Farbowanie włosów po pasemkach/ baleyage - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-15, 13:22   #1
agathavip
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 2

Farbowanie włosów po pasemkach/ baleyage


Witam
Na głowie obecnie mam coś dość dziwnego. Chodziłam do pani która wspaniale czesze i generalnie fach pali jej się w rękach. Poprosiłam o pasemka bardzo cieniutkie, na samym początku chciałam mieć refleksy. Wyszło bardziej jak bardzo gęste pasemka lub baleyage, ale ponieważ rozjaśniło mi twarz (naturalny kolor to brąz) zostawiłam to na stałe(rozjaśnienie gdzieś w okolicy jasnego brązu). kiedy odrosty zaczęły mnie mocno denerwować poszłam na kolejne farbowanie. Tu nastąpiła pomyłka ze strony fryzjerki która pomyliła farby i użyła jeszcze jaśniejszego odcienia( platynowy blond) Ponieważ ten siwy kolor bardzo mi się spodobał więc go zostawiłam pomimo iż miałam pół włosów ciemniejszych. Teraz jednak chce to całkowicie zmienić i pomalować włosy na jeden kolor najlepiej umiarkowany ciemny blond albo jasny brąz. Naczytałam się gdzieś że najlepiej te odrosty (naturalny kolor sięga 6 cm) pomalować wcześniej odczekać ok 5 min. i następnie można malować resztę ale też na bardzo krótki czas do 5min. Czy może mi ktoś doradzić czy jest to dobry pomysł czy może jednak zrezygnować ? Chciałabym mieć jaśniejsze włosy niż obecnie ale nie chce żeby wypadły.
agathavip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 19:45   #2
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Farbowanie włosów po pasemkach/ baleyage

czy ja dobrze rozumiem,ze chcesz sama je przefarbowac?

szczerze to odradzam, bedzie Ci trudno wlasnie dlatego, ze ta mocno rozjasniona czesc powinno sie sporo mniej trzymac pod farba
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 13:16   #3
agathavip
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 2
Dot.: Farbowanie włosów po pasemkach/ baleyage

Zastanawiałam się jedynie nad próbą zastosowania szamponetki. Ostatni raz malowałam włosy niemal 5 miesięcy temu więc nie powinno być interakcji. Co do malowania umawiam się na olaplex ale na początku maja bo wtedy będe miała wesele.
agathavip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 10:10   #4
DariaKwia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 57
Dot.: Farbowanie włosów po pasemkach/ baleyage

Szamponetka ok, ale to zależy jak ciemne masz swoje naturalne włosy, bo może kolor nie chwycić, ja bym raczej poszła z tym do fryzjerki...
DariaKwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-23 11:10:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:45.