Blizny po laserowym usuwaniu pieprzyków. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-20, 20:38   #1
Wiecko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Exclamation

Blizny po laserowym usuwaniu pieprzyków.


Witam

Na laserowym usuwaniu pieprzyków byłem juz 3 razy łącznie ponad 40 pieprzyków usuniętych. Większość z nich miała średnice około 1mm czyli takie malutkie niema po nich żadnego śladu, a te większe powyzęj 1 mm w większości też eniema żadnego śladu, ale sąneistety wyjątki :/ Pieprzyk na twarzy o średnicy około 4mm naszczęście sie nie odrodził ale był dwa razy usuwany przez zaczerwienienie. Pierwszy raz na usuwaniubyłem pod koniec marca 2007 roku i między innym był usunięty ten pieprzyk, wszystkei oprócz niego szybko sie zagoiły, po miesiacu nie było po nich śladu, a po tym było zaczerwienienie, aha noi jeden pieprzyk sie odrodził. Pod koniec czerwca 2007 usunełem ten odrodzony pieprzyk i prawdopodobnie nie potrzebnie jeszcze raz leciutko pani mi przeleciałą ten zaczerwieniony pieprzyk, miało to coś dać a do dzisiaj jest zaczerwienienie. Stosowałem taki środek jak Elcina (ten ze ślimaka), ale chyba on jest zabardzo przereklamowany bo efektów niewidać:/ Co mam robić moze jakiś inny krem czy maść czy mozę znowu iść do dermatologa który mi wycinał pieprzyki laserem?

Dziękuje z góry za odpowiedź.

P.S. po niektórych pieprzykach o śrendicy także 3-5mm neima śładu tzn jest widoczne mozę troche z bliska ale strasznie słąbo noi blade a nei czerwone jak ten jedyny :/
Wiecko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 20:42   #2
Wiecko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Talking Dot.: Blizny po laserowym usuwaniu pieprzyków.

To nie jest do końca takie zaczerwienienie bo one jest ciemne nie czerwone tkie brązowate ale to nie pieprzyk :P
Wiecko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 20:01   #3
Martyna882
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 151
Dot.: Blizny po laserowym usuwaniu pieprzyków.

Ja bym własnie chciała usunać z twarzy pieprzyki, kilka ich jest. Boje sie wlasnie tych blizn, bo moje nie sa duze ale sa powyzej 1mm.
Martyna882 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:39.