Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-26, 09:12   #1951
Dominicana
Zadomowienie
 
Avatar Dominicana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

W Sephorze zestaw 3 miniatur Givenchy dla zakupów powyżej 150 zł
Dominicana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 10:27   #1952
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Dominicana Pokaż wiadomość
W Sephorze zestaw 3 miniatur Givenchy dla zakupów powyżej 150 zł
A jaki kod?
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 10:36   #1953
Dominicana
Zadomowienie
 
Avatar Dominicana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 345
Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
a jaki kod?

give316
Dominicana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 10:59   #1954
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
A jaki kod?
Ciekawam co to za miniatury.

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Nie chcę, ale i tak powiedz
http://www.sephora.pl/Wlosy/Pielegna...losow/P1744069
http://www.sephora.pl/Wlosy/Pielegna...losow/P1744066

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziękuję! chyba tak muszę robić, co za masakra



Tutaj sonda gdybyście chciały zagłosować, że KWC to badziew jest:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=872511
Zaglosowane.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 11:18   #1955
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
No gdzież bym śmiała zaraziłam się chyba mam dwa podkłady ( no powiedzmy cztery ale te dwa mniej lubią ostatnio moją twarz) i chcę znaleźć trzeci i miał być Chanel i nic, teraz wzięłam dwa Marca J. testuję...


Też ich nie czuję
Ale to, co zrobił z moją twarzą Remarcable hahaha, normalnie żywa mumia w EL DW wyglądałam tylko staro i "choro"
Heh
No jak tak posprzedawałam wsio ze zostałam ostatecznie z tylko 2 podkładami


Dlatego pare dni temu Remarcable ostatecznie zbyłam, bo jak z bliska spojrzałam w lusterku w swietle słonecznym na swój ryjek to prawie padłam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 11:20   #1956
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Dominicana Pokaż wiadomość
give316
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;57976091]Ciekawam co to za miniatury.[COLOR="Silver"]

http://www.sephora.pl/Wlosy/Pielegna...losow/P1744069
http://www.sephora.pl/Wlosy/Pielegna...losow/P1744066

[/QUOTE]

Dzięki
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 11:30   #1957
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To chyba poniekąd mina wina, bo go zachwalałam

Zdaje mi się, że pozostałam jedyna na placu boju, która go w ogóle akceptuje .
Olu nie Twoja, przecież ja ciekawska jestem poza tym to tylko próbka od tego są one żeby zaspokajać naszą ciekawość
Pomadki MACa jeszcze nie kupiłam, bo muszę na spokojnie, a to już po Świętach.

Pani dała mi też próbkę tego:

http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...-zelu/P1728006

i powiem Wam, że gdyby mocniej mi krył i mniej się ścierał to brałabym

Może doradzicie po jaką próbkę mogę iść?

Najbardziej mi pasuje EL DW Light, MAC prolong nourishing, Shiseido Radiant Lifting Foundation.


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;57976091]

http://www.sephora.pl/Wlosy/Pielegna...losow/P1744069
http://www.sephora.pl/Wlosy/Pielegna...losow/P1744066



Zaglosowane.[/QUOTE]

Jamesik masz te produkty do włosów? masło mnie średnio, ale odzywka bardzo mnie zaciekawiła czemu ona taka fajna?





Dziewczynki dla Was spokojnych, zdrowych, rodzinnych Świąt. Cieszmy się tym, co mamy i doceniajmy każdą chwilę z Bliskimi
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-26, 11:35   #1958
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Może doradzicie po jaką próbkę mogę iść?

Najbardziej mi pasuje EL DW Light, MAC prolong nourishing, Shiseido Radiant Lifting Foundation.
A testowałas Chanelowy Vitalumiere Aqua? Mnie on bardzo pasował. Jedyny Chanel który zuzyłam w całosci.
Jeszcze Lift Lumiere jest fajny, ale neico sie wyswiecał, jednak wystarczy dac baze zapobiegajaca swieceniu i trzymajaca sebum pod kontrolą i powinno byc ok. Zreszta sama musze iść po próbki obu dla przypomnienia
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 11:37   #1959
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Heh
No jak tak posprzedawałam wsio ze zostałam ostatecznie z tylko 2 podkładami


Dlatego pare dni temu Remarcable ostatecznie zbyłam, bo jak z bliska spojrzałam w lusterku w swietle słonecznym na swój ryjek to prawie padłam
Corii to ja właśnie też zostałam z ostatkami jakimiś, bo wszystko mi zeszło albo wydałam, tak myślałam, że nowość jakaś wpadnie, a tu na razie nic

No ja z bliska to spokojnie bez charakteryzacji mogłabym grać mumie ze starożytnego Egiptu, matko jak mi on na twarzy dramat szpachlowy zrobił to szok a kapkę dałam, nawet nie sądziłam, że przy moim uwielbieniu tapety takie coś jest możliwe hehe, normalnie tynk murarski

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A testowałas Chanelowy Vitalumiere Aqua? Mnie on bardzo pasował. Jedyny Chanel który zuzyłam w całosci.
Jeszcze Lift Lumiere jest fajny, ale neico sie wyswiecał, jednak wystarczy dac baze zapobiegajaca swieceniu i trzymajaca sebum pod kontrolą i powinno byc ok. Zreszta sama musze iść po próbki obu dla przypomnienia
Corii zapisałam sobie w wolnej chwili poczytam czy mi pasują

A może Burberry jakiś? nic nie miałam nigdy z tej firmy i mnie ciekawi
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 11:41   #1960
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Corii to ja właśnie też zostałam z ostatkami jakimiś, bo wszystko mi zeszło albo wydałam, tak myślałam, że nowość jakaś wpadnie, a tu na razie nic

No ja z bliska to spokojnie bez charakteryzacji mogłabym grać mumie ze starożytnego Egiptu, matko jak mi on na twarzy dramat szpachlowy zrobił to szok a kapkę dałam, nawet nie sądziłam, że przy moim uwielbieniu tapety takie coś jest możliwe hehe, normalnie tynk murarski
Tez ostatki, bo jeden juz na dnie, a drugi ponizej połowy. Aaaa zapomniałam - mam nowiutkiego Pro Longa w zapasie w szafce innej
Nie wiem ostatecznie czy kupie juz ten EL DW, bo pierwszy tydzien super, a teraz cos lipnie, ale moze dlatego ze przed @ wiec i cera durnieje
Za to baze meteorytową na bank kupie to jest cudo - matuje, jak zadna dotad mi znana A nei spodziewałam sie tego po niej

No coś mnie podkusiło i obejrzałam sie w swietle dziennym z bliska i to był gwóżdż do trumny dla MJ

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Corii zapisałam sobie w wolnej chwili poczytam czy mi pasują

A może Burberry jakiś? nic nie miałam nigdy z tej firmy i mnie ciekawi


Niestety nie miałam zadnego Burberiusza, bo stacjonarnie nie macałam nigdy, bo nie było u nas stoiska z tej firmy. A ciągle zapominam sprawdzić, jak jest teraz
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 11:41   #1961
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;57976091]Ciekawam co to za miniatury.

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------



http://www.sephora.pl/Wlosy/Pielegna...losow/P1744069
http://www.sephora.pl/Wlosy/Pielegna...losow/P1744066

[/QUOTE]

Niestety, tylk0 takie małe zdjęcie mam

Wpisz kod GIVE316 i otrzymaj zestaw 3 miniatur Givenchy w PREZENCIE: Ange ou Demon Le Secret, Rouge Interdit Vinyl lub Le Rouge, oraz Hydra Sparkling Cream. Oferta ważna do 31.03.2016 lub wyczerpania zapasów na Sephora.pl, przy zakupach od 150zł.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-26, 11:45   #1962
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Jamesik masz te produkty do włosów? masło mnie średnio, ale odzywka bardzo mnie zaciekawiła czemu ona taka fajna?
Tak, mam. Nie polecalabym inaczej . Maslo jest super. Odzywka tez jest fajna. Mam wlosy gladkie i zadbane. Poza odwiecznym problemem z kategorii "leca jak szalone" na nic nie narzekam. Chcialam je jednak dodatkowo nawilzyc. Produkty sa przyjemne, dzialaja szybko, nie obciazaja. Wiekszosc odzywek obciaza i czesto dodatkowo wysusza mi wlosy. Z Saryny jestem zadowolona.

Obawialam sie tego masla shea, bo wyobrazilam sobie takiego tlustego gluta, ale na szczescie nie ma sie czego obawiac.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziewczynki dla Was spokojnych, zdrowych, rodzinnych Świąt. Cieszmy się tym, co mamy i doceniajmy każdą chwilę z Bliskimi
Dziekuje i nawzajem .

Nie obchodze jednak swiat szczerze powiedziawszy. Nawet z miasta mi sie nie chcialo ruszyc. Tyle pracuje, ze weekend to jedyny wolny czas na zlapanie oddechu. Moim zyciowym osiagnieciem bedzie, jesli do poniedzialku nie bede musiala wystawic nosa za drzwi .

Szukam za to oferty na wakacje. Ja wiem, ze tu same sparowane damy, ale jakby ktoras chciala dorzucic swoje trzy grosze to bardzo prosze:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57977431

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Niestety, tylk0 takie małe zdjęcie mam

Wpisz kod GIVE316 i otrzymaj zestaw 3 miniatur Givenchy w PREZENCIE: Ange ou Demon Le Secret, Rouge Interdit Vinyl lub Le Rouge, oraz Hydra Sparkling Cream. Oferta ważna do 31.03.2016 lub wyczerpania zapasów na Sephora.pl, przy zakupach od 150zł.

Dziekuje. A to szalu ni ma. Znajac moje szczescie szminka jest cieplakiem.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 12:29   #1963
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Przyszłam polecić suchy szampon Living Proof. Przy nim Batiste może się schować.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 13:17   #1964
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Robie porzadek w torebce i wlasnie odkrylam, ze targam ze soba codziennie 21 szminek, tintow, balmow i blyszczykow .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 13:20   #1965
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Corii, w SCC jest Burberry?
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 13:21   #1966
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

kolorowka Burberry jest tylko w Arkadii w Warszawie z tego co wiem.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 14:30   #1967
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Niestety, tylk0 takie małe zdjęcie mam

Wpisz kod GIVE316 i otrzymaj zestaw 3 miniatur Givenchy w PREZENCIE: Ange ou Demon Le Secret, Rouge Interdit Vinyl lub Le Rouge, oraz Hydra Sparkling Cream. Oferta ważna do 31.03.2016 lub wyczerpania zapasów na Sephora.pl, przy zakupach od 150zł.
Ciekawe jak miniaturowe te miniatury Te z Benefitu całkiem ok, szczególnie z tuszu i bronzera w płynie jestem zadowolona
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 14:32   #1968
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;57981316]Robie porzadek w torebce i wlasnie odkrylam, ze targam ze soba codziennie 21 szminek, tintow, balmow i blyszczykow .[/QUOTE]

Na wszelki wypadek
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 14:44   #1969
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Mój problem ze znalezieniem pudru nadal trwa La Prairie bardzo mi sie podobał na poczatku. Jest świetnie zmielony, delikatny ale wydaje mi się że ciemnieje.

Znacie ten? http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...-powder/P93512
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-26, 14:52   #1970
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Różu wprawdzie nie znam, ale dumam nad szminką TF Blush nude. Pamiętam, że jesteś też wielbicielką nudków, masz może ten kolor?
Ja mam tę szminkę Śliczny kolor, u mnie wypada mniej więcej tak: http://www.pausaparafeminices.com/pa...sh-nude-06.jpg
Tylko jakoś mega szybko zaczęła się psuć/dziwnie pachnieć Mam ją od roku, a już od paru miesięcy śmierdzi taką kredką świecową (co ogólnie oznacza, że szminka się psuje), tyle że na psucie chyba trochę za wcześnie... Czytałam, że ze szminkami TF tak bywa i że to dość typowe, no ale średnie to pocieszenie...

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
A może Burberry jakiś? nic nie miałam nigdy z tej firmy i mnie ciekawi
Ja mam podkład Fresh Glow (nawet dziś na buzi akurat noszę) i jestem nim zachwycona - mam suchą skórę i to jeden z nielicznych podkładów, który nie robi mi suchej tapetki i wygląda naprawdę zdrowo i promiennie. Krycia wielkiego nie ma, jest lekki, ale ładnie wyrównuje koloryt i dodaje zdrowego blasku cerze. Nie przesusza, nie zbiera się w załamaniach, no dla mnie bomba. Nie wiem, jak przy innych rodzajach skóry, ale przy mojej suchej/normalnej w kierunku suchej jest doskonały
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 15:09   #1971
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tez ostatki, bo jeden juz na dnie, a drugi ponizej połowy. Aaaa zapomniałam - mam nowiutkiego Pro Longa w zapasie w szafce innej
Nie wiem ostatecznie czy kupie juz ten EL DW, bo pierwszy tydzien super, a teraz cos lipnie, ale moze dlatego ze przed @ wiec i cera durnieje
Za to baze meteorytową na bank kupie to jest cudo - matuje, jak zadna dotad mi znana A nei spodziewałam sie tego po niej

No coś mnie podkusiło i obejrzałam sie w swietle dziennym z bliska i to był gwóżdż do trumny dla MJ

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------





Niestety nie miałam zadnego Burberiusza, bo stacjonarnie nie macałam nigdy, bo nie było u nas stoiska z tej firmy. A ciągle zapominam sprawdzić, jak jest teraz
Ech, no ja też teraz krążę między EL Light a MACem jakaś bida z nędza u mnie co to się dzieje, że ta moja twarz tak słabo przyjmuje nowe dary


Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Tak, mam. Nie polecalabym inaczej . Maslo jest super. Odzywka tez jest fajna. Mam wlosy gladkie i zadbane. Poza odwiecznym problemem z kategorii "leca jak szalone" na nic nie narzekam. Chcialam je jednak dodatkowo nawilzyc. Produkty sa przyjemne, dzialaja szybko, nie obciazaja. Wiekszosc odzywek obciaza i czesto dodatkowo wysusza mi wlosy. Z Saryny jestem zadowolona.

Obawialam sie tego masla shea, bo wyobrazilam sobie takiego tlustego gluta, ale na szczescie nie ma sie czego obawiac.



Dziekuje i nawzajem .

Nie obchodze jednak swiat szczerze powiedziawszy. Nawet z miasta mi sie nie chcialo ruszyc. Tyle pracuje, ze weekend to jedyny wolny czas na zlapanie oddechu. Moim zyciowym osiagnieciem bedzie, jesli do poniedzialku nie bede musiala wystawic nosa za drzwi .

Szukam za to oferty na wakacje. Ja wiem, ze tu same sparowane damy, ale jakby ktoras chciala dorzucic swoje trzy grosze to bardzo prosze:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57977431

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

A to fajnie obejrzę skład w Sephorze i powącham, bo niektóre zapachy mi nie podchodzą maseł nie lubię nawet do ciała ale ta odżywka mnie mocno zaciekawiła wprawdzie mam kręcone włosy, ale zaciekawiła mnie. Szkoda, że nie ma do kupienia próbki np. 30-50 ml. No, ale poczytam

Rozumiem Jamesik, to życzę odpoczynku, spokoju i wiosny

Ja polecam Rainbow Tours, moi rodzice, podróżnicy korzystają z konsorcjum polskich biur podróży w moim mieście i zawsze tak się składa, że jeździli zawsze z tego biura niestety nie mam pojęcia jak to wygląda z punktu widzenia jednej osoby (moi rodzice zawsze brali opcję 7 dni zwiedzania i 7 dni wypoczynku) weszłam w zalinkowany wątek i w szoku jestem, że trzeba dopłacać! to jawna dyskryminacja jakaś!


Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Robie porzadek w torebce i wlasnie odkrylam, ze targam ze soba codziennie 21 szminek, tintow, balmow i blyszczykow .
Hehe nieźle ja noszę małe albo średnie torby i zawsze mam przy sobie z 6 pomadek/błyszczyków

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ja mam podkład Fresh Glow (nawet dziś na buzi akurat noszę) i jestem nim zachwycona - mam suchą skórę i to jeden z nielicznych podkładów, który nie robi mi suchej tapetki i wygląda naprawdę zdrowo i promiennie. Krycia wielkiego nie ma, jest lekki, ale ładnie wyrównuje koloryt i dodaje zdrowego blasku cerze. Nie przesusza, nie zbiera się w załamaniach, no dla mnie bomba. Nie wiem, jak przy innych rodzajach skóry, ale przy mojej suchej/normalnej w kierunku suchej jest doskonały
Super, że Ci pasuje i dziękuję za opinię!

Ja niestety potrzebuję dosyć mocnego krycia i podkładu do cery mieszanej, lubię jak się ładnie wtapia i nawilża ale tapeta musi być chociaż Marc w R. przesadził z tym u mnie na twarzy

A używałaś tego podkładu Marca gel? on całkiem fajny i z opisu Twojego wnioskuję, że mógłby Ci przypasować
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 15:10   #1972
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Ciekawe jak miniaturowe te miniatury Te z Benefitu całkiem ok, szczególnie z tuszu i bronzera w płynie jestem zadowolona
Krem 5 ml, perfumy 4 ml, pomadka 1,3g.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 15:15   #1973
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Super, że Ci pasuje i dziękuję za opinię!

Ja niestety potrzebuję dosyć mocnego krycia i podkładu do cery mieszanej, lubię jak się ładnie wtapia i nawilża ale tapeta musi być chociaż Marc w R. przesadził z tym u mnie na twarzy

A używałaś tego podkładu Marca gel? on całkiem fajny i z opisu Twojego wnioskuję, że mógłby Ci przypasować
A to jeśli chcesz mocniejszego krycia, to faktycznie Fresh Glow odpada Ja w ogóle takich bardziej kryjących podkładów nie używam, więc niestety nie pomogę.

A tego podkładu MJ nie używałam, choć nie ukrywam, że od dłuższego czasu noszę się z zamiarem, bo rzeczywiście brzmi jak skrojony pod moje potrzeby Dzięki za przypomnienie o nim, przy okazji wezmę próbkę z Sephory
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 15:17   #1974
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość


A to fajnie obejrzę skład w Sephorze i powącham, bo niektóre zapachy mi nie podchodzą maseł nie lubię nawet do ciała ale ta odżywka mnie mocno zaciekawiła wprawdzie mam kręcone włosy, ale zaciekawiła mnie. Szkoda, że nie ma do kupienia próbki np. 30-50 ml. No, ale poczytam

Rozumiem Jamesik, to życzę odpoczynku, spokoju i wiosny
Dziekuje .

Maslo tez zobacz, bo warto. Nie ma konsystencji masla. To raczej taka sztywna pianka/krem.

Rainbow Tours zaraz obadam.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 15:21   #1975
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Krem 5 ml, perfumy 4 ml, pomadka 1,3g.
Uuu - malutkie. To chyba poczekam z pudrem na jakieś -20%
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 15:36   #1976
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
A to jeśli chcesz mocniejszego krycia, to faktycznie Fresh Glow odpada Ja w ogóle takich bardziej kryjących podkładów nie używam, więc niestety nie pomogę.

A tego podkładu MJ nie używałam, choć nie ukrywam, że od dłuższego czasu noszę się z zamiarem, bo rzeczywiście brzmi jak skrojony pod moje potrzeby Dzięki za przypomnienie o nim, przy okazji wezmę próbkę z Sephory
No niestety z tego powodu własnie ten gel odpadł, bo wszystko w nim fajne, ale dla mnie za mało kryjący zobacz sobie koniecznie próbkę, bo moim skromnym zdaniem, buzia w nim bardzo ładnie wygląda



[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;57985686]Dziekuje .

Maslo tez zobacz, bo warto. Nie ma konsystencji masla. To raczej taka sztywna pianka/krem.

Rainbow Tours zaraz obadam.[/QUOTE]

Nie, masełko, nawet w promocji za drogie dla mnie jak na taki produkt ale odżywkę na pewno zobaczę w zniżce -20% i cena mi się podoba

Napiszę zaraz PW
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 15:51   #1977
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Corii, w SCC jest Burberry?
Nie wiem, bo zawsze zapominam sprawdzić Nie mówiac o tym, ze bywam tam raz na ruski rok
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 16:50   #1978
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Mój problem ze znalezieniem pudru nadal trwa La Prairie bardzo mi sie podobał na poczatku. Jest świetnie zmielony, delikatny ale wydaje mi się że ciemnieje.

Znacie ten? http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...-powder/P93512
Sprawdz ten: https://www.douglas.pl/douglas/Makij...eRef=u8H7VoD2K

Czailam na ten z La mer, ale patrzac na sklad juz mi sie odechcialo Teraz bede szukac czegos mniej chemicznego.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 19:06   #1979
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez felicity Pokaż wiadomość
Wroce do tematu pedzli Bobbi Brown, dorobilam sie drugiego i mam porownanie Roznia sie odcieniem, to na pewno. pierwszy do eyelinera kupowany w amerykanskim sklepie Bobbi jest troszke bardziej wpadajacy w zolty, a kod ledwo daje sie wymacac, bo jest prawie niewidoczny. A ten kupiony w Douglasie do korektora ma jasniejsze drewno i kod widoczny od razu. Macie jakies sprawdzone konsultantki Bobbi w Wawie/Gdansku? Chcialam sie umowic na lekcje, ale wole do kogos sprawdzonego, kto nauczy mnie robic kreski i bedzie mial cierpliwosc
Ja mogę polecić panią Olę w Douglasie w Złotych Tarasach.
Za to mało ludzi i spokojnie jest w sklepie firmowym BB w CH na Placu Unii Lubelskiej, ale tam nie mam sprawdzonej konsultantki/konsultanta.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 19:12   #1980
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Sprawdz ten: https://www.douglas.pl/douglas/Makij...eRef=u8H7VoD2K

Czailam na ten z La mer, ale patrzac na sklad juz mi sie odechcialo Teraz bede szukac czegos mniej chemicznego.
Wygląda ciekawie

Chemiczny jest ale podobno bajecznie wygląda na zdjęciach a tego właśnie szukam La Prairie wygląda na zdjęciach naprawdę fajnie ale pomimo tych wszystkich plusów zniechęca mnie to ciemnienie...
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 18:22:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.