heeelp! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-27, 11:54   #61
kass_3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 48
Dot.: heeelp!

up up!!

mam nadzieję Caroline że po tym całym ślubnym szumie zajrzysz tu jeszcze
kass_3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 13:16   #62
AnotherIdentity
Raczkowanie
 
Avatar AnotherIdentity
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Jarosław
Wiadomości: 115
Dot.: heeelp!

Cytat:
Napisane przez kass_3 Pokaż wiadomość
cześć
piszę bo mam już dosyć swojego wyglądu, a'la brzydula i chcę coś w sobie zmienić, a widzę że możecie naprawdę pomóc
co mi doradzicie? mam włosów baaardzo dużo, puszą się, nie chcą się układać, nawet przy bezwietrznej pogodzie mam burzę na głowie, co widać na zdjęciu.
Od razu zastrzegam że nie będę ich prostować, chronię je przed jeszcze gorszym zniszczeniem (dodam że nie używam w ogóle suszarki) chociaż w wyprostowanych pewnie byłoby mi lepiej (?). No i moim przekleństwem jest okrągła buzia.
Więc moje pytanie brzmi: jaka fryzura mi będzie pasować, czy zrobić grzywkę? teraz zapuszczam włosy chciałabym mieć trochę dłuższe, za ramiona (takie miałam przez cały czas, zaczęłam obcinać tak od 2 lat.)

Pomocyy!
Mozesz pokombinowac. Kombinacji jest multum
Grzywka na ukos wyprostowana , zmiana koloru wlosow, kok, upieta , kłos, francuz popularny tez by Ci pasował. Policzki podkresl bronzerem moze , on naprawde wyszczupla buzie wiec przyda Ci sie.
AnotherIdentity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 07:58   #63
caroline_m
Raczkowanie
 
Avatar caroline_m
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 184
Dot.: heeelp!

jestem, jestem

moim zdaniem zdecydowanie bezbarwne
chcesz przecież podkreślić maximum Twojego naturalnego piękna, a nie się przebierać

jak tam spotkanie ?
__________________
http://40dnidoslubu.blogspot.com/ o tym jak w jedynie 40 dni przygotowuję się do ślubu[/CENTER]
caroline_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 21:22   #64
kass_3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 48
Dot.: heeelp!

Cytat:
Napisane przez caroline_m Pokaż wiadomość
jestem, jestem

moim zdaniem zdecydowanie bezbarwne
chcesz przecież podkreślić maximum Twojego naturalnego piękna, a nie się przebierać

jak tam spotkanie ?
cieszę się!

niestety do niego nie doszło, z wielu powodów, ale po sesji może się uda mieszkamy daleko od siebie... no i może do tego czasu przejdę w końcu tę "metamorfozę" :P

a te ze złotymi które wstawiałam kilka postów wyżej mogłyby być?
kass_3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 00:59   #65
xcandykillerx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 46
Dot.: heeelp!

Holly85 swietnie wyjasnilas z tymi brwiami,rzeczywiscie one przedewszystkim sa do poprawki. Jeli moge cos polecic to nie musisz uzywac do ich wypelniania zadnych kredek, polecan cien do brwi z inglota nr 569 to chlodny odcien swietnie by ci pasowal i do tego jest niedrogi.
Radzicie dobrze z wlosami, poprawic skret i zajac sie ich pielegnacja, ja moze tutaj kontrowersyjnie wtrace, osobiscie dolozylabym pare karmelowych bardzo cieniutkich pasemek zeby wlosy nabraly trojwymiaru i naturalnosci.
Moja kolejna rada jesli nosisz okulary to kup oprawki bardzo nowoczesne, kontrowersyjne np czerwone czy bialo czarne, moze cos w stylu Ray-Ban Wayfarer? Wtedy one same beda jakby dodatkiem do ubioru i twojego stylu nawet kiedy nosisz okulary mozesz byc na topie a one moga dodac ci odwagi i wyroznic cie z tlumu.
Jesli masz ochote mozesz pobawic sie w konturowanie zeby nieco wymodelowac twarz, zajrzyj na youtube tam cala masa tego jest.
pozdrawiam.
__________________
everybody lies.
www.iamdottchannel.blogspot.co.uk
xcandykillerx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 08:03   #66
kass_3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 48
Dot.: heeelp!

wysyłam zdj robione z kamerki :P
z włosami jak widac coraz lepiej... tylko żeby mi się te loczki trzymały chociaż pare dni...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20130621.jpg (30,6 KB, 225 załadowań)
kass_3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 19:56   #67
kass_3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 48
Dot.: heeelp!

no cóż, wątek umarł, więc odkopuję :P Znowu mam problem...
u optyka zwrócili mi uwagę na to że szkła do niewidocznych oprawek przy wadzie -3 będą zbyt grube... a na czym polega ten mankament? to takie istotne?
no i nie wiem co robić bo szkła są rzeczywiście cholernie drogie... czarne, plastikowe i grube oprawki o których tu dziewczyny wspomniały kosztowałyby mnie o wiele mniej...
kass_3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-17, 12:36   #68
hot_lips
Przyczajenie
 
Avatar hot_lips
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 18
Dot.: heeelp!

1.Regulacja brwi.
2.Moim zdaniem pasowałby Ci czarny kolor włosów,ewentualnie ciemny brąz.
3.Cięcie- http://img3.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠//images/item...wka_149110.jpg ale wtedy prostownica byłaby Twoją nieodłączną przyjaciółką
4.No i okulary,zerknęłam na opis i zdjęcie tylko,jest możliwość zakupienia soczewek? Jeśli nie,proponowałabym takie coś- http://img13.allegroimg.pl/photos/40.../30/3073073074
Nie czytałam całego wątku,poczyniłaś już jakieś kroki w kierunku metamorfozy?
hot_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 18:05   #69
kass_3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 48
Dot.: heeelp!

nie moge nosić soczewek, niestety
na razie nie mam czasu nawet zadbać o siebie porządnie, ale brwi na pewno zrobię, o włosy już walczę, no i te cholerne okulary, to akurat priorytet...
kass_3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 18:47   #70
Rysunkowiec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 496
Dot.: heeelp!

Cytat:
Napisane przez kass_3 Pokaż wiadomość
nie moge nosić soczewek, niestety
na razie nie mam czasu nawet zadbać o siebie porządnie, ale brwi na pewno zrobię, o włosy już walczę, no i te cholerne okulary, to akurat priorytet...

Okulary- tu możesz poprosić optyka o radę. Ja jak byłam żeby sobie wymienić swoje na nowe, to laska wybrała takie które będą pasować do mojej twarzy, doradziła mi że czarny będzie dobrze pasował. Wzięłam ze sobą też przyjaciółkę, też była pomocna. Zrób tak samo! Bierzesz jakąś bliską osobę i prosisz optyka o pomoc . Ja nie lubiłam siebie, ale kiedy dobrałam dobrze oprawki, okazało się że w sumie nie jestem taka zła życzę powodzenia przy zakupie!
__________________
,,Chcę kochać i być kochanym"
Rysunkowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 17:16   #71
kass_3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 48
Dot.: heeelp!

a takie??

http://www.dooka.pl/produkt/exess-mw...-bs-mr111.html

Caroline, to do Ciebie pytanie
kass_3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-18, 16:40   #72
kass_3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 48
Dot.: heeelp!

witajcie!

okulary już dawno wybrane, niestety albo stety są duże i mają grubsze brązowo-niebieskie oprawki, już nie miałam siły chodzić i zastanawiać się nad wyborem, uznałam że niewidoczne i bez oprawek sa nie dla mnie (BRAK KASY po prostu)
włosy zapuszczam :P 1. nie chce mi się iść do fryzjera, 2. boję się, 3. nie mam czasu
ale niedługo będzie trzeba coś z tym zrobić, mam wystopniować? <-- proszę o radę! loczki się nie kręcą bo też nie mam czasu na pielęgnację, ale niedługo się za to wezmę.
Brwi-nie mam czasu xD mam nadzieję że do połowy grudnia się z tym wyrobię bo czeka mnie spotkanie, które mam nadzieję w końcu dojdzie do skutku, (ach te studia, ach ta odległość)
chodzę od września do gin-endokrynologa, przepisał mi Yasmine+Androcur, zobaczymy co z tego wyjdzie, od jutra zaczynam...
kass_3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 19:58   #73
kass_3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 48
Dot.: heeelp!

witajcie! jest tu ktoś kto jeszcze interesuje się moim "metamorfozowym" losem? ;P załączam zdjęcie z grudnia trądzik powrócił po prawie rocznym przyjmowaniu anty, idę do dermatolog po retinoidy :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20141221_3.jpg (32,0 KB, 116 załadowań)
kass_3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 11:19   #74
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: heeelp!

po odstawieniu antykoncepcji to normalka. hormony nie leczą problemu tylko go usypiają. to reakcja organizmu, która może być przejściowa.
nie bierz retinoidów doustnych, mają wiele skutków ubocznych. najpierw wypróbuj tylko środki zewnętrzne. płyny, maści.

włosy masz super!!!!
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 20:46   #75
kass_3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 48
Dot.: heeelp!

dzięki za odzew Holly!

sesja za mną więc głównie dlatego tu zajrzałam

zewnętrznie nic na mnie nie działa niestety... no chyba że Atrederm o którym pisałaś. Idę pod koniec lutego do dermatologa, zasugeruję jej zewnętrzne leczenie, bo przyznam że mam już nieźle zjechaną wątrobę, boję się brać tak silne leki. Na pewno dużą poprawę zauważyłam po zastosowaniu kosmetyków do skóry wrażliwej, ale znowu wyskakują mi zaczopowane łojem zaskórniki i tworzy się wokół nich zaczerwienienie... (zaznaczę że oduczyłam się drapania :P)
z włosami jest coraz lepiej, choć do ideału jeszcze im brakuje. Ścięte są chyba dobrze, skręt jest dobry, ale nadal mam problem po wyjściu na zewnątrz -,- i do tego są przyklapnięte u nasady, to już lepszą burzę miałam z tym sianem ;> w ogóle fryzjer mi powiedział że nigdy takich włosów nie widział, że w przekroju nie są owalne tylko hmm... sześciokątne, coś w tym stylu, że są mega suche, trudno je ułożyć i takich włosów nie spotyka się w Polsce, i ogólnie mam przekichane :P no ale o stylizacji i pielęgnacji jeszcze będę studiować fora, blogi itp także mam nadzieję że ostatecznie jakoś je ujarzmię.

muszę koniecznie wypróbować ten cień do brwi
kass_3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 19:44   #76
Zosie
Raczkowanie
 
Avatar Zosie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 30
Dot.: heeelp!

super metamorfoza
myślałaś o konturowaniu twarzy?
__________________

proszę o klik
Zosie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 13:21   #77
purpledot
Raczkowanie
 
Avatar purpledot
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 104
Dot.: heeelp!

Jeśli założyłabyś soczewki i choć lekko się podmalowała to już byłaby ogrooomna zmiana na plus
purpledot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 20:42   #78
kissable
Rozeznanie
 
Avatar kissable
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 585
Dot.: heeelp!

Przesledzilam watek, fajnie ze wydobywasz loki, widac poprawe Dobrze, ze nie kupilas tych okularow 'bez oprawek'! Teraz jest tyle fajnych z grubszymi oprawkami, pokaz jak juz bedziesz miala swoje, na pewno beda nadawac charakteru I nie przesadzaj z tym brakiem czasu - brwi (a przynajmniej te ze srodka, z nad nosa) mozna wyregulować w kilka minut :P a zmiana jest od razu widoczna -uwiez, ze monobrew to koszmar Proponuje malowac na codzien oczy - przynajmniej tuszem
kissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 17:48   #79
kass_3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 48
Dot.: heeelp!

Cytat:
Napisane przez Zosie Pokaż wiadomość
super metamorfoza
myślałaś o konturowaniu twarzy?
tak! ale nie wiem jak się za to zabrać :P jak macie jakieś fajne źródło gdzie znajdę krok po kroku jak to robić to będę wdzięczna


byłam u mojej dermatolog i chyba jednak zdecyduję się na retinoidy...
kass_3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-02 18:48:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:54.