Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-01-17, 15:14   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

WORKI POD OCZAMI


Miłe Panie,

może znacie jakiś krem - cudo, zdolny zlikwidować mi te cholerne worki pod oczami? Wiecznie wyglądam na potwornie zmęczoną.
Czytałam sporo o kremach na podkrążone oczy, ale nie ufam reklamom.
Proszę o pomoc!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-17, 15:14   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Arrow Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Miłe Panie,

może znacie jakiś krem - cudo, zdolny zlikwidować mi te cholerne worki pod oczami? Wiecznie wyglądam na potwornie zmęczoną.
Czytałam sporo o kremach na podkrążone oczy, ale nie ufam reklamom.
Proszę o pomoc!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-17, 18:59   #3
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: WORKI POD OCZAMI

A może jesteś zmeczona? Podobny temat już poruszałyśmy. Znajdź na forum kosmetycznym temat " krem pod oczy dla 20- latki" tam znajdziesz kilka rad.Gdyby to Ci nie wystarczyło daj znać postaram się rozwinąć temat.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-17, 18:59   #4
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: WORKI POD OCZAMI

A może jesteś zmeczona? Podobny temat już poruszałyśmy. Znajdź na forum kosmetycznym temat " krem pod oczy dla 20- latki" tam znajdziesz kilka rad.Gdyby to Ci nie wystarczyło daj znać postaram się rozwinąć temat.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-18, 10:05   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: WORKI POD OCZAMI

Pani Beato,

to prawda, że często jestem zmęczona, ale śpię regularnie po ok. 7 godzin, a problem z "podkowami" mam zawsze, często nawet podczas 3-tygodniowego urlopu. Znalazłam już cudo do twarzy - Idealist, ale co zrobić, by i skóra pod oczami wyglądała ładnie? Tu śliczna, gładka buzia, a tu podkowy....
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-18, 10:05   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: WORKI POD OCZAMI

Pani Beato,

to prawda, że często jestem zmęczona, ale śpię regularnie po ok. 7 godzin, a problem z "podkowami" mam zawsze, często nawet podczas 3-tygodniowego urlopu. Znalazłam już cudo do twarzy - Idealist, ale co zrobić, by i skóra pod oczami wyglądała ładnie? Tu śliczna, gładka buzia, a tu podkowy....
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-18, 22:46   #7
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: WORKI POD OCZAMI

Powinnaś koniecznie zrobić badania! Być może nie wszystko w Twoim organiźmie działa jak w szwajcarskim zegarku. Przyczyną worków pod oczami może być zła praca nerek , wątroby, serca , skłonność do zastojów limfatycznych, zwracaj uwagę na to aby krem ,który nakładasz na noc nie był zbyt ciężki , poproś kosmetyczkę aby nauczyła Cię masażu uciskowego (mini drenaż) okolic oczu, pomieszczenie w którym śpisz musi być dobrze przewietrzone i najlepiej wyłączaj kaloryfer na noc, lepiej gdy jest chłodno w sypialni niż duszno i goraco. Przyczyną worków pod oczami może być również taki sposób rozłożenia się tkanki tłuszczowej (na to niestety jest tylko jedna rada - ingerencja chirurga plastyka), być może taki typ urody odziedziczyłaś po przodkach.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-01-18, 22:46   #8
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: WORKI POD OCZAMI

Powinnaś koniecznie zrobić badania! Być może nie wszystko w Twoim organiźmie działa jak w szwajcarskim zegarku. Przyczyną worków pod oczami może być zła praca nerek , wątroby, serca , skłonność do zastojów limfatycznych, zwracaj uwagę na to aby krem ,który nakładasz na noc nie był zbyt ciężki , poproś kosmetyczkę aby nauczyła Cię masażu uciskowego (mini drenaż) okolic oczu, pomieszczenie w którym śpisz musi być dobrze przewietrzone i najlepiej wyłączaj kaloryfer na noc, lepiej gdy jest chłodno w sypialni niż duszno i goraco. Przyczyną worków pod oczami może być również taki sposób rozłożenia się tkanki tłuszczowej (na to niestety jest tylko jedna rada - ingerencja chirurga plastyka), być może taki typ urody odziedziczyłaś po przodkach.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-21, 08:28   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: WORKI POD OCZAMI

Robię badania 2 x do roku, wszystko ok! Przed ślubem miałam serię zabiegów Thalgo na twarz, szyję i dekolt, w tym drenaż limfatyczny, który miał usunąć te worki. Niestety, nie było widocznej poprawy....
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-21, 08:28   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: WORKI POD OCZAMI

Robię badania 2 x do roku, wszystko ok! Przed ślubem miałam serię zabiegów Thalgo na twarz, szyję i dekolt, w tym drenaż limfatyczny, który miał usunąć te worki. Niestety, nie było widocznej poprawy....
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-24, 21:43   #11
Monika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 23
Re: WORKI POD OCZAMI

wyproboj moze zel przeciw workom pod oczami z serii Bio-Camile firmy Yves Rocher. naklada sie go schlodzony rano na podpuchniete oczy. Jeszcze nie jest az tak bardzo drogi, tubka 15 ml kosztuje 29.9 a ze sklepu znika bardzo szybko, widac musi byc skuteczny, ja go osobiscie nie uzywalam, ale uzywam inne kosmetyki z tej firmy i bardzo je sobie chwale, jak dal mnie super. Pozdrawiam
ps. jesli wyprobojesz go daj znac, czy dziala, moze kiedys tez bede zmuszona go uzyc, kto wie...
Monika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-01-24, 21:43   #12
Monika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 23
Re: WORKI POD OCZAMI

wyproboj moze zel przeciw workom pod oczami z serii Bio-Camile firmy Yves Rocher. naklada sie go schlodzony rano na podpuchniete oczy. Jeszcze nie jest az tak bardzo drogi, tubka 15 ml kosztuje 29.9 a ze sklepu znika bardzo szybko, widac musi byc skuteczny, ja go osobiscie nie uzywalam, ale uzywam inne kosmetyki z tej firmy i bardzo je sobie chwale, jak dal mnie super. Pozdrawiam
ps. jesli wyprobojesz go daj znac, czy dziala, moze kiedys tez bede zmuszona go uzyc, kto wie...
Monika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-25, 22:24   #13
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: WORKI POD OCZAMI

krem z Yves rocher jest rzeczywiscie super i do tego niedrogi, efekty prawie natychmiastowe - wystarczy go schlodzic i nalozyc pod oczy jak maseczke; polecam...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-25, 22:24   #14
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: WORKI POD OCZAMI

krem z Yves rocher jest rzeczywiscie super i do tego niedrogi, efekty prawie natychmiastowe - wystarczy go schlodzic i nalozyc pod oczy jak maseczke; polecam...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-06, 15:06   #15
doris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 8
Sińce pod oczami

Dzien Dobry Pani Beato,
Wczoraj napisalam list odnosnie moich problemow z pielegnacja skory dookola oczu i bylabym bardzo wdzieczna za fachowe porady.
Mam dosc glebokie i mocno zarysowane oczodoly na ktorych widac nawet najmniejsze zmeczenie oraz bardzo delikatne powieki. Ostatnio zauwazylam rowniez, ze rano moja skora pod oczami jest pomarszczona i wyglada bardzo staro - ja mam 37 lat. Czy to moze miec jakis zwiazek z moim czestym przebywanie na powietrzu (narty)? Dziekuje bardzo, Doris
doris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-06, 15:06   #16
doris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 8
podkrazone oczy

Dzien Dobry Pani Beato,
Wczoraj napisalam list odnosnie moich problemow z pielegnacja skory dookola oczu i bylabym bardzo wdzieczna za fachowe porady.
Mam dosc glebokie i mocno zarysowane oczodoly na ktorych widac nawet najmniejsze zmeczenie oraz bardzo delikatne powieki. Ostatnio zauwazylam rowniez, ze rano moja skora pod oczami jest pomarszczona i wyglada bardzo staro - ja mam 37 lat. Czy to moze miec jakis zwiazek z moim czestym przebywanie na powietrzu (narty)? Dziekuje bardzo, Doris
doris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-23, 13:42   #17
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Sińce, cienie, worki pod oczami - wątek zbiorczy- przyczyna, likwidacja, kremy

chcialabym sie dowiedziec jakim sposobem mozna usunac cienie pod oczami??bo moj korektor dokladnie ich nie maskuje?sa jakies kremy moze inne srodki???
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-23, 13:47   #18
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: cienie

Anetko! Poczytaj poradnik kosmetyczny, tam znajdziesz rady jak dbać o okolice oczu i jak walczyć z cieniami pod oczami. To trudna walka i niestety często efekty nie są zadowalające.Ale trzeba próbować!
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-20, 17:18   #19
justyna18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 24
cienie pod oczami (BARDZO WAŻNE)

jak wiecie mam 18 latek i straszne cienie pod oczami. te rady, ktore sa tu zamieszczone niestety mi sie nie przydaly - nic nie skutkuje!
CO JA MAM ROBIC? potrzebuje jakiegos baardzo delikatnego kremu, bo po stosowaniu kazdego innego mam wysuszona skore wokol oczek, ktora strasznie piecze [img]icons/icon9.gif[/img] i jest baaardzo naciagnieta (co jest nieprzyjemne)
mam nadzieje, ze mi pomozecie)
justyna18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-03-24, 12:55   #20
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: cienie pod oczami (BARDZO WAŻNE)

Justyna ! Wybierz się do alergologa - pisałam o tym ,że przyczyną cieni pod oczami może być alergia na pewien rodzaj grzybka - unoszącego się w powietrzu , w szczególności w dużych miastach.
To może być alergia ponieważ stosowanie kremów pogarsza stan skóry.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-26, 19:50   #21
sandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 26
Lierac Diopticerne na sińce pod oczami?

czesc, dziewczyny!
czy znacie moze krem Lierac Diopticerne? czy dziala na sińce pod oczami, ile kosztuje i czy moze go uzywac 18latka? Gdzie mozna go kupic w aptece, czy w drogerii? dzieki z gory za pomoc.
sandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-28, 11:00   #22
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Lierac Diopticerne na sińce pod oczami?

Szkoda ze nikt na to nie odpowiada.Tak wogole to sie zastaniwam czy jest jakis na to sposob.Cos slyszalem ze mozna sie tego pozbyc operacyjnie ale niewiem czy to nie sa jakies bajki.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-28, 11:59   #23
Mini
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 1
Sińce pod oczami

Czy macie jakiś sprawdzony krem na podkrążone, podpuchnięte oczy? Nie potrzebuję przy tym silnie odżywczego kremu. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie uwagi.
Mini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-28, 14:53   #24
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Skuteczny krem na podkrążone i opuchnięte oczy

Rano mam zawsze spuchniete oczy, potrzebuje rady w sprawie preparatu (krem lub zel) na poranna opuchlizne Dzieki [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-28, 22:12   #25
Anna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-11
Wiadomości: 65
Re: Skuteczny krem na podkrążone i opuchnięte oczy

Czasem tez mi sie przytrafiaja poranne opuchniete oczka i nakladam wtedy "zel pod oczy z liposomami" Avonu. Zawsze mi pomaga [img]icons/icon7.gif[/img] Dla przyspieszenia efektu mozna ten zel trzymac w lodowce i nakladac zimny. Chociaz ja zawsze nakladalam go bez schladzania i efekty byly juz po 10 minutach.
Anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-01, 17:28   #26
czterypik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 15
GG do czterypik
Re: Lierac Diopticerne na sińce pod oczami?

Jakiś czas temu polecałam komuś ten krem na sińce pod oczami. Mam je odkąd pamiętam. Lierac jest naprawdę jedynym kremem, który mi pomógł. Ma jednak wady - 5 ml (!) kosztowało coś ponad 60 zł (nie pamiętam dokładnie, bo kupowałam go już jakiś czas temu). Efekt jest natychmiastowy. Cienie nie znikają może zupełnie, ale naprawdę widać poprawę. Używałam go raczej na jakieś wyjścia wieczorem, bo 5 ml to naprawdę niewiele. Kupić go można tylko w aptekach (tych trochę lepszych), kosmetyki Lierac są w takich szklanych gablotkach. Mam nadzieję, że pomogłam.
czterypik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-17, 15:30   #27
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
jeszcze raz o sinych cieniach po oczani

Wiem, że temat był już poruszany ale mam jedno pytanie i przyznam, że po cichutku liczę na poradę. Jestem posiadaczką sinych podkówek po oczami od zawsze. Jednak z upływem czasu, mam wrażenie że ich kolor się pogłębia. Moje pytanie brzmi, czy istnieje jakiś sposób na usunięcie tego? Słyszałam że wstrzykiwana jest po cienką skórę wokół oczu tkanka tłuszczowa pobrana z innej partii ciała. Czy to prawda, czy jedynie wymyślona bzdura, i czy taki zabieg jeśli istnieje daje zadowalające rezultaty?
Kamuflowanie tego różnego rodzaju kosmetykami daje w moim przypadku mierny efekt i zmusza do robienia starannego makijażu już od rana, a ja tak bardzo chciałabym przynajmniej latem nie nakładać na twarz "tapetki" a przy tym nie wyglądać na wiecznie zmęczoną i ponurą (bo niestety taki efekt owe sine podkówki dają)
Pozdrawiam serdecznie i czekam niecierpliwie na odpowiedzi
Pesta
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-17, 18:30   #28
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: jeszcze raz o sinych cieniach po oczani

Moja droga cienie pod oczami to niestety zmora wielu kobiet.Z jakimi cieniami ja je widziałam.Z tym wstrzykiwaniem to bym sie wstrzymała.Generalnie przyczyna czasami tkwi w problemach ze zdrowiem i duży wpływ może tu mieć np. odchudzanie się.Może powinnaś na ten problem spojrzeć od tej strony.Sama mam cienie że hej i wiem ze ciągłe tuszowanie ich to zmora.Bardzo chwalę sobie natomiast emulsję Oriflame do rozjaśniania cieni ale efekt zaczyna się po 2 miesiącach stosowania systematycznego. Na codzień możesz używać lekkiego korektora do tuszowania cieni pod oczami tej firmy.Ma delikatną płynną konsystencję i wystarczy nałożyć go naprawdę niewiele gąbeczką. Fakt nie zatuszujesz ich całkowicie ale wydaje mi się że do dziennego makijażu starczy.Bywa i tak że niektóre z nas mają taki typ urody który charakteryzuje sie podkrążonymi oczami.Unikaj nakładania brązowych cieni na dolną powiekę i mocnego tuszowania dolnych rzęs.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-17, 19:50   #29
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: jeszcze raz o sinych cieniach po oczani

Rany, może jeszcze spróbuj parę kosmetyków! Wiem, że już o tym pisałam (a zaraz zgłoszę do KW), ale naprawdę świetny jest Lierac Diopticerne. Ja go używam tylko od czasu do czasu (cienie mam od zawsze, ale chyba się do nich trochę przyzwyczaiłam), ale słyszałam, że można zrobić kurację. Używać go przez miesiąc (czy dwa?), zdaje się, że rano i wieczorem. Ponoć skutki są niesamowite. Pewnie Cię wyjdzie taniej niż operacja, a efekty będą na pewno.
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-19, 21:57   #30
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: jeszcze raz o sinych cieniach po oczani

Kochana, witaj w klubie [img]icons/icon7.gif[/img]
Ja tez mam ten sam problem z cieniami pod oczami - a najgorsze jest to, ze z
wiekiem robi sie coraz gorzej. Lata eksperymentow z wszelkiego rodzaju kremami
pozbawily mnie zludzen - nie ma szans zeby jakikolwiek krem zlikwidowal cienie
pod oczami, jezeli nie sa one wynikiem okresowego zmeczenia lub choroby (a i
sam krem tu niewiele pomoze bez ewentualnego leczenia i zmiany stylu zycia).
Niestety, ale taka jest prawda - wspomniany Diopticerne Lierac'a tez 'zaliczylam' i
oczywiscie - nic. Dobry krem nie jest zly, ale zamiast liczyc na cuda lepiej
zainwestowac w porzadny korektor. Osobiscie, zawsze nie moge sie na dziwic nad
zadziwiajaco nikla popularnoscia tego specyfiku w kraju, w ktorym co druga pani
obdarzona jest watpliwej postaci ozdoba jaka sa cienie pod oczami....
Ludzie, ile ja przetestowalam roznych kremow i korektorow....
Mi rowniez cos sie o uszy 'obilo' o tej operacji, ale niestety nie znam szczegolow, a
naprawde , zaplacilabym za taka operacje niemal KAZDE pieniadze...
Kochane, jesli ktoras wie cos wiecej, odezwijcie sie!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-16 15:41:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.