Trądzik o podkład - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-10, 22:11   #31
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Trądzik o podkład

dziewczyny, a co możecie powiedzieć o Toleriane La Roche Posay? Czy ten najjasniejszy kolor nadaje sie do typowo blado-różowej cery?
Ja swego czasu stosowałam Vichy Normateint i bardzo go sobie ceniłam (głównie za krycie), ale z czasem trądzik się nasilił. Obecnie używam Lasting Performance MF i jestem bardzo zadowolona (choc nie trafiłam z kolorem; 101 okazał się ciut za ciemny) oraz Colorstay Revlona do cery tłustej (krycie znikome, widoczne skórki, alkohol w składzie... jedyny plus to idealnie dopasowany odcień)
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 11:30   #32
malwina2208198721
Zadomowienie
 
Avatar malwina2208198721
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 431
Dot.: Trądzik o podkład

Ja tez sie mecze z tradzikiem, teraz uzywam Dermablend Vichy, jest trochę gęsty i teraz na lato go odstawilam, ale jesienia wroce do niego na pewno Vishy Normateint tez mialam, dobrze kryl, ale zbyt cieemny jak dla mnie, a jasny za jasny znow teraz w lato na co dzien nie uzywam podkladu tylko krem z wysokim (50) filtrem z La Roche Posay na zmiane z matujacym, amkijaz robie tylko jak gdzies dalej wychodze i uzywam colorstay revlona, ale musze sprobowac jeszcze tego Revlon Mattifying, tylko czy jak zamowie na allegro to przysla mi oryginal? Jak myslicie?
malwina2208198721 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 16:18   #33
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Trądzik o podkład

Kupilam dzis Soraya Antybakteryjny Make Up po przeczytaniu pozytywnych opinii na wizazu. I rzeczywiscie, fluid jest ok! Kolor 01 jest wlasnie jasno-rozowy, stapia sie calkowicie z moja cera, nie kryje mocno ale to mi odpowiada, ladnie sie rozprowadza, wyrownuje koloryt, tylko troche ktorko sie trzyma Ale moze jak przysypie go pudrem bedzie lepiej. Teraz w rossmannie 8,99zł.
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 20:25   #34
Delilah*
Raczkowanie
 
Avatar Delilah*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: Trądzik o podkład

Z mojej strony, oprocz Revlona Colorstaya, polece jeszcze podklad rownie dobrze kryjacy ,ale nieco lżejszy - Xceptional Wear Gosh'a.
Dwa pierwsze kolory sa jasne i powinny spasowac kazdej dziewczynie z blada cera (i niestety z niespodziankami do ukrycia).
Lasting Performance 100 tez byl niezly, ale bardziej polecam go posiadaczkom rozowej cery, bowiem na zoltej tworzyl dziwne zestawienie (fioletowawe?) no i mozna go dostac tylko na allegro.
Jesli masz bardzo duzo do ukrycia to poprzegladaj oferte Dermacolu- duzo w miare jasnych odcieni (osobiscie polecam go mieszac z innym podkladem, bo sam w sobie jest zbyt ciezki).
Delilah* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 14:02   #35
gabi139
Raczkowanie
 
Avatar gabi139
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: -
Wiadomości: 89
Dot.: Trądzik o podkład

Ktoś polecał tu na forum Maybelline Affinitone, ja jednak nie jestem z niego zadowolona:/ najjasniejszy kolor wpada w zołc co okropnie wygląda na bladej twarzy, na szczescie moj puder troche to niweluje. Poza tym nie trzyma sie długo po 3h ani sladu podkłady a mam cere normalną, tylko chce zakryc blizny po trądziku, przebarwienia. Z delikatnymi przebarwieniami sobie radzi, ale z czymś wiekszym, bardziej widocznym nie:/
nie polecam go do cery tradzikowej, jako lekki podkład do cery idealnej może by sie nadawał.

Edytowane przez gabi139
Czas edycji: 2009-01-30 o 14:07
gabi139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 17:58   #36
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Trądzik o podkład

Ja wyprobowalam duzo fluidow od czasu gdy pisalam ten post.
teraz jestem przy gohu na "okazje'a a na codzien vichy normateint choc troche jest za ciemny
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 16:29   #37
scotland89
Raczkowanie
 
Avatar scotland89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 169
Dot.: Trądzik o podkład

ja używam Affinitone i jak dla mnie reewlacja poleciła mi go pani w kosmetycznym i super sie sprawdza na cerę trądzikową bardzo dobrze kryje blizny ja używam na zimę odcienia Vanilla Rose jestem baardzo baaardzo zadowolona nic nie zatyka i długo się trzyma
scotland89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 21:17   #38
lola92
Raczkowanie
 
Avatar lola92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 62
Dot.: Trądzik o podkład

witam
często przeglądam wizaż, lecz dziś, jako że temat mnie zainteresował, postanowiłam się wtrącić
Z trądzikiem meczę się od pierwszej gimnazjum, czyli czwarty rok. Wypróbowałam masę podkładów i korektorów lecz najlepiej spisał się la roche posay Toleraine. B. dobrze matuje, wyrównuje koloryt, nie zapycha, nie powoduje wysypu jest super wydajny, jedno opakowanie starcza na ok. rok. Jedyną jego wadą jest to ze nie matuje, trzeba sie podpierac innymi kosmetykami, i nie jest bardzo trwały, ale to może dlatego że go nie przypudrowuję. Ogólnie polecam
__________________
"Z pewnością każda miłość jest ważna
A kiedy trwa jest najważniejsza
Lecz ta do Ciebie bez wątpliwości
Od tych poprzednich jest piękniejsza"
lola92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 09:47   #39
kjurczyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
GG do kjurczyk
Smile Dot.: Trądzik o podkład

Witam!
Jeśli masz trądzik to oczywiście leczenie dermatologiczne wskazane, a z kosmetykami kolorowymi nie ma co przesadzać, bo źle dobrane moga tylko pogorszyć stan skóry. Dlatego zapytaj w aptece o podkład do cery trądzikowej, który nie zatyka porów. Myślę, że niezły byłby jakiś z Vichy. W dobry kosmetyk naprawdę warto zainwestować!
kjurczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 21:31   #40
lola92
Raczkowanie
 
Avatar lola92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 62
Dot.: Trądzik o podkład

tak, zgadzam się z poprzednią wizażanką
leczenie na pierwszym miejscu, późnniej zakrywanie.
ja na początku również chciałam kupić vichy, lecz pani w aptece poleciła mi la roche posay toleraine gdyż jest bardziej kryjący.
__________________
"Z pewnością każda miłość jest ważna
A kiedy trwa jest najważniejsza
Lecz ta do Ciebie bez wątpliwości
Od tych poprzednich jest piękniejsza"
lola92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 15:06   #41
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Trądzik o podkład

a jaki korektor dla jasnej cery?? Dodam, że mam z firmy dermablend (kolor nr 10 -light) i jest troszkę za ciemny. Może jakbym na niego użyła podkładu to byłoby lepiej, ale niestety na cerę trądzikową podkład jest bardzo niewskazany..

Dodam, że dermablend jest świetny pod względem krycia i trwałości!!!

Edytowane przez asix86
Czas edycji: 2009-02-18 o 08:03
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-18, 10:10   #42
kjurczyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
GG do kjurczyk
Dot.: Trądzik o podkład

Jeśli korektor jest za ciemny to niestety należy kupić inny, jaśniejszy. Musi być ton lub dwa jaśniejszy od naszej cery. Pamiętajcie, aby uniknąć zakupu niewłaściwego kosmetyki należy zawsze poprosić o tester, dzięki któremu sprawdzimy kolor.
kjurczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 10:24   #43
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Trądzik o podkład

No to i tu jest problem - jaśniejszego póki co nie znalazłam
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 19:15   #44
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Trądzik o podkład

witam slicznie wszystkie
Dermablend korektor o odcieniu light to najlepszy kolor jaki mialam, kryje super (daje punktowo)
ale niestety nie ma jego odpowiednika w formie podkladu Dermablend! najjasniejszy jest zupelnie inny od tego light, jest ciemniejszy..
myle sie?
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 07:31   #45
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Trądzik o podkład

Trądzik... trądzik..ok -ale jaki?
Jeśli sa ropne zapalenia skóry (takie białe krostki) to w sumie nie powinno sie używac podkładu wogole ,no a ewentualnie to mineralny, jeśli zaś same zaskorniki..to wtedy się sprawdzi praktycznie każdy oil-free;
uzunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:50.