Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorczy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-18, 12:29   #91
_SyLwUsKa_
Raczkowanie
 
Avatar _SyLwUsKa_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53
GG do _SyLwUsKa_
Dot.: Szkoła fryzjerska

Gdańska Szkoła Kosmetyczno - Fryzjerska Sama idę teraz do niej na fryzjerstwo))
__________________
05.06.2010
_SyLwUsKa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 13:18   #92
_SyLwUsKa_
Raczkowanie
 
Avatar _SyLwUsKa_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53
GG do _SyLwUsKa_
Dot.: Szkoła fryzjerska

a tu podaje linka do komentarzy w/w przeze mnie szkoły:

http://www.trojmiasto.pl/ob.phtml?id...=wyniki#wyniki

Polecam!!! Moja kumpela jest bardzo zadowolona
__________________
05.06.2010
_SyLwUsKa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 14:58   #93
BartoszP.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 40
GG do BartoszP.
Wink Dot.: Szkoła fryzjerska

Chociaż po roku czasu, ale dziękuję za odpowiedź. Może kiedyś się wybiorę do tej szkoły po ukończeniu aktualnej.

Pozdrawiam serdecznie
BartoszP. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 21:34   #94
filemoon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 155
Dot.: Szkoła fryzjerska

Super, ze jestescie z okolic Gdanska

Sylwuska. Dzieki wielkie za adres. Chcialem isc do eck, ale nie dostalbym skierowania z PUPa i musialbym sam sobie sfinansowac. Dzieki

Bartek. A teraz jestes w jakim technikum fryzjerskim?
filemoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 13:33   #95
_SyLwUsKa_
Raczkowanie
 
Avatar _SyLwUsKa_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53
GG do _SyLwUsKa_
Dot.: Szkoła fryzjerska

Ja obecnie od października rozpoczyna 2 letnie studium fryzjerstwa właśnie w Gdańskiej Szkole Kosmetyczno-Fryzjerkiej, o której npsiałam juz wyżej Nauka w tej szkole jest darmowa , gdyz szkołą ma charakter szkoły publicznej. Jedyna opłata to 20zł miesięcznie na tzw. "komitet rodzicielski" (kasa ta idzie dla nas na kosmetyki na zajęciach) i tyle Moja koleżanka jest bardzo zadowolona takze mam nadzieję , ze i ja będę
__________________
05.06.2010
_SyLwUsKa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 16:19   #96
BartoszP.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 40
GG do BartoszP.
Dot.: Szkoła fryzjerska

Cytat:
Napisane przez filemoon Pokaż wiadomość
Super, ze jestescie z okolic Gdanska

Sylwuska. Dzieki wielkie za adres. Chcialem isc do eck, ale nie dostalbym skierowania z PUPa i musialbym sam sobie sfinansowac. Dzieki

Bartek. A teraz jestes w jakim technikum fryzjerskim?
heh... Nie ucze się w technikum fryzjerskim, tylko w farmaceutycznym

Pozdrawiam
BartoszP. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 22:18   #97
filemoon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 155
Dot.: Szkoła fryzjerska

Sylwia. BO ja wlasnie bylem tam dzisiaj w GSKF i powiedzieli, ze nie maja juz miejsc w pazdzierniku. A szkoda, bysmy sie poznali. Nastepny termin jest dopiero w lutym i nie wiem czy bede tyle czekac. Moze pojde do Zaka. Zalezy mi bardzo na czasie. Nie chce czekac do lutego. Masz moze siatke godzin? Bo pani w sekretariacie powiedziala, ze rozdaja dopiero tym co sa juz zapisani. Ile masz godzin w ciagu 2 lat, i ile godzin praktyki? Zycze Tobie powodzenia w tym zaawodzie. Ciezko bedzie, ale damy rade...
filemoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-14, 11:21   #98
christina
Raczkowanie
 
Avatar christina
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 294
kursy fryzjerskie

Witam, mam pytanie czy są może jakieś kursy fryzjerskie w Olsztynie? Chciałabym się zapisać, nie ukończyłam żadych sdutium fryzjerskich ani nic w tym stylu, czasami coś próbuje tworzyć z własnej inicjatywy ale chciałabym się czegoś nauczyć od profesjonalistów:rolleyes :

a może ktoś indywidualnie mógłby dać takie korepetycje
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
Wacław Buryła



christina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 16:05   #99
xxkaciaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 276
Dot.: kursy fryzjerskie

Huh, z tego co wiem, to zgłaszasz się na praktyki do fryzjera, a później czeka cię egzamin czeladniczy. Wiem tylko tyle bo moja koleżanka się wybiera. Ale kursów nie znalazłam.
xxkaciaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 09:15   #100
Bzikulek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 15
Dot.: kurs fryzjerski KRAKÓW

witam i jak pani ocenia ukonczony kurs fryzjerski jak z praca?prosze o kontakt mysiaa16@wp.pl
Bzikulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 09:37   #101
kasiula_j
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2
Dot.: kurs fryzjerstwa w szkole select

Ja jestem w trakcie kursu w szkole select. Narazie moje spostrzeżenia zachowam dla siebie z wiadomych względów. Oczywiście po kursie napiszę wszystko jak na spowiedzi... ;-) Napiszę tylko tyle,że szkoła tak jak obiecuje zapewnia klientów do strzyżenia i koloryzacji. Pozdrawiam.
kasiula_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-26, 09:26   #102
Sara 101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: kurs fryzjerski KRAKÓW

Ja polecam Academie Prenier! Chodzi mi o Kraków, bo w innych miasatch nie wiem jak jest. Bardzo dużo zajęć praktycznych na modelach z zewnątrz! Jest także możliwość indywidualnych zajęć z instruktorem fryzjerstwa. Jeżeli ktoś ma chęci i chce sie nauczyć to sie nauczy. Trzeba wziąść pod uwagę fakt, że jest to zawód praktyczny i trzeba dużo ćwiczyć. Dlatego po ukończeniu kursu tak jak po ukończeniu szkoły fryzjerskiej należy iść na praktykę w celu zdobycia doświadczenia!

Naprawde polecam Academie Prenier, siedzibe w krakowie maja na ul. Litewskiej a zajęcia odbywaja sie na ul. Urzedniczej w salonie fryzjerskim.
Jest także możliwość dogadania się co do terminu zajęć. Nie tylko weekendy tak jak jest na ich stronce! i nie tylko od 1 dnia miesiąca! Kiedy chcesz to zaczynasz i ile chcesz godz. dziennie też można sie dogadać!
Sara 101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 19:18   #103
touch'
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7
Question dobry kurs gdzie????

czesc mam do was prosbe , jesli któras z was wie gdzie najlepiej isc na kurs fryzjerstwa to BŁAGAM POMOCY!!!!! jezeli nie sprawi to problemu to przeslijcie mi adresik z gory dziekuje papap
touch' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 18:12   #104
AGA1900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Dot.: kurs fryzjerstwa w szkole select

Kasiula_j zrobiłaś już kurs w Select?
Powiedz koniecznie jakie są Twoje wrażenia )
Warto???
Jestem zainteresowna tym kursem, ale zanim wpłacę kasę to wolałabym wiedzieć więcej niż przeczytałam na stronie.
Ja chcę zrobić ten kurs dlatego, że mnie fryzjerstwo interesuje. Nie szukam pracy po kursie.
Nie mam żadnego doświadczenia oprócz amatorskich strzyrzeń i farbowania koleżanek i główek treningowych )

Powiedz proszę, jak sądzisz czy warto iść na ten kurs, czy l;epiej kupić zestaw ksiązek (mam 2, ale są do d...)

Pozdrawiam serdecznie
Będę wdzięczna za info ))
AGA1900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 20:50   #105
kruszynka0020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 7
Dot.: Kursy fryzjerskie

Szcerze wam odradzam szybkie kursy fryzjerskie , ja na takim bylam 170 godzin , gdzie zapewniali ze znajde prace .. tak i od 4 msc dalej nie moge nic znalezc nawet w duzym miescie takim jak Rzeszow .. zenada.. nie polecam .. wszedzie chca ludzi z doswiadczeniem .. a co do nauki na kursach zalezy gdzie sie trafi ja trafilam na fajna nauczycielke i grupe i szczrze wiecej tam gadalismy niz robilismy , choc troszke sie nauczylam ale to i tak za malo zeby zaczac prace jako fryzjerka.
kruszynka0020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 18:10   #106
Elus1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Post **szkoła Fryzjerska W Wrocławiu** Pomocy!!

Witam wszystkich serdecznie!

W tym roku kończę liceum i mam zamiar wybrać się do jakiejś szkoły fryzjerskiej we Wrocławiu. Zauważyłam, że jest sporo takich szkół w tym mieście i tutaj właśnie pojawia się problem... którą wybrać??? Nie ukrywam, że bardzo zależy mi na jak najwyższej jakości zajęć i jak najlepszym wykształceniu w tym zawodzie. Nie chciałabym marnować pieniędzy beznadziejne szkoły.... Więc proszę was o pomoc... Może ktoś z was albo z waszych znajomych już się uczy w jakiejś z tych szkół i powie na jej temat kilka słów...

1.AP Edukacja- dwuletnia szkoła policealna-fryzjerstwo http://www.apedukacja.pl/
2.Studium Policealne ATENA - technik usług fryzjerskich http://www.atena-studium.pl/
3.Policealne Studium Oświata http://oswiata.wroc.pl/
4.Policealne Studium Fryzjerskie http://edu.wroc.pl/fryzjerstwo/fryzjerstwo.html
5.Akademie Prenier http://www.prenier.pl/pl/adresy.php?ids=wroclaw
Elus1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 10:21   #107
leniunio
Przyczajenie
 
Avatar leniunio
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Far Far Ałejjjjjjjjjj! :D
Wiadomości: 2
GG do leniunio
Dot.: kurs fryzjerstwa w szkole select

Czy naprawdę nie ma nikogo, kto mógłby napicać coś o tym kursie SELECT??? Czy warto??? Bede bardzo wdzięczna za wszelkie info :P
__________________
"Bóg jest Wielki, a ja malutka ..."
leniunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 08:55   #108
pam
Raczkowanie
 
Avatar pam
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia / K-lin
Wiadomości: 175
Dot.: kurs fryzjerstwa w szkole select

hm, mam znajomą po kursie wizażu w selkcie, i w sumie jest zadowolona. powiedziała, że nie nauczyła się dużo więcej, z tymże ona o wiedziała sporo o makijażu już idąc na kurs.

szukałam informacji o kursie fryzjerstwa w selekcie i jest dość popularny, dużo ludzi go poleca. ale pisze się też o kursie matrixa.
niestety oba dostępne tylko w warszawie.

Edytowane przez pam
Czas edycji: 2008-03-26 o 08:56 Powód: literówki..
pam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 10:59   #109
leniunio
Przyczajenie
 
Avatar leniunio
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Far Far Ałejjjjjjjjjj! :D
Wiadomości: 2
GG do leniunio
Dot.: kurs fryzjerstwa w szkole select

Ślicznie dziękuję za informację. Pozdrawiam serdecznie .
__________________
"Bóg jest Wielki, a ja malutka ..."
leniunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-16, 22:39   #110
lidka1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: **szkoła Fryzjerska W Wrocławiu** Pomocy!!

witaj Ela

szczerze odradzam podjęcie nauki w Akademie Prenier i AP Edukacji, nie są to z pewnością szkoły w których jest wysoki poziom, z podanych przez Ciebie powyżej najlepsze opinie ma oświata, pomyślnego wyboru szkoły, pozdrawiam
lidka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 14:27   #111
wrzesien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: kurs fryzjerstwa w szkole select

Chciałam się wypowiedzieć jako były klient (byłam raz i o jeden raz za dużo). Zaczniemy od tego, że na sam salon trafiłam przypadkiem (teraz to się nawet nie dziwię że wcześniej go nie znalazłam, po prostu takie rzeźnie omijam z daleka). Sam salon wyglądał dość atrakcyjnie, ponadto Pani siedząca na recepcji zachwalała poziom usług który jej zdaniem przewyższa ekskluzywne salony w warszawie. Zaufałam i zapisałam się na strzyżenie i koloryzację , zwłaszcza że cena była dość atrakcyjna 35zł (teraz już wiem czemu-jaka jakość taka cena). Jak się okazało w trakcie czas trwania usługi to 5 godzin, pomijając to że byłam zapisana na godzinę 10, a poproszono mnie na fotel o 11:10 (czemu ja wtedy nie uciekłam ?!). Zamiast nałożenia mi balejage nakładano mi na głowę placki farby, które po wysuszeniu wyglądały jak jedna wielka sraka. Ciemny kolor zmył się po 5 myciach, a jasnym spalono mi włosy, ale czego spodziewać się po farbach Joanny i jednodniowym doświadczeniu kursantów(tylko nie wiadomo czego- chyba samej teorii jak wniosuję po swojej fryzurze ;/), bo jak się okazało po takim właśnie czasie dostali do ręki nożyczki. Skoro już wspomniałam o strzyżeniu to pozwolę sobie rozwinąć ten wątek: w głowie miałam powycinane dziury. Tak, tak to nie żart, tak właśnie było. Pani kursantka poproszona przeze mnie została o podcięcie mi włosów o raptem 4mm, jednak już pierwszym cięciem pozwoliła sobie skrócić mi włosy o dobre kilka centymetrów za dużo. Potem było już tylko gorzej. Nie będę opisywać całego strzyżenia przytoczę tylko jego efekt końcowy, pomijając to że rok czasu zapuszczałam włosy i chciałam tylko odświeżyć końcówki, z salonu wyszłam nie tylko z włosami krótkimi co bardzo mnie rozwścieczyło, ale przede wszystkim z włosami nie równo ściętymi, co nawet zauważyli przechodnie. Różnica między jednym a drugim bokiem wynosiła około 2 do 3 cm. Ponadto na głowie miałam masę schodów wielkości około 4-5cm (czyżby to jakaś nowa technika cieniowania?jeśli tak to szkoda że nie jestem na czasie i podobają mi się fryzury proste, a nie szopa na głowie jaką mi zafundowano).Dodam jeszcze komentarz fryzjerki prowadzącej szkolenie który to padł po tym jak oburzyłam się długością swoich włosów. Pani stwierdziła, że "jak się zapuszcza włosy to się nie podcina ich końcówek". Cała moja przygoda skończyła się w salonie JEAN LOUIS DAVID, gdzie fryzjer musiał się nieźle natrudzić, żeby doprowadzić do kultury moje włosy i wyrównać je po niedouczonej fryzjerce salonu SELECT, która nie umiała poprawić swoistego dzieła sztuki na mojej głowie stworzonego przez swoją kursantkę, która to wspomniane przeze mnie dzieło sztuki skomentowała słowami, cytuję "chyba Pani coś spieprzyłam".
Zdecydowanie nie polecam tego salonu ani dla klientów ani dla kursantów, bo pierwszy może wyjść stamtąd łysy, a drugi niczego się z pewnością nie nauczy. OMIJAć Z DALEKA i nie oszczędzać na tego typu usługach, bo z doprowadzeniem włosów do kultury po takim fryzjerze wyniesie /Nas to DUżO więcej a i tak efekt nie będzie zadowalający.
wrzesien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 14:22   #112
glamour88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Question gdzie zrobic kurs przedluzania wlosow w ok LODZI? POMOZCIE

Witam. Mam problem. Od dawna chce zrobić kurs przedłużania włosów w Łodzi lub okolicach. Niestety. W jednej szkole kosmetycznej kurs zaczyna się prawdopodobnie we wrześniu i kosztuje 1000;\ Natomiast kursy gorszej jakości, bo takie trwają max 1 dzien! mozna zacząć od zaraz. to stanowczo za mało! Przed wakacjami myślałam że zacznę pratykować w tym kierunku ale niestety.... Dziewczyny POMÓŻCIE. pozdrawiam
glamour88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 14:14   #113
uleczka67
Raczkowanie
 
Avatar uleczka67
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 41
Kurs Fryzjerski -Rzeszów.

.....
__________________
Tak wiele było między nami już,
A jeszcze tyle ma się zdarzyć.
...Jest jedna droga, którą warto pójść.

Edytowane przez uleczka67
Czas edycji: 2008-07-08 o 15:27
uleczka67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 10:54   #114
alwaritta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 20
Question dobra szkoła fryzjerska w Białymstoku

dziewczyny szukam dobrej szkoły fryzjerskiej w Białymstoku, czy ktoś może mi jakąś poleci .Z góry dziękuję za odpowiedz
alwaritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 07:35   #115
whisky1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 76
szkoła proszę o radę

Witam mam na imię Monika i jestem z Będzina koło katowic..chciałam się poradzić jaką szkołę fryzjerską wybrać ..jestem po technikum i chcę iść na studium...zacząć naukę od podstaw.
whisky1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 14:00   #116
magnolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
szukam opinii dt. szkoły fryzjerskiej we Wrocławiu

CZesc chcę rozpocząć naukę w ATF Akademia Technik Fryzjerskich we Wroclawiu
Czy ktos moze mi udzielic informacji na ten temat albo polecic innz kurs, pozdrawiam cieplo
magnolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 16:57   #117
k8libby
Przyczajenie
 
Avatar k8libby
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie kurs PILNIE

Witam, właśnie dziś się do Was zapisałam
pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Sama bym chciała się zająć przedłużaniem, mieszkam w Szczecinie i w tej zapadłej dziurze albo nie chce im się szkolić albo nie chcą sobie robić konkurencji... zastanawiam się nad zrobieniem kursu poza Szczecinem. niestety mam wolne tylko weekendy i mogła bym poświęcić temu jeden weekend. Zdaję sobie sprawę, że to za mało, ale mam chętne koleżanki do eksperymentów, chodzi mi o to, żeby ktoś dał mi dobre podstawy. Czy możecie mi polecić jakiś salon, który organizuje takie szkolenia?
Biorę pod uwagę Warszawę i Poznań.
__________________
www.wlosy.szczecin.pl
nadchodzi
k8libby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 09:27   #118
lakotek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 9
kurs czy studium fryzjerskie?

Czesc fryzjerki chialabym do was dolaczy ale nie wiem czy lepiej zrobic studium fryzjerskie czy szereg kursow? Jaka jest roznica w zdolnosciach i uprawnieniach?
lakotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 13:53   #119
kosmetolog22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 139
Szkoła fryzjerska w Trójmieście

Witam.
Szukam naprawdę dobrej szkoły fryzjerskiej dla znajomej mi osoby. Zależy mi na naprawdę dobrej szkole. Sam jestem wykładowcą w szkole kosmetycznej i w tym temacie jestem obeznany. Od roku dopiero mieszkam w 3miescie wiec nie wiem jeszcze gdzie sa placówki godne zaineresowania
kosmetolog22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 10:13   #120
Lilstyfix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 111
GG do Lilstyfix
Dot.: Szkoła fryzjerska w Trójmieście

Gdańska Szkoła Kosmetyczno-Fryzjerska


Chyba dosyć dobra szkoła.
__________________
obecnie studiuje...
Lilstyfix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-15 14:35:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:21.