Pytanie do specjalisty- szpecący mnie pieprzyk!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-30, 22:04   #1
magda_madzia
Raczkowanie
 
Avatar magda_madzia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 305

Pytanie do specjalisty- szpecący mnie pieprzyk!!!


Mam problem, ktory nie daje mi spokoju od ladnych paru lat. Mam na twarzy ochydny, szpecacy mnie pieprzyk. Jest wielkosci 5mm. Nie jestem brzydka osoba, ale jak poznaje nowych ludzi, to zawsze wydaje mi sie ze patrza na to znamie z "obrzydzeniem". Wiem, ze jesli go usune, to bede o wiele lepiej sie czula. Uwielbiam rowniez sie opalac i chodzic na solarium, ale nie wyobrazam sobie robic tego z plastrem na policzku. Ale pomimo wszystko najbardziej licza sie dla mnie wzgledy estetyczne. Mam wiec kilka pytan:

- jaki jest koszt usuniecia takiego pieprzyka? (wiem ze lepiej to zrobic chirurgicznie, by zbadac usuniete znamie)
- jaka blizna mi pozostanie?
- czy zabieg jest bolacy?
- jak pozniej wyglada rekonwalescencja? (rowniez jak dlugo nie mozna sie opalac- w styczniu mam studniowke!)
- czy moga wystapic jakies powiklania? (babcia przytacza wiele historii gdzies tam wyczytanych, ze ktos usunal pieprzyk i za pare dni zmarl)
- jestem z malej miesciny, wiec do kogo mam sie z tym udac?

Bardzo prosze o odpowiedz na te kilka pytan specjaliste, oraz tych, ktorzy taki zabieg maja za soba.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S7300286.JPG (111,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S7300287.JPG (118,1 KB, 2 załadowań)
magda_madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.