Kursy w Krakowie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-15, 09:15   #61
milka_kamilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 137
Dot.: Kursy w Krakowie

znikąd.. poprostu nie doczytałam wszystkich informacji na jej temat..
milka_kamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 20:21   #62
kala289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Świdnik/Biłgoraj
Wiadomości: 178
Dot.: Kursy w Krakowie

Cytat:
Napisane przez milka_kamilka Pokaż wiadomość
Czy ktoś robił kurs w Akademii Paznokcia?? na ul. Starowiślnej
Ja robiłam w Akademii Paznokcia na ul. Felicjanek
kala289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 20:53   #63
milka_kamilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 137
Dot.: Kursy w Krakowie

a możesz mi coś więcej o nich napisać?? Byłabym wdzięczna
milka_kamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 21:44   #64
wilczus
Raczkowanie
 
Avatar wilczus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 334
Dot.: Kursy w Krakowie

mój dyplom od Pauli wisi na ścianie i ma się rewelacyjnie ... za tydzień idę po drugi

a jakie pazury robię po roku po szkoleniu u Pauli możesz zobaczyć na moim blogu , który mam w opisie ...

nie ma się nad czym zastanawiać tylko termin ustalać , bo z tym nie łatwo
__________________
http://wilczy-pazoor.bloog.pl

Edytowane przez wilczus
Czas edycji: 2010-01-15 o 21:47
wilczus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 20:03   #65
kala289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Świdnik/Biłgoraj
Wiadomości: 178
Dot.: Kursy w Krakowie

Cytat:
Napisane przez milka_kamilka Pokaż wiadomość
a możesz mi coś więcej o nich napisać?? Byłabym wdzięczna
robilam kurs u pani Agnieszki Debowskiej i jestem bardzo zadowolona. wiadomo ze cudów nie ma i do profesjonalnych prac to mi jeszcze daleko, ale juz jest z czym wyjsc do ludzi. robilam tam kurs z metody zelowej, natomiast na akryl planuje wybrac sie do Paulii - duzo dobrego o niej slyszalam, a jej prace sa niesamowite
kala289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 13:17   #66
Monia___M
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
GG do Monia___M
Arrow Kurs stylizacji paznokci- proszę o radę ;)

Witam

Moje pytanie jest bardzo krótkie; Co sądzicie o poniższym kursie stylizacji pazurków? Studiuję co prawda kosmetologię i niby coś tam potrafię, ale chciałabym zająć się tym profesjonalnie i robić to naprawdę dobrze. Oto link do kursu:
http://www.professionails.pl/sekcja,..._paznokci.html

Jeśli uważacie, że nie jest dobry to bardzo proszę o polecenie mi jakiegoś porządnego

Pozdrawiam serdecznie
Monia___M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 14:37   #67
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: Kurs stylizacji paznokci- proszę o radę ;)

domyślam się że w Krakowie jeśli tak to wybierz się do Pauliny Pastuszak która szkoli z firmy abc nailstore lub poszukaj wątku o polecanych kursach bo taki istnieje
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 16:38   #68
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Kurs stylizacji paznokci- proszę o radę ;)

mysle, ze o niebo lepszy bedzie kurs u dziewczyn z all4nails z krakowa.
nie slyszalam negatywnych opinii. dziewczyny sa sympatyczne, kontaktowe, a wiedze maja jak nikt w polsce, a szczegolnie darianna.
poza tym pracuja na obecnie najlepszych produktach na rynku.
spokojnie moge je polecic, bo wiem, ze sie nie rozczarujesz, widzialam prace kursantek i ich opinie, poza tym sama zajmuje sie stylizacja juz kilka lat i troche w tym temacie przerobilam.
pauli nie polecam ze wzgledu na wiele negatywnych opinii na temat jej nieprofesjalnego podejscia, chamskich odzywek i tego jak wiele osob musi inwestowac w kolejne doszkolenie po szkoleniu u niej.
a tak juz na calkowitym marginesie, podobno program jej szkolen daleko odboega od tego, ktory twierdzi, ze ma zamiar realizowac z kursantem
pozdrawiam serdecznie i czekam na twoje twory po kursie powodzenia!!!!!!!
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 18:34   #69
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: Kurs stylizacji paznokci- proszę o radę ;)

Potwierdzam. Miałam bardzo niemiłe doświadczenia w związku ze szkoleniem u tej pani.
W sieci i tak jest mało negatywnych informacji o niej w porównaniu z tym co słyszy się prywatnie. Wiele osób (czego jestem przykładem) boi się napisać prawdy, w obawie przed jej wielbicielkami. Pisałam pracę o manipulacji i w jej wypowiedziach znalazłam wiele książkowych przykładów. Boję się napisać na jej forum, że certyfikat z wrześniowego szkolenia dostałam dopiero w styczniu 2010 wysłany 30 grudnia z miejscowości Jelonki, podczas gdy już 23 grudnia pisała na forum jaka to jestem bezczelna, na certyfikat czekam dopiero 10 dni, a ona po 14 zgłasza reklamację.Afera wynikła wtedy, kiedy po trzecim odwołanym przez nią dzień wcześniej szkoleniu poprosiłam o zwrot pieniędzy. Jakby nie przyjmowała do wiadomości, że nie jest jedyna. Potrąciła sobie 100 zł za czas, który spędziła czekając, a ja w tym czasie najpierw patrzyłam jak ucieka autobus, bo moje modelki jedzą śniadanie, a potem spocona prawie niosłam jedną z nich, bo od przystanku do domu jej kolegi był kawałek, a ja nie znałam drogi, bo poprzedniego dnia w nocy jechałam inną drogą samochodem. Szkolenie skończyło się grubo po północy (od 19), a potem musiałam wstać o 6 (80 km), i i tak nie zdążyłam na 10. Nie będę opisywać mojej drogi tak dramatycznie jak ona czekania na mnie. Wspomnę tylko, że moja instruktorka u której robiłam całe szkolenie czekała na mnie dłużej, bo i droga była dłuższa i przez całą Warszawę trzeba było przejechać, a ostatniego dnia trafiłam na paraliż komunikacyjny. Ona spóźniła się dwie godziny, a ja z moją modelką niewiele ponad 100 km jechałyśmy... uwaga uwaga... 6 godzin! Wykazała się jednak wielką wyrozumiałością. I nie musiałam załatwiać lokalu. Miesiąc po tym szkoleniu otworzyłam swój salonik, a z tego co piszą wielbicielki Pauliny, to żadna z nich nie odważyła się robić paznokci nikomu poza znajomymi.
Wspomniana wcześniej pani P. "łaskawie godzi się" (czytaj:rozgłasza gdzie się da i robi w photoshopie piękne plakaciki) na szkolenia wyjazdowe, ale tylko w terminie, kiedy i tak jest w danym mieście przy okazji mistrzostw, a kursantki mają zapewnić lokal, zapłacić za jej nocleg i dojazd. Jeżeli nie, to w ostatniej chwili odwołuje się szkolenie, a informacja o licznych wyjazdowych szkoleniach. Na szczęście dzięki mojej wypowiedzi ostatnie szkolenie znów dało się zrobić u jej kolegi, bo chciała pokazać jaka to jest jednak dobroduszna.
Opisy na gg: "brak wolnych terminów przed świętami!!!"
Po dwóch dniach, kiedy to nie przynosi oczekiwanego rezultatu: "Ostatnie wolne terminy przed świętami!!!".
Jako zaletę podawała to, że nie promuje żadnej marki, a kursantka ma możliwość wypróbowania produktów różnych firm w trakcie szkolenia. No tak każda z nas ma produkty różnych firm, bo szukamy wymarzonego produktu metodą prób i błędów. I jeśli taka osoba zaczyna szkolić (czytaj: rozszerza działalność nie zdając żadnego egzaminu i w branży jest zwana samozwańczym szkoleniowcem) to najwygodniej jest mieć po trochu z każdej marki, a nie zaopatrywać się we wszystkie produkty jednej firmy. Teraz jednak promuje mega drogą markę i opowiada bajki, że nie stać jej na PB, bo przy abc koszt wykonania seta to jakieś 10 zł! O zgrozo! Że niby mniej się tego nakłada. Ale przecież nie możemy zrobić cieńszych paznokci niż zawsze, więc jeśli damy mniej bieli i covera, to nadrobimy clearem!
Zapomniałam wspomnieć o jej straszeniu prawnikami i opowiadaniu o doktoracie. Jak chcę zwrotu kasy to po co mi informacja o jej wątpliwym pisaniu doktoratu??? Że niby sponsora szuka czy jak?
Uzewnętrzniłam się zapominając o ostrzeżeniach koleżanek przed stadami chiwawa. Może przeżyję ;p Jak nie, to może wizaż padnie tak jak tamto forum za każdym razem, kiedy tylko pojawiały się informacje niewygodne dla właścicielki ja mam swoje forum w bezpłatnej domenie pun i jakoś nigdy nie zdarzył mi się podobny przypadek.
__________________

Edytowane przez nattaliah
Czas edycji: 2010-03-26 o 18:49
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 18:49   #70
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Kurs stylizacji paznokci- proszę o radę ;)

Ja Pauli nie polecam z jednego przykrego doświadczenia...

Ale polecam All4Nails!!! Jak takiego tumana jak mnie nauczyły to nauczą każdego A wiedze mają spooorą a atmosfera na prawdę rewelacyjna
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 18:51   #71
mmagda1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 240
Dot.: Kurs stylizacji paznokci- proszę o radę ;)

Jeżeli chodzi o Kraków to podpisuję się pod Anick88 , Darianna to świetny fachowiec, sama sprawdź http://www.all4nails.pl/
mmagda1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 18:54   #72
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: Kurs stylizacji paznokci- proszę o radę ;)

Pamiętam to Twoje doświadczenie. Piętnuje cudze spóźnienia, a sama nie szanuje czasu kursantek tłumacząc to jak nie zawałem ojca, to swoim pobytem w szpitalu. Chyba nieprzytomna tam nie trafiła, mogła wcześniej odwołać spotkania, a nie w cudowny sposób zyskać dostęp do telefonu, kiedy jej grożono policją.
__________________
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 19:20   #73
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: Kurs stylizacji paznokci- proszę o radę ;)

no właśnie zapomniałam o dziewczynach z All4nails
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 11:55   #74
Monia___M
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
GG do Monia___M
Dot.: Kurs stylizacji paznokci- proszę o radę ;)

Dzięki serdeczne, chyba skusze się na to all4nails
Jesteście niezastapione!
__________________



wydłużyć dobę !!
Monia___M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 13:43   #75
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Kurs stylizacji paznokci- proszę o radę ;)

Cytat:
Napisane przez nattaliah Pokaż wiadomość
Potrąciła sobie 100 zł za czas, który spędziła czekając, a ja w tym czasie najpierw patrzyłam jak ucieka autobus, bo moje modelki jedzą śniadanie, a potem spocona prawie niosłam jedną z nich, bo od przystanku do domu jej kolegi był kawałek, a ja nie znałam drogi, bo poprzedniego dnia w nocy jechałam inną drogą samochodem.
Rozumiem, że możesz być niezadowolona, bo każdy ma do tego prawo. Jednak to zdanie z tym, jak prawie niosłaś jedną koleżankę.... A koleżanki jak jadły śniadanie i przez to nie zdąrzyłyście na autobus - trza było im te kanapki wziąść do łapek i biegiem na przystanek
To że Paula pracuje teraz dla jednej firmy, też mi się średnio podoba. Była chyba jedyną, która nie dała się zaszufladkować. Polecała żele w rozsądnej cenie, ale teraz już nie może
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 17:30   #76
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Kurs stylizacji paznokci- proszę o radę ;)

no natalia, jak czytam twojego posta to ma deja vu :/ ...
strasznie nie lubie jak ktos robi z ludzi idiotow. a szczegolnie jak ktos stara sie zrobic idiotke ze mnie
ja z natury jestem szczera i ogolnie nie mam problemow z mowieniem tego co mysle i sadze na dany temat
tak wiec chetnie opowiem takze i moja przygode
paula wykorzystala jakies dobre 20 dziewczyn z tego forum, aby wywyolac skandal w czasie konkursu (dobrze pamietacie zapewne), aby naszym kosztem rozreklamowac swoje forum.
wywiazala sie niezla awantura, my dostalysmy bany, tylko pojawil sie problem.. bo jednak jej forum bylo czysto paznokciowe, wiec nie wywolalo takiego zainterosowania jak sie spodziewala.. no ale reklama daromowa byla
po kilku miesiacach uznala, ze trzeba znow zrobic zamet, bo jakos cichutko o niej w sieci wiec ujawnila ukryty watek, na ktorym rozmawialysmy o naszych prywatnych sprawach, bo mialo do niego dostep kilka osob, o sprawach pokroju chorob rodzicow, problemow z ciaze etc (w koncu traktowalysmy ten dzial forum jako prywatny). zabrala tez status moderatorow dziewczynom, ktore najbardziej jej pomagaly rozreklamowac ja i forum.
oczywiscie czesc osob obrazila sie, zostala na forum zbanowana i tyle
no, ale aferka znow byla, oł jee
zalozylsymy sobie wlasne prywatne forum i zwyczajnie sie na nia wypielysmy
druga strona medalu (moja prywatna)
pannie paulince po raz kolejny padlo forum - to takie straszne, ze przytrafia sie to akurat wlasnie jej.. ma tylu wrogow, a hakerzy nie maja nic innego do roboty jak wykonczyc jej forum, na ktorym jest zarejestrowane .. 50 osob(?).. to rzeczywscie gra warta swieczki.
umawialam sie z paula na kurs, bylysmy wstepnie umowione na lipiec. niestety byl pewien problem. z paula nie bylo zaaadnego kontaktu. forum padlo, na gg nie dostawalam zadnej odpowiedzi, na mejle nikt mi nie odpisywal.. uznalam, ze skoro od miesiaca paula nawet nie wspomina o kursie, to jest on zwyczajnie nieaktualny.. az tu nagle, 4dni przed kursem dostaje sms z pytaniem, czy ten termin jest aktualny.
oczywiscie napisalam, ze jesli ma kogos na niego to chetnie zrezygnuje i umowie sie na inny, w koncu 4 dni przed wyjazdem pewnie nie dostane uropu w pracy, a do krakowa musze przejechac przez cala polske.. :/
dostalam odpowiedz napisana tak niecenzuralnie, ze nie odwazylabym sie w ten sposob odezwac do zula spod sklepu. zostalam tak zjechana, ze nie dalam znac wczesniej, ze szok! napisalam, ze wyslalam z 10 wiadomosci na gg oraz z 15 mejli, a jej numeru tel nie posiadam..
uslyszalam, ze oczywiscie na gg nic nie doszlo, a poczta nie dziala, wiec moglam jakos inaczej sie skontaktowac. zatkalo mnie - w koncu sama mam rodzinny interes i wiem w jaki sposob zabiega sie o klientow. wiec napisalam, ze gdybym tak traktowala swoich potencjalnych klientow, to juz dawno bym splajtowala.. co sie okazalo? wg pauli pierwszy raz slyszy, aby to ona musiala zabiegac o klienta.. no coz kochaniutka -taka jest rzeczywistosc jesli ma sie prywatny interes.
pragne nadmienic, ze paula nie miala zadnego problemu z wygrzebaniem mojego numeru telefonu chyba spod ziemi, bo nigdy jej nie podawalam,a na forum nikt nie mial, gdy potrzebowala ode mnie porady prawnej... taaaaak tak.. kolejnej porady prawnej w sprawie, ktora nigdy nie mialaby szansy na wygranie nawet u anny marii wesolowskiej
bo paula kocha straszyc sadami, prawnikami, detektywami i policja.. tylko niestety nigdy by sie na to nie odwazyla, bo kazdy, nawet najgorszy prawnik powie jej wprost, ze nie ma szansy na wygranie!!nigdy!!
poza tym to nie jest tak, ze gdy nie przynalezala do zadnej firmy, to tak rozchwalala te produkty za darmo
zawsze miala korzysci z tego, ze to tu to tam napisala,ze jakis produkt jest absolutnie fenomenalny
tak dziala biznes i nie ma w tym nic dziwnego..
tylko, ze jej metody autopromocji sa zenujace. nie wystarczy przeczytac kilka ksiazek zeby zostac psychologiem.. chociaz przyznam-jak na amatorke, manipulowanie ludzmi wychodzi jest swietnie!!
poza tym.. coz.. zeby moc sobie pozwolic na zachowanie ksiezniczki trzeba byc KIMS.. a ona nie jest ani gwiazda pokroju valentiny, divy, ani g, ani nie jest autorytetem intelektualnym, ani nie jest autorytetem moralnym..
problem jest taki, ze ile razy ktos odwazy sie napisac cos takiego na jej forum, to forum pada, a posty magicznie znikaja.
gdy opisalam to na jej forum, zostaly wyciagniete wszystkie moje prywatne sprawy o ktorych wiedziala, oraz nagle okazalo sie, ze elokwencja gdzies zniknela, za to pojawil sie rynsztokowy i niezbyt wyszukany slownik wyrazow swinskich ;P
znam wiele jej klientek - ktore przestaly do niej chodzic, ze wzgledu na to, ze paznokcie odpadaly zapowietrzaly sie i kompletnie nie spelnialy swojej funkcji.
znam wiele jej kursantek - ktore musialy zrobic doszkolenie, bo jej kurs nic im nie dal, pomijam poziom tego kursu
poza tym pomine atmosfere i przygoty z wszelkich konkursow , w ktorych paula uczestniczyla
pomine tez zdjecia, ktore maja srednie pokrycie z rzeczywistoscia..

i tak to wyglada w rzeczywistosci - zero szacunku do ludzi, zero kultury, miliony klamstw i przerost ambicji nad mozliwosciami.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 18:00   #77
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: Kursy w Krakowie

Cytuję, żeby nie zniknęło
Cytat:
Napisane przez anick88 Pokaż wiadomość
no natalia, jak czytam twojego posta to ma deja vu :/ ...
strasznie nie lubie jak ktos robi z ludzi idiotow. a szczegolnie jak ktos stara sie zrobic idiotke ze mnie
ja z natury jestem szczera i ogolnie nie mam problemow z mowieniem tego co mysle i sadze na dany temat
tak wiec chetnie opowiem takze i moja przygode
paula wykorzystala jakies dobre 20 dziewczyn z tego forum, aby wywyolac skandal w czasie konkursu (dobrze pamietacie zapewne), aby naszym kosztem rozreklamowac swoje forum.
wywiazala sie niezla awantura, my dostalysmy bany, tylko pojawil sie problem.. bo jednak jej forum bylo czysto paznokciowe, wiec nie wywolalo takiego zainterosowania jak sie spodziewala.. no ale reklama daromowa byla
po kilku miesiacach uznala, ze trzeba znow zrobic zamet, bo jakos cichutko o niej w sieci wiec ujawnila ukryty watek, na ktorym rozmawialysmy o naszych prywatnych sprawach, bo mialo do niego dostep kilka osob, o sprawach pokroju chorob rodzicow, problemow z ciaze etc (w koncu traktowalysmy ten dzial forum jako prywatny). zabrala tez status moderatorow dziewczynom, ktore najbardziej jej pomagaly rozreklamowac ja i forum.
oczywiscie czesc osob obrazila sie, zostala na forum zbanowana i tyle
no, ale aferka znow byla, oł jee
zalozylsymy sobie wlasne prywatne forum i zwyczajnie sie na nia wypielysmy
druga strona medalu (moja prywatna)
pannie paulince po raz kolejny padlo forum - to takie straszne, ze przytrafia sie to akurat wlasnie jej.. ma tylu wrogow, a hakerzy nie maja nic innego do roboty jak wykonczyc jej forum, na ktorym jest zarejestrowane .. 50 osob(?).. to rzeczywscie gra warta swieczki.
umawialam sie z paula na kurs, bylysmy wstepnie umowione na lipiec. niestety byl pewien problem. z paula nie bylo zaaadnego kontaktu. forum padlo, na gg nie dostawalam zadnej odpowiedzi, na mejle nikt mi nie odpisywal.. uznalam, ze skoro od miesiaca paula nawet nie wspomina o kursie, to jest on zwyczajnie nieaktualny.. az tu nagle, 4dni przed kursem dostaje sms z pytaniem, czy ten termin jest aktualny.
oczywiscie napisalam, ze jesli ma kogos na niego to chetnie zrezygnuje i umowie sie na inny, w koncu 4 dni przed wyjazdem pewnie nie dostane uropu w pracy, a do krakowa musze przejechac przez cala polske.. :/
dostalam odpowiedz napisana tak niecenzuralnie, ze nie odwazylabym sie w ten sposob odezwac do zula spod sklepu. zostalam tak zjechana, ze nie dalam znac wczesniej, ze szok! napisalam, ze wyslalam z 10 wiadomosci na gg oraz z 15 mejli, a jej numeru tel nie posiadam..
uslyszalam, ze oczywiscie na gg nic nie doszlo, a poczta nie dziala, wiec moglam jakos inaczej sie skontaktowac. zatkalo mnie - w koncu sama mam rodzinny interes i wiem w jaki sposob zabiega sie o klientow. wiec napisalam, ze gdybym tak traktowala swoich potencjalnych klientow, to juz dawno bym splajtowala.. co sie okazalo? wg pauli pierwszy raz slyszy, aby to ona musiala zabiegac o klienta.. no coz kochaniutka -taka jest rzeczywistosc jesli ma sie prywatny interes.
pragne nadmienic, ze paula nie miala zadnego problemu z wygrzebaniem mojego numeru telefonu chyba spod ziemi, bo nigdy jej nie podawalam,a na forum nikt nie mial, gdy potrzebowala ode mnie porady prawnej... taaaaak tak.. kolejnej porady prawnej w sprawie, ktora nigdy nie mialaby szansy na wygranie nawet u anny marii wesolowskiej
bo paula kocha straszyc sadami, prawnikami, detektywami i policja.. tylko niestety nigdy by sie na to nie odwazyla, bo kazdy, nawet najgorszy prawnik powie jej wprost, ze nie ma szansy na wygranie!!nigdy!!
poza tym to nie jest tak, ze gdy nie przynalezala do zadnej firmy, to tak rozchwalala te produkty za darmo
zawsze miala korzysci z tego, ze to tu to tam napisala,ze jakis produkt jest absolutnie fenomenalny
tak dziala biznes i nie ma w tym nic dziwnego..
tylko, ze jej metody autopromocji sa zenujace. nie wystarczy przeczytac kilka ksiazek zeby zostac psychologiem.. chociaz przyznam-jak na amatorke, manipulowanie ludzmi wychodzi jest swietnie!!
poza tym.. coz.. zeby moc sobie pozwolic na zachowanie ksiezniczki trzeba byc KIMS.. a ona nie jest ani gwiazda pokroju valentiny, divy, ani g, ani nie jest autorytetem intelektualnym, ani nie jest autorytetem moralnym..
problem jest taki, ze ile razy ktos odwazy sie napisac cos takiego na jej forum, to forum pada, a posty magicznie znikaja.
gdy opisalam to na jej forum, zostaly wyciagniete wszystkie moje prywatne sprawy o ktorych wiedziala, oraz nagle okazalo sie, ze elokwencja gdzies zniknela, za to pojawil sie rynsztokowy i niezbyt wyszukany slownik wyrazow swinskich ;P
znam wiele jej klientek - ktore przestaly do niej chodzic, ze wzgledu na to, ze paznokcie odpadaly zapowietrzaly sie i kompletnie nie spelnialy swojej funkcji.
znam wiele jej kursantek - ktore musialy zrobic doszkolenie, bo jej kurs nic im nie dal, pomijam poziom tego kursu
poza tym pomine atmosfere i przygoty z wszelkich konkursow , w ktorych paula uczestniczyla
pomine tez zdjecia, ktore maja srednie pokrycie z rzeczywistoscia..

i tak to wyglada w rzeczywistosci - zero szacunku do ludzi, zero kultury, miliony klamstw i przerost ambicji nad mozliwosciami.

Przypomniał mi się wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...tipsy+krak%F3w . I odpowiedź na przesłanie na gg tegoż linka: "I nie rozśmieszaj mnie proszę wątkami z jakiegoś forum bo oszustki, które włamały się na moje konta w komputerze już niemal są przed sądem, i zamierzam od nich wyciągnać duuuuuzo kasy, za to co zrobiły. Ale ta kwestia jeszcze bedzie wyjaśniana." Odpowiedni byłby do tego wstęp: Nazywam się Kononowicz Krzysztof i powiadam wam- wszyscy pójdą do więzienia i nie będzie niczego.

Edytowane przez nattaliah
Czas edycji: 2010-03-27 o 18:03
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 18:27   #78
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Kursy w Krakowie

taaak.. bo jej sie ciagle ktos wlamuje na konta i ciagle cos tam zmienia w kalendarzu
kiedys tez byla afera, bo ktos jej sie wlamal na kompa i pozmienial terminy w kalendarzu i nie wiedziala kiedy sie z kim umowila..
tylko, ze paula ma ... papierowy, zwykly, oldsqlowy kalendarz?
to jak to??ktos wyszedl jej z monitora zarabal kalendarz i poskreslal terminy? bo nie czaje... :|
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 19:08   #79
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Kursy w Krakowie

Zatkało mnie ... No to ładne kwiotki
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-27, 19:37   #80
magdasol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 38
GG do magdasol
Dot.: Kursy w Krakowie

Ja odpowiem krótko - byłam na szkoleniu u P. Ewy Gajoch i nie było źle, powiedziana została spora część rzeczy, które na szkoleniu powiedziane być musiały, Wiola z PB również prowadzi bardzo fajnie szkolenia, jest dokładna, rzeczowa i bardzo cierpliwa, ale jednak stanowczo najwięcej wyniosłam ze szkolenia u Pauli, dopiero na nim nauczyłam się rzeczy, o których wcześniej nie miałam pojęcia. Sugeruję więc nie oceniać jej przez pryzmat własnych sympatii/antypatii.

Na marginesie - już jakiś czas temu Paula wyjaśniała na swojej stronie internetowej sprawę nieobecności, mogę jedynie dodać, że nawet gdy robiłam jej za modelkę - czyli ona sama żadnych zysków z tego nie miała - zawsze spotykałyśmy się o ustalonej godzinie, bez jakichkolwiek problemów.
magdasol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 20:24   #81
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: Kursy w Krakowie

A jakie to były rzeczy, o których wcześniej nie miałaś pojęcia?
Bo mnie np. instruktorka PB pokazała jak wykonać płaską różę z akrylu i była zdziwiona, że Paula na kursie z akrylu kolorowego mnie tego nie nauczyła. Dodam, że mój kurs PB nie obejmował akrylu i zrobiła to nieodpłatnie. To samo z farbkami akrylowymi. Miałam je gratis.
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 20:27   #82
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Kursy w Krakowie

a przepraszam na podstawie czego mam ja oceniac?
na podstawie cudzych dooswiadczen?...
nie rozumiem...

tego typu wypowiedzi nie robia na mnie zadnego wrazania.
wybacz, ale niejednokrotnie paula nas prosila o pisanie czegos na danym forum w celu robienia sztucznego tlumu i w koncu ktos kto odwazyl sie napisac cos przeciwko niej zostal zagadany, wiec uwierz mi piszac swoj post liczylam sie z tym, ze pojawi sie kilka panienek, ktore specjalnie zaloza konto (tak jak ty)aby jej bronic
i zapewniam cie, ze z seta na modelce do konkursu ma wieksze korzysci niz ze zwyklego-tyle ze to nie ty za niego placisz
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 20:48   #83
magdasol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 38
GG do magdasol
Dot.: Kursy w Krakowie

Moja wypowiedź bynajmniej nie miała zrobić na Tobie wrażenia. Zapewniam Cię też, że nie w celu bronienia Pauli założyłam nowe konto

Przypominam tylko, że to wątek o szkoleniach i to właśnie je mamy tu oceniać, nie Paulę, także wybacz, ale Twoje wypowiedzi wiele tu nie wnoszą bo w końcu na kursie u niej nie byłaś A jak sama powiedziałaś nie powinnaś jej oceniać na podstawie cudzych doświadczeń Nie wiem też, skąd Twoje założenie, że modelkowałam Pauli jedynie do paznokci konkursowych? Równie często zdarzały się paznokcie dla samych paznokci i te spotkania również się odbywały

nattaliah o ile mi wiadomo Paula nie prowadzi działalności charytatywnej, ale gratuluję, że trafiłaś na kogoś takiego Głównym powodem dla którego każada z nas stara się odbyś kilka szkoleń u różnych instruktorów jest chyba to, że u każdego można nauczyć się czegoś innego, gdyby każde miało dokładnie taki sam program można by śmiało poprzestać na jednym. A rzeczy o których nie miałam pojęcia były głównie techniczne - jak np prawidłowe piłowanie

Ale to nieistotne Wróćmy do tematu
Z Krakowskich instruktorów polecam Paulę i Wiolę, ale z pewnością więcej można się nauczyć u Pauli. W all4nails nie byłam więc się nie wypowiadam

Edytowane przez magdasol
Czas edycji: 2010-03-27 o 20:52
magdasol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 21:13   #84
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Kursy w Krakowie

Cytat:
Napisane przez magdasol Pokaż wiadomość
Nie wiem też, skąd Twoje założenie, że modelkowałam Pauli jedynie do paznokci konkursowych? Równie często zdarzały się paznokcie dla samych paznokci i te spotkania również się odbywały
och, przyszlo mi to do glowy pewnie dlatego, ze wydawalo mi sie, iz paula nie prowadzi dzialalnosci charytatywnej

swoja droga to zabawne, ze taka wybitna instruktorka musi wysylac wszedzie swoje chiułały, aby robily jej reklame, sama sobie nie radzi?

poza tym, juz na calkowite zakonczenie, owszem - nie bylam u niej na kursie, bo nie bylo mi dane, jak wieeeeeeluuuu innym chetnym ale uwierz troche mialam okazje posluchac pauli na gruncie prywatnym - wystarczylo mi. i zobacz sobie jak potraktowala pewna przesympatyczna pania, ktora wielokrotnie jej pomagal, np byla sponsorka konkursow przez nia organizownych, a teraz? nooo skoro jej juz nie potrzebuje, bo ma innych sponsorow, to okazalo sie nagle, ze niegdysiejsze rewelacyjne produkty nagle traca swoj prestiz, jakosc i ogolnie sa tragoczne. i to dotyczy wszystkich firm, ktore wczesniej byly super, a teraz NAGLE staly sie beznadziejne, bo przeciez mamy krolewskie ejbisi.. baaardzo profesjonalne.
obawiam sie, ze jak za kilka lat paula przejdzie do innej firmy, to nagle okarze sie, ze baaardzo sie mylila i produkty ejbisa to tragedia!!!ale za to produkty tej nowej marki sa rewelacyjne.

i nie podniecaj sie tak - chyba napisala wam wyraznie na forum, ze juz nie jestescie jej potrzebne i jak forum chce, to moze sobie upadac, bo przeciez ona juz nie potrzebuje tego typu korzysci?
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 21:19   #85
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: Kursy w Krakowie

Działalność charytatywna? To za co ja jej płaciłam? bo wydaje mi się, że za kurs kolorówki. To instruktorka PB udzieliła mi wskazówek uzupełniających kurs u Pauli.. Nie wymiguj się od pytania. Czego się nauczyłaś u Pauli, czego nie uczą na innych kursach? To chyba nie jest wiedza tajemna. Ogólnikami każdy może sypać... A ja jestem tego bardzo ciekawa i na pewno będą to bardzo cenne informacje dla tego wątku.
Cytat:
Napisane przez anick88 Pokaż wiadomość
nooo skoro jej juz nie potrzebuje, bo ma innych sponsorow, to okazalo sie nagle, ze niegdysiejsze rewelacyjne produkty nagle traca swoj prestiz, jakosc i ogolnie sa tragiczne.
Czyżby chodziło o "mięsny cover"?

Edytowane przez nattaliah
Czas edycji: 2010-03-27 o 21:23
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 21:33   #86
magdasol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 38
GG do magdasol
Dot.: Kursy w Krakowie

A kiedyś tak fajnie się z Tobą na vipowskim wątku rozmawiało Nie zamierzam się kłócić ani tłumaczyć. To robi się żenujące, można chwalić wszystkich, byleby nie Paulę, bo to reklama. Posłuchaj siebie przez chwilę, na prawdę nie stać Cię na odrobinę obiektywizmu? Nagle znasz wszystkie niezadowolone kursantki Pauli? I co najśmieszniejsze Krakowianki, którym Paula zrobiła paznokcie, a które ponoć się nie trzymały wypłakują się Tobie? Litości.

nattaliah w którym momencie powiedz mi proszę wymigiwałam się od odpowiedzi? Mam wyliczać po kolei czego nowego dowiedziałam się na szkoleniu u Pauli, czego nie było na moim pierwszym szkoleniu w bassie? Długo by pisać, a nie mam tyle czasu, więc wybacz, możesz się cieszyć, że nie piszę na pewno dlatego, że nic nowego ze szkolenia nie wyniosłam Zaręczam, że gdybyś najpierw odbyła szkolenie z kolorówki w PB to Paula pokazałaby Ci nowe rzeczy, które uzupełniłyby poprzedni kurs
A o "mięsnym coverze" pisała nie tylko Paula.

Edytowane przez magdasol
Czas edycji: 2010-03-27 o 21:40
magdasol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 21:53   #87
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Kursy w Krakowie

natalko o to tez, ale chodzi mi o konkretna osobe, napisze ci na priv o kogo

do mnie mowisz o vipowskim? wybacz ale kompletnie cie nie kojarze, wiec nie wiem jak mi sie z toba romawialo
ja odnosze wrazenie, ze mozna napisac zle slowo na kazdego, oby nie na paule. gdybym napisala w samych superlatywach, to byloby ok? no ba!
jesli chodzi o krakowianki.. zdziwisz sie, ale znamy sie z dziewczynami na gruncie prywatnym
wlasnie z krkowiankami. nawet bylysmy razem na slubie w krakowie jednej z nich
wiem o czym pisze, bo rozmawialam w realu z jej klientkami, rozmawialam na roznych forach z klientkami. znam takze prywatnie jej kursantki i z wieloma rozmawialam przez internet.
to ty sie osmieszasz piszac piszac bzdury, ze znam WSZYSTKIE niezadowolone kursantki i, ze wyplakuja mi sie na ramieniu. a gdzie ja to napisalam?? ja napisalam, ze od tych ktore znam nie slyszalam pozytywnych opinii. a znam ich jak napisalam sporo zarowno prywatnie jak i internetowo

proponuje wybierz sie na kurs do divy? na bank dowiesz sie rzeczy o ktorych paula nie ma zielonego pojecia, hahaha
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 03:16   #88
potty
Wtajemniczenie
 
Avatar potty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Swindon, Wiltshire
Wiadomości: 2 389
GG do potty
Dot.: Kursy w Krakowie

to ja tez cos powiem... z autopsji zeby nie bylo...
po pierwsze to nie wiem czy wiecie ale na studiu kreacji jest taka promocja "pochwal uslugi Pauli na x forach branzowych to dostaniesz to i to" wiec mnie nie dziwi ze tyle pochlebnych opinii krazy tu i owdzie
po drugie mialam przyjemnosc poznac Paule osobiscie zarowno podczas szkolenia jak i mozna powiedziec troche po prywatnemu... jesli chodzi o strone techniczna szkolenia i przekazywana wiedze nie moge powiedziec ze mam cos do zarzucenia, ale... jesli mialabym zapisac sie na nastepne to tylko indywidualnie, bo jesli nie wykazuje sie wybitnych zdolnosci zostanie sie niestety zepchnietym na boczny tor, a bardziej uzdolniona kursantka calkowicie przykuje uwage instruktorki... Paula uwielbia faworyzowac po czym nasmiewa sie z mniej zdolnych kursantek za ich plecami...
po trzecie bajki o opiece i sluzeniu dobra rada rowniez po zakonczeniu kursu daaaleko mijaja sie z prawda... pomijam brak jakiegokolwiek kontaktu, ale fakt, ze 'nie chce jej sie' wyrazic opinii na temat zamieszczonych zdjec na jej forum, ktore wg przynajmniej mnie jest stworzone dla jej przyszlych lub bylych kursantek???
po czwarte... ja nikogo nie sledze i nie inwigiluje - zeby mnie nie pozwano o zaklocanie przestrzeni osobistej - ale po jaki grzyb Paula zakupuje produkty reni-nail na allegro??? to chyba nie wymaga bardziej rozbudowanego komentarza
i po piate - to o czym wspomniala juz anick - jest to osoba tak niesympatyczna, nieszczera, interesowna i egoistyczna ze nastepnym razem chocby mi mieli zaplacic na pewno do niej na kurs nie pojde (chociaz nauczyc umie) i nie chce miec z nia zbyt wiele wspolnego
__________________
8.08.2010 - 2+1


Dziecko poniżej pięciu lat to istota całkowicie szalona.

Edytowane przez potty
Czas edycji: 2010-03-28 o 03:19 Powód: literowki
potty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 08:40   #89
wilczus
Raczkowanie
 
Avatar wilczus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 334
Dot.: Kursy w Krakowie

wracając do tematu :
byłam na szkoleniu i u Pauliny Pastuszak i u Darianny z All4nails ( między innymi ) .... są to chyba jedyne dobre szkolenia na jakie można wybrać się w Krk .... jeśli ktoś jest bardziej mobilny zawsze może skorzystać ze szkoleń oferowanych w innych miastach Pl ....

to jaki ktoś jest prywatnie mało mnie inetersuje - nie utrzymuję z tymi dziewczynami kontaktów na tle prywatnym .... co mnie inetresuje to ,to czy instruktor potrafi przekazać wiedzę ....
na kurs podstawowy z metody żelowej wybrałam się do Pauli - i polecam ( chiwawy proszę mnie nie atakować ) , przy czym nie oczekujmy cudów ,że po paru dniach szkolenia będziemy robić paznokcie mistrzowskie - do wielu rzeczy trzeba dojść metodą prób i błędów ćwicząc ,ćwicząc , ĆWICZĄC ! jeśli ktoś ma predyspozycje ,zdolności manualne to jest mu łatwiej opanować materiał ....

u Darianny z All4nails odbyłam kurs ze zdobień akrylowych II stopnia - co z moim przypadku okazało się zbyteczne - tego samego nauczyłam się oglądając filmiki na youtube - co nie znaczy ,że nie polecam - wiedza została przekazana , po czym też trzeba ćwiczyć , ćwiczyć i ĆWICZYĆ !

prócz tego odbyłam jeszcze kurs z frezarki u Pauli - okazał się bardzo przydatny - dzięki niemu skróciłam czas pracy - ale nie znaczy to ,że po takim kursie wiem wszystko na temat frezarki , tak,że nie poprzestane na tym kursie tylko będę zbierać informacje z różnych źródeł na jej tamat - teraz np . w AP na ul.Felicjanek w Krk ...

reasumując NIE MA kursów idealnych ! nie zaleznie od tego jaki wybierzecie na początek , zawsze warto wybrać się na kolejny ... i kolejny .... i kolejny
jeśli chodzi o tą branżę trzeba się cały czas dokształcać
jeśli tylko będę miała możliwość zacznę jeździć po Pl i szkolić się u innych polecanych instruktorów - mimo,że jestem po 5 kursach nie uważam się za alfę i omegę , wiem ,że wiedza jaką posiadam to kropla w morzu
__________________
http://wilczy-pazoor.bloog.pl
wilczus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 14:26   #90
KozMona
Raczkowanie
 
Avatar KozMona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 119
Send a message via Skype™ to KozMona
Dot.: Kursy w Krakowie

Wilczuś - Święta RACJA !!!
__________________
Pozdrawiam,

Monia - PRESTIGE
KozMona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-27 22:06:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.