ale wyglądam tandetnie (jestem śniada :/ ) pozostaje uwielbiać na innych
Ja jestem gdzieś pomiędzy NC15 a 20 (bliżej 20) i niestety Flamingo też u mnie średnio wyglądała. Wydaje mi się że lepiej wyglądam w ciemniejszych pomadkach oraz bardziej neutralno-chłodnych.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 20:16   #1247
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Oj, na Tobie się nie sprawdziła? No cóż.. nie każdemu wszystko pasuje Dziękuję za komplement

Nawet nie próbowałam kiedyś miałam fazę na uzyskanie takiego delikatnego efektu z różową szminką (naiwna), próbowałam z Cosmo, Fanfare, Lovelorn, Chatterbox ;-) złe nie są, bo to chłodna/neutralna kolorystyka ale to nie to co chciałam Niestety śniada to śniada, nie chce wyglądać delikatnie.. mogę wyglądać żółto albo tandetnie co najwyżej zostają mi śliwki i czerwienie, ciemne róże. Ehhhh
Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja jestem gdzieś pomiędzy NC15 a 20 (bliżej 20) i niestety Flamingo też u mnie średnio wyglądała. Wydaje mi się że lepiej wyglądam w ciemniejszych pomadkach oraz bardziej neutralno-chłodnych.
Ja mam to samo, musi być ciemniejsza i chłodna lub neutralna
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2015-05-14 o 20:18
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 20:20   #1248
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Nawet nie próbowałam kiedyś miałam fazę na uzyskanie takiego delikatnego efektu z różową szminką (naiwna), próbowałam z Cosmo, Fanfare, Lovelorn, Chatterbox ;-) złe nie są, bo to chłodna/neutralna kolorystyka ale to nie to co chciałam Niestety śniada to śniada, nie chce wyglądać delikatnie.. mogę wyglądać żółto albo tandetnie co najwyżej zostają mi śliwki i czerwienie, ciemne róże. Ehhhh

Ja mam to samo, musi być ciemniejsza i chłodna lub neutralna
A w avatarze co masz za szmineczkę? Wygląda właśnie na taki deliakatny róż
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 20:26   #1249
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Ja Flamingo czy Sunny Seoul zasadniczo używam tylko latem, kiedy się trochę opalę, bo jak jestem całkiem blada, to wychodzą na mnie zbyt ciepło, a kiedy skóra złapie trochę słońca, to wybija taki cukierkowy różo-koral i dopiero ten drugi efekt mi odpowiada.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-14, 20:38   #1250
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja Flamingo czy Sunny Seoul zasadniczo używam tylko latem, kiedy się trochę opalę, bo jak jestem całkiem blada, to wychodzą na mnie zbyt ciepło, a kiedy skóra złapie trochę słońca, to wybija taki cukierkowy różo-koral i dopiero ten drugi efekt mi odpowiada.
A to ciekawe, bo ja jestem NC15 i na mnie własnie taki cukierkowy róż wybija
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 21:15   #1251
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A to ciekawe, bo ja jestem NC15 i na mnie własnie taki cukierkowy róż wybija
A bo ja taka dziwna jestem - lepiej mi w chłodnych kolorach, skórę mam w zimnym odcieniu, ale wszystko z kolorówki (szminki, róże) się na mnie bardzo ociepla. Z kolei siostra ma ciemniejszy, oliwkowy odcień skóry i u niej wszystko, a zwłaszcza szminki, zdecydowanie chłodniej wygląda, niż u mnie.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 21:50   #1252
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Lovelorn bardzo mi się podoba na Twoich swatchach Jak z trwałością?

Mnie się podoba, ale trochę boję się retro matów
Ach, nie do końća sie chyba zrozumiałysmy
FOF podoba mi się, ale nie jest to kolor, który by wygladal u mnie "wow!" Owszem, jest tępe to wykońćzenie, ale zauwazyalm ze na nabalsamowaych ustach rozprowadza sie bez problemu

Lovelorna miałam kiedys za B2M. Na poczatku tez mnie urzekł, ale już po paru uzyciach cała milosc wyparowała
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 22:01   #1253
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Kochana ja w ogole nie lubię ciepłych odcieni na sobie Fakt, w bullecie przeraża, bo wgląda na koral/pomarańcz, ale na ustach to taki śliczny, cukierkowy RÓŻ, ma w sobie "ciepłość" ale to wcale nie jest jakieś nachalne. Naprawdę ten kolor jest niepowtarzalny, taki inny niż wszystkie
Sprawdzę, może akurat
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ach, nie do końća sie chyba zrozumiałysmy
FOF podoba mi się, ale nie jest to kolor, który by wygladal u mnie "wow!" Owszem, jest tępe to wykońćzenie, ale zauwazyalm ze na nabalsamowaych ustach rozprowadza sie bez problemu

Lovelorna miałam kiedys za B2M. Na poczatku tez mnie urzekł, ale już po paru uzyciach cała milosc wyparowała
FoF muszę przetestować na ustach, bo na razie podoba mi się tylko platonicznie Wydaje mi się być trochę podobna do Ping pong z Bourjois Velvet matte, a ta dobrze u mnie wygląda
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 22:38   #1254
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja Flamingo czy Sunny Seoul zasadniczo używam tylko latem, kiedy się trochę opalę, bo jak jestem całkiem blada, to wychodzą na mnie zbyt ciepło, a kiedy skóra złapie trochę słońca, to wybija taki cukierkowy różo-koral i dopiero ten drugi efekt mi odpowiada.
Niestety na jasnych cerach takie kolory często mocno się ocieplają, też nie lubię tego efektu. Ciekawe, jak będzie z Catty...kupujesz?
Miałam dzisiaj koszmarny dzień paszteta, i, dla zachowania równowagi bo do poprawy humoru to daleko, kliknęłam ją w Douglasie wraz z konturówką In Anticipation, kredką do brwi Grey Bobbi Brown (świetny zimny kolor, ale przez pudrowość chyba nie będzie zbyt trwała) i koralową szminką Toma Forda. Muszę chyba zacząć zjadać te szminki, bo w życiu ich nie zużyję.

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A to ciekawe, bo ja jestem NC15 i na mnie własnie taki cukierkowy róż wybija
Pewnie zależy to od naturalnego pigmentu ust.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 06:37   #1255
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Kicia, myslisz, ze kolor bedzie mi pasowal do tego? (Wiem, ze to idiotyczne, dobierac pomadke do butow )
Mi z kolei do głowy przychodzi szminka See Sheer (taka bardziej w pomidorowy koral). Jest to Lustre, więc kolor nie będzie superwyrazisty, ale tak patrząc po zdjęciu chyba dość pasuje

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Lovelorn bardzo mi się podoba na Twoich swatchach Jak z trwałością?
Ze swojej strony na trwałość absolutnie nie narzekam. Wiadomo, jest to Lustre, więc cudów nie ma co się spodziewać, ale jest naprawdę ok. A jak już schodzi z ust, schodzi ładnie. Plus kolor przyćmiewa wszystkie inne aspekty Ja osobiście bardzo polecam

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
FoF muszę przetestować na ustach, bo na razie podoba mi się tylko platonicznie Wydaje mi się być trochę podobna do Ping pong z Bourjois Velvet matte, a ta dobrze u mnie wygląda
Ja mam to szczęście, że FoF wygląda na mnie super, tzn. po nałożeniu mam tę epifanię pt. "to jest to!", kolor idealny do karnacji/oczu itd. A w samym kolorze też się zakochałam I dobrze, należy mi się ten jeden bonus za to, że nie mogę nosić wieeeelu pomadek, bo wyglądam w nich totalnie crappy, i za te wszystkie piękne, zimnoróżowe, porcelanowe róże, które wyglądają na mnie jak rude błoto

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Muszę chyba zacząć zjadać te szminki, bo w życiu ich nie zużyję.
Haha, welcome to my world!
Codziennie mam identyczne myśli: "w życiu tych wszystkich szminek nie zużyję, może powinnam część oddać dalej?". A po chwili: "Ale przecież one wszystkie są takie piękne..."
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 07:10   #1256
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A w avatarze co masz za szmineczkę? Wygląda właśnie na taki deliakatny róż
Bezbarwny Carmex w avatarze to ja jestem jasna, teraz NC25 Mineralize mnie wybiela, pewnie powinnam mieć NW/NC30 albo nawet 35 ;(
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 08:18   #1257
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Bezbarwny Carmex w avatarze to ja jestem jasna, teraz NC25 Mineralize mnie wybiela, pewnie powinnam mieć NW/NC30 albo nawet 35 ;(
Uuuuu jaka opalona!
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 08:43   #1258
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Mimo 50 tki filtra chłonę słońce jak gąbka. Nigdy nie mamy tego co chcemy
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 09:06   #1259
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Od ponad tygodnia nosze nowy podkład i doszłam do wniosku, ze przypomina mi on taki bardziej kryjący Face and Body, bo tez taki jakby głów daje. Najlepiej to widać po paru godzinach. Z jednej strony polubiłam Nourishing a z drugiej irytuje mnie ze nie zawsze i nie cały dzień wygląda super.
A propo szminek, odkopałam dzisiaj delikatna Myself
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 09:08   #1260
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ze swojej strony na trwałość absolutnie nie narzekam. Wiadomo, jest to Lustre, więc cudów nie ma co się spodziewać, ale jest naprawdę ok. A jak już schodzi z ust, schodzi ładnie. Plus kolor przyćmiewa wszystkie inne aspekty Ja osobiście bardzo polecam

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------



Ja mam to szczęście, że FoF wygląda na mnie super, tzn. po nałożeniu mam tę epifanię pt. "to jest to!", kolor idealny do karnacji/oczu itd. A w samym kolorze też się zakochałam I dobrze, należy mi się ten jeden bonus za to, że nie mogę nosić wieeeelu pomadek, bo wyglądam w nich totalnie crappy, i za te wszystkie piękne, zimnoróżowe, porcelanowe róże, które wyglądają na mnie jak rude błoto

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------



Haha, welcome to my world!
Codziennie mam identyczne myśli: "w życiu tych wszystkich szminek nie zużyję, może powinnam część oddać dalej?". A po chwili: "Ale przecież one wszystkie są takie piękne..."
Luster jeszcze nie miałam, stąd pytanie Z FoF chciałabym mieć tak samo, muszę zrobić testy.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.