Pomocy :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-03, 12:03   #1
szar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 39

Pomocy :(


Tu chyba jest bardziej odpowiednie forum do tego pytania

Witajcie..

Nie mam już siły.
Mam cerę łojotokową, jednak to nie wągry są moim najwięszkym zmartwieniem. Co jakiś czas na policzkach i brodzie pojawiają mi się okropne wykwity - grube, podskórne, bolące tworzą takie jakby rogi lub wulkany bez ujścia. Nie wiem już co z nimi robić ;(

Teraz właśnie pojawiły mi się takie trzy - obok siebie więc wygląda to paskudnie. Mam w środę randkę i nie wiem co mam zrobić zeby zeszły

POMOCy!!!

Pozdrawiam
szar
szar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 13:22   #2
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Pomocy :(

Cytat:
Napisane przez szar Pokaż wiadomość
Tu chyba jest bardziej odpowiednie forum do tego pytania

Witajcie..

Nie mam już siły.
Mam cerę łojotokową, jednak to nie wągry są moim najwięszkym zmartwieniem. Co jakiś czas na policzkach i brodzie pojawiają mi się okropne wykwity - grube, podskórne, bolące tworzą takie jakby rogi lub wulkany bez ujścia. Nie wiem już co z nimi robić ;(

Teraz właśnie pojawiły mi się takie trzy - obok siebie więc wygląda to paskudnie. Mam w środę randkę i nie wiem co mam zrobić zeby zeszły

POMOCy!!!

Pozdrawiam
szar
no tak szybko się tego nie pozbędziesz. Możesz tylko ukryć to jakimś dobrym podkładem/korektorem.

A jeśli chodzi o pielęgnację- musisz zacząć regularnie stosować odpowiednie środki.
Najlepiej jakbyś poszła do lekarza, przepisze Ci on krem, który można kupić tylko na receptę, to one leczą i zapobiegają powstawaniu tych "wulkanów" To takie kremy jak: clindacne, rozex, differin, zineryt itp. Lekarz przepisze odpowiedni dla Twojej skóry. Po ok trzech miesiącach zauważysz różnicę. Oczywiście istnieje szansa, że przepisany krem w ogóle nie zadziała, wtedy lekarz powinien zamienić na tez tego typu, tylko z jakiejś innej grupy. Tu niestety nie ma reguły, każdy ma inną skórę i inne potrzeby.

Polecam też do tego kurację kwasową
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ighlight=kwasy
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ighlight=kwasy
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:18.