Kryolan anti shine - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-18, 17:59   #1
ada9000love
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1

Kryolan anti shine


Witam!
Mam pytanie odnośnie tego pudru. Wiem, że dobrze matuje i chciałabym go zakupić, jednak... Czy nadaje się on dla 15-latki?Czy zapycha pory? Moja cera jest tradzikowata i tłusta, nie chciałabym aby ten puder zapychał mi pory. Widziałam już posty tego typu, ale nie mogłam znaleźć odpowiedzi na moje pytania dostosowane do mojego wieku
ada9000love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 19:32   #2
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kryolan anti shine

Nie jest to puder mineralny, ale wiele minerałoholiczek korzysta też z pudrów roślinnych. To puder ryżowy z dodatkiem talku. Z gotowych pudrów tego typu moim zdaniem najciekawszy, ale cenowo korzystniej wyjdą zakupy w kolorówce:
http://www.kolorowka.com/pl/p/Puder-ryzowy-MF/502
Czy zapcha pory? Nie powinien, ale jak wszystko- może. Rzeczywiście dobrze matuje, choć u mnie, pod tym względem wygrywa jednak bambus
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 07:34   #3
otix
Raczkowanie
 
Avatar otix
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 75
Dot.: Kryolan anti shine

Ja używam już od ponad roku tego pudru xxx i jest bardzo dobry. Nie zamieniłabym go na nic innego.
__________________


Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-11-26 o 09:20
otix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 14:02   #4
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kryolan anti shine

Cytat:
Napisane przez otix Pokaż wiadomość
Ja używam już od ponad roku tego pudru xxx i jest bardzo dobry. Nie zamieniłabym go na nic innego.
Też go miałam, dobrze matowił. Z tym, że moja cera jest sucha i chodziło mi głównie o wykończenie makijażu. Dziewczyna wydaje się mieć nieco tłustszą cerę, która 'doprodukowuje' sobie sebum i może wymagać silniejszego matu, tymczasem mi wystarczyło zmatowić się tylko raz bo sama nie tworzę żadnego sebum.

Jak miałam np oliwkę na skórze to też ją bardzo dobrze matowił, jakoś nie potrafię tego zrekonstruować samoróbnymi pudrami.. i gdy przeholuję z kremem/filtem/oliwką, to jest karamba.

Sprzedałam, bo nie chcę wdychać talku, nie wydaje się zbyt zdrowy, ma strukturę zbliżoną do azbestu, a ja mam bardzo ciasny pokój. Puder użyłam tylko raz na studniówkę i parę razy pod oczy
Polecam odcień tl2, lekko żółtawy, praktycznie transparentny, nie bieli
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-11-26 o 09:20 Powód: reklama
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-13 15:02:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.