IsaDora, Hydralight & Deborah, Colour Copy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-10, 19:14   #1
Monika:)
Raczkowanie
 
Avatar Monika:)
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 191
Question

IsaDora, Hydralight & Deborah, Colour Copy


Witam wszystkie wizażanki,potrzebuję pomocy a zatem mam ogromny problem z doborem podkładu tzn rzadko który jest na mojej buzi niewidoczny a przy tym żeby delikatnie ujednolicał i dawał efekt półmatu z rozświetleniem ech, idealne są dla mnie Chanel Mat Lumiere,Lancome Photogenic i Dior Forever-te podkłady dają rzeczywiście efekt o jaki mi chodzi lecz ceny są oszałamiające i póki co szukam czegoś z niższej półki,próbowałam prawie wszystkie podkłady na które miałam "ochotę" z tej średniej półki i nie ma tego czego szukam-zostały dwa -Deborah Colour Copy i Isa Dora HydraLight i tutaj proszę o pomoc dziewczyny które używały bądź używają któryś z tych podkładów-który daje efekt "świetlistego" półmatu? i przy tym delikatnie kryje;czekam ewentualnie na jakiś inny pomysł podkładu,z góry dziękuję
__________________
"Mówią, że, kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na dwie połowy... Jedna z nich trafia do kobiety druga do mężczyzny...
Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... połowy swojej własnej duszy... połowy samego siebie..."
Monika:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 00:56   #2
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: IsaDora, Hydralight & Deborah, Colour Copy

Używałam IsaDory Hydralight.
Rzeczywiście był to lekki, fajny podkład, jeżeli chodzi o kolory to dla mnie pasują tylko na lato- IsaDora niestety ma dość ciemne odcienie. Mam cerę mieszaną, wypróbowałam prawie wszystkie ich podkłady i najlepszy dla mnie był właśnie ten Dawał naturalny efekt. Zawsze go przypudrowywałam, więc efekt był u mnie po prostu matowy.

Jednak niestety uczulił mnie Więc moja przygoda z Hydralight skończyła się Szkoda, bo sądziłam że znalazłam fajny podkłąd na lato.


O Deborah słyszałam wiele dobrego- szczególnie o tym podkładzie 24 Ore.


Uważam, że w KWC znajdziesz wyczerpujące informacje o tych podkładach.


Jeżeli chodzi o jakiś inny, który mogłabym polecić to jest nim Translucice L'oreala- dostępny tylko na allegro, sama kupowałam. Lekko rozświetla, daje naturalne krycie, super podkład
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 17:24   #3
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: IsaDora, Hydralight & Deborah, Colour Copy

ja od dluższego czasu używam isadory hydralight bardzo mi pasuje, pomimo tego, że jest troszkę za ciemny jednak po paru godzinach niemiłosiernie się świecę i za żadne skarby nie mogę znaleźć pudru do zmatowienia tego!! (sypdi isadory nie nadaje się do torebki...)

SiSleyS, czym go matowiłaś?
pzdr!
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 23:42   #4
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: IsaDora, Hydralight & Deborah, Colour Copy

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
ja od dluższego czasu używam isadory hydralight bardzo mi pasuje, pomimo tego, że jest troszkę za ciemny jednak po paru godzinach niemiłosiernie się świecę i za żadne skarby nie mogę znaleźć pudru do zmatowienia tego!! (sypdi isadory nie nadaje się do torebki...)

SiSleyS, czym go matowiłaś?
pzdr!
Matowiłam go sypkim pudrem Estee Lauder Lucidity a potem zmieniłam na Diora, też sypkiego. Dior mocniej matuje bo ma talk. Ja taki puder używam tylko latem.

Tyle, że pod podkład krem też musi być odpowiedni- jakiś nawilżający



Tak się szczęśliwie składa, że właśnie używam podkładu Deborah Colour Copy- więc mam super porównanie Deborah mam z serii dla cery suchej i wrażliwej (jest też wersja dla mieszanej).
Uwielbiam go! Jest cudowny, kolorystyka też świetna, daje naturalny efekt i jeszcze jedną rzecz, której żaden inny podkład nie osiągnął- nie świecę się po nim Wystarczy mi tylko raz w ciągu dnia bibułka matująca. To jest naprawdę cud. Do tego jest bardzo trwały, aż trudno mi uwierzyć, że w końcu trafiłam na taki podkład

A mam porównanie, bo dużo przetestowałam ze średniej i jeszcze więcej z górnej półki.
Dla mnie KWC



W porównaniu do IsaDory Deborah ma bardziej ludzkie kolory, nie uczula, łatwiej się nakłada. No i lepiej matuje, mimo, że dla cery suchej- to właśnie dzięki nawilżeniu, bo skóra przetłuszcza się wtedy gdy traci wodę.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 10:46   #5
julia 76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14
Dot.: IsaDora, Hydralight & Deborah, Colour Copy

Zastanawiam się nad Deborah a jakie maja kolorki, czy mają w miarę ciepłe odcienie?tzn. żeby nie było domieszki różu...
julia 76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 11:39   #6
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: IsaDora, Hydralight & Deborah, Colour Copy

Deborah kolory ma zdecydowanie ciepłe, żółtawe.
Ja używałam obydwu podkładów z tematu. IsaDora w ogóle nie matuje, nic a nic, przynajmniej u mnie tak było. Deborah to najmocniej matujący podkład jaki znam. A więc te podkłady są zupełnie zupełnie inne. Monika, czy wypróbowałaś może Revlon Colorstay, on u mnie daje efekt świetlistego półmatu, o jakim piszesz.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 11:45   #7
julia 76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14
Dot.: IsaDora, Hydralight & Deborah, Colour Copy

linka25 ja zamierzam kupic deborah ale tą wersję do suchej cery, trudno znależć podkład nawilżający w ładnym ciepłym odcieniu.Większość podkładów na naszym rynku ma dziwne kolorki, z tych średniopółkowych tak mi sie wydaje
julia 76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-06, 14:41   #8
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: IsaDora, Hydralight & Deborah, Colour Copy

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Deborah kolory ma zdecydowanie ciepłe, żółtawe.
Ja używałam obydwu podkładów z tematu. IsaDora w ogóle nie matuje, nic a nic, przynajmniej u mnie tak było. Deborah to najmocniej matujący podkład jaki znam. A więc te podkłady są zupełnie zupełnie inne. Monika, czy wypróbowałaś może Revlon Colorstay, on u mnie daje efekt świetlistego półmatu, o jakim piszesz.
revlon cudo, ale tylko na zime..;/
a tego podkladu deborah moze skusze sie na jakas probke
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 21:33   #9
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: IsaDora, Hydralight & Deborah, Colour Copy

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Matowiłam go sypkim pudrem Estee Lauder Lucidity a potem zmieniłam na Diora, też sypkiego. Dior mocniej matuje bo ma talk. Ja taki puder używam tylko latem.

Tyle, że pod podkład krem też musi być odpowiedni- jakiś nawilżający



Tak się szczęśliwie składa, że właśnie używam podkładu Deborah Colour Copy- więc mam super porównanie Deborah mam z serii dla cery suchej i wrażliwej (jest też wersja dla mieszanej).
Uwielbiam go! Jest cudowny, kolorystyka też świetna, daje naturalny efekt i jeszcze jedną rzecz, której żaden inny podkład nie osiągnął- nie świecę się po nim Wystarczy mi tylko raz w ciągu dnia bibułka matująca. To jest naprawdę cud. Do tego jest bardzo trwały, aż trudno mi uwierzyć, że w końcu trafiłam na taki podkład

A mam porównanie, bo dużo przetestowałam ze średniej i jeszcze więcej z górnej półki.
Dla mnie KWC



W porównaniu do IsaDory Deborah ma bardziej ludzkie kolory, nie uczula, łatwiej się nakłada. No i lepiej matuje, mimo, że dla cery suchej- to właśnie dzięki nawilżeniu, bo skóra przetłuszcza się wtedy gdy traci wodę.
A jakiego koloru Hydralight używałaś?
Czy Deborah jest jaśniejszy niż IsaDora 59?
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 22:38   #10
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: IsaDora, Hydralight & Deborah, Colour Copy

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
A jakiego koloru Hydralight używałaś?
Czy Deborah jest jaśniejszy niż IsaDora 59?
Używałam jakiegoś najjaśniejszego w odcieniu beżowym- ale i tak był masakrycznie ciemny, bo tylko nadawał się na lato.

Z Deborah Colour Copy dla cery suchej używam najjaśniejszy kolor nr '0'. Jest to zdecydowanie odcień żółtawo- beżowy (nie taki ideał jak kolor Ochre z Shiseido, ale nie ma żadnego różu ), dzięki niemu mam super naturalny makijaż, mat przez cały dzień!
Jejku ile lat ja szukałam takiego podkładu Dla mnie nie ma wad, do tego wszystkiego jest super trwały, a bałam się właśnie, że taki nie będzie Cud miód i orzeszki
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 13:59   #11
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: IsaDora, Hydralight & Deborah, Colour Copy

Dzięki

Szkoda, że nie pamiętasz dokładnego numeru, bo ten 59 jest raczej rzadko dostępny i pojawił się niedawno, tak więc mogłaś mieć następny w kolejności Blond Beige 60. Ten dla mnie też jest za ciemny.
No ale nic to Twój opis Deborah jest tak intrygujący, że anyway muszę go sobie obejrzeć. Czy te kosmetyki są dostępne w Sephorze albo Douglasie?
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-12, 20:52   #12
lilly1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 223
Dot.: IsaDora, Hydralight & Deborah, Colour Copy

Efekt o jaki CI chodzi daje imo Couvrance avene-mój favoryt
lilly1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 23:40   #13
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: IsaDora, Hydralight & Deborah, Colour Copy

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Dzięki

Szkoda, że nie pamiętasz dokładnego numeru, bo ten 59 jest raczej rzadko dostępny i pojawił się niedawno, tak więc mogłaś mieć następny w kolejności Blond Beige 60. Ten dla mnie też jest za ciemny.
No ale nic to Twój opis Deborah jest tak intrygujący, że anyway muszę go sobie obejrzeć. Czy te kosmetyki są dostępne w Sephorze albo Douglasie?
Dokładnie!
Miałam Blond Beige Właśnie kojarzyło mi się, że nazwa miała coś ze słowem 'blond' Strasznie ciemny

Deborah jest dostępna w Douglasie, w Sephorze nie ma tej kolorówki.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 19:56   #14
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: IsaDora, Hydralight & Deborah, Colour Copy

Oooooo to brzmi dla mnie coraz bardziej zachęcająco Czyli Deborah musi być porównywalny z IsaDorą 59 lub jeszcze jaśniejszy, świetnie!

Jutro lecę do Douglasa zrobić wizję lokalną
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 20:37   #15
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: IsaDora, Hydralight & Deborah, Colour Copy

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Oooooo to brzmi dla mnie coraz bardziej zachęcająco Czyli Deborah musi być porównywalny z IsaDorą 59 lub jeszcze jaśniejszy, świetnie!

Jutro lecę do Douglasa zrobić wizję lokalną
Jak już to jest na 100% jaśniejszy Znam całą kolorówkę IsaDory, miałam większość podkładów i ich najjaśniejsze kolory dla mnie są dobre na lato..... Bo są mega ciemne.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 09:04   #16
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: IsaDora, Hydralight & Deborah, Colour Copy

zaczelyscie mnie kusic tymi podkladami deborah tylko mysle ktora wersja colour copy bylaby lepsza. mam skore mieszana ale slyszalam ze ona jest bardzo mocno matujaca a takie podklady czesto podkreslaja mi pory i wysuszaja. ale z kolei boje sie ze po tej dla suchej i wrazliwej bede sie swiecic
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 21:46   #17
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: IsaDora, Hydralight & Deborah, Colour Copy

i tak sie jescze wacham czy lepszy color copy czy 24ore
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 17:28   #18
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: IsaDora, Hydralight & Deborah, Colour Copy

Skusiłyście mnie tym podkładem, tylko nie wiem, gdzie go można kupić we Wrocławiu. W Douglasie w Galerii Dominikańskiej nie prowadzą podkładów z Deborah. Czy któraś Wizażanka z Wrocławia orientuje się ,gdzie go mogę dostać?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 15:32   #19
Krissie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 248
Dot.: IsaDora, Hydralight & Deborah, Colour Copy

Naprawdę w Dominikańskiej nie ma? Dziwne... na pewno kupisz Deborah w Douglasie w Arkadach i w Magnolii; niemal na pewno w Pasażu też
Krissie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-12, 17:47   #20
Monika:)
Raczkowanie
 
Avatar Monika:)
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 191
Dot.: IsaDora, Hydralight & Deborah, Colour Copy

Ojj cieszę się że wątek się tak rozwinął,Revlona próbowałam lecz niestety jest dla mnie za ciężki;lubię podkłady które dają bardzo bardzo delikatną rozświetloną powłoczkę i mają minimalne krycie;nadal szukam tego ideału ech tzn są takie które mi pasują lecz cena ogromnie wysoka ok.170zł. chyba mi nic nie pozostaje jak odkładanie
__________________
"Mówią, że, kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na dwie połowy... Jedna z nich trafia do kobiety druga do mężczyzny...
Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... połowy swojej własnej duszy... połowy samego siebie..."
Monika:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 18:14   #21
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: IsaDora, Hydralight & Deborah, Colour Copy

Osobiście mogę się wypowiedzieć jedynie na temat podkładu Deborah Colour Copy nr 0, bo ten obecnie posiadam. Jest to według mnie świetny podkład, prawie KWC.
Prawie dlatego, że odcień najjaśniejszy mógłby być jeszcze jaśniejszy i dlatego, że nie daje ten podkład rozświetlenia. Poza tymi dwoma "wadami" jestem zachwycona. Nakłada się go łatwo i przyjemnie - jeżeli mogę to zrobić palcami, bez potrzeby używania gąbeczki lub pędzla, to dla mnie oznacza to właśnie łatwość nakładania. Podkład jest leciutki, pięknie wyrównuje koloryt cery i na koniec dodam jeszcze, że super pachnie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 18:59   #22
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: IsaDora, Hydralight & Deborah, Colour Copy

Krissie - ja napisałam, że nie ma w Galerii Dominikańskiej podkładów, a nie całej kolorówki. Moje pytanie dotyczy tylko podkładu Deborah.

frantic - oj, kusisz. Masz wersję do cery suchej czy tłustej? Ja mam cerę mieszaną, problemy z suchymi skórkami, świeceniem się i żaden podkład, jak dotąd nie zdał u mnie egzaminu. Ale po opiniach w KWC stwierdziłam, że muszę go wypróbować.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 09:16   #23
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: IsaDora, Hydralight & Deborah, Colour Copy

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
frantic - oj, kusisz. Masz wersję do cery suchej czy tłustej? Ja mam cerę mieszaną, problemy z suchymi skórkami, świeceniem się i żaden podkład, jak dotąd nie zdał u mnie egzaminu. Ale po opiniach w KWC stwierdziłam, że muszę go wypróbować.
Mam wersję do cery suchej i tak sobie myślę, że jeżeli masz suche skórki, to też powinnaś wybrać tą wersję. Ten podkład jednak trochę matowi, więc ze świecącymi partiami by pewnie sobie poradził. Ale to tylko moja sugestia. W każdym razie podkład szczerze polecam.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 16:12   #24
Krissie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 248
Dot.: IsaDora, Hydralight & Deborah, Colour Copy

[quote=lemka;7209816]Krissie - ja napisałam, że nie ma w Galerii Dominikańskiej podkładów, a nie całej kolorówki. Moje pytanie dotyczy tylko podkładu Deborah.
/quote]

Wybacz, przeoczyłam to Tak czy inaczej, podkłady Deborah na pewno są w Arkadach, bo tam kupowałam swój- i w Magnolii, bo tam z kolei dostałam wcześniej próbkę.
Krissie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 18:06   #25
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: IsaDora, Hydralight & Deborah, Colour Copy

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Mam wersję do cery suchej i tak sobie myślę, że jeżeli masz suche skórki, to też powinnaś wybrać tą wersję. Ten podkład jednak trochę matowi, więc ze świecącymi partiami by pewnie sobie poradził. Ale to tylko moja sugestia. W każdym razie podkład szczerze polecam.
a czy ten podklad ma matowe wykonczenie czy troche rozswietla?? bo ostatnio uzywam pudru odbijajacego swiatlo vipery i w zwiazku z tym wole podklady o matowym wykonczeniue zeby nie przesadzic z rozswietleniem
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 18:42   #26
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: IsaDora, Hydralight & Deborah, Colour Copy

Cytat:
Napisane przez irie18* Pokaż wiadomość
a czy ten podklad ma matowe wykonczenie czy troche rozswietla?? bo ostatnio uzywam pudru odbijajacego swiatlo vipery i w zwiazku z tym wole podklady o matowym wykonczeniue zeby nie przesadzic z rozswietleniem
Według mnie daje on matowe wykończenie, ale nie jest to jakiś płaski mat. Na pewno nie daje efektu rozświetlenia, nad czym trochę ubolewam.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 19:41   #27
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: IsaDora, Hydralight & Deborah, Colour Copy

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Według mnie daje on matowe wykończenie, ale nie jest to jakiś płaski mat. Na pewno nie daje efektu rozświetlenia, nad czym trochę ubolewam.
Mogę sie podpisać pod wszystkimi Twoimi opiniami o Colour Copy Mam identyczne odczucia. Ja też miałam kolor "0". Obecnie zastanawiam się czy do niego nie wrócić, do pracy może być lepszy niż Revlon.. Bo Revlon jednak nie wytrzymuje całego dnia, choć i tak go lubię
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 20:41   #28
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: IsaDora, Hydralight & Deborah, Colour Copy

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Mogę sie podpisać pod wszystkimi Twoimi opiniami o Colour Copy Mam identyczne odczucia. Ja też miałam kolor "0". Obecnie zastanawiam się czy do niego nie wrócić, do pracy może być lepszy niż Revlon.. Bo Revlon jednak nie wytrzymuje całego dnia, choć i tak go lubię
Revlon nie wytrzymuje całego dnia? Jednak co cera to inne wrażenia. U mnie, mam wrażenie, Revlon, jesliby go nie zmywać, wytrzymałby tydzień
Jest odporny praktycznie na wszystko, pot, deszcz, łzy , przytulanie się do zarostu mojego Słońca, naprawdę podkład nie do starcia. Ale ponieważ ostatnio trochę mnie pozapychał szukam czegoś nowego. Padło na Deborah, niestety w Galerii Bałtyckiej Douglas nieprowadzi już sprzedaży tej firmy, więc pytanie czy moze któraś z Was orietnuje się gdzie w Trójmieście mozna nabyć Colour Copy ?
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 21:03   #29
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: IsaDora, Hydralight & Deborah, Colour Copy

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
czy moze któraś z Was orietnuje się gdzie w Trójmieście mozna nabyć Colour Copy ?
Na pewno w Douglas w Alfie i Carrefeurze ma kosmetyki Deborah Swoją drogą to dziwne dałabym sobie rękę uciąc, ze w Bałtyckiej były te kosmetyki jeszcze dwa tygodnie temu...
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 06:37   #30
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: IsaDora, Hydralight & Deborah, Colour Copy

Dzięki, podjadę jutro do Alfy.

W Galerii konsultantka powiedziała, że kosemtyki Deborah kiepsko sie sprzedawały Więc docelowo pewnie z wszystkich Douglasów je będą wycofywać? Oby nie.

Za to w Galerii znalazłam Dianne Brill - nie wiem czy była tam wcześniej i nie zauważyłam, czy to coś nowego, ale.. wzięłam próbkę podkładu i jest rewelacyjny. Przynajmniej takie moje pierwsze wrażenie
Cena mniej rewelacyjna, coś ponad 200
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:23.