Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-17, 21:51   #1141
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

ja dalam szanse masazowi chinska banka
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 22:15   #1142
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
ja dalam szanse masazowi chinska banka
wiem, jest boska ale niestety na kruche naczynka to dramat
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 22:24   #1143
duhovka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 183
Dot.: Cellilit. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
Oj to rzeczywiście młodziutka jesteś i skoro piszesz, że uprawiasz sport, jesteś aktywna to może źródło problemu tkwi w w jakichś dziedzicznych predyspozycjach do celluiltu, albo jakichś problemach zdrowotnych.
Ale z tego co się orientuję i z tego co czytałam najlepiej na redukcję cellulitu działają masaże, które trzeba tylko wykonywać regularnie.
Dziewczyny, ja widzę cellulit już u dziewczynek z podstawówek, poobserwujcie sobie nad wodą, sezon otwarty.
I uważam, zresztą czytałam gdzieś takie opinie, że to choroba cywilizacyjna kobiet spowodowana całą chemią w tym wszystkim, co jemy - konserwanty, ulepszacze, itp. Nie sposób tego uniknąć, nikt chyba nie zamknie się we własnym gospodarstwie, całymi dniami jedząc to, co sam posadził i pijąc mleko prosto od krówki.
Smutna prawda.
Ale na poprawę humoru podam Wam coś, co działa. Zwykła prosta gąbka "Syrena" do kupienia w drogeriach za ledwo ponad 3 złote. Codziennie masujcie sobie nogi tą ostrzejszą stroną. Uwierzcie mi, są duże efekty. Skóra jest jędrna, napięta, a cellulit prawie niewidoczny. Ważna jest jednak systematyczność. Dla kobiet o wrażliwej skórze - przednią część ud masujcie delikatnie, żeby nie powstały pajączki, jeśli posiadacie skłonności do takowych.
Pozdrawiam serdecznie wszystkie walczące z C.
duhovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 06:14   #1144
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Cellilit. WĄTEK ZBIORCZY.

dodałam do balsamu sproszkowana kofeine - idealnie wygładza - polecam.
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 08:20   #1145
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Cellilit. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
dodałam do balsamu sproszkowana kofeine - idealnie wygładza - polecam.
gdzie mozna kupic?
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 09:13   #1146
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Cellilit. WĄTEK ZBIORCZY.

ja kupiłam w necie - polecono na forum o kosmetykach z BU http://thanatos.com.pl/index.php?cPath=53

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

działa - rewelacyjnie!!!
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 12:39   #1147
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

Ja już nie mam siły na ten cellulit
Stosuję kremy antycellulitowe (Eveline), codziennie od miesiąca jeżdżę ok 10 km. na rowerze, robię sobie masaż, prysznic naprzemiennie zimną i ciepłą wodą, a cellulit ani drgnął. Może coś robię źle?

Diety nie zamierzam stosować, bo ważę 52 kg przy 169 i jestem szczupła, ręce mam kościste, nie chcę być chudsza, kurcze nie wiem skąd ten cellulit. Odżywiam się w miarę zdrowo, wiadomo czasami coś zjem na mieście, hormonów nie biorę
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-01, 12:49   #1148
Kornelinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 40
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

a jak duży masz ten cellulit?
Kornelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 20:36   #1149
pluszaczek83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Thumbs down Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

witam

Edytowane przez pluszaczek83
Czas edycji: 2011-01-10 o 21:33 Powód: usunać z powodów prywatnych
pluszaczek83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 09:32   #1150
ekspedientka
Raczkowanie
 
Avatar ekspedientka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: k/Częstochowy
Wiadomości: 451
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

Dowiedziałam się niedawno, fachowo, skąd bierze się cellulit. nie trzeba mieć nadwagi, żeby mieć cellulit, bo cellulit, zależy od zanieczyszczeń w naszym organizmie. (stąd też jest przy nadwadze, bo nadwaga, jest związana z zanieczyszczeniem organizmu).

No i tak:
jeżeli rozbijemy cellulit kremem, i nie wypłuczemy z organizmu toksyn, to celllulit szybko powórci. bo cellulit to nic innego jak tłuszczyk, który okala toksynę. w ten sposób nasze ciało broni się przed szkodliwym działaniem toksyny - czyli okala, osłania ją tłuszczem i to są te nierówności, które nam się nie podobają. Dlatego kosmetyczki zawsze mówią, że obok zabiegu kosmetycznego trzeba zadbać o dietę. Toksyny świetnie wypłukuje woda - trzeba pić dużo wody, nie jeść chipsów, mało czekolady i słodyczy w ogóle. nawet jeśli je się dużo owoców i warzyw, to wiemy że w dzisiejszych owocach i warzywach jest dużo różnych toksyn i dlatego trzeba je wypłukiwać pijąc dużo wody
__________________
czytam, tańczę po dawnemu, dbam o linię:
159cm, wiek 42-
-START: 57,3 ... 56,2 ...55,8 , ... cel: 51kg
"Czy popełniasz te 5 błędów i niepotrzebnie tyjesz?" - darmowy poradnik
ekspedientka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 16:41   #1151
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

I mnie dopadlo w wieku 25 lat Odezwal sie siedzacy tryb zycia (przez ostatnie 5 lat zero cwiczen, a tylko: komp, komp, komp!)... Alkohol, gorace kapiele, papierosy zero jakichkolwiek balsamow, itd.
I tak jakis cud, ze dopiero teraz... Wczesniej byl, ale niewidoczny golym okiem, a dopiero po mocnym scisnieciu, teraz jak ide, to go widze na udach... Zamierzam walczyc Najgorzej z tylkiem i z wewnetrzna strona ud. Sciagnelam z neta Cindy Crawford workout i cwicze juz jakis tydzien codziennie po 40 minut. Jestem w trakcie sciagania kolejnej plyty, ale tym razem z Joga - chce naprzemiennie jednego dnia cwiczyc joge, a drugiego te cwiczenia Cindy. Joga reguluje gospodarke hormonalna (a hormony sa w wiekszosci przypadkow przyczyna cellulitu) + przyspiesza metabolizm i poprawia prace ukladu limfatycznego - wszystko to bardzo pomaga na cellulit. Zaopatrzylam sie w zel Eveline, poniewaz juz kiedys go uzywalam (pare lat temu) i bylam zadowolona, bo wraz z cwiczeniami spalil mi widocznie tkanke tluszczowa. No i zero alkoholu na ten okres, soli.. Wiecej wody, sokow. Gorace kapiele na rzecz zimnych prysznicow, ktorymi przy okazji mozna sobie zrobic drenaz. Przeczytalam mase artykulow. Trafilam na dosc ciekawy napisany w j. angielskim na jednej ze stron w necie. Trwa to 2 dni w tym na 3 mozna juz zauawazyc poprawe Brzmi jak CUD, ale co mi szkodzi sprobowac jak to tylko 2 dni A wiec przez te dwa dni jemy tylko same owoce i warzywa (moga byc gotowane, ale nie smazone!), pijemy duzo wody (conajmniej 6-8 szklanek dziennie) i sokow owocowych bez cukru. Zero cukru i zero soli! + codziennie rano i wieczorem spacery (30 minut) przy czym pierwsze 15 robic bardzo szybkim chodem. Wysypiac sie - conajmniej 6-7h. I podobno na 3 dzien mozna zauwazyc roznice - brzmi jak oczyszczenie organizmu z toksyn. Chyba sporobuje I w ogole dam wam znac jak te cwiczenia, dieta, itd.

Powodzenia Dziewczyny!!
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-26, 11:37   #1152
frezja880
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 32
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

Ja równiez niestety mam ten problem. Mam 18 lat i niestety cellulit na całych nogach, również łydkach Widac go po ściśnięciu palcami. Czy to możliwe? Nigdy nie spotkałam sie z czymś takim (chodzi mi o łydki). Co o tym sądzicie? Z tego co czytałam to typowe miejsca wystepowania cellulitu to brzuch, uda i posladki. Dodam, że odzywiam sie zdrowo, ważę 50kg
frezja880 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 08:27   #1153
arjuna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 58
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

własnie zakupiłam dermaroller o,5mm+ kolagen w żelu. co o tym myślicie? będzie cud?

raczej nie miałam nigdy tego typu problemów, jednak teraz-w ciąży- mój tyłek i tylna częśc ud zostały zaatakowane przez to dziadostwo..

kosmetyki z kofeiną odpadają, liczę, że igły i kolagen sobie poradzą. czy ktoś stosował podobny zestaw?
arjuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 10:32   #1154
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

No i ja sie po 3 tygodniach musze pochwalic Przez ostatnie 3 tygodnie cwiczylam codziennie po 40 minut te cwiczenia fitness z Cindy Crawford i o ile cellulit jest nadal po scisnieciu skory, to juz go nie widac jak napne skore czy jak chodze. Skora jest duuuuuzooo jedrniejsza, cellulit wyraznie mniejszy dawalam sobie codziennie w dupe rano, przy cwiczeniach pilam duzo wody. To dopiero 3 tygodnie i juz takie efekty balsamu w ogole nie stosowalam i zrezygnowalam z goracych kapieli na rzecz letnich prysznicow.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 07:53   #1155
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

polecam masaz na sucho
http://www.we-dwoje.pl/,artykul,12064.html?k=0#f0
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 08:21   #1156
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

I ja mam trochę cellulitu
Jestem szczupła, ważę 47 kg, więc nie chcę przechodzić na żadne diety, a po prostu pozbyć się tego dziadostwa z ud.
Kupiłam ostatnio gąbkę antycellulitową (syrenę czy jak to się fachowo nazywa?) i tu mam pytanie do dziewczyn, które taką stosują/stosowały.
Czy was też tak przeraźliwie po niej swędzą uda? A może ja mam zbyt wrażliwą skórę na masaże nią?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 09:23   #1157
xox
Raczkowanie
 
Avatar xox
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 276
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
I ja mam trochę cellulitu
Jestem szczupła, ważę 47 kg, więc nie chcę przechodzić na żadne diety, a po prostu pozbyć się tego dziadostwa z ud.
Kupiłam ostatnio gąbkę antycellulitową (syrenę czy jak to się fachowo nazywa?) i tu mam pytanie do dziewczyn, które taką stosują/stosowały.
Czy was też tak przeraźliwie po niej swędzą uda? A może ja mam zbyt wrażliwą skórę na masaże nią?
możesz nawet ważyć 40kg i mieć cellulit - twoja waga nie ma znaczenia, żeby walczyć z cellulitem musisz najpierw wiedzieć co to jest i dlaczego się pojawia.
xox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 12:18   #1158
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez xox Pokaż wiadomość
możesz nawet ważyć 40kg i mieć cellulit - twoja waga nie ma znaczenia, żeby walczyć z cellulitem musisz najpierw wiedzieć co to jest i dlaczego się pojawia.
Wiem czym jest cellulit. Napisałam ile ważę z tego względu, żeby nikt nie proponował mi żadnej diety, bo nie chcę schudnąć.

Pytałam o gąbkę.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 18:53   #1159
xox
Raczkowanie
 
Avatar xox
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 276
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

cellulit tworzy się przez toksyny, które wprowadzamy do organizmu przez produkty, które jemy. jeśli wpakowujemy w siebie 'śmieci' to nie ma się co dziwić, że cellulit się pojawi nawet u osob z niedowaga, niektórzy mają bdobry metabolizm i nie mają nadwagi choć odżywiają się niezdrowo - maja nawet niedowage, a na codzien jedza chipsy, pizze i inne fastfoody. nie prawdą jest, że jeśli wyeliminujesz z diety te "smieci" to od razu drastycznie schudniesz, a ja radziłabym też poćwiczyc i poruszac sie bo szybciej wydalisz z organizmu toksyny, a takze wzmocnisz mase miesniowa (wtedy nieco przybierzez na wadze) wiec wyjdzie ci to na dobre.
ja teraz przestalam cokolwiek stosowac typu peelingi kawowe, banki chinskie i specjalne gapki i kremy, bo cellulit jak byl tak zostal a dodatkowo efekty uboczne po tym - np. pajaczki na nogach których nigdy nie miałam!! a od kiedy zaczelam sie wiecej ruszac i zdrowo odzywiac (wyeliminowalam slodycze i fastfoody ktore uwielbialam na rzecz nieprzetworoznych produktow) widac wreszcie jakiekolwiek efekty i oby tak dalej
xox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-16, 20:29   #1160
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez xox Pokaż wiadomość
cellulit tworzy się przez toksyny, które wprowadzamy do organizmu przez produkty, które jemy. jeśli wpakowujemy w siebie 'śmieci' to nie ma się co dziwić, że cellulit się pojawi nawet u osob z niedowaga, niektórzy mają bdobry metabolizm i nie mają nadwagi choć odżywiają się niezdrowo - maja nawet niedowage, a na codzien jedza chipsy, pizze i inne fastfoody. nie prawdą jest, że jeśli wyeliminujesz z diety te "smieci" to od razu drastycznie schudniesz, a ja radziłabym też poćwiczyc i poruszac sie bo szybciej wydalisz z organizmu toksyny, a takze wzmocnisz mase miesniowa (wtedy nieco przybierzez na wadze) wiec wyjdzie ci to na dobre.
ja teraz przestalam cokolwiek stosowac typu peelingi kawowe, banki chinskie i specjalne gapki i kremy, bo cellulit jak byl tak zostal a dodatkowo efekty uboczne po tym - np. pajaczki na nogach których nigdy nie miałam!! a od kiedy zaczelam sie wiecej ruszac i zdrowo odzywiac (wyeliminowalam slodycze i fastfoody ktore uwielbialam na rzecz nieprzetworoznych produktow) widac wreszcie jakiekolwiek efekty i oby tak dalej
Nie mam niedowagi, jestem niska (159-160cm).

Dziękuję za rady.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 16:03   #1161
monday1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

Witam, mam problem z cellulitem i tkanką tłuszczową.. czy ktoś słyszał o endermologii?chciałabym się dowiedzieć czy działa i czy ktos już z tego korzystał?? jestem z okolic Koszalina wiec czy wie ktoś może czy jest taki gabinet w tym mieście??
monday1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 13:09   #1162
Ona891
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

Dziewczyny!
Jestem szczupła, ale problem pomarańczowej skórki nie jest mi obcy. Ostatnio postanowiłam z nim trochę powalczyć. Jeżeli chodzi o przemianę materii to jest u mnie dosyć szybka, poza tym jestem strasznym głodomorem-jem czasami więcej niż mój facet a on to potrafi zjeść
Swoją przygodę ze zwalczaniem cellulitu zaczęłam oczywiście od zmian w diecie, otóż zawsze jadam bardzo dużo warzyw, szczególnie na kanapkach, owoców trochę mniej, ale ostatnio przeczytałam gdzieś na forum, że cudowne właściwości posiada czerwony grapefruit! Włączyłam więc go do swojej diety, na śniadanie zjadam przeważnie kanapeczki i do tego połówkę cudownego grapefruita. Poza tym zmniejszyłam spożywanie soli (solę tylko gotowane ziemniaki, makaron, ewentualnie przyprawiam zupę czy mięso wegetą, ale wszystko z umiarem), od roku nie pijam gazownaych i słodkich napoi, soków też, chociaż zdaża mi się czasem w kinie posączyć pepsi lub wypic drinka na bazie soku, ale to rzadko zaczęłam ćwiczyć, przede wszystkim aeroby, ABT i ATC w grupie koleżanek na zajęciach w klubie fitness 2 razy w tygodniu, używać peelengów i kremów wyszczuplająco-ujędrniająco-antycelluitowych z firmy Eveline. w trakcie wcierania masuję kosteczkami u dłoni uda, pośladki i brzuch aż do całkowitego wchłonięcia preparatu. minęły 3 tygodnie a mój cellulit zmniejszył się widocznie, jest jeszcze, ale sama jestem zaskoczona efektem mojej krótkiej walki z nim. Dodam co najważniejsze: nie kosztuje mnie to wiele, kosmetyki są tanie, masaż za darmo własnymi rączkami, dieta bogata w warzywa. Jedynym większym kosztem są cwiczenia w klubach fitness, ale warto poświęcic okolo 100 zl miesiecznie by osiagnac taki efekt. Walka z nim jest fakt faktem uporczywa, ale naprawdę daje efekty. A nie ma nic bardziej motywującego niż pojawienie się oznaków ze ten sposób działa wiem co mówię. Zyczę Wam i sobie powodzenia i wytrwałości, bo lato sie zbliza wielkimi krokami!
Ona891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 13:05   #1163
angela362
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4
Dot.: Do dziewczyn posiadających cellulitis i rozstępy

Polecam Wam Żelazko antycellulitowe po 4 zabiegu sa efekty naprawde warto robilam w wejherowie w gabinecie kosmetycznym evita ceny tez ok.
angela362 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 12:58   #1164
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

Ja tam nigdy nie bylam na zadnych zabiegach antycellulitowych i pozbylam sie w duzej mierze tego paskudztwa.
Zgadzam sie w pelni z xox - podstawa to treningi i zdrowe odzywianie.
Zaden balsam nam cellulitu nie usunie.

Te wszelkiego rodzaju balsamy, peelingi to sa tylko wspomagacze - one jedynie moga poprawiac wyglad naszej skory ale nie usuna nam zbednej tkanki tluszczowej i cellulitu.
Stosowanie samych kremow bez cwiczen malo da - tylko troszke go zredukujemy, ale jak odstawimy specyfik to skora bedzie wygladala jak przed kuracja
Bo na takiej zasadzie dzialaja te wszytskie kremy
Dlatego nie ma co wydawac krocia na balsamy, wiele dziewczyn uzywa zwylych balsamow ujedrniajacych Nivei i tez sa zadowolone

Powiem szczerze, ze jakbym miala zaplacic 150 zl za jeden zabieg z uzyciem zelazka to wolalabym w to miejsce zakupic miesieczny karnet do fitness clubu - napewno daloby to lepsze efekty.
Bo niestety jedynie aktywnoscia fizyczna jestesmy w stanie w pelni pozbyc sie tego paskudztwa.
Ja nie mowie , ze masaze , balsamy, zabiegi nic nie daja - to sa tylko wspomagacze.
Priorytetem sa tutaj cwiczenia i dieta

Edytowane przez uwielbiam_owoce22
Czas edycji: 2011-07-20 o 12:59
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 19:46   #1165
slonce_1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 20
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

hej niestety tez walczę z cellulitem mam go na udach i pośladkach, dużo ćwiczę ale niestety nie znika ostatnio znalazłam w internecie nowy zabieg laserowy na pozbycie się cellulitu i właśnie jestem po dwóch zabiegach i jak na razie efekt jest super przede mna jeszcze kilka zabiegów ale mam nadzieję że bedzie lepiej i pozbędę się tego paskudztwa
slonce_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 20:07   #1166
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

Ja dzisiaj kupilam z ciekawosci serum Bielendy na cellulit i rozstepy.
Narazie jest za wczesnie aby mowic o efektach ale bardzo spodobal mi sie ten kosmetyk.
Bardzo szybko sie wchlania, skora jest miluska w dotyku po posmarowaniu.
I co mi sie jeszcze podoba - ze nie wywoluje ani efektu chlodzenia oraz grzania
Po zakupie odrazu weszlam na KWC i zobaczylam, ze ma bardzo pozytywne opinie wsrod wizazanek
Czas pokaze czy cos zrobi z moim cialkiem
Jutro rano znowu mam zamiar sie nim wysmarowac.
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 22:26   #1167
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

a ja mam dodatkowy kolpot ze skora na posladkach;/ nie sa to rozstepy a takie jakby zmarszczki, bruzdy zaczynajace sie od gory posladkow i biegnace bardziej na boki....co to jest i jak z tym walczyc???? nie wyglada to jak skorka pomarnanczowa tylko taka "zmarszczona" skora jak u starej baby;/
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 22:36   #1168
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Pokaż wiadomość
a ja mam dodatkowy kolpot ze skora na posladkach;/ nie sa to rozstepy a takie jakby zmarszczki, bruzdy zaczynajace sie od gory posladkow i biegnace bardziej na boki....co to jest i jak z tym walczyc???? nie wyglada to jak skorka pomarnanczowa tylko taka "zmarszczona" skora jak u starej baby;/
A ja sądzę, ze to są jednak rozstępy. Często pojawiające się rozstępy na posladkach wygladaja wlasnie podobnie jak opisujesz, przypominaja zmarszczki. Pomogą regularne gruboziarniste peelingi i stosowanie ujedrniajaco-nawilzajacych preparatów.
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 22:45   #1169
ekspedientka
Raczkowanie
 
Avatar ekspedientka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: k/Częstochowy
Wiadomości: 451
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

Cellulit powrócił - przytyłam 9 kg przez ostatni rok
__________________
czytam, tańczę po dawnemu, dbam o linię:
159cm, wiek 42-
-START: 57,3 ... 56,2 ...55,8 , ... cel: 51kg
"Czy popełniasz te 5 błędów i niepotrzebnie tyjesz?" - darmowy poradnik
ekspedientka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 23:14   #1170
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

no bo rozstepy maja rozwe zabarwienie i sa w formie jakby blizn, a ja mam taka zgnieciona skore...ech nie wiem jak to opisac;/ jak z tym walczyc???
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-30 23:04:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:21.