Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-04, 11:08   #4381
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
To jest w sumie losowo chyba - ja dostałam raz, w tym roku (wcześniej nigdy nic), ale nie doszedł do mnie list z tą ofertą, który był do mnie wysłany W stacjo dostałam cienie przy zakupach, bo pani przeczytała na koncie, że mam ofertę urodzinową i dała mi cienie - ponoć one były w zeszłym roku, a teraz są róże. Mi tam akurat cienie pasują Nie wiem wg jakiego klucza są przyznawane te prezenty - wg Sephory dla najaktywniejszych użytkowników karty Sephora Black... Rzeczywiście przed tymi urodzinami wydawałam bardzo dużo przez kilka miesięcy



Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Ja miałam dwa razy prezent do odebrania (cienie i błyszczyki), a kartę mam już pewnie z 8 lat.
Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
ja dostałam trzy razy z rzędu, w tym roku dopiero się przekonam w listopadzie
Dziekuje za odpowiedzi - czyli nie mam co liczyc na gifcik
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 16:35   #4382
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Stacjonarnie są tez kupony urodzinowe -10% na wszystko (kupiłam sobie wczoraj maskarę i korektor Bobbi ).


Online jest -15% 15RABAT
Rozumiem, że trzeba mieć specjalny kupon, by dostać zniżkę stacjonarnie? (skąd go wziąć?)
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 16:54   #4383
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Rozumiem, że trzeba mieć specjalny kupon, by dostać zniżkę stacjonarnie? (skąd go wziąć?)
Urodzinowy nie wiedzialam, ze on jeszcze dziala. Dopiero przy kasie mi powiedzialy.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 21:42   #4384
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

aloha!
zapomnialam sie pochwalic ze mam juz Terre Toma F
na pierwszy rzut oka jest zimna ale na polikach ciepla. Mimo tego bardzo ja polubilam i zostawiam na bank
miala moze ktoras z Was pomadke Toma z serii Lip Color Shine? na pewno nie sa trwale ale mimo tego warto? nie przepadam za matami
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 23:54   #4385
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Dziewczyny, ma ktoras bilet na koncert Stinga i chce sie go pozbyc? Na poczatku maksymalna cena biletow siegala 800 zlotych. Teraz zostaly koncowki i biletowy kosztuja od 1300 zlotych do 10 500 (!) zlotych .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-05, 21:11   #4386
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Urodzinowy nie wiedzialam, ze on jeszcze dziala. Dopiero przy kasie mi powiedzialy.
aaaa, dzięki, nie załapałam
To może skuszę się na rabat online, tylko muszę iść do konsultantki najpierw obadać odpowiedni dla siebie odcień wosku/cienia do brwi Bobbi.

Niestety Skin79 u mnie z pełnym makijażem nie współpracuje Jakoś bardzo mnie postarza Z minimalistycznym, lekkim makijażem jest ok, ale z pełniejszym już klapa. Szkoda.
Dzisiaj musiałam użyć pod makijaż filtra chemicznego Vichy 50, żeby jakoś w miarę normalnie wyglądać.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-05, 23:05   #4387
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
aloha!
zapomnialam sie pochwalic ze mam juz Terre Toma F
na pierwszy rzut oka jest zimna ale na polikach ciepla. Mimo tego bardzo ja polubilam i zostawiam na bank
miala moze ktoras z Was pomadke Toma z serii Lip Color Shine? na pewno nie sa trwale ale mimo tego warto? nie przepadam za matami
Też bardzo polubiłam Terrę. Jak m się skończy, kupię ponownie.

Ja mam tę pomadkę (w kolorze 02 Smitten). Taka se. Formuła w typie Chanel Rouge Coco Shine - trochę połysku, niewiele koloru, słaba trwałość. Na dobrą sprawę ani dobra ani zła, przeciętna .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-06, 11:33   #4388
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez xmdln Pokaż wiadomość
Cześć

Mam pytanie dotyczące klubu Sephora (posiadam kartę Black). W zeszłym roku z okazji urodzin otrzymałam e-maila z kuponem na mini cienie i z tego co pamiętam było to na samym początku miesiąca. W tym roku nie dostałam nic (przynajmniej na razie). Czy to oznacza, że ten prezent był jednorazowy, albo że przysługuje jedynie raz na parę lat? Na pewno wiecie lepiej, więc proszę o info.
nie, ja dostaję co roku, ale nie zawsze odbieram.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 13:45   #4389
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Ja też dostałam w tym roku ale nie odebrałam bo zamawiam tylko online :/
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 14:13   #4390
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Coś słychać o vipach w S?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 16:55   #4391
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Coś słychać o vipach w S?
o VIPach nic nie wiem, ale mam kod na -20% online: ANSW416
i jest stacjonarnie 3 za 2 marka Sephora 7-27 czerwca, edit-> kod online: SEP3ZA2


__________________
http://www.ekoloza.org/

Edytowane przez kasia68
Czas edycji: 2016-06-07 o 10:12
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-08, 13:27   #4392
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Dziewczyny zainteresowane Burberry w Arkadii, jadę w piątek znowu. Może już będą wszystkie testery... Gdyby ktoś coś potrzebował, żebym zmacała, to piszcie.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 14:30   #4393
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Popełniam właśnie straszny grzech korzystania z neta w pracy do celów prywatnych Jestem śledzona Ale nie umiem wytrzymać we wstrzemięźliwości.


Wrócę do tematu samoopalaczy - macie coś nowego?


W końcu kupiłam Lirene pod prysznic, do jasnej karnacji. Powiem Wam, że daje radę. Kolor mógłby być trochę bardziej...stłumiony? ale łatwość aplikacji, brak lepienia się i smrodku, rewelacja. 20zł to kosztuje i zużyłam całą tubkę na jakieś 5 aplikacji na całe ciało. Chciałam ST.Tropez pod prysznic, ale po co mi, jak kosztuje sporo więcej, a pewnie zużyję tak samo szybko i efekt będzie podobny.

James, nie, ja nie tylko wyłącznie na nogi chciałam to kłaść Z tym, że mam podobnie, jak Ty, nogi jaśniejsze od całej reszty, jakieś NC05 i takie prześwitujące żyły, no dramat. Także na "opaleniu" ich najbardziej mi zależało.


Corii, pytałaś się, dlaczego nie chcę pozostać biała. Miałam różne okresy, fascynacji opalenizną i całkowitą bladością, teraz mam takie raczej neutralne podejście. Natomiast białe nogi, jeszcze nie takie szczupłe jak Twoje, z widocznymi zielonymi żyłami, szału nie robią. U Ciebie może to wyglądać delikatnie i eterycznie, ale u mnie jakoś tak Helgowato Ciemniejszy kolor mniej się rzuca w oczy
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 14:41   #4394
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość


Corii, pytałaś się, dlaczego nie chcę pozostać biała. Miałam różne okresy, fascynacji opalenizną i całkowitą bladością, teraz mam takie raczej neutralne podejście. Natomiast białe nogi, jeszcze nie takie szczupłe jak Twoje, z widocznymi zielonymi żyłami, szału nie robią. U Ciebie może to wyglądać delikatnie i eterycznie, ale u mnie jakoś tak Helgowato Ciemniejszy kolor mniej się rzuca w oczy
Miss
Akurat wiem, o czym mówisz, bo sama mam dosyc cienka skore i widoczne żyły momentami, ale szczerze to mamto gdzies kiedys mnie to irytowało, owszem i sie opalałam, na starość stwierdziłam ze mnie to ryra
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 17:41   #4395
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Dziewczyny, pomóżcie. Macie jakiś super sprawdzony balsam do ust? Po Izoteku mam tak strasznie suche i spekane usta że nie mogę sobie z nimi poradzić. Może macie coś co doprowadzi je do jakiegoś w miarę normalnego stanu?

A tak w ogóle to dzisiaj przyszedł mój pierwszy Beauty Blender - jestem bardzo ciekawa czy jest wart swojej ceny. Do tej pory używałam gabeczki z Real Techniques ale o BB tyle dobrego słyszałam że postanowiłam wypróbować.
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa

Edytowane przez Leukotea
Czas edycji: 2016-06-08 o 17:42
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 17:55   #4396
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zainteresowane Burberry w Arkadii, jadę w piątek znowu. Może już będą wszystkie testery... Gdyby ktoś coś potrzebował, żebym zmacała, to piszcie.
Mogę prosić o swatche tych szminek: http://www.sephora.pl/Makijaz/Usta/S...minka/P2514041 ? Zależałoby mi na kolorach: Dewberry 545, English Rose 529, Lilac 541, Military Red 553, Roseship 537.


Cytat:
Napisane przez Leukotea Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie. Macie jakiś super sprawdzony balsam do ust? Po Izoteku mam tak strasznie suche i spekane usta że nie mogę sobie z nimi poradzić. Może macie coś co doprowadzi je do jakiegoś w miarę normalnego stanu?

A tak w ogóle to dzisiaj przyszedł mój pierwszy Beauty Blender - jestem bardzo ciekawa czy jest wart swojej ceny. Do tej pory używałam gabeczki z Real Techniques ale o BB tyle dobrego słyszałam że postanowiłam wypróbować.
Mi pomagał balsam do ust z Tołpa w słoiczku z różą bodajże i maść Retimax: https://www.google.pl/search?q=retim...w=1366&bih=609
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 18:14   #4397
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Miss
Akurat wiem, o czym mówisz, bo sama mam dosyc cienka skore i widoczne żyły momentami, ale szczerze to mamto gdzies kiedys mnie to irytowało, owszem i sie opalałam, na starość stwierdziłam ze mnie to ryra
Ja mam naczynka i rozstępy przy kolanach no i nogi raczej z tych grubszych, ale też mi lata czy ktoś na to patrzy
Cytat:
Napisane przez Leukotea Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie. Macie jakiś super sprawdzony balsam do ust? Po Izoteku mam tak strasznie suche i spekane usta że nie mogę sobie z nimi poradzić. Może macie coś co doprowadzi je do jakiegoś w miarę normalnego stanu?

A tak w ogóle to dzisiaj przyszedł mój pierwszy Beauty Blender - jestem bardzo ciekawa czy jest wart swojej ceny. Do tej pory używałam gabeczki z Real Techniques ale o BB tyle dobrego słyszałam że postanowiłam wypróbować.
Mac Lip Conditioner. Próbowałam też polecanej Lano-maści Ziaji, ale nie pomogła

Ja mam gąbkę TY i myślę czy warto inwestować w Beauty Blender
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 18:26   #4398
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja mam naczynka i rozstępy przy kolanach no i nogi raczej z tych grubszych, ale też mi lata czy ktoś na to patrzy

Mac Lip Conditioner. Próbowałam też polecanej Lano-maści Ziaji, ale nie pomogła

Ja mam gąbkę TY i myślę czy warto inwestować w Beauty Blender
I słusznie Z tym, ze co jak co, ale w zyciu bym Twoich nóg nie nazwała "grubsze" - jestes mega zgrabna, wysoka, śliczna i przemiła na dodatek

Lip Conditioner wymiata u mnie Czyli daje rade u Ciebie tez?

Ja wczoraj zamówiłam czarny BB tamten nudkowy nie oplacilam, jakos do czarnego mnie ciągnie a ostanio duzo cześciej uzywam bb także uwazam ze warto najlepiej nie na stronie producenta tylko ekobieca
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-06-08 o 18:27
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 18:48   #4399
AgataWozniak
Rozeznanie
 
Avatar AgataWozniak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Leukotea Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie. Macie jakiś super sprawdzony balsam do ust? Po Izoteku mam tak strasznie suche i spekane usta że nie mogę sobie z nimi poradzić. Może macie coś co doprowadzi je do jakiegoś w miarę normalnego stanu?

A tak w ogóle to dzisiaj przyszedł mój pierwszy Beauty Blender - jestem bardzo ciekawa czy jest wart swojej ceny. Do tej pory używałam gabeczki z Real Techniques ale o BB tyle dobrego słyszałam że postanowiłam wypróbować.
Ja polecam clarinsa z limitowanki- jak na moje oko jest cudowny i poradził sobie z maksi przesuszem w trzy dni

A co do BB... moim zdaniem ta inwestycja była nietrafiona :/

Edytowane przez AgataWozniak
Czas edycji: 2016-06-08 o 18:50
AgataWozniak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-08, 19:17   #4400
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

A ja bardzo lubie pomadke z rossmana z granatem - dla mnie lepsza niz clarinsy
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 20:04   #4401
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
A ja bardzo lubie pomadke z rossmana z granatem - dla mnie lepsza niz clarinsy
Też ją lubię (i jeszcze tę drugą Alterry, z rumiankiem chyba), nie jest może dla mnie idealna, ale za tę cenę na prawdę ok.
Któregoś razu James poleciła mi balsam Blistex Lip Relief Cream (biała tubka) - i moim zdaniem jest świetny Zużywam już chyba 3 czy 4 tubkę. Kosztuje ok 10-11 zł i u mnie świetnie się sprawdza.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 20:28   #4402
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja mam naczynka i rozstępy przy kolanach no i nogi raczej z tych grubszych, ale też mi lata czy ktoś na to patrzy

Mac Lip Conditioner. Próbowałam też polecanej Lano-maści Ziaji, ale nie pomogła

Ja mam gąbkę TY i myślę czy warto inwestować w Beauty Blender
Aktualnie go kończę i też nie jest zły.


Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Też ją lubię (i jeszcze tę drugą Alterry, z rumiankiem chyba), nie jest może dla mnie idealna, ale za tę cenę na prawdę ok.
Któregoś razu James poleciła mi balsam Blistex Lip Relief Cream (biała tubka) - i moim zdaniem jest świetny Zużywam już chyba 3 czy 4 tubkę. Kosztuje ok 10-11 zł i u mnie świetnie się sprawdza.
Ta też jest bardzo fajna.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 20:49   #4403
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
I słusznie Z tym, ze co jak co, ale w zyciu bym Twoich nóg nie nazwała "grubsze" - jestes mega zgrabna, wysoka, śliczna i przemiła na dodatek

Lip Conditioner wymiata u mnie Czyli daje rade u Ciebie tez?

Ja wczoraj zamówiłam czarny BB tamten nudkowy nie oplacilam, jakos do czarnego mnie ciągnie a ostanio duzo cześciej uzywam bb także uwazam ze warto najlepiej nie na stronie producenta tylko ekobieca
Nie zawstydzaj mnie Gdzie mi tam do Ciebie

Tak, dał radę jako jedyny

Na stronie producenta dodają chyba czasem jakieś gratisy - mydełko albo malucha micro mini Słyszałam, że dobre jest to mydełko.
Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
A co do BB... moim zdaniem ta inwestycja była nietrafiona :/
Czemu?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 21:20   #4404
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Nie zawstydzaj mnie Gdzie mi tam do Ciebie

Tak, dał radę jako jedyny

Na stronie producenta dodają chyba czasem jakieś gratisy - mydełko albo malucha micro mini Słyszałam, że dobre jest to mydełko.

Czemu?
Nie chce zawstydzać, mowię to co widziałam i szkoda, ze musiałam sie juz zmywać, bo tż przyjechał, głupio mi było
A ja, ja to stara juz jestem, wiec szkoda gadać

Cieszę sie, mam nadzieje, ze sprawdzi sie jeszcze nieraz. Liczę, ze Tendertalki tez dadzą rade. Bierzesz najjaśniejszy ? Ja bym chciała jeszcze jeden, ale reszta mocniej barwi, a w balsamach średnio to lubie, po prostu muszę potestowac

No czasami dodają, ale nie zawsze bo kupowałam fioletowe tam i nic nie dostałam, a drożej niz na stronie ktora podałam.
Mydełko miałam i u mnie sie nie sprawdziło lepiej mi czyści Soap and Glory żel pod prysznic w ogole on jedyny dopiera moje pędzle z podkładu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-06-08 o 21:21
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 22:07   #4405
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie chce zawstydzać, mowię to co widziałam i szkoda, ze musiałam sie juz zmywać, bo tż przyjechał, głupio mi było
A ja, ja to stara juz jestem, wiec szkoda gadać

Cieszę sie, mam nadzieje, ze sprawdzi sie jeszcze nieraz. Liczę, ze Tendertalki tez dadzą rade. Bierzesz najjaśniejszy ? Ja bym chciała jeszcze jeden, ale reszta mocniej barwi, a w balsamach średnio to lubie, po prostu muszę potestowac

No czasami dodają, ale nie zawsze bo kupowałam fioletowe tam i nic nie dostałam, a drożej niz na stronie ktora podałam.
Mydełko miałam i u mnie sie nie sprawdziło lepiej mi czyści Soap and Glory żel pod prysznic w ogole on jedyny dopiera moje pędzle z podkładu

Przestań, wyglądasz świetnie

Też się cieszę, wreszcie odzyskałam usta Chyba najjaśniejszy wezmę albo Teddy Pink. Macówka zachwalała też Pretty Me Up, ale nie wiem czy nie za ciepły będzie.

Skoro nie warto brać z mydłem, to będę polować na vipach w S. albo na tej stronce
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 22:16   #4406
AgataWozniak
Rozeznanie
 
Avatar AgataWozniak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Nie zawstydzaj mnie Gdzie mi tam do Ciebie

Tak, dał radę jako jedyny

Na stronie producenta dodają chyba czasem jakieś gratisy - mydełko albo malucha micro mini Słyszałam, że dobre jest to mydełko.

Czemu?
Po pierwsze bardzo chłonie podkłady o lżejszych konsystencjach (czyli te, które ja lubie)
Po drogie nie mam przekonania co do jej czystości w środku, no niby myje w sumie i przed i po, ale jednak..
Szybko się uszkodziła a nie mam długich pazurów.
Wszystko to bym wybaczyła gdyby dawał efekt wow, ale dla mnie nie daje super naturalnego efektu a nakładanie trwa dłużej...
AgataWozniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 22:22   #4407
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Przestań, wyglądasz świetnie

Też się cieszę, wreszcie odzyskałam usta Chyba najjaśniejszy wezmę albo Teddy Pink. Macówka zachwalała też Pretty Me Up, ale nie wiem czy nie za ciepły będzie.

Skoro nie warto brać z mydłem, to będę polować na vipach w S. albo na tej stronce


Bez testów nie odważę sie w ciemno, ale raczej celuje Tez w Teddy Pink albo w Side Dish. Generalnie to niepotrzebny mi kolejny, ale noooo, sroka, chomik i macoholiczka w jednym mi sie odezwała
Ten co polecała, to taki koral, prawda? Mnie w koralach tak se, ale potestowac protestuje. W ogole głupiam,bo mogłam od razu wszytskie na ustach sprawdzić, ale bałam sie, ze wygeneruje sobie silna potrzebę przytulenia kolejnego, a poki co muszę na kase poczekać jeszcze troche

Ty jeszcze nie mialas nigdy klasycznego BB? Pytam, bo u mnie za pierwszym razem - pare lat temu nijak sie nie sprawdził, szybko sie go pozbyłam i uważałam, z do niczego sie nie nadaje. Ale wtedy makijażowi byłam sporo w tył, teraz jest inaczej - ale długo zwlekałam nim kupiłam ponownie, jednak nie zaluje warto sprawdzić na sobie, pokombinować

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Po pierwsze bardzo chłonie podkłady o lżejszych konsystencjach (czyli te, które ja lubie)
Po drogie nie mam przekonania co do jej czystości w środku, no niby myje w sumie i przed i po, ale jednak..
Szybko się uszkodziła a nie mam długich pazurów.
Wszystko to bym wybaczyła gdyby dawał efekt wow, ale dla mnie nie daje super naturalnego efektu a nakładanie trwa dłużej...
Pozwolisz, ze odpowiem tez i na Twoje argumenty
Całkiem podobne miałam wrażenia z jego używania wlasnie pare lat temui dziwiłam sie czym tak sie lud zachwyca
Ale teraz jest inaczej.
- dobrze odciśnięty pochłania mi taka sama ilośc podkładu, jak pedzel
- jedna blogerka przecinała w ramach testów i ciekawosci długo używany bb i w środku wyglądał idealnie - lepiej niz na zewnątrz
- nic mi sie nie uszkodziło, a mam z rok juz
- czasowo nakładanie wychodzi tyle samo ile pędzlem i efekt bardzo naturalny i fajny
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 22:38   #4408
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Po pierwsze bardzo chłonie podkłady o lżejszych konsystencjach (czyli te, które ja lubie)
Po drogie nie mam przekonania co do jej czystości w środku, no niby myje w sumie i przed i po, ale jednak..
Szybko się uszkodziła a nie mam długich pazurów.
Wszystko to bym wybaczyła gdyby dawał efekt wow, ale dla mnie nie daje super naturalnego efektu a nakładanie trwa dłużej...
To pewnie zależy od podkładów, które nakładasz. Mnie nie przeszkadza to, że trochę pije podkład, bo pędzel też to robi. Poza tym, ja i tak mam problemy ze zużywaniem podkładów

Gąbkę RT lubię nawet, ale mam wrażenie, że ta okrągła dupka BB byłaby wygodniejsza w użyciu
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość


Bez testów nie odważę sie w ciemno, ale raczej celuje Tez w Teddy Pink albo w Side Dish. Generalnie to niepotrzebny mi kolejny, ale noooo, sroka, chomik i macoholiczka w jednym mi sie odezwała
Ten co polecała, to taki koral, prawda? Mnie w koralach tak se, ale potestowac protestuje. W ogole głupiam,bo mogłam od razu wszytskie na ustach sprawdzić, ale bałam sie, ze wygeneruje sobie silna potrzebę przytulenia kolejnego, a poki co muszę na kase poczekać jeszcze troche

Ty jeszcze nie mialas nigdy klasycznego BB? Pytam, bo u mnie za pierwszym razem - pare lat temu nijak sie nie sprawdził, szybko sie go pozbyłam i uważałam, z do niczego sie nie nadaje. Ale wtedy makijażowi byłam sporo w tył, teraz jest inaczej - ale długo zwlekałam nim kupiłam ponownie, jednak nie zaluje warto sprawdzić na sobie, pokombinować

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------



Pozwolisz, ze odpowiem tez i na Twoje argumenty
Całkiem podobne miałam wrażenia z jego używania wlasnie pare lat temui dziwiłam sie czym tak sie lud zachwyca
Ale teraz jest inaczej.
- dobrze odciśnięty pochłania mi taka sama ilośc podkładu, jak pedzel
- jedna blogerka przecinała w ramach testów i ciekawosci długo używany bb i w środku wyglądał idealnie - lepiej niz na zewnątrz
- nic mi sie nie uszkodziło, a mam z rok juz
- czasowo nakładanie wychodzi tyle samo ile pędzlem i efekt bardzo naturalny i fajny
Ja też w ciemno nie kupię, tym bardziej że one się trochę utleniają na ustach Jak będę miała jakąś wolną $$$ to capnę któryś. Do koralu też nie jestem przekonana, celuję w te dwa, które wymieniłam

Nie miałam oryginalnego BB tylko RT. Od dawna mam chęć na BB, ale zastanawiam się czy warto dopłacać

Też widziałam ten test z przecinaniem zużytej gąbki i pozytywnie mnie zaskoczył

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2016-06-08 o 22:41
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 22:52   #4409
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja też w ciemno nie kupię, tym bardziej że one się trochę utleniają na ustach Jak będę miała jakąś wolną $$$ to capnę któryś. Do koralu też nie jestem przekonana, celuję w te dwa, które wymieniłam

Nie miałam oryginalnego BB tylko RT. Od dawna mam chęć na BB, ale zastanawiam się czy warto dopłacać

Też widziałam ten test z przecinaniem zużytej gąbki i pozytywnie mnie zaskoczył
utlenia sie tak samo, jak Balm Reviever z Diora, dlatego pisałam, ze Mac od nich ściągnął No i z testowaniem tez nie tak hop siup, bo trzeba poczekać, jak bedzie wyglądał po kilku minutach

Ja bym doradziła Ci zaryzykować i kupic bbobojętny Ci kolor, czy jakis konkretny juz masz upatrzony?

Sama przetne swojego, jak będę wyrzucała
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 23:13   #4410
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
utlenia sie tak samo, jak Balm Reviever z Diora, dlatego pisałam, ze Mac od nich ściągnął No i z testowaniem tez nie tak hop siup, bo trzeba poczekać, jak bedzie wyglądał po kilku minutach

Ja bym doradziła Ci zaryzykować i kupic bbobojętny Ci kolor, czy jakis konkretny juz masz upatrzony?

Sama przetne swojego, jak będę wyrzucała
Ano, to trzeba po jednym testować Nie przeszkadza mi to, że Mac ściągnął pomysł, bo jest tańszy sporo

Pewnie kupię kiedyś, ale na razie używam RT sporadycznie, a mam jeszcze nowy w zapasie Myślałam o fioletowym albo czarnym jaju.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 18:22:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:40.