Dentysta , ból zębów,szczęki,promieniowa nie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > LUX MED - chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna (gościnnie)

Notka

LUX MED - chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna (gościnnie) Przez kolejne 3 tygodnie na Wasze pytania odpowiadać będą eksperci z dziedziny chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej ze Szpitala Grupy LUX MED : dr n. med. Małgorzata Chomicka-Janda oraz dr n. med. Lubomir Lembas.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-02-15, 00:02   #1
WhatHappend
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 24

Dentysta , ból zębów,szczęki,promieniowa nie


Już nie wiedziałam gdzie to umieścić..ale przejdę do rzeczy..

Boże - wariuję.Nie macie pojęcia jaki szlag mnie trafia. Od piątku zaczął mnie pobolewać ząb, ni stąd ni zowąd . Jeden dzień jakoś było mówię może przestanie. Na drugi dzień działa się masakra. Zaczął boleć niesamowicie mocno,żyć się nie dało. Więc wybrałam się do dentysty w poniedziałek. Przyjrzał się , spr okazało się,że niby boli ząb o który ja w ogóle nie myślałam. Odkryłam po chwili,że bolą mnie chyba dwa zęby, o ile nie jest to promieniowanie, ale nie myliłam się. Zrobił , powiercił,zaplombował. Druga wizyta w tym samym dniu,godzina po . Idę znowu, z drugim zębem.Zrobił OK. Przez jakiś czas było okej, ale znowu zaczęło. Jadę na samych tabletach. Pobolewała mnie szczęka do teraz tak jest przy naciskaniu w okolicach zębów. Przed chwilą zaczęło mi promieniować na policzek.Nie mogę zacisnąć zębów,jeść po tej stronie bo strasznie boli. Na głowę dostaję, w ogóle nie wiem co się dzieje znacie podobne przypadki ???

Edytowane przez WhatHappend
Czas edycji: 2012-02-15 o 00:06
WhatHappend jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum LUX MED - chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna (gościnnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:48.