Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-10-11, 15:33   #2821
pa-ti
Raczkowanie
 
Avatar pa-ti
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 396
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Hey Przylaczam sie do grona ludzi cierpiacych z powodu tego nieszczesnego tradziku . Uzywalam juz wielu specyfikow typu Benzacne, Metranidazol, differin itp. W koncu dermatolog kazal odstawic to wszystko, przepisal tetracykline i kazal smarowac zinerytem. Bylo super, na twarzy nie bylo zadnych zmian a blizny powoli znikaly. Pozniej musialam odstawic tabletki no i wszystko zaczelo sie od poczatku. Moja twarz znow wyglada okropnie< glownie czolo i broda>. Mam zamiar zmienic dermatologa.Jednak teraz cos musze z tym robic, czy smarowanie wypryskow mascia cynkowa moze mi zaszkodzic? Chcialam zapytac was jakie badania powinien zalecic mi lekarz (czytalam, ze to konieczne, zeby znalesc przyczyne tradziku) a do tej pory zadnych badan nie mialam robionych. W ogole juz nie mam sily walczenia z tym...Czlowiek tylko czeka na dzien w ktorym sie obudzi i zobaczy w lustrze piekna, gladka buzke pozdrawiam.
pa-ti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-11, 18:01   #2822
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

pa-ti witam napewno trzeba zrobic badania hormonow i jeszcze chyba jakies wymazy. ale ja sie na tym zbytnio nie znam. AaniaA jest ekspertem do hormonow pare postow wyzej pisala dokladnie o tych badaniach, poszukaj
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-11, 18:44   #2823
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Za pomoca peel-offu pozbylam sie skorek,nalozylam zorac.A co tam jak sie luszczyc to na calego i za jednym zamachem Moze(jakims cudownym sposobem) i pod warunkiem,ze mi nic nowego nie wyjdzie,do Wszystkich Swietych zleza mi te cuda z brody i ciotki nie bede ukradkiem przygladac sie mojej twarzy Nie lubie zimy z powodu tego,ze podkresla wszystkie czerwonosci,sinosci,strup y.Latem,nawet jak zle wygladam,to i tak wygladam lepiej niz zima Zobaczymy.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-11, 19:34   #2824
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel
Aniu,bidulko.Zastanawiam sie czego innego moglabys sprobowac,bo glico chyba nie zdaje egzaminu w twoim wypadku.Przeciez juz powinnas sie troche oczyscicMoze naprzemiennie z izotrexem cos sie ruszy
robilam tak juz wczesniej i kurcze potem ten izotrex nie dzialal . teraz znowu zaczelam jazde z izotrexem i do tego ten kaliber glyco A .
Cytat:
Napisane przez Little Angel
Smiac mi sie chce jak czytam posty w stylu"wyleczycie tradzik myjac twarz 3 razy dziennie i robiac maseczki z drozdzy,itp..."Zeby to bylo takie proste,nie bylo by tylu zmeczonych choroba ludzi
ja to juz przestaje powoli reagowac na takie posty, gdyz za duzo kosztuje mnie to nerwow .

Cytat:
Napisane przez Little Angel
Za pomoca peel-offu pozbylam sie skorek,nalozylam zorac.A co tam jak sie luszczyc to na calego i za jednym zamachem Moze(jakims cudownym sposobem) i pod warunkiem,ze mi nic nowego nie wyjdzie,do Wszystkich Swietych zleza mi te cuda z brody i ciotki nie bede ukradkiem przygladac sie mojej twarzy
no niezle peel-off i zoraczek . ach te ciotki klotki...

Cytat:
Napisane przez Little Angel
Nie lubie zimy z powodu tego,ze podkresla wszystkie czerwonosci,sinosci,strup y.Latem,nawet jak zle wygladam,to i tak wygladam lepiej niz zima Zobaczymy.
ja mam to samo. w zimie to jeszcze bardziej u mnie to wszystko widac .


a dzisiaj latalam bez niczego na buzi. nic, a nic . nie oznacza to oczywiscie, ze buzia wyglada lepiej . czerwone, wielkie bomby jak nic sa na czole, broda w plamach i strupach. na nosie dwie plamy bez skory. jednak nie mam sily psychicznej w sobie, zeby to wszystko korektowac . niedobrze mi sie robi jak widze swoja buzie, ryczec mi sie chce .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-11, 21:44   #2825
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Zawsze przed okresem dzubie, zawsze i oczywiscie nadziubalam ! a juz mi sie polik podgoil to go rozdrapalam! mam okolo 5 wielkich plamo- guzow- rozdrapanych i to wyglada jak jeden wielki zdarty policzek czerwony (bo ja do krwi dlubie) no i spuchniety- bo tak jakos odstaje od twarzy i boli! a tak wogole to na szyji kolo ucha zrobily mi sie bolace guzki z obu stron buzi nie ruszam ich bo bardzo bola. a najgorsze to ze w czasie okresu proces gojenia skory wydluza mi sie gdzies 2krotnie! czemu ja sobie krzywde robie! to jest samookaleczenie nawet moja mama mi to ostatnio powiedziala. czemu ja nie umiem sobie sama z tym poradzic i przestac?
Mnie tez w zimie jak jest mroz pryszcze sinieja i widac je na kilometr. dobrze ze nie swieca
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-12, 08:10   #2826
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

oj ziuto. rozumiem Ciebie w 100% .

moje czolo wyglada zle . cholera jasna, kiedy ta meka sie skonczy...
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-12, 08:30   #2827
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Kurcze dziewczyny no może jako staruszki nie będziemy świecić pryszczami Tylko zmarszczkami
A mi coś dziwnego się dzieje z twarzą , pojawiają sie takie bolące guzki pod skórą właśnie na żuchwie i tak gdzie pisała Ziuta. Chyba coś ze mna nie tak. Ja tez mam dosyć Nie chce mi sie nawet tego pudrować , najchętniej siedziałabym w domu i nikomu sie nie pokazywała. Juz nawet listonosza sie boje (że go wystrasze ) Dobrze że moje własne dziecko przede mna nie ucieka Wczoraj sobie odpuściłam filtry dzisiaj też. Nawilżam buzie emolium - Kremem specjalnym. Bardz dobrze nawilża buzie nie czuje tego ściągnięcia co przy olejkach i innych kremach. Balneum Intensiv też jest OK ale mi się skończyło. Miałyście te kremy dziewczyny?? Pytam z ciekawości Broń Boże nie kupujcie, bo kolejna kasa w błoto Boże za te pieniądze co wydałam na tą głupia gębe to bym pewnie samochód kupiła
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-12, 08:36   #2828
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Dobrze że moje własne dziecko przede mna nie ucieka
moje dziecko na szczescie tez nie zwiewa od mamy . jednak jak maz pojechal na zakupy z synkiem w sobote, to synio zapytal "dlaczego mamusi nie ma z nami? bo ma kropeczki" . kiedys to synek mowil "co to jest?" (chodzi oczywiscie o te paskudne syfy na buzi ). teraz to nawet nie pyta, gdyz dla niego jest to normalne, ze mama ma kropy na buzi . rany, jakie to straszne .

uskow nie mialam zadnego z tych kremow, o ktorych pisalas. ja uzywam xeriali z svr-u.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-12, 08:42   #2829
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ja tez bym chciała nie malować sie i bez krępacji wyjść do ludzi A ja albo mam coś na buzi świecącego , albo inne ozdobniki Zdziczeje przez te syfy. W wątku "czy jest tu ktoś kto wyleczył trądzik" jedna z dziewczyn napisała że ważne aby nie dotykać buzi i nie nakładać na nią pudrów c o w moim przypadku = nie wychodzenie poza obszar działki. Nie wiem czy sie śmiać czy płakać
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-12, 10:15   #2830
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez uskow
Nie wiem czy sie śmiać czy płakać
dokladnie mam takie same odczucia .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-12, 11:54   #2831
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

troche mnie wysypało brzydalami po tym Zoracu, dopiero 2 raz za mną, a na czole pełno takich białych, które z chęcią bym wycisnęła, bo wyglądają okropnie a feeeee
ale biorąc pod uwagę ze kiepsko by się goiły, to wole jednak nie majstrować, nie wiem jak mi się to uda ale będę się starać
zresztą policzki tez nie są lepsze, a jak tu się ludziom pokazać?
wieczorem to ja mogę wyjść, ale tak to same filtry i skrobia, narazie jakoś nie obłażę po Zoracu bardzo, ale jednak, muszę się kontrolować czy nie linieję za bardzo
a tak korci żeby powyciskać, też z chęcią nie wychodziłabym do ludzi, a tu się nie da
i na dodatek, mam bóla na czipsy i Grześki, które napewno nie wygładzają mi cery, a szkoda bo mogłabym tak tonami wcinać
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-12, 11:58   #2832
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

mojemu TZ super zaskórniki wychodzą, lekko się przycisnie i juz cały na waciku
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-12, 13:53   #2833
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
mojemu TZ super zaskórniki wychodzą, lekko się przycisnie i juz cały na waciku
Emilio1 takimi slowami to nie pomagasz .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-12, 14:25   #2834
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
milio1 takimi slowami to nie pomagasz
wiem wiem, oczywiscie przy oczyszczaniu o to mi chodziło
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-12, 16:20   #2835
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

oj kochane widze, ze nienajlepiej u WasChciałabym Was pocieszyc, ale sama nie wiem jak...Tez chciałabym sie nie maskowac u mnie w kladsie chyba zadna dziewcyna nie uzywa korektor, a jaaaa...ale dzięki temu trochę lepiej się czuję. W ogóle po co komu te syfy Ghhhrr. Mam nadzieje, że sie polpeszy
uskow, u mnie tez najczesciej to wąłsnie takie duze wypryskis ię robią, własnie mam we włoach takiego, bo tam na lekcji cały czas coś robię, tym gorzej, że nie zawsze mam czas umyc ręce i wszystko jest brudne blehh...
bluegirl, mnie tez troche po zoracu wywaliło, ale przynajmniej nie mam już (tfffuuu, odpukac) zakórnikow przy nosie przetrzymaj!

Wczorajs obie zoprbiłam też peeling enzymattyczny Ziaji, rzeczywiscie on tez nawilża, miałam kupić inny ale wewszystkich były ispopropyle i rozne takiei nareszcie juz nie mam odpadajacych strupów skóry.

Czy Wy tez tak macie, że nie macie na nic siły? Ja praktycznie przez cały dzień zasypiałam, mimo wfu, spałam tez wmiare ok zasnełam o 22.30 i wstałam o 6.40...a w zasadzie to o 7.10, bo szłam na morfologię i mogłam sobie poleżeć aż 20 minut i nawet teeraz padam...
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-12, 16:26   #2836
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Kochana Shad, ale ja mam juz 24 lata miał minąć z wiekiem i co Ja znowu próbuje tego nie ruszać bo nawet już nie mam jak Najgorsze jest to że tkwie w martwym punkcie.... bo karmię Małą i nc mi nie wolno brać
A ty Shad sie nie przejmuj, moze przynajmniej Tobie minie z wiekiem
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-12, 18:46   #2837
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Kochana Shad, ale ja mam juz 24 lata miał minąć z wiekiem i co Ja znowu próbuje tego nie ruszać bo nawet już nie mam jak Najgorsze jest to że tkwie w martwym punkcie.... bo karmię Małą i nc mi nie wolno brać
A ty Shad sie nie przejmuj, moze przynajmniej Tobie minie z wiekiem
Uskow,moja droga,ty masz dopiero 24 lata,a nie juz 24 lataI kto wie,moze tobie przejdzie,moze hormony szaleja po corciBo ja mam 27 lat,za chwile rocznikowo 28 i ja moge powiedziec,ze mi nie przeszlo z wiekiem,a dzieci nie rodzilam,nie bylo zadnej burzyJuz niedlugo odstawisz mala od cycusia i wtedy bedziesz mogla cos zrobic.Jest tyle srodkow i ja wierze,ze ktorys bedzie tym idealnym dla ciebie

Shadi,moze to przesilenie jesienne?Jest chlodniej,ja tez marze przez wiekszosc czasu by wtulic sie w kolderke.A jesli chodzi o przysypianie w ciagu dnia-czasem w pracy musze polozyc glowe na biurku i wylaczyc sie na chwile,bo przysypiam i glowa mi sie kiwaI tak na zmiane z siostra,ktora prauje ze mna

Emilio-mojemu Tz tez ladnie wychodza zaskorniki(rzecz jasna kiedy robie mu oczyszczanie-przy pomocy papieru toaletowego i spirytusu).Moje czasem zasychaja i same wypadaja(teraz to norma).
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-12, 19:08   #2838
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Kochana Shad, ale ja mam juz 24 lata miał minąć z wiekiem i co Ja znowu próbuje tego nie ruszać bo nawet już nie mam jak Najgorsze jest to że tkwie w martwym punkcie.... bo karmię Małą i nc mi nie wolno brać
A ty Shad sie nie przejmuj, moze przynajmniej Tobie minie z wiekiem
A podczas ciąży Ci się pogorszyło? Karmienie to też ogormna burza hormonów, moja mam za długo karmiła siostrę i jej 3/4 włosów wypadło. Jak już odstawisz od piersi córeczkę, to spróbuj może zoracu, albo atredermu może silne złuszczenie Ci pomoże
Cytat:
Napisane przez Little_Angel
A jesli chodzi o przysypianie w ciagu dnia-czasem w pracy musze polozyc glowe na biurku i wylaczyc sie na chwile,bo przysypiam i glowa mi sie kiwaI tak na zmiane z siostra,ktora prauje ze mna
Ale w pracy to tak trochę lepiej, bo szef Cię cały czas nie obserwuje, tak jak mnie nauczyciel

Jeeeju! Jaka jestem szczęsliwa Własnie wróciłam od okulisty zbadał mi wzrok i niei muszę nosic okoluarków, bo mam wadę tylko 0.025 czyc coś takiego a takich się nie leczy. Moja mama mówi, ze wyglądam w okularach lepiej niż bez - dobre. Sam aprat na zębach przeżyje, ale połaczenie z okularami niezbyt
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-12, 19:33   #2839
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
a w jakiej aptece kupiłąś? u mnei dromin jest za 21 zł wiec nie za duża rozbierznosć
http://www.aptekawsieci.pl/go/_files/?file=terms.html Tutaj.




Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
Smiac mi sie chce jak czytam posty w stylu"wyleczycie tradzik myjac twarz 3 razy dziennie i robiac maseczki z drozdzy,itp..."Zeby to bylo takie proste,nie bylo by tylu zmeczonych choroba ludzi
Właśnie... typwe rady z kolorowych gazetek.


Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
Sam aprat na zębach przeżyje, ale połaczenie z okularami niezbyt
W razie czego są jeszcze soczewki.


U mnie znowu gorzej. Przedwczoraj mama powiedziała do mnie, że ładnie goi mi się jeden policzek, a ja powiedziałam:"Nie martw się wkrótce wyskoczą na nim wypryski takie jak są teraz na drugim" i następnego dnia dostałam chyba 4 nowe syfki. A 2 sa takie bolące, na linii żuchwy i szyi.

Ech...
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-12, 20:08   #2840
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

no własnie tylko Wy mnie rozumiecie, ciesze się że Was mam
słyszałam opinie że po ciąży przechodzi tradzik, a tu widze ze dupa albo będzie gorzej mam na twarzy tone podkładu, typowa maska, ale nie chce widziec mojej twarzy. boje sie zmyc makijaż bo jak zobacze to co mam na mordce to boje się że cos rusze i znów sie załamie! policzek boli.. ała
Shadi ja też powinnam nosic aparat na zęby, okulary juz nosze no i tradzik generalnie cała twarz wybrakowana dobrze ze reszta ciala jest w miare ok
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-12, 23:13   #2841
Natalia21212121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Witam Was wszystkich, sledze ten watek od poczatku, poniewaz sama borykam sie z problemem wyciskania od dobrych 6 lat. Setki razy probowalam przestac, przysiegalam nawet na zycie najblizszych mi osob(wiem, glupota) i dalej wracalam, to z powodu nerwow. CO najdziwniejsze nigdy nie mialam prawdziwego tradziku tylko male zaskorniaki, przykryte odrobina pudru bylyby nie widoczne. Ale jednak dla mnie sa, i wydaje mi sie ze kazdy je widzi, dlatego gniote jak szalona, doprowadzajac sie do katastrofy, teraz na szczescie juz mniej. No moze raz na tydzien. Dla mnie zbawieniem okazal sie Proactive , byl taki moment ze mialam caly policzek pokryty wielkimi krostami , pelno blizn i przebarwien. Wiem jak to jest wstydzic sie wyjsc z domu, nie bedac zdolnym tego przykryc czymkolwiek. Ja zawalilam przez to szkole, mam tyle nieobecnosci ze szok. Wszyscy pytaja co sie ze mna dzieje czy choruje? hehe Byl taki okres ze przez dwa tygodnie leczylam cere. Oczywiscie moglam pojsc tak do szkoly nie bylo tak zle. Ale jestem uwazana za bardzo ladna dziewczyne, ktora ma prawie idealna cere, i nie potrafilabym tak sie pokazac . Zreszta widze jak kazdy sie przyglada mojej twarzy i tylko czeka zebym przyszla do szkoly z jakims bomblem ale niedoczekanie. Dla mnie to sprawa honorowa.
Natalia21212121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-13, 07:24   #2842
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

hey fajnie, że się ujawniłaś Ojej...gdybym ja miała nie przychodzić do szkoły... Czy to jednak nie mała przesada?

Jeju, ja własnie wydusiłam takiego malutkiego białego , był tak zasuszony benzacne i zoraciem, ze pewnie sam by dzisiaj odpadł, ale był w taki widocznym miejscu i to dziwnie wyglądało więc...To nietaka zbrodnia, nieraz trzeba, ale ja mam od razu żal do siębie Ale jak napisze tutaj, że coś złewgop zrobiłam to się od razu jakos lepiej czuję Specjalnie weszłam na kompa przed szkołą
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-13, 07:54   #2843
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

no to Shadi w pupe kopniak za dziubniecie buzki .

ziuto. ja tez boje sie zagladac do lustra, zeby sie nie wystraszyc . ja jak pomysle, ze musze tuszowac tyle zmian na skorze to niedobrze mi sie robi .

uskow
dobrze Dziewczyny radza . na razie nic nie zrobisz, gdyz karmisz Corcie. pisalam Ci, ze prolaktyne masz wysoka (karmienie piersia) i to moze byc jedna z przyczyn wysypu krop. jak przestaniesz to wtedy wez sie za badania hormonow.

Natalio21212121 witamy w klubie AW. .

co do zmeczenia to na stowe przez ta pogode ludzie tak sie czuja . coraz mniej sloneczka za oknem, zimno jak diabli, nosy zmarzniete, uszka i dlonie tez (niedlugo w ruch wejda czapy i rekawice ).

a u mnie kleska!!! czolo masakra (juz o innych czesciach buzki nie pisze)!!! izotrex wyciaga wsjo, a ja mu pomagam (pomimo, ze nie chca wychodzic te dziady), zatem efekt jest masakryczny . nie potrafie sie opanowac. znowu mam tak, ze jak jest zle na buzi to, ja zamiast ja zostawic w spokoju, gniote niemilosiernie i potem to jest koszmar . tak jak kiedys pisalam - jesli widze, ze jest lepiej to nie ruszam twarzy, a jak jest gorzej to ja jeszcze jej dokladam . to takie bledne kolo!!! przeciez wiem doskonale, ze jak jest zle to trzeba zostawic buzie w spokoju, zeby zaczela sie goic, ale ja oczywiscie nie przestaje, a maskaruje buzie . jestem zla na siebie . wygladam tragicznie .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-13, 08:34   #2844
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

znam ten bol... tez sie ostatnio doprowadzilam do stanu "idz z tad i nie wracaj"...nie wiem jak u was,ale u mnie najgorzej jest jak zbliz mi sie okres...chociaz ostatnio stan skory pogarsza sie diametralnie w coraz wiekszych odstepach od okresu...buuuu
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-13, 08:45   #2845
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

nie czytam całego watku bo za duzy, ale co to jest klub AW? wybaczciemoją niewiedzę, aloe nie mam czasu na czytanie całego
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-13, 08:47   #2846
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
nie czytam całego watku bo za duzy, ale co to jest klub AW? wybaczciemoją niewiedzę, aloe nie mam czasu na czytanie całego
AW - anonimowe wyciskaczki .

Little Angel, chyba dobrze to rozszyfrowalam ?!
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-13, 08:53   #2847
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Dzięki dziewczyny za słowa pocieszenia Naprawdę bardzo pomaga mi ten wątek
Angel a Ty badałas poziom hormonów???

Shad w ciąży miałam cerę jak dla siebie normalną, ani ładną, ani bardzo wypryszczona - poprostu cały czas coś tam było co zaraz załatwiałam wieczorem
Dzisiaj na szczęście gule się cofnęły i już tak nie bolą, mam troche lepszy humor z tego powodu. Kurcze okres mi w tym miesiącu wyjątkowo dokuczył jeśli chodzi o te gule.

Natalio uważam tak jak Shad że przesadzasz z tym niechodzeniem do szkoły! Zawalisz szkołę to będziesz żałować do końca życia, a pryszcze może "kiedyś" zniknął
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-13, 09:17   #2848
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Dzisiaj na szczęście gule się cofnęły i już tak nie bolą, mam troche lepszy humor z tego powodu.
jakie to jest straszne, ze nasze nastawienie do zycia, chec do niego zalezy od tego, co mamy lub czego nie mamy na buziach . czuje sie jakbym byla wiezniem tych pieprzonych krop .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-13, 09:57   #2849
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

haha, anominowe wyciśkaczki, haha dobre
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-13, 14:28   #2850
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Dzisiaj na szczęście gule się cofnęły i już tak nie bolą, mam troche lepszy humor z tego powodu. Kurcze okres mi w tym miesiącu wyjątkowo dokuczył jeśli chodzi o te gule.

Natalio uważam tak jak Shad że przesadzasz z tym niechodzeniem do szkoły! Zawalisz szkołę to będziesz żałować do końca życia, a pryszcze może "kiedyś" zniknął
U mnie tak samo...jak widze, że mi coś znika, to ło matko ciesze się jak głupek, bo wtedy zapala się takie maciupeńkie światełko nadzieji. Aż się trzęsę jak pomyśle, ze okres ...

Gdyby każdy miałby opuszcząc lekcje z powdu złego stanu cery, to u mnie 3/4 uczniów siedziałoby w domy...Dla mnie, czas, który spędzam w szkole z przyjaciółmi jest zbyt cenny, żeby go tak marnować.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:01.