Jaki olejek najlepszy do masażu erotycznego ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-21, 13:28   #1
Siimax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1

Jaki olejek najlepszy do masażu erotycznego ?


Witam wszystkich forumowiczów,
to mój pierwszy post na tym forum więc proszę o zrozumienie. Moderatorów zapewniam, że moje intencje są jak najbardziej słuszne i nie chciałbym dostać BANA.
Moja małżonka uwielbia masaże w moim wykonaniu lecz od jakiegoś czasu szukam dobrego olejku ponieważ środki typu oliwka dla dzieci, balsamy, mleczka itp. nie nadają się do tego. Potrzebowałbym olejku, który przedewszystkim będzie "neutralny" dla intymnych miejsc ciała jak również będzie dobrze nawilżał skórę całego ciała. Gdzieś czytałem, że do tego typu masażu nadaje sie olej z winogron ale nie wiem na ile jest to prawdziwe. Czy ktoś z was może mi doradzić ?
Z góry dziękuje za propozycje.
Siimax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 08:01   #2
oko_boze
Raczkowanie
 
Avatar oko_boze
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: tam, gdzie wzrok nie sięga
Wiadomości: 90
Dot.: Jaki olejek najlepszy do masażu erotycznego ?

Tak, olej z winogron jest faktycznie dobry i neutralny. Po necie nawet krąży specjalny filmik o technikach masażu kobiecego ciała by doprowadzić ja do wytrysku i tam pan z filmiku instruktażowego uzywa właśnie oleju z pestek winogron.

Dostaniesz w każdym supermarkecie, cena około 10-15 zł.
__________________
"Kiedy nie słyszy nikt i kiedy nikt nie patrzy, dziękuję za mój czas przy Tobie. Za każdy dzień. Następny z pierwszych…"

oko_boze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 19:51   #3
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Jaki olejek najlepszy do masażu erotycznego ?

;> a jak znalezc taki filmik?
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 09:17   #4
borman
Raczkowanie
 
Avatar borman
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 149
GG do borman
Dot.: Jaki olejek najlepszy do masażu erotycznego ?

Avocado jest bogaty w witaminy A,B i D - jest to olej kleisty bardzo dobry do skóry z problemami - dobry dla osób z alergiami.

JOJOBA- polecam do skóry suchej, wypryskach dziecięcych jak również bardzo dobra odżywka do włosów szczególnie tych zniszczonych farbowaniem, trwałą.

ZE SłODKICH MIGDAłóW-skutecznie zmiękcza skórę i łatwo się rozsmarowuje, dobrze tolerowany przez skórę suchą i pomarszczoną. Dobry na odciski.

Do tego możesz dodać olejki eteryczne max. 0,5% roztwór, które się Twojej żonie podobają.

Za afrodyzjak na wyspie Bali uchodzi olejek YLANGOWY, którego zapach można powiedzieć zniewala. Krótko - przed działaniem olejku "CHCIAłABYM ALE SIę BOJę" - po działaniu- oddziaływuje na psychikę, to "BOJĘ SIĘ" ucieka.
Równie dobrze inny olejek może być afrodyzjakiem. Naukowcy włoscy odkryli, że podobne działanie do wiagry ma olejek kopru włoskiego- ile w tym prawdy nie wiem.
borman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 14:02   #5
Filc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki olejek najlepszy do masażu erotycznego ?

a może smakowe?

polecam sklep: www.olejkowo.pl
Filc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 20:17   #6
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Jaki olejek najlepszy do masażu erotycznego ?

Cytat:
Napisane przez borman Pokaż wiadomość
Avocado jest bogaty w witaminy A,B i D - jest to olej kleisty bardzo dobry do skóry z problemami - dobry dla osób z alergiami.

JOJOBA- polecam do skóry suchej, wypryskach dziecięcych jak również bardzo dobra odżywka do włosów szczególnie tych zniszczonych farbowaniem, trwałą.

ZE SłODKICH MIGDAłóW-skutecznie zmiękcza skórę i łatwo się rozsmarowuje, dobrze tolerowany przez skórę suchą i pomarszczoną. Dobry na odciski.

Do tego możesz dodać olejki eteryczne max. 0,5% roztwór, które się Twojej żonie podobają.

Za afrodyzjak na wyspie Bali uchodzi olejek YLANGOWY, którego zapach można powiedzieć zniewala. Krótko - przed działaniem olejku "CHCIAłABYM ALE SIę BOJę" - po działaniu- oddziaływuje na psychikę, to "BOJĘ SIĘ" ucieka.
Równie dobrze inny olejek może być afrodyzjakiem. Naukowcy włoscy odkryli, że podobne działanie do wiagry ma olejek kopru włoskiego- ile w tym prawdy nie wiem.


a gdzie można dostac ten olejek ylang?
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 01:59   #7
verciula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki olejek najlepszy do masażu erotycznego ?

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
a gdzie można dostac ten olejek ylang?
Tam, gdzie wszystkie olejki aromaterapeutyczne, czyli w tego typu drogeriach, aptekach, sklepach zielarskich. Ja polecam olejki firmy Avicenna oraz markę Dr Beta, firmy Pollena Aroma. Ci producenci wykorzystują naturalne składniki, w przeciwieństwie do mnóstwa syntetyków na rynku. A oto sklep internetowy: http://www.drbeta.pl/oliwki-do-masaz...3d905683df495/
verciula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-26, 23:08   #8
Stookrotka
Raczkowanie
 
Avatar Stookrotka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 413
Dot.: Jaki olejek najlepszy do masażu erotycznego ?

Ja w szkole w książkach czytałam o aromaterapii - dodanie kropelkę różanego olejku do oliwki podobno działa bardzo pobudzająco.
Stookrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 20:52   #9
m_konwalia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki olejek najlepszy do masażu erotycznego ?

Dla mnie najlepszym produktem do masażu jaki stosowałam jest żel nuru. Jest o wiele bardziej śliski niż oliwka no i nie niszczy prezerwatyw gdyż jest na bazie wody. Ciało po nim nie jest lepkie jak po żelach, które wcześniej stosowałam (np. unimil). Polecam także sposób masażu tym żelem. Chodzi o masaż ciała ciałem doskonały jako gorąca gra wstępna
m_konwalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 10:49   #10
sylwiakoszykowa
Rozeznanie
 
Avatar sylwiakoszykowa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: wieś
Wiadomości: 733
Dot.: Jaki olejek najlepszy do masażu erotycznego ?

Cytat:
Napisane przez KrimsonQueen Pokaż wiadomość
ja kiedys kupilam najdrozszy, Unimila, pfffff, nie polecam - klei się to to, szybka wysycha, byłam bardzo niezadowolona.

Ale moze też dlatego, że było napisane iz nadaje sie do masazu calego ciała, a do tego się kompletnie nie nadawał .

Także te wszystkie marketingowe cuda nie zawsze sie sprawdzaja:P
też go miałam ale się przkonałam że to tego rodzaju masażu najlepszy jest antytabaka, lub czekoladowy albo każdy inny który lubisz najlepiej wybrać z olejków eterycznych zmieszanych z oliwką w żelu
__________________
wieżę tylko sobie nikomu innemu
sylwiakoszykowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 23:56   #11
Dziewczyna Stradivariusa
Raczkowanie
 
Avatar Dziewczyna Stradivariusa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 436
Dot.: Jaki olejek najlepszy do masażu erotycznego ?

Cytat:
Napisane przez m_konwalia Pokaż wiadomość
Dla mnie najlepszym produktem do masażu jaki stosowałam jest żel nuru. Jest o wiele bardziej śliski niż oliwka no i nie niszczy prezerwatyw gdyż jest na bazie wody. Ciało po nim nie jest lepkie jak po żelach, które wcześniej stosowałam (np. unimil). Polecam także sposób masażu tym żelem. Chodzi o masaż ciała ciałem doskonały jako gorąca gra wstępna
Dobra kobieto, a gdzie to można kupić?
Dziewczyna Stradivariusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 13:49   #12
m_konwalia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki olejek najlepszy do masażu erotycznego ?

Od niedawna tu: www.nurugel.pl
m_konwalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 16:30   #13
Dziewczyna Stradivariusa
Raczkowanie
 
Avatar Dziewczyna Stradivariusa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 436
Dot.: Jaki olejek najlepszy do masażu erotycznego ?

Dzięki, na pewno wypróbuje
Dziewczyna Stradivariusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 08:12   #14
znawczyni9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 365
Dot.: Jaki olejek najlepszy do masażu erotycznego ?

ja lubie wszelkie z durexa
znawczyni9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 12:13   #15
liiilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki olejek najlepszy do masażu erotycznego ?

Czy ktoś może stosował ten żel Nurux do masażu nuru? Zastanawiam się nad kupnem bo cena wychodzi dużo sensowniejsza...
liiilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 10:28   #16
mammamia101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Jaki olejek najlepszy do masażu erotycznego ?

My kupiliśmy w tym sklepie i używaliśmy żelu nuru standard i żelu nurux - to jest dokładnie to samo, z tym że nurux wychodzi dużo taniej
mammamia101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 15:04   #17
FreedomStayFree
Freedom
 
Avatar FreedomStayFree
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Cała Polska
Wiadomości: 15
Dot.: Jaki olejek najlepszy do masażu erotycznego ?

Zwykły dzieciecy olejek bambino jest okej. Ewentaulnie jakies wariacje zapachowe jak ktoś lubi. Bardziej chodzi o technikę masażu. Ja polecam masaż tantryczny, który może prowadzić do orgazmu z wytryskiem. Byłam na takim w Krakowie. Jeśli jesteście zainteresowane to piszcie na priv .
Po masażu poczułam z radosć z życia To głupie ale wszystko mnie cieszyło

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

wejdź na stronę oswiecony kochanek pl i tam poszukaj artykułu o masażu trantrycznym, jest tam link dofilmu. lub tu:


W krakowie byłam u takiego masażysty i byłam bardzo zadowolona:

<reklama>

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------[/COLOR]
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez 1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Czas edycji: 2017-01-05 o 10:30
FreedomStayFree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 13:09   #18
kachaaa321
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 86
Dot.: Jaki olejek najlepszy do masażu erotycznego ?

Mój mąż ma bardzo czułe strefy erogenne, więc wystarczy, że dotykam go w uszy, a jego wzwód aż pulsuje. Raz próbowaliśmy używać olejku - zrobiłam go sama. Wymieszałam podgrzany olej kokosowy z masłem shea i olejem cedrowym. Ale zbyt długo się nie pobawiliśmy, bo mąż wybuchł jak tylko nasmarowałam mu olejkiem brzuch... Teraz kupujemy tabletki z sildenafilem w aptece, bo są bez recepty, a wydłużają stosunek i mam nadzieję, że teraz wypali nam seks z olejkiem. Przepis polecam
kachaaa321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-27, 11:41   #19
alioris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 23
Dot.: Jaki olejek najlepszy do masażu erotycznego ?

a ja się zaopatruję w olejek <reklama> ktory sluzy do masazu ciala i musze przyznac, ze nic lepszego nigdy nie mialam. Sprobuje tez zrobic sama tak jak moja poprzedniczka ale watpie by mi to wyszlo...

Edytowane przez 1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Czas edycji: 2017-05-03 o 12:40
alioris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-08, 14:42   #20
vidonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki olejek najlepszy do masażu erotycznego ?

olejki kokosowe czy np. naturalne takie jak olejki Swati lepiej sie sprawdzaja? Pytam, bo roznie na allegro z cenami a np. na ichemia ten naturalny Swati jest dosc tani ktos uzywal?
vidonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 18:41   #21
melania55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki olejek najlepszy do masażu erotycznego ?

Cytat:
Napisane przez borman Pokaż wiadomość
Avocado jest bogaty w witaminy A,B i D - jest to olej kleisty bardzo dobry do skóry z problemami - dobry dla osób z alergiami.

JOJOBA- polecam do skóry suchej, wypryskach dziecięcych jak również bardzo dobra odżywka do włosów szczególnie tych zniszczonych farbowaniem, trwałą.

ZE SłODKICH MIGDAłóW-skutecznie zmiękcza skórę i łatwo się rozsmarowuje, dobrze tolerowany przez skórę suchą i pomarszczoną. Dobry na odciski.

Do tego możesz dodać olejki eteryczne max. 0,5% roztwór, które się Twojej żonie podobają.

Za afrodyzjak na wyspie Bali uchodzi olejek YLANGOWY, którego zapach można powiedzieć zniewala. Krótko - przed działaniem olejku "CHCIAłABYM ALE SIę BOJę" - po działaniu- oddziaływuje na psychikę, to "BOJĘ SIĘ" ucieka.
Równie dobrze inny olejek może być afrodyzjakiem. Naukowcy włoscy odkryli, że podobne działanie do wiagry ma olejek kopru włoskiego- ile w tym prawdy nie wiem.
Z koleżanką zgadzam się w 100%
melania55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-01, 14:56   #22
wiolkaa_91
Raczkowanie
 
Avatar wiolkaa_91
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: Jaki olejek najlepszy do masażu erotycznego ?

Ja razem z moim przeszliśmy przezróżne dodatki do masażu, ale raczej te zwykłe w postaci olejków itp
Ostatnio dostałam od koleżanki świecę do masażu z Organique. Byłam zdziwiona o co chodzi, ale okazuje się, że świeca jest zrobiona z naturalnych olejków, m.in. jojoba o którym było wspomniane wyżej i po spaleniu się, masa się rozpuszcza i można ją użyć do masażu.
Bardzo polecam zwłaszcza do scenariusza kolacja przy świecach a potem masażyk
wiolkaa_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 15:14   #23
sophisticated_90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 87
Dot.: Jaki olejek najlepszy do masażu erotycznego ?

Cytat:
Napisane przez wiolkaa_91 Pokaż wiadomość
Ja razem z moim przeszliśmy przezróżne dodatki do masażu, ale raczej te zwykłe w postaci olejków itp
Ostatnio dostałam od koleżanki świecę do masażu z Organique. Byłam zdziwiona o co chodzi, ale okazuje się, że świeca jest zrobiona z naturalnych olejków, m.in. jojoba o którym było wspomniane wyżej i po spaleniu się, masa się rozpuszcza i można ją użyć do masażu.
Bardzo polecam zwłaszcza do scenariusza kolacja przy świecach a potem masażyk
Hehe, ja również dostałam tą świecę z Organique od koleżanki, nie wiem jaki konkretnie zapach mam, ale pachnie kobieco, kwiatami, piżmem. Sama kupiłam sobie też kiedyś taką w metalowym opakowaniu z Rossmana Wellness & Beauty. Różnica jest taka, że ta z Organique ma "dziubek" w swoim ceramicznym opakowaniu więc nic się po bokach nie rozlewa, no i jak zgasimy, można postawić w łazience jako dekorację. Te z Rossmana są atrakcyjniejsze cenowo, ale trochę się rozlewają po bokach, ale za to mają wieczko! Dla mnie 50:50 obydwie sprawdziły się przy wieczornych masażach

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Aha i jeszcze chciałam dodać, żebyście uważały z dodawaniem olejków eterycznych, ponieważ można się nieźle poparzyć
sophisticated_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 13:40   #24
kolorowymotylek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 17
Dot.: Jaki olejek najlepszy do masażu erotycznego ?

Cytat:
Napisane przez wiolkaa_91 Pokaż wiadomość
Ja razem z moim przeszliśmy przezróżne dodatki do masażu, ale raczej te zwykłe w postaci olejków itp
Ostatnio dostałam od koleżanki świecę do masażu z Organique. Byłam zdziwiona o co chodzi, ale okazuje się, że świeca jest zrobiona z naturalnych olejków, m.in. jojoba o którym było wspomniane wyżej i po spaleniu się, masa się rozpuszcza i można ją użyć do masażu.
Bardzo polecam zwłaszcza do scenariusza kolacja przy świecach a potem masażyk
Muszę wypróbować
kolorowymotylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 08:19   #25
sophia87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 11
Dot.: Jaki olejek najlepszy do masażu erotycznego ?

myślicie, że taki masaż erotyczny pomoże w kryzysowej sytuacji w łóżku. Ostatnio z mężem coś nam się nie układa, ma dużo stresu i pojawił sie problemz erekcją, zastanawiam się, cyz odatkowa gra wstepna, coś romantycznego nie pomoże nam w tej sytuacji?? może jakies leki, albo własnie coś pociągającego, nowa bieliza, macie sprawdzone sposoby jeszcze??
sophia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 18:51   #26
wiolkaa_91
Raczkowanie
 
Avatar wiolkaa_91
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: Jaki olejek najlepszy do masażu erotycznego ?

Cytat:
Napisane przez kolorowymotylek Pokaż wiadomość
Muszę wypróbować
Daj znać jak efekty


Cytat:
myślicie, że taki masaż erotyczny pomoże w kryzysowej sytuacji w łóżku. Ostatnio z mężem coś nam się nie układa, ma dużo stresu i pojawił sie problemz erekcją, zastanawiam się, cyz odatkowa gra wstepna, coś romantycznego nie pomoże nam w tej sytuacji?? może jakies leki, albo własnie coś pociągającego, nowa bieliza, macie sprawdzone sposoby jeszcze??
Zanim sięgnięcie po środki farmakologiczne to gra wstępna przede wszystkim!
Podałaś mało szczegółów, ale jeśli np do tej pory gra wstępna nie była jakimś szczególnym elementem waszego seksu, to na pewno warto w to zainwestować trochę czasu i energii i podgrzać atmosferę Seksowna bielizna, świece, masaż.
Jeśli coś pójdzie znowu nie tak to rozmowa, a naprawdę leki to już ostateczna ostateczność powinna być.
wiolkaa_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-14 19:51:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:03.