Coś więcej niż zmiana fryzury... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-24, 10:33   #1
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Ponieważ od jakiegoś czasu czaję się na zmianę fryzury, pomyślałam sobie, że może by zaryzykować i... zmienić coś jeszcze. Mam już 25 lat i żadnego pomysłu na siebie. Chciałabym oczarować męża. Jesteśmy dwa lata po ślubie, osiem lat razem. Chciałabym jakoś go zaskoczyć, a jednocześnie wiem, że ceni naturalny wygląd... Zupełnie nie mam pomysłu, co by ze sobą zrobić (oprócz zmiany fryzury, chcę dość znacznie skrócić włosy). Doradźcie, co by tu jeszcze...

A oto informacje o mnie:

Jak się opalam? Przede wszystkim to nie lubię się opalać Kiedy już słonko mnie chwyci, opalam się dość łatwo, na brązowo, niestety z czerwonym, jeśli ekspozycja na słońce była zbyt długa lub zbyt gwałtowna. Wtedy też łuszczy mi się skóra.

Oczy... Szaro-niebieskie, zwykle bardziej niebieskie niż szare, tęczówka niejednolita, jakby w szare promyczki. Białka z tendencją do zaczerwienień, rzęsy dość ciemne i długie, brwi w kolorze włosów (popielato-brązowe). Jestem krótkowidzem, więc szkła okularów pomniejszają mi oczy (czasami noszę soczewki kontaktowe, w których moje oczy wydają się bardziej niebieskie).

Piegi. Tylko kilka drobnych, raczej szaro-brązowych. Na nosie. Zimą praktycznie niewidoczne.

Cera. Jasna, raczej chłodna (na moje oko), gdy się rumienię to raczej na różowo. Kilka rozszerzonych naczynek na policzku i koło nosa. Od czasu do czasu wypryski i różowe ślady po wypryskach

Włosy. Na zdjęciach jeszcze chyba widać resztki wyblakłej farby... Mój naturalny kolor to popielato-brązowe, z refleksami ciemnego blondu tu i ówdzie, raczej chłodnego.

Usta. Raczej jasne, beżowo-różowe.

Kolory, w których dobrze się czuję. Noszę głównie brązy (raczej ciemne, chłodne), beż, szarości, zgaszony niebieski, czasami czerń, czasem coś intensywnego dla odmiany (np. intensywny żółty lub róż). Z biżuterii zdecydowanie srebro i białe złoto. Kolory, których nigdy nie noszę to fiolet, trawiasta zieleń, turkus (choć podoba mi się, ale sądzę, że do mnie nie pasuje), oliwka, złoto.


No, i co Wy na to?

Zapomniałam o zdjęciach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1173.JPG (183,3 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1511.JPG (119,9 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2674.JPG (110,6 KB, 77 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-24 o 10:47 Powód: post pod postem
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 11:16   #2
lalaine
Raczkowanie
 
Avatar lalaine
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 393
Dot.: Coś więcej niż zmiana fryzury...

włoscy na twoim miejscu ścięłabym na boba, bedzie pasował napewno
zamiast okularów proponuję szkła kontaktowe
na wypryski proponuję dobry ale bardzo naturalny podkładzik Dax Cosmetics mousse make-up 02 naturalny beż, nie tworzy efektu maski i wyglada ślicznie na twarzy kosztuje 45 zł(to nie jest reklama,żeby nie było!!)
__________________
`większość z nas spocznie w grobie z muzyką w sercu`
lalaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 14:12   #3
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 570
Dot.: Coś więcej niż zmiana fryzury...

na twoim miejscu ozywilabym kolorek na jakich bardziej soczysty moze ciemna wisnia? nie wiem znow czy nie bedzie uwydatnial wypryskow hmmm

a moze by tak zaszalec z pasemkami, chodzi mi o to zeby nadac wyrazu twojej twarzy przez ozywienie kolorku
Asia221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 15:30   #4
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Coś więcej niż zmiana fryzury...

Dzięki
Bob-świetny pomysł
Soczewki noszę czasami, nie chciałabym całkowicie rezygnować z okularów, bo moje oczy nie lubią długo i przez wiele dni z rzędu nosić soczewek...
Najgorzej z tym kolorem włosów Bo ja już się nafarbowałam w życiu kudły i wolałabym tego uniknąć chyba...
No nic, czekam na dalsze komentarze.
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 15:55   #5
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Coś więcej niż zmiana fryzury...

hmmm... moim zdaniem nie powinas w ten sposob wiazac włosow.. ładnie ci w krótkich ale sa one takie jakies ciezkie?? kolor masz ladny .... Na twoim miejscu poszla bym do dermatologa a on pewnie wysle do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy itp.. cera jest wazne w wygladzie .. zaczela bym lykac cynk i complex witamin B pomaga na maly tradzik trudno mi cos radykalnie w tobie zmienic moze latwiej bylo by cialem i ubiorem zaszokowac ... mi sie w okularach podobasz

mi bys wie podobala w fyzurce mandy moore
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg thumb_mandy_moore_1.jpg (14,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tn2_mandy_moore_4.jpg (9,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mandy-moore-16th-annual-nickelodeon-kids-choice-awards-vtWRYn.jpg (35,8 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg worth1000.com.jpg (43,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 17334096.jpg (26,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11140_mandy_moore_art_streiber_photoshoot_instyle_2005_5.jpg (50,0 KB, 11 załadowań)
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 16:22   #6
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Coś więcej niż zmiana fryzury...

Fajna fryzurka Moje włosy nie są ciężkie, ale niestety mają tendencję do leżenia płasko na głowie. Już godzinę po suszeniu na szczotkę są klapnięte Na żadnym zdjęciu nie mam krótkich, więc skąd wiesz, że mi w nich ładnie?
Z tą cerą pewnie masz rację... Ociągam się z tym, ale faktycznie powinnam się nią zająć...
Ciała zmieniać nie chcę, jest w porządku
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 18:17   #7
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Coś więcej niż zmiana fryzury...

włoski masz ładne, tylko bardziej o nie zadbaj i nie susz suszarka to poprawisz ich kondycje bo na zdjęciach widac zniszczenia, masz ładny kolor , mozesz sobie przód wycieniowac
tak zadbaj o cere bo to wazne no i reszta jest suuper
a jak chcesz cos zmienic to wybierz sie za zakupy i kup sobie coś super i bedzie ok
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-14, 19:11   #8
sylweczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Starachowice / Toruń
Wiadomości: 2 054
GG do sylweczka
Dot.: Coś więcej niż zmiana fryzury...

Komptenie nie zgadzam sie z moja pośredniczka- wyzaje zasade,ze wizaz jest od porad a nie od słodzenia ( i taka tez jestem dla moich kolezanek.... bidulki). Czy im pomoze brak suszarki?? Wątpie... Trzeba kupic jakas dobra odzywke i może jakis nabłyszczacz, lotion, jedwabTo nie jest duzy wydatek....Moim zdaniem fryzurka jest za grzeczna i kompletnie nie modna- idz na całośc zrób grzywke naprawde bedzie Ci pasowała i cos zakombinuj z włosami Cera...dermatolodzy nie gryzą, a piegami sie szczyć Do tego jeszcze jakis fajowy make- up i jestes gwiazdą


P.S Sliczne ząbki:P
__________________




sylweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 22:26   #9
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
grzywke ale delikatnie na bok, bo na czoło nie bedzie ci pasowac, zgadzam sie z tym ze fryzurka za grzeczna, ale cieniowanie i grzywka stykna nie warto farbowac
znowu z tym make-upem to niekoniecznie, wystraczy dermatolog i tusz do rzęs, moze lekko pomalowane oczy cieniem, ale nie podobaja mi sie dziewczyny z zanieczyszczoną cerą i warstwą pudru na twarzy;/ najwazniejsze za co powinnas sie zabrac to cera

sory za dubel ale nie moge zedytowac postu
a zapomniałam napsiac ze jedwabie i nabłyszczacze jeszcze bardziej popsują kondycje włosów, na poczatku będzie super efekt a potem wielki dramat...

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-06-15 o 00:11 Powód: post pod postem
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:31.