nic nowego czyli co zrobic by jakos wygladac... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-09-24, 14:07   #1
romeska
Raczkowanie
 
Avatar romeska
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: leszno/gdańsk
Wiadomości: 149
GG do romeska

nic nowego czyli co zrobic by jakos wygladac...


jak wczesniej widzialam porady sa bardzo fajne dlatego tez sprobuje chodzi o to ze mam twarz jak kula ziemska wielka.......do tego mimo z az tak na zdjeciu nie widac bardzo jasna...a chcialabym miec sliczna jednokolorowa ze tak powiem .. i wogole...ostatnio stwierdzilam ze nie ladnie mi jak mam pomalowane powieki.. oczy mam niebieskie...czy jest jakas szansa na poprawe....twarzy wlosow i wogole? z gory bardzo dziekuje za pomoc...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0041.jpg (83,8 KB, 8 załadowań)
romeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-24, 14:12   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: nic nowego czyli co zrobic by jakos wygladac...

Nie jestem specjalistką w dziedzinie wizażu, ale może zdcydowałabyś się na dłuższe wlosy?
Co do koloru cery, to proponuję krem Zaja z serii bursztynowej. Powinien pomóc, a kosztuje ok. 9 zł. Inne, fachowe już porady na pewno otrzymasz od innych.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-24, 14:24   #3
romeska
Raczkowanie
 
Avatar romeska
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: leszno/gdańsk
Wiadomości: 149
GG do romeska
Re: nic nowego czyli co zrobic by jakos wygladac...

dziekuje bardzo za tak natychmiastowa poade ..licze na kolejne a jesli chodzi wlosy to mam z tym bardzo duzy problem ciagle musze cos zmieniac...i czesto wlansie scinam ..ale jsuz druga osoba mi mofi ze mam zapuscic wlosy moze dam rade.... a jesli chodzi o ten krem co on ze tak powiem robi??
romeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-24, 14:55   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: nic nowego czyli co zrobic by jakos wygladac...

Krem ogólnie robi dobrze...
Nadaje piękny kolorek dzięki zawartości wyciągu z bursztynu i ochecha wloskiego. Jeśli możesz, to wejdź na www.ziaja.pl tam znajdziesz wszystkie info..
Powodzenia
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-01, 19:58   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: nic nowego czyli co zrobic by jakos wygladac...

nie musisz rezygnować z cieni, nie zabardzo widze kształt Twoich oczu więc nie doradze jak je malować ale jeśli chodzi o kolor to na pewno Dodadza Ci uroku beże -delikatne nie rzucaja sie w oczy a dodaja dyskretnego uroku [img]icons/icon7.gif[/img] powodzenia
romeska napisał(a):
> jak wczesniej widzialam porady sa bardzo fajne dlatego tez sprobuje chodzi o to ze mam twarz jak kula ziemska wielka.......do tego mimo z az tak na zdjeciu nie widac bardzo jasna...a chcialabym miec sliczna jednokolorowa ze tak powiem .. i wogole...ostatnio stwierdzilam ze nie ladnie mi jak mam pomalowane powieki.. oczy mam niebieskie...czy jest jakas szansa na poprawe....twarzy wlosow i wogole? z gory bardzo dziekuje za pomoc...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-01, 20:04   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: nic nowego czyli co zrobic by jakos wygladac...

zapomniałam dodać
co do kształtu twarzy-na zdjęciu nie widze zadnej kuli..[img]icons/icon12.gif[/img]ale jeśli chcesz wyszczuplić optycznie twarz spróbuj nałozyć ciemniejszy podkład wzdłuż boków twarzy lub wycieniuj boki różem (oczywiście z umiarem i dobrze rozcierając, zeby nie powstały dziwne pasy..[img]icons/icon12.gif[/img] )
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-02, 09:32   #7
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: nic nowego czyli co zrobic by jakos wygladac...

Droga Romesko [img]icons/icon7.gif[/img]
Zdecydowanie powinnas zmienic fryzurke. Juz mam wizje [img]icons/icon12.gif[/img] tylko musze teraz poszperac po zdjatkach, zeby dokladnie Ci wyjasnic o co mi chodzi. Blagam tylko o cierpliwosc, bo caly tydzien mam gosci i sie nie wyrabiam [img]icons/icon9.gif[/img]

Co do buzi : to duzo da jak ladnie wyrownasz koloryt skory - w Twoim przypadku powinin to byc raczej bardziej krjacy podklad typu Revlon Colorstay, Estee Lauder Double Wear; czy Max Faktor. Nastepnie musisz optycznie skrocic troszke brode - ciemniejszym pudrem lub rozem musnij jej sam koniec. Dodatkowo podkres delikatnie zalamanie miedzy kosciami policzkowymi a zuchwa - ciemniejszym rozem od uszu w strone ust. I delikatny roz, moze byc jasniutki, chlodny roz na kosci policzkowe, czolo przy wlosach. To bardzo ozywi twarz.
Jesli chodzi o cienie to mozesz oczy delikatnie podkreslic jednolitym, ciemniejszym cieniem - doslownie musniecie na gornej i dolnej powiece i koniecznie tusz do rzes. Moze byc kolorowy. Unikaj jasnych, perlowych cieni. Podobnie jest z ustami. Skup na nich uwage, ale zrezygnuj z jasnych, perlowych pomadek. Jezeli chcesz jasna to tylko matowa. Pokus sie o mocniejszy ich makijaz - wisnia, zlamana sliwka; deliktny, czekoladowy braz...

I jeszcze jedo - dobrze by bylo jakbys korektorkiem - jasnym np. YSL touch eclat rozjasnila cienie przy nosku i pod oczami i bruzdy przy nosie.

Serdecznie na razie pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-10-02, 14:49   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: nic nowego czyli co zrobic by jakos wygladac...

dziekuje bardzoa ja myslalam ze sliczna jestem a tu jakies cienie brudy eh ...zartuje oczywiscie bardzo jestem ciekawa co do propozycji fryzurki wlansie chcialam sie wybrac do fryzjera wiec poczekam jeszce [img]icons/icon7.gif[/img] ma sfira na punkcie moich wlosow i lubie experymentowac..pozdrawia m i czekam z nieceirpliwoscia
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-04, 10:19   #9
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: nic nowego czyli co zrobic by jakos wygladac...

Romesko
[img]icons/icon7.gif[/img]
Kilka fryzurek, w ktorych mysle bedzie Ci do twarzy [img]icons/icon7.gif[/img]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdj1.jpg (20,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj2.jpg (21,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj3.jpg (17,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj4.jpg (21,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj5.jpg (19,0 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj6.jpg (12,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj7.jpg (18,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj8.jpg (15,2 KB, 0 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.