Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-09, 10:22   #2551
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość


Coraz słabsze te kosmetyczki




Tak jak w umowie
Dzięki

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Wierzę, że Ci się jeszcze uda, że boxy wrócą. Będę to sprawdzać tak często jak będę mogła.
To jakby się pojawił i by mnie nie było to też proszę o info
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 10:23   #2552
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
A co sobie będziesz żałować.
no ba... pracuję? zarabiam? wydaję
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 10:24   #2553
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
U mnie teraz jest piekarnik koło lodówki i jest ok obie w zabudowie, nic się nie nagrzewa. Nie zauważyłam też wiekszego zużycia prądu



Nie bardzo rozumiem to rozróżnianie, że inwestowanie w dom tak, a w mieszkanie nie Ja np. nigdy nie będę mieszkać w domu, w sensie- nie chciałabym mieć domu. W mojej okolicy żeby kupić sensowną działkę w sensownym miejscu (żeby nie robić przez 18 lat za kierowcę dzieci i nie jeździć do centrum godzinę), trzeba wydać na nią pół miliona. A weź jeszcze zbuduj dom i go wykończ



Zawsze możesz złożyc wypowiedzenie. Dyscyplinarnie to może zwolnić pracodawca i to w określonych sytuacjach. Ktoś wam kity wciska pewnie po to, żeby firma nie straciła dotacji z urzędu.

Pytanie tylko, czy to praca, w której będziesz się rozwijać zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i wykształceniem? Bo zdaje się, że kończyłaś coś związanego z projektowaniem a praca asystentki - niezależnie od tego jak waznego dyrektora - jest raczej mało rozwijająca. Bo w ile nauczysz się ogarniać jego kalendarz, przełączać telefony, bookowac bilety lotnicze i umawiać wizyty do lekarza dla jego dzieci? W miesiąc?
Ta asystentka miałaby koordynować jakieś projekty, brać udział w rozwijaniu jakiegoś systemu, po prostu z nim współpracować, a nie tylko asystować. Dlatego się tym podjarałam trochę.
Tym bardziej, że moja obecna praca jest ok, ale atmosfera tragiczna, mi się płakać chce wieczorem, kiedy szykuję sobie jedzenie, bo wiem, że na drugi dzień znowu zobaczę tego niemrawego zaskrońca...
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 10:24   #2554
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Masz rację.

Na stronę skin79 nawet nie zaglądam.

Okazje były, są i będą - powtarzam na głos.



Ciekawe czy przejdzie.


To prawda, ale jedne lepsze, drugie gorsze ja sobie tak tłumaczę

Jak sobie przypomnę jakie fajne kody do D rok temu były to mega żal. A teraz jedna wielka lipa już nawet w miniaturach w sklepie EL większość to małe próbki, a nie miniatury. A progi do prezentów coraz wyższe
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 10:24   #2555
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość

To jakby się pojawił i by mnie nie było to też proszę o info
Dobrze, będę pisała pw jeśli tylko zobaczę
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 10:27   #2556
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

W ogóle na stronie jest jeszcze kilka innych ofert pracy, inżynier projektu, ktoś tam jeszcze, może kolega, który mi się dowiadywał, że to ja miałam iść na asystentkę się pomylił? I może chodzi o inną pracę? Nie wiem...

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dobrze, będę pisała pw jeśli tylko zobaczę
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 10:27   #2557
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
no ba... pracuję? zarabiam? wydaję


Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ta asystentka miałaby koordynować jakieś projekty, brać udział w rozwijaniu jakiegoś systemu, po prostu z nim współpracować, a nie tylko asystować. Dlatego się tym podjarałam trochę.

Tym bardziej, że moja obecna praca jest ok, ale atmosfera tragiczna, mi się płakać chce wieczorem, kiedy szykuję sobie jedzenie, bo wiem, że na drugi dzień znowu zobaczę tego niemrawego zaskrońca...

Ale to zawsze jednak asystentka, a nie np. Koordynator projektu

A zaskroniec pewnie przeszczęśliwy, że wróciłaś?
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-09, 10:28   #2558
Cato
Zadomowienie
 
Avatar Cato
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 298
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
A ja od tygodnia ślinię się na myjadła do twarzy ze skin79. I tak mają już dobre ceny, a nowości z cytryną są boskie (na takie wyglądają).

Zapasów myjadeł mam na rok.
I jak tu żyć z Wami na tym wątku?
To zajrzyj jeszcze do nowości w zakładce "benton", ja właśnie robię zamówienie, lubię takie miniatury testować
Zapisz
__________________
Instagram
Cato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 10:30   #2559
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
To prawda, ale jedne lepsze, drugie gorsze ja sobie tak tłumaczę

Jak sobie przypomnę jakie fajne kody do D rok temu były to mega żal. A teraz jedna wielka lipa już nawet w miniaturach w sklepie EL większość to małe próbki, a nie miniatury. A progi do prezentów coraz wyższe
Rok temu to ja nie wiedziałam co to "kod".
Pamiętam jak pierwszy raz zajrzałam na Wasz wątek to była jakaś akcja z zamówieniami z różem (z klarensa lub klinika - nie pamiętam).
I o matkokochana co one tam robią? jakiś klub testerek czy o co chodzi?

Jak były jakieś maile ze zniżkami to korzystałam, wiadomo, ale prezentów sobie nie przypominam.
Trzeba nadrobić stracony czas
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 10:32   #2560
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

[QUOTE=AnoIi;65110336]To ja rozwalę system w temacie kuchni. Moja kumpela robiła ładnych parę lat temu (9-10)i zapłaciła niecałe 200 tys. Ze sprzętami miele. Kuchnia nawet duża, w domku , cała z drewna. Ale w najlepsze jest to, że jej mąż myślał i myśli pewnie do dziś, że 60 tysi dali ja też chcem takie zaskórniaki
Hmm, ale jakby tak się zastanowić to ona kolorówki nie używa. Chaneli też nie. No tak i wszystko jasne skąd zaskórniaki[/QUOTE
Wszystkie swoje ostatnie zaskórniaki wydałam na walkę z zaskórnikami. Albo zaskórniki, albo zaskórniaki. No coś za coś.



Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Troche sie wahalam na poczatku, ale nie chcialam piekarnika pod plyta bo jeszcze bardziej sie to wszystko grzalo jak uzywalam obydwu rzeczy na raz. Pod piekarnikiem sa szuflady, sprawdzalam podczas pieczenia w wysokich temperaturach i w szufladzie jest normalna temperature, wiec w strone lodowki tez to nie przenika


A co do piekarnika to kazdy ma wlasne upodobania, wazne zeby sie nie dac przekonac projektantowi do innego rozwiazania tylko na zasadzie "bo modne" albo "bo ladniej" i pozniej zalowac
Bardzo mądrze! Specjalnie dla Ciebie rozwinęłam menu Usmieszki, aby wstawić to.
Wiem, wiem. Słabe. Powinnam już tę emotkę znać na pamięć.
Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Ten argument do mnie bardzo przemawia
Szkoda, że nam uciekł.
Mogłybyśmy mieć chociaż jeden - dla mnie obrzygana torba, dla Ciebie reszta
J eszcze nic straconego.
Polujmy razem. Torbę chętnie oddam.

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Nie znam zasad zawierania umów o pracę dofinansowanych przez urząd, ale nie sądzę, aby była tu naruszona podstawowa zasada: pracownik zawsze może wypowiedzieć umowę o pracę. Tym bardziej, jeśli umowa wprost przewiduje okres wypowiedzenia.

Inna sprawa, że mogą być z tego tytułu jakieś sankcje (np. urząd nigdy więcej nie wyrazi zgody na dofinansowanie umowy takiego pracownika), ale jak to wygląda w praktyce najlepiej chyba zapytać w samym urzędzie.
Dla urzędu to chyba lepiej. Więcej kasy w kieszeni zostaje.

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Wierzę, że Ci się jeszcze uda, że boxy wrócą. Będę to sprawdzać tak często jak będę mogła.
Dziękuję, dziekuję... ale nie smiałabym Ci czasu zabierać.

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Też mi się tak wydaje. Poza tym jak ktoś rezygnuje z takiej formy pracy, bo idzie na normalną umowę to chyba plus dla państwa. Oktawia, nie ma co gdybać. Dzwoń do urzędu
Też tak myślę.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 10:32   #2561
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
A co sobie będziesz żałować.
Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Rok temu to ja nie wiedziałam co to "kod".
Pamiętam jak pierwszy raz zajrzałam na Wasz wątek to była jakaś akcja z zamówieniami z różem (z klarensa lub klinika - nie pamiętam).
I o matkokochana co one tam robią? jakiś klub testerek czy o co chodzi?

Jak były jakieś maile ze zniżkami to korzystałam, wiadomo, ale prezentów sobie nie przypominam.
Trzeba nadrobić stracony czas
roż z clarinsa superancki gratis do zamówienia - kremu do rąk i gratis 3 mini
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-09, 10:33   #2562
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Cato Pokaż wiadomość
To zajrzyj jeszcze do nowości w zakładce "benton", ja właśnie robię zamówienie, lubię takie miniatury testować
Zapisz

Od piętnastu minut walczę ze sobą, żeby tam na stronę nie poleźć (pewnie za czas jakiś polegnę).

A tak w ogóle to może bym się za jakąś robotę wzięła.
Chociaż z drugiej strony czy dobry pracownik rozgrzebuje jakieś ważne sprawy w piątkowe południe? Nie zdążę ich skończyć i co wtedy?
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 10:36   #2563
Cato
Zadomowienie
 
Avatar Cato
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 298
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość

Od piętnastu minut walczę ze sobą, żeby tam na stronę nie poleźć (pewnie za czas jakiś polegnę).

A tak w ogóle to może bym się za jakąś robotę wzięła.
Chociaż z drugiej strony czy dobry pracownik rozgrzebuje jakieś ważne sprawy w piątkowe południe? Nie zdążę ich skończyć i co wtedy?
Ja sobie kliknęłam w nagrodę za to, że boxa nie wzięłam No i taniej wyszło, jest profit
Zapisz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Screenshot_2.png (28,9 KB, 55 załadowań)
__________________
Instagram
Cato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 10:39   #2564
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Zwierzak, taki młody lisek. Może i on Tomasz był. Nie zapytałam o imię.
Zabłądził biedaczek
Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Ja już sporo nawet zrobiłam. W nagrodę nawet kawy nie mogę się napić bo mi pikawa szaleje i dwa dni temu myślałam, że fiknę starość nie radość
Ja już tydzień nie piłam kawy więc jednoczę się w bólu
Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
A ja od tygodnia ślinię się na myjadła do twarzy ze skin79. I tak mają już dobre ceny, a nowości z cytryną są boskie (na takie wyglądają).

Zapasów myjadeł mam na rok.
I jak tu żyć z Wami na tym wątku?
Jakie? Które?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 10:40   #2565
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
To ja rozwalę system w temacie kuchni. Moja kumpela robiła ładnych parę lat temu (9-10)i zapłaciła niecałe 200 tys. Ze sprzętami miele. Kuchnia nawet duża, w domku , cała z drewna. Ale w najlepsze jest to, że jej mąż myślał i myśli pewnie do dziś, że 60 tysi dali ja też chcem takie zaskórniaki
Hmm, ale jakby tak się zastanowić to ona kolorówki nie używa. Chaneli też nie. No tak i wszystko jasne skąd zaskórniaki
Wszystkie swoje ostatnie zaskórniaki wydałam na walkę z zaskórnikami. Albo zaskórniki, albo zaskórniaki. No coś za coś.




Bardzo mądrze! Specjalnie dla Ciebie rozwinęłam menu Usmieszki, aby wstawić to.
Wiem, wiem. Słabe. Powinnam już tę emotkę znać na pamięć.

J eszcze nic straconego.
Polujmy razem. Torbę chętnie oddam.


Dla urzędu to chyba lepiej. Więcej kasy w kieszeni zostaje.


Dziękuję, dziekuję... ale nie smiałabym Ci czasu zabierać.


Też tak myślę.



Poczulam sie taka madra i doceniona

Edytowane przez Angel_007
Czas edycji: 2016-09-09 o 10:42
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 10:40   #2566
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Cato Pokaż wiadomość
Ja sobie kliknęłam w nagrodę za to, że boxa nie wzięłam No i taniej wyszło, jest profit
Zapisz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 10:41   #2567
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Każdy ma swoje priorytety.
Moja siostra nie inwestuje w mieszkanie tylko w podróże.
A ja jako domator z chorobą lokomocyjną odkładam na kanapę a nie na wojaże.
Są ludzie, którzy odkładając kasiosrkę na nowy samochód, przestają dokładać do starego grata. I to jest zrozumiałe.
Są tacy, który starego grata tak wyremontują, że wygląda i jeździ jak nowy. I to jest zrozumiałe.
A są i tacy, którzy kaskę odkładają na starego grata, bo bolą ich nogi. I to jest zrozumiałe.
Są też tacy, którzy spośród wielu starych gratów potrafią znaleźć taką perełkę, która po delikatnym oszlifowaniu, może stać się prawdziwym diamentem. I to jest zrozumiałe.
A są tez i tacy o którym się nawet filozofom nie śniło.
A to ciężko zrozumieć.

AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 10:43   #2568
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Zabłądził biedaczek

Ja już tydzień nie piłam kawy więc jednoczę się w bólu

Jakie? Które?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
http://www.skin79-sklep.pl/produkt/7...ning-mask.html

http://www.skin79-sklep.pl/produkt/7...nser-90-g.html

Mi na przykład takie wpadły w oczy. Jest tam tego sporo.
Myjadeł Skin79 nie znam, ale serię ze ślimakiem lubię.

I przez Ciebie się wydało, że jednak tam polazłam
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 10:43   #2569
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość





Ale to zawsze jednak asystentka, a nie np. Koordynator projektu

A zaskroniec pewnie przeszczęśliwy, że wróciłaś?
Zaskrońca nie ma, zamrażary też nie ma, i całe szczęście
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-09, 10:45   #2570
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Każdy ma swoje priorytety.
Moja siostra nie inwestuje w mieszkanie tylko w podróże.
A ja jako domator z chorobą lokomocyjną odkładam na kanapę a nie na wojaże.
Są ludzie, którzy odkładając kasiosrkę na nowy samochód, przestają dokładać do starego grata. I to jest zrozumiałe.
Są tacy, który starego grata tak wyremontują, że wygląda i jeździ jak nowy. I to jest zrozumiałe.
A są i tacy, którzy kaskę odkładają na starego grata, bo bolą ich nogi. I to jest zrozumiałe.
Są też tacy, którzy spośród wielu starych gratów potrafią znaleźć taką perełkę, która po delikatnym oszlifowaniu, może stać się prawdziwym diamentem. I to jest zrozumiałe.
A są tez i tacy o którym się nawet filozofom nie śniło.
A to ciężko zrozumieć.


Kocham Twoje teksty
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 10:45   #2571
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Cato Pokaż wiadomość
Ja sobie kliknęłam w nagrodę za to, że boxa nie wzięłam No i taniej wyszło, jest profit
Zapisz

Mi niestety wyszła stówka za zamówienie, więc niestety dostawa gratis.
Póki co jestem dzielna.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 10:47   #2572
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Każdy ma swoje priorytety.
Moja siostra nie inwestuje w mieszkanie tylko w podróże.
A ja jako domator z chorobą lokomocyjną odkładam na kanapę a nie na wojaże.
Są ludzie, którzy odkładając kasiosrkę na nowy samochód, przestają dokładać do starego grata. I to jest zrozumiałe.
Są tacy, który starego grata tak wyremontują, że wygląda i jeździ jak nowy. I to jest zrozumiałe.
A są i tacy, którzy kaskę odkładają na starego grata, bo bolą ich nogi. I to jest zrozumiałe.
Są też tacy, którzy spośród wielu starych gratów potrafią znaleźć taką perełkę, która po delikatnym oszlifowaniu, może stać się prawdziwym diamentem. I to jest zrozumiałe.
A są tez i tacy o którym się nawet filozofom nie śniło.
A to ciężko zrozumieć.

Jak zwykle slowem w sedno
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 10:53   #2573
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Cato Pokaż wiadomość
Ja sobie kliknęłam w nagrodę za to, że boxa nie wzięłam No i taniej wyszło, jest profit
Zapisz
Ładne to zamówionko.

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
http://www.skin79-sklep.pl/produkt/7...ning-mask.html

http://www.skin79-sklep.pl/produkt/7...nser-90-g.html

Mi na przykład takie wpadły w oczy. Jest tam tego sporo.
Myjadeł Skin79 nie znam, ale serię ze ślimakiem lubię.

I przez Ciebie się wydało, że jednak tam polazłam
Bo śluz ślimaka odmładza. Naprawdę!
Tylko ten zapach. Niby perfumowany, ale czuć, że coś kamufluje. Może zabrzmi to dziwnie, ale nie ufam temu zapachowi.

Edytowane przez AnulaQa
Czas edycji: 2016-09-09 o 10:55
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 10:53   #2574
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Ja akurat to rozumiem. My z Tz z zalozenia kupilismy mieszkanie przejsciowe. Na kilka lat. Dostosowalismy je do swoich oczekiwan, lazienke zrobilismy od 0, ale nie zmienialismy umeblowania pod wymiar. I jak juz wspomnialam nie planujemy tego robic. Rozumiem sytuacje gdy ktos kupuje mieszkanie i zaklada, ze bedzie tam zyc 10-15-20 lat czy nawet juz dozywotnio. Ze chce miec je idealne. Przemyslane i dopasowane do swojego stylu zycia, wielkosci rodziny czy tez wyobrazenia o wymarzonym lokum. Gdy ogladalam mieszkania- widzialam piekne 4 pokojowe. Minusem byl wysoki czynsz i fakt, ze kredyt zamiast na killa lat musialabym wziac na minimum 20-25 lat, a mialam nieco inne priorytety
miałam takie mieszkanie przejściowe, z góry tak było założone, nic mi sie nie chciało w nim robić i zrobiłam tylko to, co było konieczne
nigdy nawet nie czułam się tam u siebie, mimo, ze to było mieszkanie własnościowe
cieszę się, ze kupilismy dom pod miastem, sama sobie zazdroszcze i lokalizacji i tego spokoju, zero sąsiadów zbyt blisko, swój ogród z hamakiem.. nigdy bym nie chciała wrócić do bloku
mieszkałam z rodzicami w domu w centrum miasta, porażka, jak w zróbmy sobie wnuka


coś humoru nie mam, właśnie zakończyłam fuchę kierowcy dziecka idę sprzątać samo się nie zrobi
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 10:55   #2575
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Nie ma jakiegoś urzędu pracy wojewódzkiego żeby dopytać?




Ba! Ja od roku na wątku i dorobiłam się nowej szafki w łazience i chomiczych zapasów poupychanych w różnych dziwnych miejscach
Ja wlasnie szukam szafki do lazienki w ktorej upchne wszystko i szafki pod umywalke tez z szufladkami zeby miec wygodniej i pod reka wszystko.


Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Każdy ma swoje priorytety.
Moja siostra nie inwestuje w mieszkanie tylko w podróże.
A ja jako domator z chorobą lokomocyjną odkładam na kanapę a nie na wojaże.
Są ludzie, którzy odkładając kasiosrkę na nowy samochód, przestają dokładać do starego grata. I to jest zrozumiałe.
Są tacy, który starego grata tak wyremontują, że wygląda i jeździ jak nowy. I to jest zrozumiałe.
A są i tacy, którzy kaskę odkładają na starego grata, bo bolą ich nogi. I to jest zrozumiałe.
Są też tacy, którzy spośród wielu starych gratów potrafią znaleźć taką perełkę, która po delikatnym oszlifowaniu, może stać się prawdziwym diamentem. I to jest zrozumiałe.
A są tez i tacy o którym się nawet filozofom nie śniło.
A to ciężko zrozumieć.

Prawda
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 10:58   #2576
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Trzeba nadrobić stracony czas
jak już i tak nie pracujesz to podumaj co by Cię ucieszyło, moze mam coś, co sprawiłoby Ci radość z wymianki?

u mnie najwięcej jest perfum ofkors - w podpisie mam swoją fragrantikę

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

szafki do małej łazienki też by mi się przydały, co prawda nic z kosmetixów tam nie trzymam, mam ogrzewanie podłogowe ale na waciki i inne pierdulety musze cos znaleźć
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 11:01   #2577
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Każdy ma swoje priorytety.
Moja siostra nie inwestuje w mieszkanie tylko w podróże.
A ja jako domator z chorobą lokomocyjną odkładam na kanapę a nie na wojaże.
Są ludzie, którzy odkładając kasiosrkę na nowy samochód, przestają dokładać do starego grata. I to jest zrozumiałe.
Są tacy, który starego grata tak wyremontują, że wygląda i jeździ jak nowy. I to jest zrozumiałe.
A są i tacy, którzy kaskę odkładają na starego grata, bo bolą ich nogi. I to jest zrozumiałe.
Są też tacy, którzy spośród wielu starych gratów potrafią znaleźć taką perełkę, która po delikatnym oszlifowaniu, może stać się prawdziwym diamentem. I to jest zrozumiałe.
A są tez i tacy o którym się nawet filozofom nie śniło.
A to ciężko zrozumieć.


AnulaQa Twoje posty zawsze po dwa, trzy razy czytam
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 11:03   #2578
Cato
Zadomowienie
 
Avatar Cato
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 298
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość

Mi niestety wyszła stówka za zamówienie, więc niestety dostawa gratis.
Póki co jestem dzielna.
Ostatnio tak zawzięcie dobijałam do darmowej dostawy, że potem połowę rzeczy mamie oddałam Ale wszystko co sobie zostawiłam mi się podobało, zwłaszcza złoty bb cream. Szkoda, że inne koreańskie marki jeszcze nie mają swoich sklepów w pl, fajne mają te kosmetyki.
Zapisz
__________________
Instagram
Cato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 11:04   #2579
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Ładne to zamówionko.


Bo śluz ślimaka odmładza. Naprawdę!
Tylko ten zapach. Niby perfumowany, ale czuć, że coś kamufluje. Może zabrzmi to dziwnie, ale nie ufam temu zapachowi.

Teraz używam żelu ze śluzu ślimaka z apteki z wysokim (rzekomo) stężeniem tego żelu. Też jest perfumowany (w dodatku brzydkim zapachem) i to dopiero jest hardcore Skin79 to przy nim perfumy Diora .
Jako kobieta zdesperowana używam, ale podejrzewam, że dla innych kobiet mógłby być to odór zabójczy
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 11:06   #2580
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Jak trochę odżyję to się za to zabiorę. Tylko czy będą chętni?
Ja, jak zawsze

Apropo boxów, jak ktoś zamówił i myśli "po co mi ten meltoff" Mam pełnowymiarówkę, mama też mi pozazdrościła i sobie zażyczyła. Generalnie to jest genialne do tuszów wodoodpornych, ale i ogólnie takich mocniejszych. Niby używam micela z Biodermy i ile go nie wyleję w oko to nie piecze, ale no to jest po prostu rewelacja.

Miniatura do brwi z Benefitu też geniusz, zresztą jak znacie Gimme Brow, o wiecie same.

Mi się wszystko podoba poza pomadką aczkolwiek z MUFE podobają mi się inne, więc w sumie wypróbuję i tak. Krem z Clinique miałam kupować, ale odkładałam, więc w końcu wypróbuję. Mini tusz, mini kredka zawsze spoko.

Generalnie boxie przybywaj

Szkoda tylko, że próbki były takie denne.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-15 14:24:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:22.