Potrzebuje porady? Czarne kropki na nosie i grudki na czole;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-15, 22:38   #1
pyziutek
Raczkowanie
 
Avatar pyziutek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 120
GG do pyziutek Wyślij wiadomość przez MSN do pyziutek
Unhappy

Potrzebuje porady? Czarne kropki na nosie i grudki na czole;(


Hej, od jakiegoś czasu zaczęły mi wyłazić grudki na czole. Prawdopodobnie ma to związek z utratą kilogramow. Ale nie wygląda to zbyt dobrze a nie wiem jak sie tego pozbyć szczegolnie że mam bardzo wrażliwą buzie. Przy okazji chciałam sie też Was Dziewczyny poradzić co zrobic z tymi kropkami czarnymi na nosie i brodzie. Dopisze jeszcze że mam bardzo delikatna buźkę. Jestem alergikiem i musze uważać nas to czym sie smaruje bo odrazu mnie szczypie i piecze. Aha i mam bardzo suchą skóre na policzkach. Czasami mam tak przesuszona ze mi wychodzą takie suche place. Też nie wiem co to jest i jak sobie z tym radzić. Może też ktoś ma takie problemy? bardzo mi zależy na pomocy od was. Buzia to jedyne co mi ładnego zostało. musze o nią jakoś zadbać. Dołączam jeszcze zdjęcie zeby wiadomo bylo o co mi chodzi. POzdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0414.JPG (13,9 KB, 284 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0417.JPG (14,9 KB, 201 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0418.JPG (12,5 KB, 180 załadowań)
pyziutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 22:41   #2
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Potrzebuje porady? Czarne kropki na nosie i grudki na czole;(

czarne kropki- zaskorniki. skorzystaj z wyszukiwarki bo chyba wiele watkow o tym bylo.

jesli chodzi o sucha skore- tez to mam. czasami nawet mam powieki strasznie wyszuszone co jest tragedia!! dochodzilo do tego ze smarowalam sie tlustym nivea na noc i to gruba warstwa... problem polegal na tym ze za malo pilam i nawadnialam orgaznim- i to sie odbilo na skorze.
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 00:06   #3
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Potrzebuje porady? Czarne kropki na nosie i grudki na czole;(

Cytat:
Napisane przez pyziutek Pokaż wiadomość
Hej, od jakiegoś czasu zaczęły mi wyłazić grudki na czole. Prawdopodobnie ma to związek z utratą kilogramow. Ale nie wygląda to zbyt dobrze a nie wiem jak sie tego pozbyć szczegolnie że mam bardzo wrażliwą buzie. Przy okazji chciałam sie też Was Dziewczyny poradzić co zrobic z tymi kropkami czarnymi na nosie i brodzie. Dopisze jeszcze że mam bardzo delikatna buźkę. Jestem alergikiem i musze uważać nas to czym sie smaruje bo odrazu mnie szczypie i piecze. Aha i mam bardzo suchą skóre na policzkach. Czasami mam tak przesuszona ze mi wychodzą takie suche place. Też nie wiem co to jest i jak sobie z tym radzić. Może też ktoś ma takie problemy? bardzo mi zależy na pomocy od was. Buzia to jedyne co mi ładnego zostało. musze o nią jakoś zadbać. Dołączam jeszcze zdjęcie zeby wiadomo bylo o co mi chodzi. POzdrawiam
Pociesze Cię, że zaskórniki (te czarne kropki) ma prawie każdy
Dzięki odpowiedniej pielęgnacji można je zmniejszyć, ale nigdy się ich nie pozbędziemy.
Ja używam na noc kwasów (np skinoren) a na dzień krem z filtrem. Dzięki temu zaskórniki się zmniejszyły, a problemy z cerą występują w mniejszym natężeniu .
Jednak każda skóra jest inna, i musisz spróbować różnych rzeczy zanim trafisz na ten jedyny krem.
Polecam wizytę u dermatologa, on najlepiej będzie wiedział, czego Twojej skórze potrzeba.
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 07:40   #4
pyziutek
Raczkowanie
 
Avatar pyziutek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 120
GG do pyziutek Wyślij wiadomość przez MSN do pyziutek
Dot.: Potrzebuje porady? Czarne kropki na nosie i grudki na czole;(

OK. Dziękuję wam. Może sie jednak wybiore do dermatologa ale u nas to taki dermatolog od siedmiu boleści że pożal sie Boże... A jeszcze ma do was pytanie bo bardzo dużo na wizażu dziewczyny wspominaja o toniku i maseczce aspirynowej. Wiem jak te specyfiki zrobić ale nigdzie nie mogłam wyczytac na co to konkretnie sie stosuje i jak. Wiecie może coś o tym?
__________________
quod me nutrit, me destruit


kosmetyki i inne różności na wymianę - dokładka 06.11.2007

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=215856

ciuszki na wymianę - duże rozmiarki, ubranka dla malucha, fajne kozaki

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=218287
pyziutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 15:47   #5
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Potrzebuje porady? Czarne kropki na nosie i grudki na czole;(

Cytat:
Napisane przez pyziutek Pokaż wiadomość
OK. Dziękuję wam. Może sie jednak wybiore do dermatologa ale u nas to taki dermatolog od siedmiu boleści że pożal sie Boże... A jeszcze ma do was pytanie bo bardzo dużo na wizażu dziewczyny wspominaja o toniku i maseczce aspirynowej. Wiem jak te specyfiki zrobić ale nigdzie nie mogłam wyczytac na co to konkretnie sie stosuje i jak. Wiecie może coś o tym?
myślę że w wyszukiwarce powinno coś być
ja kiedyś dostałam od wizażanki taki przepis:
"Maseczke aspirynową wykonuje się ze zwykłej aspiryny Bayerowskiej w tabletkach. Do paru tabletek dodajemy parę kropel wody, aby sie rozgniotły i dodajemy jogurtu naturalnego lub wody, tyle aby powstała papka. Nakładamy na ok. 15 min. i zmywamy wodą."

a tu wątek http://www.wizaz.pl/forum/showthread...zka+aspirynowa
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 15:49   #6
NoPasaran
Zadomowienie
 
Avatar NoPasaran
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 292
GG do NoPasaran
Dot.: Potrzebuje porady? Czarne kropki na nosie i grudki na czole;(

na zaskórniki i wągry, które najczęściej znajmują się na nosie dobrze jest używać Clean&Clear pellingujący żel przeciw wągrom mi pomaga )
__________________
Miss U Less See U More Love To Know U Better
NoPasaran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 20:07   #7
Martyna882
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 151
Dot.: Potrzebuje porady? Czarne kropki na nosie i grudki na czole;(

Ja wągry czasami wyciskam,ale lepiej jest cos stosowac;p ja stosuje cos na pryszcze albo wagry albo poprostu szoruje twarz gąbka, tzn zwlaszcza nos. No wlasnie bo jak bylam kiedys w sklepie to poprosilam babke o cos na pryszcze no to kupilam cos do oczyszczania ale to na pryszcze nie pomaga... moze dlatego ze ja wyciskam pryszcze,ale teraz juz nie bede bo moja mama kiedys wyciskala jakiegos pryszcza i peklo jej naczynko i zostalo takie...
Martyna882 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-27, 20:22   #8
nanano
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 33
Dot.: Potrzebuje porady? Czarne kropki na nosie i grudki na czole;(

Ja na takie rzeczy używałam pilingu z Avonu. Nie pamiętam jak się nazywał, ale takie podobne niediskonałości mi poznikały
nanano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:34.