L'oreal czy Nivea? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-10, 17:21   #1
koalac
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3

L'oreal czy Nivea?


Witam wszystkich serdecznie na forum!
Nie ukrywam, ale jestem nowy i nie wiem, czy dobrze umieściłem wątek... myślę, że wybaczycie

Przejdę od razu do konkretów. Zastanawiam się nad wyborem jednego z dwóch kremów: Nivea Łagodzący Krem Sensitive 75 ml i L'oreal Men Expert HYDRA 24H Krem Nawilżający do skóry normalnej 75 ml.

Oba są przeznaczone dla skóry mężczyzn, stąd zapewnienia producentów odnośnie eliminowania efektu świecenia się. Oba są z podobnej półki cenowej, bo 3-5 złotych w tą czy w tamtą, nie stanowi dużej różnicy... Mają tą samą pojemność i "podobne" opakowania. Oba mają nawilżać i pozostawiać gładziutką i piękną skórę jak pupcia niemowlęcia.

Tutaj kończą się podobieństwa - Nivea ma np. "jakiś" filtr UVA/UVB, a L'oreal tego nie ma. Z drugiej strony, mam lepsze relacje z Men Expert, którego żele myjące do twarzy działają na moją skórę wyśmienicie, a sam krem wydaje się mieć bardziej "odżywczy" skład. Różnice można mnożyć dalej...

Mam 18 lat, tak wgl. Nie mam ostatnio większych problemów ze skórą twarzy. Mam cerę mieszaną, więc potrzebuje czegoś, co nie będzie powodować efektu świecenia się nosa ani czoła i nie będzie zatykać mi porów. Używam obecnie Łagodzący żel do twarzy Sensitive od Nivea (50 ml) i sprawdza się dosyć dobrze, ale po pierwsze to żel a nie krem.
Boję się trochę, bo słyszałem, że prawie każdy krem od Nivea, który ma być lekki, nie jest lekki :/

Czy ktoś mógłby podpowiedzieć mi co wybrać? Wiem, że większość forumowiczów, to kobiety, ale może macie jakieś doświadczenie w wybieraniu kremów dla swoich mężów/chłopaków i podpowiecie mi. Z drugiej strony, może jakiś facet stosował któryś z nich i coś napisze, bo jest mało opinii o tych kosmetykach w internecie.

Dzięki z góry
koalac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-10, 18:29   #2
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: L'oreal czy Nivea?

Ja osobiście wybrałabym L'oreal, bo z firmą Nivea miałam dużo nieprzyjemności, bo ich kremy nie nawilżają, a raczej natłuszczają lub wygładzają skórę silikonami. Niby po nałożeniu skóra wygląda super, ale po pewnym czasie dostawałam po nich mega trądziku i skóra mi się odwadniała mimo, że jest tłusta.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 18:36   #3
koalac
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3
Dot.: L'oreal czy Nivea?

Dzięki, też uważam (tak jak wcześniej napisałem), że kremy Nivea są trochę za "tłuste"...
koalac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-01, 21:15   #4
Izabela0209
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 9
Dot.: L'oreal czy Nivea?

dla mnie balsamy z nivea są super, ale kremy już za tłuste
Izabela0209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-01 22:15:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:52.