czy to możliwe? (ciąża) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-16, 17:01   #1
sparks_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 33

czy to możliwe? (ciąża)


21 września i jakoś potem parę dni później uprawiałam petting z moim chłopakiem <jestem nadal dziewicą> ale jakoś nie przypominam sobie aby doszło do tego aby jakikolwiek "płyn" od niego dostał sie w moje okolice intymne, starałam się uważac, moze czegoś nie zauważylam, nie wiem. No i jestem straszną panikarą, bałam się potem, że może czegoś nie przyuważyłam i ze jestem w ciązy, ale 12 października czyli jakieś ponad 2 tyg po tym dostałam raczej normalny okres z tego co pamiętam. Więc mi ulżyło, ale teraz kiedy powinnam miec już kolejny, to od 4 dni go nie dostałam, biorąc pod uwagę, ze mam dość regularny to trochę mnie to martwi i znowu dostałam dziwnych "schiz" z tym, ze mogę być w ciązy. Tymbardziej, ze mam jakieś dziwne w sumie nie uciążliwe czy coś ale jednak bóle, skurcze w podbrzuszu, i w sumie jakoś nie bardzo czułam aby bolały mnie piersi przez ostatni czas, a przed okresem raczej mnie bolą. + mam jakieś dziwne uczucie w okolicach brzucha i podbrzusza jakiejś takiej ciężkości i pełności. Możliwe, ze po prostu to wszystko jest już z nerwów, bo chyba sa bardzo małe szanse na ciąże? jak myślicie? skoro miałam okres.
Dodam jeszcze, ze miałam ciężki ostatni miesiąc, w sensie miałam dużo stresu, nawet bardzo. Zarówno ze szkołą jak i z życiem prywatnym.
Więc nie wiem, może po prostu spoźnia mi się ze stresu? Bo martwiłam się tez wiele na temat tej ciązy.

Jak myślicie?
Proszę o jakies poważne odpowiedzi, dziękuje z gory
sparks_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 17:05   #2
kluska0
Zadomowienie
 
Avatar kluska0
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 109
Dot.: czy to możliwe? (ciąża)

Skoro uważaliście podczas pettingu by sperma się nie dostała do pochwy, a potem miałaś normalny okres, to nie jesteś w ciąży. Tym bardziej że naprawdę - sperma musi się dostać do pochwy, bo to że on ma mokre ręce i Cię dotknie po wierzchu to nie to samo. Organizm to nie zegarek, to że miałaś zawsze regularnie nie znaczy że nie może się teraz coś zmienić, tym bardziej że doszedł stres. Weź gorącą kąpiel z kieliszkiem wina i będzie ok.
__________________

kluska0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 17:08   #3
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: czy to możliwe? (ciąża)

kluska0 i nie czytaj objawów ciąży,bo będzie Ci się wydawało,że w niej jesteś.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 17:18   #4
sparks_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 33
Dot.: czy to możliwe? (ciąża)

jeju, no właśnie naczytałam się przez te całe prawie 2 miesiące od września tyle na ten temat ze pewnie to od tego mam już takie chore myśli. On się sam też dotykał w swoje miejsca intymne a potem chyba tą samą dłonią wsadzał mi palce, ale ja już w sumie nawet dobrze nie pamiętam tego wszystkiego tak dokładnie :< wczoraj brałam ciepłą kąpiel i nic... Dziękuje Wam kochane za odpowiedzi
sparks_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 17:25   #5
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: czy to możliwe? (ciąża)

Ciepła kąpiel - bez urazy,ale mi nie pomaga.
Jak się stresujesz to się wstrzymuje,wyluzuj i nie myśl o tym.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 17:30   #6
kluska0
Zadomowienie
 
Avatar kluska0
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 109
Dot.: czy to możliwe? (ciąża)

Nie myśl o tym bo sie bez sensu nakręcasz, dziewczyno to tylko petting, w taki sposób baaaaaaaaardzo ciężko zmajstrować ciążę
__________________

kluska0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 17:37   #7
sparks_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 33
Dot.: czy to możliwe? (ciąża)

dobra, dobra, postaram się ogarnąc, dziękuje raz jeszcze
sparks_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-17, 12:22   #8
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: czy to możliwe? (ciąża)

Cytat:
Napisane przez sparks_ Pokaż wiadomość
jeju, no właśnie naczytałam się przez te całe prawie 2 miesiące od września tyle na ten temat ze pewnie to od tego mam już takie chore myśli. On się sam też dotykał w swoje miejsca intymne a potem chyba tą samą dłonią wsadzał mi palce, ale ja już w sumie nawet dobrze nie pamiętam tego wszystkiego tak dokładnie :< wczoraj brałam ciepłą kąpiel i nic... Dziękuje Wam kochane za odpowiedzi
Skoro tak bardzo panikujesz już od dwóch miesięcy, to może zrób po prostu test ciążowy?
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 12:40   #9
milka1696
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 210
Dot.: czy to możliwe? (ciąża)

Zrób szybko test, lepiej wiedzieć niż się zastanawiać i denerwować:P

Ja osobiście jak mnie tylko ogarnia stres, że tabletki zawiodły i mogę być w ciąży, mimo, że wiem, że to dość absurdalne obawy, od razu kupuję i robię test i stres mija
milka1696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 12:54   #10
kluska0
Zadomowienie
 
Avatar kluska0
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 109
Dot.: czy to możliwe? (ciąża)

Cytat:
Napisane przez milka1696 Pokaż wiadomość
Zrób szybko test, lepiej wiedzieć niż się zastanawiać i denerwować:P

Ja osobiście jak mnie tylko ogarnia stres, że tabletki zawiodły i mogę być w ciąży, mimo, że wiem, że to dość absurdalne obawy, od razu kupuję i robię test i stres mija
Absurdalne czy nie, ale lepiej tak robić i mieć święty spokój niż pisać jak niektóre dziewczyny "ale ja się boję zrobić test"... tak jakby niewiedza miala sprawić, że problem zniknie ;]
__________________

kluska0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 14:15   #11
majaa82
Przyczajenie
 
Avatar majaa82
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 22
Dot.: czy to możliwe? (ciąża)

Nic się nie martw,wszystko na pewno będzie dobrze,spóżniający się okres nie zawsze musi oznaczać ciąże. Podobnie jak dziewczyny radzę ci zrobić test i to jak najszybciej,będziesz miała problem z głowy.
majaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-17, 22:18   #12
karolus17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 127
Dot.: czy to możliwe? (ciąża)

ja mam takie pytanie, czytałam gdzies, ze podczas "upojnego" seksu tzn gdzie kobieta dochodzi do 100% orgazmu moze wystapic tzw extra jajeczkowanie czy to prawda? chodzii mi ot o, ze przezyłam taki stosunek 6 dni po zakonczonym okresie ktory dostalam przez branie duphastona. dostalam go bo mialam ten sam problem brtalam tab zapomniala i okresu nie mam 2 miesiace ale ciazy nie bylo.. dodam ze podczas ostatniego stosunku o ktorym mowa partner skonczyl we mnie
karolus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:32.