Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-18, 13:56   #1831
anette84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 66
GG do anette84
Dot.: kwasyglikolowe

Dziewczyny P O M O C Y!!! Zobiłam w niedziele wieczorem peeling migdalowy, mysle ze ok 30% przynajmniej robilam go z przepisu wiec taki powinien byc. W poniedzialek zauwazylam ze skora delikatnie sie luszczy wiec co zrobilam? zaczelam ja delikatnie zrywac, ale poniewaz zauwazylam ze przebarwienia jednak nie gina wiec wczoraj zaaplikowalam peeling 50% i mam klops w miejscach gdzie byla mloda skora powstaly brazowe plamki, nie mam pojecia dlaczego ehh i boje sie ze nie zejda. Aha dodamze peeling robiony byl na łydki na przeparwienia po wrastajacych wloskach. Wygladam teraz jakbym miala poobcierana skore z nog. Ratujcie!!! Czy te brazowe plamki zejda? Dzis mam zamiar polozyc na nie masc tribiotic moze sie zagoi jakos. Narobilam sobie niezlego bigosu ale mam nadzieje ze znajdziecie na to rozwiazanie. Please pomozcie
anette84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 15:42   #1832
Gustawek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
Dot.: kwasyglikolowe

Anette moim zdaniem nic z tym nie rób tylko nawilżaj, i absolutnie nie zrywaj skórek, myślę że to normalne też miałam po migdale takie przebarwienia ciemniejsze ale szybko się wyrównało i jest bardzo ładnie. U mnie to były takie ciemniejsze plamy, tez miałam stres bo trochę się obskubywałam, ale na szczęście gdzieś po 2-3 dniach wszystko wróciło do normy.
Gustawek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 17:19   #1833
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

a ja juz w przyszlym tygodniu zerobie sobie pierwszy peeling.
zlozylam zamowienie i w piatek powinno przyjsc.
mam nadzieje ze moja nierowna buzka w koncu sie oczysci i bedzie piekna
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 19:37   #1834
ogor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4
Question pomóżcie!

hej dziewczyny!dużo czytalam i słyszałam na temat peelingu z kwasu migdałowego no i skusiłam sie.zamowiłam 20% ten z allegro w ampulkach i troche boje sie,ze cos moge zrobic nie tak.prosze doswiadczone juz dziewczyny o pomoc jak i co powinnam zrobic.no i oczywiscie jak dbac o twarz po takim zabiegu
ogor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 19:44   #1835
ogor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

hej!niech ktoś mi poradzi co i jak dokładnie robic przy peelingu migdałowym.zamówiłam ten z allegro 20% w ampółkach ale troche boje sie zrobić sobie krzywde.czy ktoś doświadczony może mi pomóc?
ogor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 20:36   #1836
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Najlepsza rada - przeczytaj wątek, chociaż początek
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 21:29   #1837
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Pokaż wiadomość
Najlepsza rada - przeczytaj wątek, chociaż początek


Ja zrobiłam przerwę- męczę teraz plecy wit b3 z hydrolatem geraniowym i efekty również są
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 22:01   #1838
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Ja też mam fazę na niacynamid. Robię serum B3, woda i NMF. Z założenia ma działać na uregulowanie pracy gruczołów łojowych, póki co - nie działa ... Wygładza ślicznie, efekt zwłaszcza odczuwalny na dłoniach, ale gęba jak latarnia tak czy siak.
Nati, a jak B3 działa na plecach?
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 09:18   #1839
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Posty poznikały.... zostawiłam ładną wiadomość i teraz patrze i nie.

Więc... plecy są idelanie gładkie po b3. Jeszcze nigdy nie miałam tak idelanie gładkiej skory na plecach, nawet po kilku peelingach i mocnym nawilżaniu. Gdyby nie przebarwienia zachwycałabym się moimi plecami
Co do uregulowania gruczołów... ja efekty mam. Kiedyś po kilku godzinach w takie upały miałam smalec na plecach. Po tygodniu stosowania od porannej kąpieli, do wieczornej skóra jest normalnie natłuszczona.
Niestety tego samego nie mogę powiedzieć o twarzy. NMF świetnie nawilża (3%), gerania dba by nic nowego nie wyskoczyło i niesamowicie odświeża twarz (50%), b3 natomiast rozjaśnia twarz i ujednolica jej koloryt (5%). Co do regulacji gruczołów... nie zauważyłam jeszcze
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 11:20   #1840
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

No to faktycznie warto się niacynamidować. Ja póki co stosuję tylko na twarz i poniżej, ale spróbuję poszerzyć zasięg ;-).
Mnie też dziwią zachwyty nad odtłuszczeniem gęby po stosowaniu serum z B3 i NMF, u mnie zero efektu w tej materii. Gęba błyszczy i koniec, nieważne z filtrem czy bez. Trzeba to pokochać chyba, choć trudno...
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 11:37   #1841
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Ja stosuje tonik- moze przy serach jest lepiej. Nie wiem, ale mi moj tonik w 100% odpowiada. Zobaczymy za jakis czas
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-23, 19:13   #1842
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Dzis zrobilam sobie peeling kwasem migdalowym. Zakupilam go na niepolskiej stronie int poniewaz nie mieszkam w polsce juz gotowy 50% oraz pre peeling. Kwasik trzymalam na twarzy 10 min (tak jak w instr.10-15 min) tyle ze od czasu do czasu rozsmarowywalam go na buzi pedzlem. Czulam ze troszke szczypalo, ale naprawde delikatnie. Po zmyciu peelingu buzia przez jakies 3 mmin jeszcze lekko szczypala, ale nie byla ani troche zaczerwieniona. Mam watpliwosci czy wogole zadzialal bo moja twarz jaka byla taka jest zadnych dziwnych reakcji nie zauwazylam. Czy to normalne ?
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 21:11   #1843
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Mnie szczypało przez pierwsze kilka minut, a raczej mnie swędziało Żadnej wylinki nie miałam, jednak myślę, że albo ktoś Cię oszukał przy stężeniu (50% nawet na plecy bym nie dała, a co dopiero na twarz za pierwszym razem) albo twoja buzia jest niezniszczalna

Poczekaj kilka dni, powinna być delikatna wylinka
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 08:15   #1844
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Nati02 Pokaż wiadomość
Mnie szczypało przez pierwsze kilka minut, a raczej mnie swędziało Żadnej wylinki nie miałam, jednak myślę, że albo ktoś Cię oszukał przy stężeniu (50% nawet na plecy bym nie dała, a co dopiero na twarz za pierwszym razem) albo twoja buzia jest niezniszczalna

Poczekaj kilka dni, powinna być delikatna wylinka

mam nadzieje ze mnie nie oszukali bo niestety troszke kasy wywalilam na ten zestaw do peelingu, ale chyba nie sadze (http://www.medigestinfo.it/aiuto/chi-siamo.php) to ich stronka.
Dzisiaj moja buzka jest chyba jakas napieta albo mi sie wydaje mimo iz ja nawilzam. oby to byl znak ze dziala ...
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 09:18   #1845
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Teraz musisz bardzo dużo nawilżać

Niestety włoskiego nie znam, więc nijak nie zweryfikuję autentyczności.
Jedyne co mnie dziwi, to że lekarz oferuje migdał 50% na twarz. Ja przy 30% miałam przypieczone plecy, a na twarz nie dawałam więcej jak 20% na kilka minut.

Najlepiej samemu sobie wymieszać peeling- cenowo prawie jak za darmo.
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 10:00   #1846
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

mysle ze ten peeling 50% ma ale pewnie oprocz tego jakies skladniki lagodzace itd. nie znam sie na tym ale sadze ze jezeli bylby on "niebezpieczny" nie byl by w sprzedazy dla osob bez uprawnien...
ah tak teraz nawilzam i zobaczymy kiedy zrobie nastepny peeling.
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 21:05   #1847
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Dziś zrobiłam sobie migdałka- 30%. Tradycyjnie przez pierwsze 5 minut się drapałam po plecach, ale teraz mija 4 godzina jak mam migdała i zero reakcji.
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 22:28   #1848
xscape
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Hey dziewczynki. Tu xscape. Kiedys pisałem w tym temacie o swoich zabiegach. Miałem robionych chyba 5 zabiegów połacoznymi kwasami migdałkeim 30% i glikolowym 50%. I wiecie co ? w zime byłem bardzo zadowolony ze stanu swojej cery. ładny jednolity kolor. Zero pryszczy,mniej wągrów i tak jakby mnie widoczne slądy po pryszczach co jest chyba dla mnie największym kompleksem ze wszystkich możliwych. No ale po zimie już śniegi dawno stopniały i kompleks beznadziejnego ryja powrócił. Blizenki znów widoczne(najgorzej w świetle słonecznym,aż mnie telepie jak to widze),rozszerzone pory,więcej zaskórników. Jedynie pryszcze mi neiw yskakuja nwoe i prtzez to nie tworza mi sie zadne nowe slady. Jestem tak zły na to z e masakra bo nie pzowala mi to w pełni korzystać z życia i to w pełni tego słowa znaczeniu. Zamiast wychodzic do ludzi to aj wole siedizec w domu bo po co wychdozic jak sie mysli z wszyscy będą patrzyc na moja spieprzoną cere. I tylko neich mi nikt nie napsize że ludzie a szczególnie młodzież nie zwraca na to uwagi. A ja jak patrze na te ślicznie buźki wszedzie dookoła chodzące poopalane i gładkie nikczym pupa niemowlaka to dosłwonei tarce ochote na wszystko. Wiem o tym ,ze moje slady po syfach przerodizły sie tez neistety w obciązenie psychiczne. To jest paskudne uczucie. Zastanawiam się powaznie nad trójchlorooctowym po wakacjach bo mam już dość tych blizenek paryszwych. Z drugiej jednak strony boje sie poddać takiemu zabiegowi bo słyszałem że starsznie boli zabieg kwasem trójchlorooctowym i czasami wrecz można nabawic sie nowych blizn. Dziewczyny co o tym sądzicie?? Może zalecicie mi jeszcze inny sposób na pzobycie sie tego co ogranicza moją psychikę i zycie towarzyskie. Z góry dzieki za wszystkie odpowiedzi.
xscape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 14:24   #1849
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

no i od wczoraj zchodzi mim skorka z twarzy ... delikatnie ale niestety nawet pod fluidem widac te odstajace skorki :/
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-07, 11:28   #1850
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

co tu tak cicho???
ja juz jestem dzisiaj po 3cim peelingu, po pierwszym i drugim zeszla skorka i zaobserwowalam ze wszystkie grudki sa bardziej widoczne a skora jest jednak bardziej gladka i miekka, myslicie ze to normalne iz wszystkie niedoskonalosci sa teraz bardziej widoczne ?
w planie mam zrobienie 7 peelingow
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 11:31   #1851
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Ja mam chwile zwątpienia. Mam wrażenie, że migdał nic nie daje na przebarwienia
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 11:48   #1852
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

a mi sie wydaje ze daje bo ja po 2 juz widze ze dwa przebarwienia mi zblakly po krostkach ale byly ona swieze. nie mozemy sie zalamywac , ja mam nadzieje ze w koncu mi sie polepszy moja sliczna buzka
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 12:56   #1853
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Ja daje migdałka na plecy i trudno jest mi ocenić czy są jakieś zmiany. Jedynie rodzicielka może, ale wiadomo jej nie zależy na tym by dokładnie ocenić tak jak mi więc mnie zbywa raz mówiąc, że znika, a raz że nic to nie daje.
Trwam w tym nadal, bo nic innego mi nie pozostaje, ale na jesień zmienię np. na glikolowy albo salicylowy. Do ślubu marzy mi się sukienka z odkrytymi plecami, ale mam za na to jeszcze trochę czasu i wierzę, że uda mi się tego pozbyć
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 13:41   #1854
aleksandra1978
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Podziwiam za samodzielne eksperymenty z peelingiem migdalowym. Gdybym byla pewna pozytywnego efektu podjelabym sie tego, ale chyba za duze ryzyko. Milam juz robiony ten peeling i sobie go chwalilam, ale problem wrocil i chcialam powtorzyc...ale kosmetyczka mi powiedziala ze bedzie za slaby, ze najpierw trzeba oczyscic twarz peelingiem kawitacyjnym a potem pee. glkolowy, nie wiem co o tym myslec? czy to naciaganie czy sluszna uwaga?
aleksandra1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 16:30   #1855
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Z mojego doświadczenia z peelingiem migdałowym mogę powiedzieć, że chce Cię naciągnąć na kasę. Przed peelingiem wystarczy przetrzeć miejsce alkoholem, by później peeling był równomiernie nałożony.
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 16:40   #1856
kirki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 150
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez aleksandra1978 Pokaż wiadomość
Podziwiam za samodzielne eksperymenty z peelingiem migdalowym. Gdybym byla pewna pozytywnego efektu podjelabym sie tego, ale chyba za duze ryzyko. Milam juz robiony ten peeling i sobie go chwalilam, ale problem wrocil i chcialam powtorzyc...ale kosmetyczka mi powiedziala ze bedzie za slaby, ze najpierw trzeba oczyscic twarz peelingiem kawitacyjnym a potem pee. glkolowy, nie wiem co o tym myslec? czy to naciaganie czy sluszna uwaga?
Widocznie tak jak ja należysz do tych gruboskórnych, na które peeling migdałowy nie działa. Fajnie źe proponuje ci coś mocniejszego, tylko po uprzednim oczyszczeniu skóry. Tylko to peniw dopiero jesienią? Ja własnie zamierzam jesienią spróbować jakiegoś mocniejszego peelingu. Na razie będę testować mikrodermabrazję, bo mi niestety po migdale skóra w zasadzei w ogóle się nie łuszczyła (trochę między brwiami, ale to nic).
kirki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 10:51   #1857
zygcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Hej Dziewczyny

ja kupilam wczoraj na allegro Natinuel kwas Peeling migdałowy na allegro
http://www.allegro.pl/item390971283_...zja_cenow.html
..i nie mam pomyslu jak go używać, nakladać ..jest w formie wodnistej powinnam to zmieszać z jakimś kremem czy moze nakładac odrazu na skore, ile trzymać?

czy ktoś z Was stosował to samo co ja albo coś podobnego??

bede wdzięczna za rady

pozdrawiam
zygcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 12:15   #1858
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez zygcia Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

ja kupilam wczoraj na allegro Natinuel kwas Peeling migdałowy na allegro
http://www.allegro.pl/item390971283_...zja_cenow.html
..i nie mam pomyslu jak go używać, nakladać ..jest w formie wodnistej powinnam to zmieszać z jakimś kremem czy moze nakładac odrazu na skore, ile trzymać?

czy ktoś z Was stosował to samo co ja albo coś podobnego??

bede wdzięczna za rady

pozdrawiam
Nie wiem jakie jest stężenie tego "peelingu". Jeśli cyfra 40, która jest przy opisie odpowiada stężeniu to jest zbyt mocne na twarz, zwłaszcza na pierwszy raz.
Należałoby zmniejszyć stężenie do 15-20%.
Nakładać na skórę po wcześniejszym zmyciu makijażu, potrzymać kilka minut, zmyć a później już nawilżać i czekać na złuszczanie naskórka.
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 13:16   #1859
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Ja zakupilam kwas 50% i jest bardzo lagodny , mysle ze jest jednak roznica w kwasie ktory przyzadzany jest samemu w domu a kupnym juz gotowym...
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 13:21   #1860
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

uff jestem w połowie i mam dośc, może mnie ktoś poratuje
na mazidłach jest przepis na tonik z kwasem hialuronowym lub hydromanilom, a można tonik zrobic z samej wody i kwasu? czy przyniesie jakis efekt?
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.