Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-03, 11:08   #1591
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Który odcień Anabelle będzie odpowiednikiem Winged Butter EDM ?
Golden Light? Golden fair?
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 14:50   #1592
sansimila
Raczkowanie
 
Avatar sansimila
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 328
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

wg mnie nie ma odpowiednika, gdyż goldeny są za mało żółte, ale to moja subiektywna opinia
__________________
„Jeśli się nie obudzisz, nigdy nie będziesz wiedzieć, o czym śniłeś.” (Yogananda)
sansimila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 14:51   #1593
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

wg mnie Golden Light
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 16:13   #1594
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mam primer z Blusche, ale mi nie pasuje, mam wrażenie, że podkład się przez niego trochę ciastoli, poza tym jest dla mnie za żółty (ale to akurat znika pod podkładem). Innych primerów nie próbowałam, może poza typowo matującymi pudrami i rzeczami typu Dry-Flo.
dla mnie primer/puder amilie pasuje. Nie utrzymywał mi matu fixer art deco ani essence fix&matte.
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 19:45   #1595
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez wewelinka Pokaż wiadomość
dla mnie primer/puder amilie pasuje. Nie utrzymywał mi matu fixer art deco ani essence fix&matte.
40zł za krzemionke i puder jedwabny? ;o o litosci...kolorówka za 10zł:P
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 20:22   #1596
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez anitusica Pokaż wiadomość
40zł za krzemionke i puder jedwabny? ;o o litosci...kolorówka za 10zł:P
podasz mi proporcje? ja chętnie kupię z kolorówki
p.s. wiem, że kolorówka ma swoje gotowe primery. Ale mi świetnie pasują proporcje amilie
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"

Edytowane przez wewelinka
Czas edycji: 2013-09-03 o 20:34
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 21:55   #1597
acom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 58
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Hej dziewczyny. Mam pytanie: czy zawsze podkład jest w takim opakowaniu wypukłym? Mam korektor, róż - oba płaskie i co najważniejsze - z ZAKRĘTKĄ.
A podkład w czymś takim... i bez zakrętki, będzie się wysypywał...
acom jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-05, 22:24   #1598
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

w czym jakim? W 10 gr nie ma zakretki wierze ze to zlikwiduja i to nie kosztem naszego portfela...
A w ogole to juz miesiac czekam na te typowe zoltki i cisza... Bede musiala sie w koncu zadowolic 4 gr. i siedziec jak na szpilce by wylapac 10 gr. jasnego zoltka.
Nie wiem co robic... Z fair golden wychodzi mi... ta zielen? jakby brud? zmeczenie? Chociaz twarz mam czysta oczywiscie
Nie mam pomyslu co do niego dosypac. Czy cos natural fairest chlodniejszy? Czy cos z beige zeby go ocieplic?
Ktos znalazl spososb? Dokupilabym kilka probek i kombinowala. Ale sie nakombinuje i wejdzie yellow...
Noc pospana hahahahaha
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 23:05   #1599
acom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 58
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Miałam nadzieję, że to jakaś stara wersja, bo róż i korektor w lepszym opakowaniu... No niestety... Niby głupia zakrętka, a tak pomaga...

Tworazka, Rozumiem Cię, tylko że ja mam taki sam problem nie z podkładem, a korektorem. Prawdopodobnie jestem trochę oliwkowa, bo podkład mi pasuje. Ale korektor (medium)... Miałam nadzieję, że to będzie łady jasny neutralny beż. A wychodzi zielono. I nawet nałożony pod podkład wygląda fatalnie - nawet nie ziemiście/choro, a po prostu widać, że jestem zielonkawa. I nie mam pojęcia, co z tym zrobić, na razie go nie używam. Jeszcze popróbuję go w mniejszych ilościach ponakładać i to tylko na intensywne zaczerwienienia.

Wydaje mi się, że nie zrównoważysz zielonego chłodnym odcieniem. Żeby go zneutralizować, to chyba pomarańczą/żółcią zadziałać. Natural chłodny, beige podobno też chłodny, ciężko Ci doradzić. Właśnie spojrzałam na swoje podkłady (mam matujący i kryjący golden fairest), porysowałam na ręku, obok próbkę Twojego golden fair, rzeczywiście wygląda ziemiście, nawet przy jaśniejszych wariantach tej samej tonacji. Ale wpadłam na pomysł, żebyś dodała trochę poziomu fairest do fair. Wydaje mi się (ale zastrzegam, że oglądam teraz w sztucznym świetle, więc wrażenie może być mylne), że najjaśniejsze są troszkę bardziej żółte, może jakoś się wyważy. Ale z drugiej strony trochę go rozjaśnisz...
Próbowałaś Amilie? Tam mają więcej kolorów.
acom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 23:29   #1600
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Pixie, zanim sie smiertelnie obrazilam na ta firme mieli w swoim asortymencie fajny zolty korektor Tylko ze byl w formie stalej a nie prochu. Ale nie wchodzil w zalamania ni nic

Tez mam korektor medium i tak wlasnie glowkuje... Bo nakladalam go pod oczy w ksztalcie... trojkatu i to wlasnie moze on byl ta zielenia ktora widzialam pod koniec dnia??? hmm... chociaz i bez korektora byla widoczna, ale z nim pewnie potegowalo

No amilie ma gorsza opinie, wiec wole postawic na jakosc i troszke pokombinowac z reszta bardzo kibicuje Annabelle

Beige wlasnie wydaje mi sie tonacja z pomaranczowymi tonami, a natural maa minimum rozowych w kierunku bezu ale to ciupke wg. mnie oczywiscie

To kupie na razie 4 gr. i tego fairesta w macie. Moze konczacego sie sunrisa i rose w probkach?

A i szkoda ze newsettler nie dziala ze strony
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 23:52   #1601
acom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 58
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Korektor medium na pewno Ci wybija zieleń. Spróbuj bez i obserwuj.
Nie wiem, czy używasz matów czy kryjących, ale - zamiast korektora może spróbuj kryjącego golden fairest, fajnie przecież kryje (może nie aż tak jak korektor), ale naprawdę sensownie, jasność podobna, a odcień o wieeele mniej zielony. Ja go tak używam, zamiast tego korektora. Pod oczy i w miejsca, gdzie potrzebuję więcej krycia - kryjący, na resztę twarzy - mat. U Ciebie, mimo że odcień jaśniejszy od Twojego podkładu, mógłby się również sprawdzić.
No i do próby mieszanki fair/fairest też bym Ci proponowała popróbować z wersją kryjącą, bo jednak widocznie zawiera więcej pigmentu, więc może dać sensowniejszy efekt, no i przy mniejszej ilości proszku.

Gdybym była na Twoim miejscu popróbowałabym z golden fairest w wersji mat (bo przypuszczam, że takiego używasz) i kryjącym. Może to i jednak dodatkowe 7 zł za próbkę, ale na pewno się nie zmarnuje, bo pokombinujesz z odcieniem podkładu, a także możesz zużyć jako korektor. I przede wszystkim spokojne sumienie, że próbowałaś już wszystkiego, żeby osiągnąć oczekiwany efekt, heh.

Może jeszcze inne dziewczyny coś doradzą.
acom jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-06, 00:34   #1602
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Wlasnie uzywam kryjacego Golden Fair I on cos mi nie lezy... Szybko mi po nim sebum wybija nawet spod skrobii... Ale to zapewne wina filtrow wiec mysle nad matujacym.

Przegladalam blogi i boje sie fairest Mialam probki najjasniejszych z Lumiere, to prawie biale hehe

A co do probeczek to jak w...? marcu? kupilam sunrisa to jeszcze czuje ze na miesiac by jeszcze próbencja starczyła ale juz sie boje

No moze ktos doda swoje 3 grosze. Czy lepiej zniwelowac zieleń Natural Fairest, Golden Fairest, czy cos z bezy?

A tak w ogole dziekuje Acom za kazda podpowiedz sprawilas ze dzisiaj usne haha
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 01:58   #1603
acom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 58
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Filtry robią swoje... wcale nie pomagają makijażowi, wręcz przeciwnie, sama z nich zrezygnowałam, bo nawet zrezygnowałam ogólnie z kremów i moja cera ma się o wiele lepiej.

Możesz spróbować mojego sposobu, co wyżej napisałam - wersja kryjąca na miejsca "trudniejsze" (w roli korektora), a na całość matująca. Różnica poziomu pigmentacji pomiędzy obiema wersjami jest spora, dlatego używam obu. Najlepiej by się sprawdziło coś "pośrodku". No ale kobietom nie dogodzisz

Fairest jest dość jasny, ale bez przesady, że blisko do bieli. Na pewno nie. A gdybyś chciała mieszać fair/fairest, to na pewno aż tak jasno nie będzie.

Faktycznie próbki na długo wystarczają, więc można od biedy wydać te 7 zł Swoją drogą Sunrise'a właśnie sobie kupiłam w ciemno, jutro dopiero się przyjrzę, z pojemnika wygląda świetnie.

Ledwo sobie niedawno kupiłam Anabelle (wcześniej miałam LL - krycie słabe i kolory nie dla mnie) po używaniu przez 2 miesiące próbek (jestem bardzo zadowolona), to teraz czytam wątek o Amilie... Oby nie podkusiło, dopóki nie skończę obecnych.

Czytałam, że jeszcze beige mają odrobinę pomarańczy w sobie (akurat tego odcienia nie próbowałam, tylko naturals i golden), a pomarańcz wybiłaby zieleń.
Ale tego nie mówię z przekonaniem, bo na oczy go nie widziałam. Musisz poczekać, aż dziewczyny coś podpowiedzą. A może po prostu beige fair by Ci pomógł?

Heh, ciężko komuś doradzać, jak nie wie się z jaką "karnacją" rozmawia Przez monitor ciężko strzelać.

Edytowane przez acom
Czas edycji: 2013-09-06 o 02:00
acom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 08:14   #1604
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

a co było z newsletterem? jakaś zniżka? nie mówcie... wczoraj zamówiłam 3 próbki golden fairest(kryjący i rozświetlający) i róż romantic (chyba:P) ... miałam już golden fairest w wersji kryjącej i pasował mi,do tego próbka wystarczyła na b. długo!
nadal dodają jakieś gratisy do zamówień? kiedyś też zamawiałam 3 próbki i jedną mi dorzucili
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 09:47   #1605
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Nie wiem co robic... Z fair golden wychodzi mi... ta zielen? jakby brud? zmeczenie? Chociaz twarz mam czysta oczywiscie
Nie mam pomyslu co do niego dosypac. Czy cos natural fairest chlodniejszy? Czy cos z beige zeby go ocieplic?
Ktos znalazl spososb? Dokupilabym kilka probek i kombinowala. Ale sie nakombinuje i wejdzie yellow...
A może pokombinowanie z pigmentami z Kolorówki dałoby dobry efekt? Odrobina czerwieni mogłaby zgasić zieleń albo jeszcze żółcień do ocieplenia?

Cytat:
Napisane przez acom Pokaż wiadomość
Filtry robią swoje... wcale nie pomagają makijażowi, wręcz przeciwnie, sama z nich zrezygnowałam, bo nawet zrezygnowałam ogólnie z kremów i moja cera ma się o wiele lepiej.
Niestety tak jest. Co jakiś czas czytam, że komuś minerały najlepiej się trzymają na gęstych kremidłach i robię oczy jak 5 złotych Zwłaszcza jak pisząca deklaruje, że ma cerę tłustą.
U mnie też najlepiej się sprawdza rezygnacja z kremu na dzień, chociaż ostatnio nie mogę sobie na to pozwolić, bo częściej używam Glyco-A i trochę suchych skórek mam.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 10:51   #1606
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny jak roz najlepszy bedzie dla golden faisrest? Mam honey ale jest za ciemny.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 13:14   #1607
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak roz najlepszy bedzie dla golden faisrest? Mam honey ale jest za ciemny.
ja mam róż sunrise i fajnie wygląda chociaż teraz chyba wybrałabym odcień nude.
Ja mam wersję matującą podkładu bo to podobno niewielka różnica w kolorku jest między matującym a kryjącym
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 13:46   #1608
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dzięki ;-) Tez mam matującą, kryjąca mam tester, kolor prawie taki sam, tylko formuła inną i może się wydawać ze sie troche rozni.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 13:52   #1609
takasytuacja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ostatnio się nad nimi zastanawiałam, wasze wywodzi mnie przekonały do wypróbowania.
takasytuacja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-06, 13:53   #1610
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

juz laduje baterie i zaraz sie obfoce jak sweet dziunia
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 14:37   #1611
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Mistrz fotoshopa w akcji
Mam sporo przebarwien? Ale widac ze podklad mi je ladnie zakrywa. Drugie zdjecie zrobione kamera internetowa wiec dlatego taka slaba jakosc, ale do takiego koloru daze

Bo przewaznie mam taki kolor skory na szyi i dekoldzie. Wole bronzer od solarki hehe.

No wlasnie chyba bedzie lepiej go ochlodzic, zeby zaczerwienienia nie wyszly...

A newsettler informuje o nowosciach na stronie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (14,9 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 010.jpg (11,2 KB, 77 załadowań)
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 18:08   #1612
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Chciałam pochwalić Annabelle za stosunek do klienta - zamówiłam u nich 2 duże podkłady i jedną próbkę różu w kolorze Rose. Przysłali mi dwie próbki, ale w kolorach Romantic i Honey. Napisałam im wiadomość, że dziękuję za drugą gratisową próbkę, ale zamówiłam Rose i na tym kolorze mi zależało. W trybie natychmiastowym dostałam przeprosiny i dosłali mi próbkę
Niby to oczywiste, bo pomyłka po ich stronie, ale po moich ostatnich przebojach z Gruperem traciłam wiarę w firmy internetowe
izusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 19:03   #1613
kejaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 40
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Słuchajcie, czy kombinacja kryjącego Golden Light i korektora medium dla cery trądzikowej z sińcami pod oczami i cerą niezbyt jasną, ale też nie oliwkową, brzmi sensownie? Bo czytałam, że stosujecie mat i kryjący, bez korektora.
kejaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 13:09   #1614
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
No moze ktos doda swoje 3 grosze. Czy lepiej zniwelowac zieleń Natural Fairest, Golden Fairest, czy cos z bezy?

A tak w ogole dziekuje Acom za kazda podpowiedz sprawilas ze dzisiaj usne haha
A może dodać do tej mieszanki trochę korektora Dark? On jest własnie taki ciepły i troszkę opalony?
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 19:38   #1615
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
A może dodać do tej mieszanki trochę korektora Dark? On jest własnie taki ciepły i troszkę opalony?
No wlasnie gdy go ocieplalam, jak bylam bardziej opalona, to zielen znikala ale teraz boje sie troszke ze zmieni kolor, albo podkresli naczynka?
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 21:56   #1616
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
No wlasnie gdy go ocieplalam, jak bylam bardziej opalona, to zielen znikala ale teraz boje sie troszke ze zmieni kolor, albo podkresli naczynka?
No to nie pozostaje Ci nic innego jak zrobić sobie próbę :P Może zrób sobie mieszankę ale w ilości tylko na np jedno użycie i zobaczysz czy coś podkreśla
Ale wiem, że zawsze jest stres przy takiej własnej produkcji
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 10:56   #1617
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Stresa to az tak bardzo nie mam Ale gdybym chciala dojsc do idealnego odcienia to musialabym zamowic probke: - fairest beige, a moze fair beige ( ale dodac jej wtedy mniej ), fairest golden, a i jeszcze fair natural - zeby go zneutralizowac = ochlodzic, jeszcze mowisz o korektorze dark . Mysle nad kilkoma probkami rozy, plus podklad ...

A jak znam zycie miesiac po zakupie zobacze na wizazu wesola nowine ze jest yellow

Matko Bosko Pieniężno przychodz ( tzn. 10-ty )
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 11:18   #1618
jula85
Raczkowanie
 
Avatar jula85
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 170
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

hej W końcu zamówiłam próbkiMoj kolor to golden fair a jak nałoze samoopalacz to golden light.Ladnie kryje moje przebarwienia.
Za pierwszym razem podkład był bardzo widoczny i zarówno podkład i róż sunrise szybko znikł
Za drugim razem podkład trzymał się prawie cały dzień ale róż bardzo szybko staje sie nie widoczny.
Dziś rano też nałożyłam roż i juz go nie widzę U Was też róż jest tak nie trwały?
Mam cerę tłustą ,pod minerały używam filtr vichy matujący.
Już nie długo będę testować filtr AMBIO bo nigdzie nie mogę w aptekach znaleść vichy..
gdzieś czytałam że mikrosfery silikonowe przedłużaja trwałość,próbował ktoś,można samodzielnie te mikrosfery nakładać?
__________________
fitwoman
jula85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 12:24   #1619
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Mi pomaga hydrolat na koniec lub nakladanie na mokro dluzo dluzej sie trzyma.
I flat tez lepiej wciera, bo kabuki to tylko omiata twarz wiec szybciej sie sciera.
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 16:46   #1620
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A polecicie coś do utrwalenia makijażu mineralnego ? Bo wybieram się na wesele a nie chcę mieć jakiejś niespodzianki normalnie wszystko omiatam skrobią, ale to jednak trochę mało jak na takie warunki
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:37.