Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-13, 16:12   #4321
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

Scorpionec no właśnie po Timmiem nie widać tego, że tak lubi jeść
moja kluska to inny temat ;P

Ala śpi zazwyczaj gdzieś do 7-7.30
ale zdarza się, że i po 8 z trudem wstaje jak musimy do przedszkola się zbierać

muszę poczytać co ja mogę Ali dać jeszcze do jedzenia bo mam wrażenie, że ostatnio je non stop to samo :/
po bananach z kolei ulewa strasznie, po pomidorach boli ją brzuch
jeść chce a ja nie mam pomysłów
kawałkami krztusi się jak nic. porównując to Hania w tym wieku to już pulpety jadła z ziemniaczkami
a młodsza to najchętniej same zupy-musy by jadła :/
kusi mnie żeby jej ogórkową zrobić, ale nie wiem czy nie za wcześnie jeszcze
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 14:42   #4322
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

Ja tylko na chwilę, wieczorę coś więcej napiszę.

Iwa słyszałaś o tym latopicKuzynka TZ przewertowała internet i znalazła badania naukowe tego specyfiku, udowodnili że bardzo pomaga przy alergiach.
Ja będę podawała go chłopakom i sobie

Edytowane przez nadiazloto1
Czas edycji: 2012-03-16 o 20:42
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 15:05   #4323
Sloneczko555xxx
Zakorzenienie
 
Avatar Sloneczko555xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 140
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

hej Dziewczynki, melduję się że żyję, jestem zmęczona ostatnio i coś głowa mnie pobolewa .... dziś nie wyspana i bez energii do życia ...

ech jak nadrobię to co skrobnełyście to coś więcej napiszę
__________________
Synuś

Sloneczko555xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 21:54   #4324
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

Nadia pierwsze słyszę o tym specyfiku
poczytam jeszcze
natomiast ten Nutramigen LGG co dostałyśmy od pediatry jest superowy!
Ala robi więcej kupek dziennie i bez problemów. mam wrażenie, że i apetyt ma po tym mleku lepszy (o ile to możliwe, ale więcej mleka mi zjada ostatnio)
tak wymyśliłam, że jak będę mieć Nutrę po 3.20zł za puszkę (dzisiaj dostaliśmy świstek w szpitalu) to w sumie raz na miesiąc mogę jej kupić ten LGG i dawać co jakiś czas. tylko ciekawe jak z dostępnością tego mleka w aptekach.
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 20:11   #4325
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

Nie mogłam wczoraj zajrzeć, bo mieliśmy awarie neta.

Iwa ten specyfik to wyselekcjonowane probiotyki z jelit. Kuzynka TZ daje to córce dwumiesięcznej już po tygodniu mają poprawę, mała ciągle ryczała i wysypało ją, teraz już wszystko zeszło i płacze mniej. 30 saszetek czyli zapas na m-c kosztuje w ranicach 30-40zł. Po tym Ala powinna lepiej się wypróżniać.
Nutra teraz taki tani? Super

Scorpionec jak to zrobiłaś że Timmi nie je w nocy? Sam już nie chciał czy przestałaś dawać?

Wczoraj znalazłam u Amadeusza pierwszy ząbek, a TZ dziś znalazł drugi wygląda na to że trzeci się pcha. Serguszek na razie bezzębny
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 20:24   #4326
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

iwa nie widac ze lubi jeść?? na zdjęciach akurat widać bo generalnie to taka sznurówka ale pućki ma spore
wczoraj nagotowałam mu zupki z makaronem (takie kółeczka ok 0,5cm) i zeżarł nawet nie zauważył wcina biszkopty,kółka ryżowe i chlebek bez skórki

nadia sam przestał jeść..tzn już długi czas jadł tylko raz ok 2-3 w nocy.. i jakiś tydzień przed skończeniem 8mca gadaliśmy z tż że jak skończy te 8 mcy to zacznę mu w nocy dawać butlę zamiast cyca i stopniowo coraz mniej zeby się oduczył..i on chba postanowiłsam się za siebie wziąć słysząc to bo tego samego dnia rzucił nocne jedzenie :d

no i gratuluję ząbków!! u nas są 3 i 4 w drodze...

w dodatku mój syn zrobił się mega głośny..jak się cieszy to na cały głos jak coś nie tak to też wrzeszczy ze bębenki pekają.. normalniejak idzie spać to błoga cisza

Edytowane przez scorpionec
Czas edycji: 2012-03-17 o 20:26
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 20:58   #4327
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

Nadia dzięki za info o tym specyfiku
u nas na bank oprócz mleka uczula również kurczak. kiedyś już go podejrzewałam i dostawiłam. wczoraj i przedwczoraj znowu podałam i dzisiaj ręce wysypane znowu :/

u nas w ciągu ostatnich 3 dni wyszły 3 zęby
4 z w drodze i obstawiam, że jutro najdalej w pn będzie już komplet
od razu widać różnicę w jedzeniu bo dzisiaj mała zjadła całą kromkę chleba bez skóry i ani razu się nie zakrztusiła.
widać, że przesuwa sobie jedzenie tam gdzie wyszły jej ząbki i daje sobie radę o wiele lepiej niż do tej pory.

Scorpionec no pucki Timmi ma, ale nie powiedziałabym, że tyle waży i mierzy

Nadia gratulacje dla Amadeuszka za ząbki!
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-21, 19:34   #4328
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

Malinko cieszę się, że u Was wszystko dobrze. Byłaś już u gina? Fajnie że Lenka zaczyna sama stać. Mój Amadeusz też zaczyna po sekundzie dwie sam stać.

Scorpionec fajnie, że Timmi już nie je. Moi w nocy jedzą najwięcej i najładniej-szybko i za jednym zamachem, bo w dzień jedzą czasami z krótką przerwą na poturlanie po dywanie.
Gratulacje za tak dużą ilość ząbków
Mój Amadeusz też ma taki piskliwy głos, ale on ma tak od urodzenia, pierwszy płacz zaraz po porodze też był taki, chyba cały szpital go słyszał

Iwa gratulacje dla Ali za ząbki. U nas trzeci jeszcze stoi, nie ruszył. Sergiuszka już chyba zaczynają dziąsła swędzieć bo śmiesznie językiem jeździ po nich. Swoją drogą to nie słyszałam, żeby którymś dzieciom (poza naszymi) szły zęby dzień po dniu.
Aha...chcesz tą puszkę Nutry która mi została?

Co do jedzenia to ja sama nie wiem co im gotować. Mam dostęp tylko do swojskiego królika. Kurczaków sklepowych boję się jak ognia, bo sa sterydami pędzone, sama raczej nie jadam już drobiu, bo to wielkie G....
Co nie ugotuje to dla mnie ma taki sam smak. Słoiczki dość często kupuje głównie z Bobovity i Babydream, bo z Hippa średnio im smakują. Chcę gotować naprzemiennie ze słoiczkami. Ugotować na dzś jutro, a jeden dzień słoiczek. Mam to szczęśce że moi jeden słoiczek na pół wystarcza, czasam nawet całego nie zjedzą wspólnie.
Jutro zrobię królika z ziemniakami i fasolką szparagową, dodam trochę bazyli i natki pietruszki, wtedy jest smaczniejsze. Daję im jeszcze kalafiora i brukselkę, niestety nic innego nie przychodzi mi do głowy, chyba że pomidory ale z puszki, bo nie mam swoich. No i oczywiście daję im ryż i jaglankę. Dziś jedli słoiczkowy krupniczek, zobaczę jaka będzie reakcja, bo to gluten, a my na razie delikatnie z nim się obchodzimy, chociaż wydaje mi się że nie powinno być problemów.

A Wy co dajecie?

Aha, w niedzielę dałam im z 3 łyżeczki truskawek ze śmietaną i nic im nie było, a jak smakowało

Edytowane przez nadiazloto1
Czas edycji: 2012-03-21 o 19:36
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 20:07   #4329
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

nadia ja swojego karmię wyłącznie w krzesełku..nie ma wtedy opcji ucieczki ani ubrudzenia się :d Ię też tak karmiłam i to wyrabia dodatkowo nawyk jedzenia na d..przy stole do tej pory ładnie siada przy stole do każdego posiłku..

nadia ja małemu głownie daję królika i cielęcinę..kupuję raz na jakiś czas..gotuję w parowarze szatkuję i mrożę w małych porcjach (woreczki do mrozenia pokarmu) i jak gotuję zupkę tylko na 10min przed końcem dorzucam i już..ale chyba jak mi sie zapas skończy to już zaczne na wywarze normalnie gotować..np na indyku..

zupki gotuje różne zawsze na 3 porcje..tzn w dniu którym ugotuje i na następny dzień mały je to samo a 3 porcje zamrażam w woreczku (i jakby co to wyciagam - mikrofala i mam własne danie - zamiast słoika) ze słoika tyko rybki bo nie mam cierpliwości na dlubanie ości(bobovita,hipp i czasem drobioy słoik babydream)..ew łososia jak nam robię łososia na parze to mu do zupy dorzucam..
a gotuję róznie dzis pomidorowa z pomidorów z puszki, a poza tym ; szpinakowa,fasolka szparagowa, z zielonego groszku, z dyni, i jarzynowe (brokuły,kalafior,por,sel er pietruszka) no co mi się nawinie zawsze dodaję oliwy lub oleju troszke..czasem drobny makaron, ryż albo jaglankę etc)
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 20:04   #4330
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

Czesc.

U ns w porządku. Agata zaliczyła pierwszy , ale ze syropem pluła i nic się nie poprawiało, więc dostała zastrzyki. Ma dwie jedynki na dole, dwie dwójki na górze i widze, ze jedynki zaczynają kiełkować. Raczkuje, wstaje... wszędzie jej pełno.
Ja ostatnio nic nie gotuje, bo Agata odmawia jedzenia łyżką. Dostaje kawałek kalafiora albo brokuła do łapki i je. Ale z mojego talerza dziś ziemniaki widelcem jadła, więc ona chyba nie ma ochoty na zupki

No foty ze spacerku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wiosna.jpg (150,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiosna2.jpg (116,6 KB, 14 załadowań)
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 20:18   #4331
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

śliczna agatka!

u nas wyszły 3 zęby w tydzień a od wczoraj 2
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-25, 21:38   #4332
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

cześć dziewczyny

Nadia u nas słoiczki to najchętniej Gerbera podchodzą i danie Hippa, ale w tych plastikowych pudełeczkach (jarzynki z szynką w pomidorach czy jakoś tak)
z Bobovity to tylko owocowe słoiki kupuję bo moje dziewczyny za zupami tej firmy średnio....
ja gotuję na wywarze z indyka bo kurczaka Ala nie może.
co do Nutry to jak najbardziej jestem chętna
podam CI adres na PW a Ty napisz ile Cię przesyłka kosztowała to Ci oddam pieniążki!
truskawek nie daję, boję się, że za wcześnie
pomidory to albo przecier od teściowej z jej pomidorów albo właśnie z puszki

Scio śliczna Agatka

u nas masakra.
nie chce mi się rozpisywać, ale od wtorku ja z TŻ zapalenie oskrzeli a od piątku dziewczyny chore. zaczęły gorączkować. osłuchowo ok, gardła trochę czerwone i nic więcej. ale w nocy z pt na sb nie mogłam im temp. zbić (Hania 40st, Ala ponad 39) więc nocna jazda do przychodni i jednak antybiotyk skoro gorączka nie spada.
wszyscy chorzy, ja z gorączką musiałam jakieś podstawowe zakupy robić. no nigdy więcej!
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 21:11   #4333
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

Ale tu cisza
Dawno nie zaglądałam, ale jestem mega zmęczona, bo Amadeusz kiepsko nam sypia, potrafi budzić się co godzinę w nocy i płacze. Chodzimy niewyspani. Nie wiem czy to kolejne zęby, póki co nic nie widać.

Mam nadzieję że u Was minęły już wszystkie choroby i miło spędzacie dni z dziećmi. Napiszcie co u maluchów.

Moi mają się dobrze, poza problemami ze spaniem u Amadea, jedzą nowe dla nich rzeczy, wszystko chcieli by sami zajadać, nasze talerze ich nteresują, ale przy swoim jedzonku czasami grymaszą.

Ja od maja przechodzę na wychowawczy.
A teraz idę już spać.
Pozdrawiam
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 21:43   #4334
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

u nas ok.. póki co wszyscy zdrowi timmi tez przebudza się w nocy..

mamy już 6 zębów! szok!

no właśnie co tu tak cicho??
odezwać się dziewczynki
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 22:55   #4335
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

no to się melduję

Nadia dziękuję serdecznie za mleczko!
podaj proszę nr konta i należność to przeleję Ci pieniążki.
współczuję kiepskich nocek.
u nas (tfu tfu) lepiej w tym temacie a było potwornie. Ala wstawała, płakała, jadła, zasnąć nie mogła, spała na siedząco zgięta w pół, ale nie wiem czy to nie był skok rozwojowy (na wykresie burza z piorunem) bo odkąd zaczęła raczkować (piątek) to jakoś o wiele lepiej. tzn lepiej ze spaniem bo z Alą to istna masakra. szuflady już mam taśmami pozaklejane, z drzwiami do pokoi będę coś kombinować bo się nimi bawi, dzisiaj szafkę w kuchni próbowała otworzyć. próbuje wstawać i ściąga z półek, sof wszystko co tylko w rękę wpadnie (dzisiaj całe pranie przygotowane do prasowania)
Hania przy niej to był anioł
Ala to chyba w ciągu dnia je więcej niż Hania....

Hania po 3 tygodniach bez przedszkola miała wczoraj kryzys i płakała, ale dzisiaj już dużo lepiej.
w pt mamy wyniki rekrutacji do normalnego przedszkola i mam stresa, że się nigdzie nie dostanie a ten dom kultury do którego teraz chodzi to likwidują :/

idę spać
dobranoc
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 13:33   #4336
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

Scorpionec brawa dla Timmiego za ząbki, zaszalał chłopak

Iwa trzymam kciuki za miejsce w przedszkolu
Co do przesyłki to nie musisz mi nic oddawać, nawet nie wiem ile to kosztowało Oby wyszło na zdrowie Ali
Brawa dla Ali za raczkowanie, jak się dzewczyna rozkręc to ani się obejrzysz a będzie chodziła.

Moi robią istny sajgon w domu. Są szafki do których mają dostęp (nie zabraniamy im), wyciągają z nich wszystko, a my sprzątamy wieczorem. Są już tacy dłudzy, że stając na palcach i wyciągając w górę ręce sięgają do jednego niższego blatu w kuchni i do góry kolumny na której trzymam bierzące rachunki i inne papiery-tym samym zmuszają mnie do ogarnięcia tego bałaganu
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 09:37   #4337
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

Nadia dziękuję bardzo, mleczko jak zawsze smakowało wybornie ;P
brawa dla chłopaków!
Ala to też rozbójnik nie z tej ziemi. nic tylko porozwalać, potłuc się czym się da (najlepiej garnkiem o płytki bo najgłośniej) i pogryźć.
najbardziej interesują ją Haniowe buty na przedpokoju i jej pantofle. z nóg to jej ściągnąć próbuje, ale jak jej dałam takie małe dla niej to już nie to samo

no i do przedszkola Hania się nie dostała. do żadnego z trzech.
porażka normalnie :/
na prywatne nie wyciśniemy co miesiąc 600zł z pensji TŻ-ta
no sama nie wiem co robić. jest jeszcze szansa, że w tym domu kultury coś wykombinują (zajęcia takie jak teraz + dodatkowe godziny) ale jestem trochę sceptyczna bo tam jak nie ma takiej jednej p.Eli do pomocy to jest istny sajgon i chaos. moim zdaniem te Panie tam nie będą w stanie zapanować nad jeszcze większą grupą dzieci niż teraz :/
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 21:21   #4338
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
no i do przedszkola Hania się nie dostała. do żadnego z trzech.
porażka normalnie :/
na prywatne nie wyciśniemy co miesiąc 600zł z pensji TŻ-ta
no sama nie wiem co robić. jest jeszcze szansa, że w tym domu kultury coś wykombinują (zajęcia takie jak teraz + dodatkowe godziny) ale jestem trochę sceptyczna bo tam jak nie ma takiej jednej p.Eli do pomocy to jest istny sajgon i chaos. moim zdaniem te Panie tam nie będą w stanie zapanować nad jeszcze większą grupą dzieci niż teraz :/
Kurcze, szkoda
Dobrze rozumiem brak kasy na prywatne przedszkole przy jednej pensji Ja od maja na wychowawczy idę, bo nianie są tak drogie że po zapłaceniu za opiekę i mój dojazd do pracy nie zostałoby mi nic z wypłaty, więc doszłam do wniosku że lepiej siedzieć w domu z chłopakami niż oddawać ich w obce ręce, ale łatwo nie będzie, też nam jedna pensja zostanie i trochę mnie to martwi

Co teraz zrobisz z Hanią?
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 21:32   #4339
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

iwa ja nie wiem kto się do tych przedszkoli dostaje bo wszyscy dookoła sie nie dostali..

może spróbuj poszukać w niepublicznych..moja Iga do takiego chodzi.. niepubliczne mają dofinansowania z miasta i nie sa takie drogie..u nas to ok 450zł..ale jest mnóstwo zajęć w cenie,wycieczek, teatrzyków etc..

moj też straszny urwis..zamiast raczkować czołga się wszędzie..i podciąga..to mi dekoder od tv po przełącza to kable powyciąga i chce gryźć..albo ucieka mi ..i zawsze jak coś niedozwolonego robi to z takim słodkim uśmiechem i minką niewiniątka..

a najlepszy jego numer to tańce..jak włączy jakąś zabawkę albo słyszy skoczną-rytmiczną muzykę to cały się kołysze i piszczy z radości..albo na czworaczka albo na siedząco..boski jest wtedy..
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 19:45   #4340
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
a najlepszy jego numer to tańce..jak włączy jakąś zabawkę albo słyszy skoczną-rytmiczną muzykę to cały się kołysze i piszczy z radości..albo na czworaczka albo na siedząco..boski jest wtedy..
No, moi też dygają przy muzyce, ale mnie na kolana powala jak włączam mikser albo odkurzacz a oni zaczynają tańczyć Liczy się dźwięk
A przez to że jest ich dwóch to uskuteczniają wspólne zabawy i harce, najfajniej wygląda jak bawią się w ganianego

No i super nius, Amadeo dziś zrobił samodzielne dwa kroczki, sam z siebie, stał przy meblach, puścił się i poszedł Z dwa razy zdarzyło mu się zrobić jeden kroczek i padał, ale nie było to tak wdowiskowe jak dzisiejsze dwa. Jeszcze nawet samodzielnie nie stoi dobrze, puszcza się, ale jak się zorientuje że się nie trzyma to klapie na tyłek.

Sergiuszkowi będą wyrzynały się dolne jedynki, myślałam że już dziś rano będą ale jeszcze są w dziąśle.

Scio a Ty gdzie się podziewasz
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 22:16   #4341
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

Nadia a no nie wiem co zrobię z Hanią jeszcze
na takie przedszkola dofinansowane u nas nie trafiłam a przeglądałam już internet tysiące razy dosłownie w poszukiwaniu czegoś
zobaczymy jeszcze co w tym domu kultury wymodzą....

Ala jak uszłyszy muzykę to się kołysze na boki
odkurzacz natomiast najchętniej by dosiadła jak konika na biegunach ;P

ogromne brawa dla Amadeuszka!
trzymam kciuki za ząbkowanie Sergiuszka!
u nas dzisiaj wyczułam drugą górną jedynkę - czyli zębów mamy 4 sztuki

Nadia jak chłopaki z apetytem?

Ala próbuje powolutku na nogi wstawać.
Hania w tym wieku to już za dwie ręce chodziła, ale ja mam przeczucie, że Ala jak się puści to pójdzie.
tak samo było z raczkowaniem. Hania niby wcześniej raczkowała, ale ile się wcześniej do tego przymierzała to jej.
Ala jak się podniosła na kolanach to 1 dzień i zasuwała
kupiłam jej takie nakolanniki do raczkowania i no pomysł fajny, ale mojej grubasce strasznie się w uda wrzynają i ma później odbite te nakolanniki na nogach więc jej nie zakładam (u nas w większości goły parkiet i trochę się ślizga, ale już chyba opatentowała raczkowanie do perfekcji).
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 08:43   #4342
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

mojemu idzie czołganie lepiej na gołej podłodze niz na dywanie.. pokonuje nawet dość wysokie przeszkody typu leżący tż..

iwa chyba te drugie dzieci takie bardziej wyrywne może dla tego ze jednak mają więcej swobody i już się tak rodzice nad nim nie trzęsą widzę po sobie..jak mały wlanie baniakiem w coś to nas nie rusza a jak iga wyładowała to lecieliśmy przerażeni
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:09.