Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-27, 15:44   #1441
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Cera mieszana

Cytat:
Napisane przez ola220 Pokaż wiadomość
Też mam Estee Lauder Double Wear, tylko kolor 1W1 bone. Odcień jest zbyt ciemny i taki "za żółty".

Ogólnie to w podkładzie z różowym pigmentem wyglądam jak świnka.

Chyba pasują mi takie odcienie beżowe. CS 150 jest taki tylko wyglądam w nim jakoś tak trupio blado.

Co radzisz?



---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------





Dzięki Niestety za duże problemy z cerą na lżejsze podkłady. Nie pokryją blizn. Chodzi mi o coś dobrze kryjącego jak revlon CS albo bardziej. Ale też nie szukam Dermacolu.

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Czy z firmy Estee Lauder Double Wear znajdę jakiś beżowy odcień?

Ja mam desert beige i nie ma różowych tonów.


Wysłane z aplikacji
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 15:53   #1442
ola220
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 107
Dot.: Cera mieszana

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
Ja mam desert beige i nie ma różowych tonów.


Wysłane z aplikacji
Nie wiesz gdzie mogę dostać próbkę tego koloru, nie ruszając się z domu?
ola220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 15:56   #1443
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Cera mieszana

Cytat:
Napisane przez ola220 Pokaż wiadomość
Nie wiesz gdzie mogę dostać próbkę tego koloru, nie ruszając się z domu?

Popatrz na tablicy albo vinted dziewczyny czasem sprzedają próbki ja kupiłam całe opakowanie w ciemno patrząc tylko po kolorystyce.


Wysłane z aplikacji
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 16:20   #1444
ola220
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 107
Dot.: Cera mieszana

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
Popatrz na tablicy albo vinted dziewczyny czasem sprzedają próbki ja kupiłam całe opakowanie w ciemno patrząc tylko po kolorystyce.


Wysłane z aplikacji
Dziękuje Ja też kupiłam w ciemno, ale wybrałam za ciemny odcień
ola220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 16:58   #1445
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Cera mieszana

Cytat:
Napisane przez ola220 Pokaż wiadomość
Dziękuje Ja też kupiłam w ciemno, ale wybrałam za ciemny odcień
Ja wolałam jasniejszy kupić niż za ciemny bo zawsze można użyć bronzera.
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 17:06   #1446
ola220
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 107
Dot.: Cera mieszana

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
Ja wolałam jasniejszy kupić niż za ciemny bo zawsze można użyć bronzera.
Racja, ale ja już szukam czegoś na lato. I ograniczam ilość kosmetyków, bo mam trądzik.
Ostatnio wg trafiam na odcienie podkładu, w których wyglądam jak trup.
ola220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 18:28   #1447
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Cera mieszana

Cytat:
Napisane przez ola220 Pokaż wiadomość
Używasz tego odcienia?
A jak jest z tymi odcieniami te co mają w nazwie
-W - są z żółtym pignemtem?
-C ??
-N z różowym?
Ecru to 1n1 i jest po prostu neutralny.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-27, 20:51   #1448
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Cera mieszana

Cytat:
Napisane przez ola220 Pokaż wiadomość
Też mam Estee Lauder Double Wear, tylko kolor 1W1 bone. Odcień jest zbyt ciemny i taki "za żółty".
Ogólnie to w podkładzie z różowym pigmentem wyglądam jak świnka.
Chyba pasują mi takie odcienie beżowe. CS 150 jest taki tylko wyglądam w nim jakoś tak trupio blado.
Co radzisz?

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------


Dzięki Niestety za duże problemy z cerą na lżejsze podkłady. Nie pokryją blizn. Chodzi mi o coś dobrze kryjącego jak revlon CS albo bardziej. Ale też nie szukam Dermacolu.

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Czy z firmy Estee Lauder Double Wear znajdę jakiś beżowy odcień?
To może sprawdź ten Ecru, z tym, że wg znanych mi oznaczeń Ecru to 1N2. Nie znam się wprawdzie dokładnie na oznaczeniach podkładów EL, ale wydaje mi się, że te z literką "W" to cieplejsze, bardziej żółte odcienie, te z "N" bardziej neutralne, beżowe. W sumie jednak ciężko coś doradzić, bo na niektórych cerach ten sam podkład może wybijać różne tony.
Możesz też zerknąć na EL Double Wear Light. On jest może trochę mniej kryjący, ale też jest długotrwały, tylko lżejszy. Polecałabym Ci przetestować odcień 1.0.

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ecru to 1n1 i jest po prostu neutralny.
No właśnie nie wiem jak to jest z tym oznaczeniem kolorów, bo widziałam, że 1N1 ma opis Ivory Nude, a Ecru to niby 1N2 .
Dziwne są te oznaczenia EL.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 21:02   #1449
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Cera mieszana

U mnie jest napisane inaczej ... wgl pokonana na numeracja. Aż jutro zrobię zdjęcie. U mnie ecru to 1n1...
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-04-27 o 21:03
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 21:07   #1450
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Cera mieszana

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
U mnie jest napisane inaczej ... wgl pokonana na numeracja. Aż jutro zrobię zdjęcie. U mnie ecru to 1n1...
Nie wątpię - sama widziałam w necie takie oznaczenie. Niemniej mój Ecru ma 1N2 .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 21:10   #1451
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Cera mieszana

.. Dziwne historie z tymi numerami. Nie podoba mi się twż to że nie ma jednolitej numeracji dla całej lini DW tylko przy light inna przy maximum Coverage inna... Bezsensu.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-27, 21:15   #1452
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Cera mieszana

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
.. Dziwne historie z tymi numerami. Nie podoba mi się twż to że nie ma jednolitej numeracji dla całej lini DW tylko przy light inna przy maximum Coverage inna... Bezsensu.
Dla mnie to też bez sensu.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 08:14   #1453
ola220
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 107
Dot.: Cera mieszana

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To może sprawdź ten Ecru, z tym, że wg znanych mi oznaczeń Ecru to 1N2. Nie znam się wprawdzie dokładnie na oznaczeniach podkładów EL, ale wydaje mi się, że te z literką "W" to cieplejsze, bardziej żółte odcienie, te z "N" bardziej neutralne, beżowe. W sumie jednak ciężko coś doradzić, bo na niektórych cerach ten sam podkład może wybijać różne tony.
Możesz też zerknąć na EL Double Wear Light. On jest może trochę mniej kryjący, ale też jest długotrwały, tylko lżejszy. Polecałabym Ci przetestować odcień 1.0.


No właśnie nie wiem jak to jest z tym oznaczeniem kolorów, bo widziałam, że 1N1 ma opis Ivory Nude, a Ecru to niby 1N2 .
Dziwne są te oznaczenia EL.
Dzięki dziewczyny
A jak podkład prezentuje się na zdjęciach? Jak z efektem "białej twarzy"?
Szukałam wczoraj próbek. Nie mogę ich nigdzie znaleźć. Byłabym wdzięczna za linka. Albo może jeśli któraś z was ma ten podkład w domu, nie zechciałabym mi sprzedać małej próbki?
ola220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 08:34   #1454
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Cera mieszana

Cytat:
Napisane przez ola220 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny
A jak podkład prezentuje się na zdjęciach? Jak z efektem "białej twarzy"?
Szukałam wczoraj próbek. Nie mogę ich nigdzie znaleźć. Byłabym wdzięczna za linka. Albo może jeśli któraś z was ma ten podkład w domu, nie zechciałabym mi sprzedać małej próbki?
Ja aktualnie nie mogę poratować próbką Ecru, bo już go w zasadzie nie mam (zostały marne resztki, z których już odlewki nie będę w stanie zrobić), natomiast odcień 1W2 Sand, który aktualnie mam w użyciu, może być dla Ciebie za żółty, skoro taki okazał się w Twoim przypadku 1W1 .
Moim zdaniem powinnaś się udać do Douglasa lub Sephory i po prostu poprosić o próbki interesujących Cię kolorów.
Innym rozwiązaniem jest przejrzenie ofert Allegro - jest sporo aukcji, gdzie można kupić odlewki lub testery. Sama czasem korzystam z takiego rozwiązania, jak potrzebuję potestowac jakiś podkład w mniejszej pojemności.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 08:55   #1455
ola220
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 107
Dot.: Cera mieszana

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja aktualnie nie mogę poratować próbką Ecru, bo już go w zasadzie nie mam (zostały marne resztki, z których już odlewki nie będę w stanie zrobić), natomiast odcień 1W2 Sand, który aktualnie mam w użyciu, może być dla Ciebie za żółty, skoro taki okazał się w Twoim przypadku 1W1 .
Moim zdaniem powinnaś się udać do Douglasa lub Sephory i po prostu poprosić o próbki interesujących Cię kolorów.
Innym rozwiązaniem jest przejrzenie ofert Allegro - jest sporo aukcji, gdzie można kupić odlewki lub testery. Sama czasem korzystam z takiego rozwiązania, jak potrzebuję potestowac jakiś podkład w mniejszej pojemności.
Dzięki Rozumiem. Mam w domu próbkę koloru Sand. Ale niestety odcień mi nie odpowiada. Nic dziwnego jeśli bone jest za ciemny.
Znalazłam coś na allegro zastanawiam sie nad kolorem ecru a desert beige.

Edytowane przez ola220
Czas edycji: 2014-04-28 o 08:56
ola220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 09:01   #1456
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Cera mieszana

Cytat:
Napisane przez ola220 Pokaż wiadomość
Dzięki Rozumiem. Mam w domu próbkę koloru Sand. Ale niestety odcień mi nie odpowiada. Nic dziwnego jeśli bone jest za ciemny.
Znalazłam coś na allegro zastanawiam sie nad kolorem ecru a desert beige.
Desert Beige nie miałam, ale na pewno będzie ciemniejszy od Ecru. Chyba jednak radziłabym Ci spróbować Ecru .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 09:10   #1457
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Cera mieszana

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Desert Beige nie miałam, ale na pewno będzie ciemniejszy od Ecru. Chyba jednak radziłabym Ci spróbować Ecru .
Desert beige na pewno jest ciemniejszy mogę zrobić jego zdjęcie.
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 09:13   #1458
ola220
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 107
Dot.: Cera mieszana

Dziękuje wam. Ok więc zamówię ecru.
Mam jeszcze jedno pytanie:
A jak podkład prezentuje się na zdjęciach? Jak z efektem "białej twarzy"?
ola220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 09:26   #1459
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Cera mieszana

Cytat:
Napisane przez ola220 Pokaż wiadomość
Dziękuje wam. Ok więc zamówię ecru.
Mam jeszcze jedno pytanie:
A jak podkład prezentuje się na zdjęciach? Jak z efektem "białej twarzy"?
Ta biała twarz to zwykle wina wysokich filtrów DW ma tylko 10 . Ponadto jeśli twarz jest dobrze wymalowana i poruszona różem to twarz nie będzie wyglądać w tym podkladzie płasko i blado.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-28, 09:31   #1460
ola220
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 107
Dot.: Cera mieszana

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ta biała twarz to zwykle wina wysokich filtrów DW ma tylko 10 . Ponadto jeśli twarz jest dobrze wymalowana i poruszona różem to twarz nie będzie wyglądać w tym podkladzie płasko i blado.
Dzięki. Rozumiem revlon CS ma SPF 15 i jest efekt bladej twarzy. Choć to może wina za ziemistego koloru 150 buff, który posiadam.
ola220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 09:33   #1461
esy_floresy_20l
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 35
Pomocy!!

Witam wszystkich
Proszę was o radę bo już ręce załamuję, nie mam bladego pojęcia jaki podkład mam wybrać. Moja cera jest baardzo problematyczna, w strefie T tłusta, na policzkach odstają suche skórki, do tego mam problem z wypryskami, są dni że moja twarz wygląda całkiem ładnie, a są dni ze to po prostu koszmar syfek na syfku... do tego w niektórych miejscach mam widoczne naczynka. Jak na razie nie zapowiada się żebym szybko się tego pozbyła, a to niestety obniża moją samoocenę i odbiera pewność siebie.
Kiedyś nie miałam takiego problemu z trądzikiem, nie znam się na kosmetykach i nie wiem co będzie dla mnie dobre.
Ktoś mi kiedyś polecił podkład Sensique a że był bardzo tani stwierdziłam że czemu by nie spróbować. Używam podkładu Sensique Matt Finish o numerze 201, a do tego puder prasowany Sensigue Matt Finish nr 02. Kiedyś gdy miałam mniejsze problemy z cerą to mi wystarczało, teraz nakładam dwie warstwy podkładu i raczej słabo kryje, do tego matuje moją twarz przez jakieś 30 min
Błagam pomóżcie mi w tej sprawie
esy_floresy_20l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 10:45   #1462
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Pomocy!!

Cytat:
Napisane przez ola220 Pokaż wiadomość
Dzięki. Rozumiem revlon CS ma SPF 15 i jest efekt bladej twarzy. Choć to może wina za ziemistego koloru 150 buff, który posiadam.
Buff jest dość ziemisty i wg mnie to głównie jego odcień, dodatkowo może niedopasowany do Twojego kolorytu skóry, był przyczyną takiego efektu.

Cytat:
Napisane przez esy_floresy_20l Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Proszę was o radę bo już ręce załamuję, nie mam bladego pojęcia jaki podkład mam wybrać. Moja cera jest baardzo problematyczna, w strefie T tłusta, na policzkach odstają suche skórki, do tego mam problem z wypryskami, są dni że moja twarz wygląda całkiem ładnie, a są dni ze to po prostu koszmar syfek na syfku... do tego w niektórych miejscach mam widoczne naczynka. Jak na razie nie zapowiada się żebym szybko się tego pozbyła, a to niestety obniża moją samoocenę i odbiera pewność siebie.
Kiedyś nie miałam takiego problemu z trądzikiem, nie znam się na kosmetykach i nie wiem co będzie dla mnie dobre.
Ktoś mi kiedyś polecił podkład Sensique a że był bardzo tani stwierdziłam że czemu by nie spróbować. Używam podkładu Sensique Matt Finish o numerze 201, a do tego puder prasowany Sensigue Matt Finish nr 02. Kiedyś gdy miałam mniejsze problemy z cerą to mi wystarczało, teraz nakładam dwie warstwy podkładu i raczej słabo kryje, do tego matuje moją twarz przez jakieś 30 min
Błagam pomóżcie mi w tej sprawie
Ja przetestowałam mnóstwo podkładów (mam cerę mieszaną w kierunku tłustej, stąd mało który podkład jest w stanie dłużej wytrzymać na mojej skórze, bez spływania) i jedyne podkłady, które dobrze kryją i są naprawdę trwałe, to Revlon Colorstay i Estee Lauder Double Wear lub Double Wear Light. Revlon dawno mi się jednak znudził, a przy tym kolejne jego wersje zdaje się są coraz gorsze, więc aktualnie najczęściej sięgam po EL. Z tańszych propozycji niestety nie pomogę, choć z tego, co kojarzę, to Bourjois Flower Perfection jest tu doś polecany, ale wiadomo, że nie na każdej skórze się sprawdzi.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 11:23   #1463
ola220
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 107
Dot.: Pomocy!!

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Buff jest dość ziemisty i wg mnie to głównie jego odcień, dodatkowo może niedopasowany do Twojego kolorytu skóry, był przyczyną takiego efektu.


Ja przetestowałam mnóstwo podkładów (mam cerę mieszaną w kierunku tłustej, stąd mało który podkład jest w stanie dłużej wytrzymać na mojej skórze, bez spływania) i jedyne podkłady, które dobrze kryją i są naprawdę trwałe, to Revlon Colorstay i Estee Lauder Double Wear lub Double Wear Light. Revlon dawno mi się jednak znudził, a przy tym kolejne jego wersje zdaje się są coraz gorsze, więc aktualnie najczęściej sięgam po EL. Z tańszych propozycji niestety nie pomogę, choć z tego, co kojarzę, to Bourjois Flower Perfection jest tu doś polecany, ale wiadomo, że nie na każdej skórze się sprawdzi.
Pewnie masz rację. A ecru nie jest już taki ziemisty? Bardziej żółty czy różowy?

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez esy_floresy_20l Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Proszę was o radę bo już ręce załamuję, nie mam bladego pojęcia jaki podkład mam wybrać. Moja cera jest baardzo problematyczna, w strefie T tłusta, na policzkach odstają suche skórki, do tego mam problem z wypryskami, są dni że moja twarz wygląda całkiem ładnie, a są dni ze to po prostu koszmar syfek na syfku... do tego w niektórych miejscach mam widoczne naczynka. Jak na razie nie zapowiada się żebym szybko się tego pozbyła, a to niestety obniża moją samoocenę i odbiera pewność siebie.
Kiedyś nie miałam takiego problemu z trądzikiem, nie znam się na kosmetykach i nie wiem co będzie dla mnie dobre.
Ktoś mi kiedyś polecił podkład Sensique a że był bardzo tani stwierdziłam że czemu by nie spróbować. Używam podkładu Sensique Matt Finish o numerze 201, a do tego puder prasowany Sensigue Matt Finish nr 02. Kiedyś gdy miałam mniejsze problemy z cerą to mi wystarczało, teraz nakładam dwie warstwy podkładu i raczej słabo kryje, do tego matuje moją twarz przez jakieś 30 min
Błagam pomóżcie mi w tej sprawie
Pamiętaj,że podkłady typu revlon mogą zapychać i pogarszać stan cery.
Byłaś już u dermatologa? Najlepiej jest leczyć i ukrywać.
A i zgadzam się z OlaM. Revlon CS i EL bardzo dobrze kryją i matują.

Edytowane przez ola220
Czas edycji: 2014-04-28 o 11:25
ola220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 11:30   #1464
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pomocy!!

Cytat:
Napisane przez ola220 Pokaż wiadomość
Pewnie masz rację. A ecru nie jest już taki ziemisty? Bardziej żółty czy różowy?

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------


Pamiętaj,że podkłady typu revlon mogą zapychać i pogarszać stan cery.
Byłaś już u dermatologa? Najlepiej jest leczyć i ukrywać.
A i zgadzam się z OlaM. Revlon CS i EL bardzo dobrze kryją i matują.
Ecru jest neutralny . Ani różowy ani żółty. Zrobię Ci swatch za godzinkę. Teraz lepię pierogi. Ps on zupełnie nie jest ziemisty
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-04-28 o 11:33
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 11:39   #1465
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Czasem mam problem z opisaniem odcienia, ale Ecru na pewno ziemisty nie jest. Nie jest też ani zbyt żółty ani różowy - ja takie odcienie nazywam biszkoptowymi
W sumie to powieliłam wpis Loyd
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 11:47   #1466
esy_floresy_20l
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 35
Dot.: Pomocy!!

Cytat:
Napisane przez ola220 Pokaż wiadomość
Pewnie masz rację. A ecru nie jest już taki ziemisty? Bardziej żółty czy różowy?

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------


Pamiętaj,że podkłady typu revlon mogą zapychać i pogarszać stan cery.
Byłaś już u dermatologa? Najlepiej jest leczyć i ukrywać.
A i zgadzam się z OlaM. Revlon CS i EL bardzo dobrze kryją i matują.
Tak byłam i to nie raz, różne maści jakieś tabletki, nic nie pomaga. Byłam też u kosmetyczki na zabiegu mikrodermabrazji ale efekty były średnie. Nie chodzi mi żeby to był bardzo tani podkład ale też nie mogę sobie pozwolic na taki za 100 zł :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
esy_floresy_20l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 11:58   #1467
ola220
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 107
Dot.: Pomocy!!

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ecru jest neutralny . Ani różowy ani żółty. Zrobię Ci swatch za godzinkę. Teraz lepię pierogi. Ps on zupełnie nie jest ziemisty
Dzięki W takim razie czekam.

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Czasem mam problem z opisaniem odcienia, ale Ecru na pewno ziemisty nie jest. Nie jest też ani zbyt żółty ani różowy - ja takie odcienie nazywam biszkoptowymi
W sumie to powieliłam wpis Loyd
Dziękuję Zamówiłam już próbkę na allegro. Ciekawe czy będzie pasował.

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez esy_floresy_20l Pokaż wiadomość
Tak byłam i to nie raz, różne maści jakieś tabletki, nic nie pomaga. Byłam też u kosmetyczki na zabiegu mikrodermabrazji ale efekty były średnie. Nie chodzi mi żeby to był bardzo tani podkład ale też nie mogę sobie pozwolic na taki za 100 zł :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A jakie maści i tabletki konkretnie? Nie znam twojego stanu skóry, ale może przepisywano ci za słabe leki.
Revlon można zamówić online, połowę taniej niż w drogeriach. Kupisz tak za około 35-40 zł.
ola220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 12:08   #1468
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Czasem mam problem z opisaniem odcienia, ale Ecru na pewno ziemisty nie jest. Nie jest też ani zbyt żółty ani różowy - ja takie odcienie nazywam biszkoptowymi
W sumie to powieliłam wpis Loyd
Ty Olu używasz tych samych kolorów co ja .. Dobrze wiedzieć na przyszłość
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 12:37   #1469
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez esy_floresy_20l Pokaż wiadomość
Tak byłam i to nie raz, różne maści jakieś tabletki, nic nie pomaga. Byłam też u kosmetyczki na zabiegu mikrodermabrazji ale efekty były średnie. Nie chodzi mi żeby to był bardzo tani podkład ale też nie mogę sobie pozwolic na taki za 100 zł :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tak jak ola220 możesz zamówić sobie większą próbkę lub tester podkładu EL Double Wear na Allegro. Np. jak kupuje się podkład w wersjii testerowej, to zwykle wychodzi taniej niż pełnowymiarowe opakowanie. Jeśli masz w pobliżu Sephorę lub Douglasa możesz też poprosić tam o próbki.

Cytat:
Napisane przez ola220 Pokaż wiadomość


Dziękuję Zamówiłam już próbkę na allegro. Ciekawe czy będzie pasował.
Koniecznie daj znać .

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ty Olu używasz tych samych kolorów co ja .. Dobrze wiedzieć na przyszłość
W razie czego polecam się
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 13:17   #1470
esy_floresy_20l
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 35
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Aktualnie teraz w domu mam Klindacin T , Tormentiol , Acnefan punktowo i masc z Ziaji kuracja łagodząca zmiany tradzikowe

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
esy_floresy_20l jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:43.