Fałszywe efekty mascary :( - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-27, 07:45   #61
Julia-84
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 124
Dot.: Fałszywe efekty mascary :(

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
A reklama Dove jest dla mnie po prostu niesmaczna :/
No właśnie... dlaczego wg Ciebie jest niesmaczna? Co tam takiego strasznego pokazuja?
Julia-84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 08:14   #62
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Fałszywe efekty mascary :(

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Mnie śmieszy co innego - jako wizazystkę - sztuczne rzesy są praktycznie nie do odróżnienia - pod warunkiem ,ze są to rzęsy w kępkach
A we wszystkich reklamach uzywane są plastry.
Najbardziej żenujące są dla mnie zdjęcia w katalogu AVON. Na wszystkich fotach, które reklamują te żałosne tusze ich marki, kobiety mają poporzyklejane sztuczne rzęsy. Ewidentnie widać naklejony pasek
Ja jestem pod tym względem bardzo spostrzegawcza, ale jakaś przyślepa naiwna tego nie zauważy, a potem będzie ciężko rozczarowana, że jej rzesy nie sięgają powyżej linii brwi

To, że rzęsy są doczepiane modelkom, jest sprawą ogólnie znaną, ale inne marki przynajmniej zatrudniają kogoś, kto się bawi photoshopem i sprawia, że firany rzęs wyglądają na prawdziwe. Avon sobie takimi drobiazgami głowy nie zawraca
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 09:34   #63
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Fałszywe efekty mascary :(

hehehe, wiecie co ja już się w życiu nie dam nabrać na tego typu podchody! To jest po prostu wyłudzanie kasy. Ja mam zresztą rzęsy 3 na krzyż a tyle co tuszu się nakupywałam to po prostu przechodzi ludzkie pojęcie. Z determinacją trafiłam na tusz Loreala Lash Architect i naprawde się na nim nie zawiodłam!! Co prawda nie są to rzęsy z reklamy, ale naprawdę są długie grube i podkręcone. Ale ile rzęs tyle opinii - poleciłam koleżance która ma swoje naturalnie długi i grube i podkręcone i niestety nie dały żadnego efektu a znacznie pogorszyły
A co się tyczy reklam podkładów to już wogle oglądam jakby leciała jakaś dobranocka!! To co oni wyprawiają z tym fotoshopem czy innymi cudeńkami jest po prostu śmieszne. Najlepsze jest że np Astora Ania przybylska reklamuje wszystko... i podkład matujący, i nawilżający i jeszcze jakieś tam inne cholerstwa... ehhh, w każdym bądź razie każdy wie o co chodzi.
A błyszczyki czy pomadki dające efekt lustra to już jest całkiem śmiech na sali...
Dlatego - żadko kiedy już teraz daję się nabrać na te tricki, pozostaje tylko znajomi i kwc
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 10:56   #64
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Fałszywe efekty mascary :(

ja juz dawno przestałam się sugerowac reklamami w TV
z tego co zdązyłam zauważyć i wypróbować na własnej mordce to duża część popularnych reklamowanych kosmetyków to pospolity szajs
ciekawe dlaczego nie pokażą twarzy modelki przed retuszem, bez sztucznych rzęs, tapety na twarzy ??? hehe...kolorówka wielu firm przestałaby pewnie istnieć z braku zainteresowania klientek
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 11:03   #65
Julia-84
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 124
Dot.: Fałszywe efekty mascary :(

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
ja juz dawno przestałam się sugerowac reklamami w TV
z tego co zdązyłam zauważyć i wypróbować na własnej mordce to duża część popularnych reklamowanych kosmetyków to pospolity szajs
ciekawe dlaczego nie pokażą twarzy modelki przed retuszem, bez sztucznych rzęs, tapety na twarzy ??? hehe...kolorówka wielu firm przestałaby pewnie istnieć z braku zainteresowania klientek
Cieszy mnie to ze tak wiele kobiet (a nawet mężczyzn!), zauważa to wszechobecne zakłamanie...to ze wszystko jest teraz retuszowane, poprawiane i przerabiane nie rzadko w sposob tak sztuczny ze az razi! Kupilam ostatnio ELLE (po 2 letniej przerwie)... po prostu nie da juz na to patrzec - na te idelne do bólu twarze - bez jednego pieprzyka, zmarszczki (bo nawet mimiczne sa juz usuwane). Zupelnie nie wiem po co to robia tym bardziej ze wiele osob ma juz poprostu tego dosc. A tak na marginesie - polecam lekture PL-BOY-a gdzie autor (wieloletni grafik komputerowy w znanym meskim pismie) opowiada jak naprawde wygladaja te kobiety...
Julia-84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 11:14   #66
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Fałszywe efekty mascary :(

"Najbardziej żenujące są dla mnie zdjęcia w katalogu AVON. Na wszystkich fotach, które reklamują te żałosne tusze ich marki, kobiety mają poporzyklejane sztuczne rzęsy. Ewidentnie widać naklejony pasek
Ja jestem pod tym względem bardzo spostrzegawcza, ale jakaś przyślepa naiwna tego nie zauważy, a potem będzie ciężko rozczarowana, że jej rzesy nie sięgają powyżej linii brwi

To, że rzęsy są doczepiane modelkom, jest sprawą ogólnie znaną, ale inne marki przynajmniej zatrudniają kogoś, kto się bawi photoshopem i sprawia, że firany rzęs wyglądają na prawdziwe. Avon sobie takimi drobiazgami głowy nie zawraca "

Znam dwoje wizazystów którzy pracowali przy katalogach - myslicie że jakimi oni tm kosmetykami malowali - avon?
Nie ,kryolanem ,screnefacem,diorem,clari nsem itd ...
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 13:04   #67
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Fałszywe efekty mascary :(

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość

Znam dwoje wizazystów którzy pracowali przy katalogach - myslicie że jakimi oni tm kosmetykami malowali - avon?
Nie ,kryolanem ,screnefacem,diorem,clari nsem itd ...
o kurczę!
Z drugiej strony, jak się nad tym zastanowię- wcale mnie to nie dziwi!
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-27, 13:17   #68
venus in furs
Rozeznanie
 
Avatar venus in furs
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 743
Dot.: Fałszywe efekty mascary :(

z tym tuszem co pogrubia 12 razy to jest stuprocentowa prawda,tylko nie każdy rozumie przekaz reklamy we właściwy sposób-po prostu ten tusz pogrubia 12 razy a za trzynastym już nie
__________________
Włosy: jest APL, będzie MBL!

Moje włosowe patenty:
Prostowanie bez prostownicy i suszarki
"Metoda kubeczkowa" udoskonalona
venus in furs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:28.