Liposukcja ud , metoda vaser lipo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-02, 19:51   #1
Peshor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1

Liposukcja ud , metoda vaser lipo


Czy ktoś z Was miał robiona lispoukcje ta metoda?? Chciałam zapytać jak długo ud sa opuchnięte, czy efekt jest widoczny? Jakie wygladała wasza rekonwalescencja??
Peshor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 13:07   #2
krolewnafijonka
Raczkowanie
 
Avatar krolewnafijonka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 36
Dot.: Liposukcja ud , metoda vaser lipo

moja siostra robiła sobie w dermamedzie we wrocławiu. nie wiem, czy tak jest wszędzie, ale tam po zabiegu jeszcze miała masaże, żeby skóra nie była zwiotczała, według mnie to jest bardzo ważne, żebyś się zorientowała co dzieje się po zabiegu - i właśnei warto o te masaże dopytać . ale jeśli chodzi o efekt to jest naprawdę genialny i widoczny od razu. wiadomo, że jakiś czas po zabiegu jest się trochę obolałym itd, ale później efekty są naprawdę super ja sama bym chciała zrobić, ale brak mi odwagi ;P chociaż jak patrzę na nogi mojej siostry
krolewnafijonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 14:17   #3
Fantasmogoria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4
Dot.: Liposukcja ud , metoda vaser lipo

Ja robiłam odsysanie laserem w Lipoline w kat, bo jestem ze Śląska. efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania i dlatego czuje sie w "obowiązku" o tym napisać i pomoc wszystkim dziewczynom majacym kompleksy na punkcie swojej figury przetestowalam na sobie, a jestm dosyc ciezkim przypadkiem :P jestem osoba przy kości, 80 kg 171 cm i wszyscy mi odradzali liposukcje, zwyklej chirurgicznej bym sie nie poddala, wiadomo to operacja, znalazlam przypadkowo laser w kat. Wzielam pakiecik uda, posladki i brzuch - platnosc na raty, wychodzi jak abonament za telefon ;p;p . Efekt? w tym samym dniu wrocilam do pracy, calkowita opuchlizna zeszla po ok 2 tyg i wtedy doznalam szoku! Spodnie o rozmiar mniejsze, uzyskalam ksztalt jaki normalnie wymagalby ode mnie morderczej walki na silowni, nawet sie nie spodziewalam, ze efekt bedzie tak niesamowity. Dobra, nie ma co sie oszukiwac nie wygladam jeszcze tak jak bym chciala, ale zabieg dal mi takiego powera do cwiczen, ze to nie do opisania. Wczesniej cwiczylam, glodzilam sie i nie widzialam efektow, szybko sie poddawalam i wracalam do starego stylu zycia, teraz mam efekt i to on mnie zmobilizowal. Nieprawda jest, ze powinno sie zaczynac od diety, powinno sie zaczac od odtluszczania, bo jak widzisz pierwszy efekt to chcesz wiecej i wiecej i wiecej i to dziala a co najwazniejsze laser wypala komorki tluszczowe i nawet jak sie pryztyje to juz w tym miejscu nie odklada sie tluszczyk
Fantasmogoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 22:10   #4
bukietkwiatow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 40
Dot.: Liposukcja ud , metoda vaser lipo

O dzięki za post krolewnafijonka! ja właśnie wybieram się do Dermamedu - do dra Świdra, polecala mi go przyjaciółka. Już nie mogę się doczekać pierwszych efektów Zdam relację jak tylko wyjdę z gabinetu!
bukietkwiatow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 15:10   #5
krolewnafijonka
Raczkowanie
 
Avatar krolewnafijonka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 36
Dot.: Liposukcja ud , metoda vaser lipo

bukietkwiatow a kiedy idziesz? przygotowujesz sie do sezonu bikini jak rozumiem?
krolewnafijonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 11:44   #6
bukietkwiatow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 40
Dot.: Liposukcja ud , metoda vaser lipo

Dokładnie Zresztą, Vaser to jedna z nowocześniejszych (dermamed chyba jako 1 w Pl ją miał) bezpieczniejszych i najmniej inwazyjnych metod (masz znieczulenie miejscowe, tego samego dnia ja już normalnie poszłam do domku )
bukietkwiatow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 12:37   #7
krolewnafijonka
Raczkowanie
 
Avatar krolewnafijonka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 36
Dot.: Liposukcja ud , metoda vaser lipo

znieczulenie miejscowe to chyba najlepsza opcja przynajmniej ja nie lubię być nieprzytomna i nie wiedzieć, co się ze mną dzieje
krolewnafijonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-12, 23:19   #8
kate8585
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: Liposukcja ud , metoda vaser lipo

Hej dziewczyny,
Jestem prawie dwa miesiace po liposukcji brzucha i bokow metoda vaser. Kosztowalo mnie to prawie 11 tys zl, a resultat totalnie mnie zawiodl. Mialam zabieg w Ars Estetica. Dlugo zastanawialam sie nad operacja, metoda i wyborem lekarza. Wybierajac Ars Estetica - pomimo wyzszych cen - liczylam na efekty. Niestety sa nikle - przy skalpelu Chodakowskiej 3 razy w tygodniu, po 2 miesiacach mialam lepszy brzuch. Niestety, przez zly okres w zyciu opuscialam sie w treningach i brzuszek wrocil. Dodam, ze jestem osoba aktywna ze wzgledu na prace, bardzo zdrowo sie odzywiajaca - i tu pojawil sie problem. Jako, ze niby przez to, ze jestem aktywna, mialam bardzo ukrwiona tkanke tluszczowa i Pan doktor bardzo nie lubi takich operacji ( z zalecen vase lipo czytaj ,, metoda polecana osobom aktywnym uprawiajacym sport w celu wyrzezbienia miesni ,, ). Nie chce sie rozwodzic na temat kliniki, ani lekarza (ktory wydawal sie bardzo sympatyczny i kompetentny na konsultacji).
Niby efekt koncowy jest po 3 mcach, wiec licze ze cos sie zmieni cudem.
Moze ja zle trafilam, albo jako ze bylam operowana po 19 , lekarz byl zmeczony, albo moze z moim cialem cos nie tam. Jedno jest pewne - nie dajcie sobie wmowic, ze jest to metoda nieinwazyjna. U mnie zastosowano znieczulenie ogolne, ktorego najbardziej sie balam. Nie wiem jak jest po lipo tradycyjnej ale i tu jest bol obrzek etc.
Konsultowalam w Londynie z innym lekarzem i niby nawet w metodzie tradycyjnej obecnie uzywaja plynow i ultradzwiekow do poluzowania tkanki tluszczowej wiec sprawdzcie dokladnie by nie przeplacac.
Dodalam 3 zdjecia. Po lipo , przed i ostatnie jak cwiczylam.
Mam nadzieje ze udalo mi sie Was przekonac, ze szkoda takiej kasy, Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Photo on 12-04-2015 at 20.37 #6.jpg (19,1 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6048.jpg (89,9 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2015.jpg (33,6 KB, 68 załadowań)

Edytowane przez kate8585
Czas edycji: 2015-04-13 o 00:07
kate8585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 20:18   #9
Olimpia90
Przyczajenie
 
Avatar Olimpia90
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14
Dot.: Liposukcja ud , metoda vaser lipo

Ojejku, ale Ty miałaś mały brzuszek przed zabiegiem - aż Ci zazdroszcze. Ja chciałąbym zdecydować się na wewnętrzną stronę ud. Może polecicie mi kogoś, kto ma rozsądne ceny z wielkopolski?
Olimpia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 19:47   #10
NoemiSui
Raczkowanie
 
Avatar NoemiSui
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: W-no
Wiadomości: 176
GG do NoemiSui
Dot.: Liposukcja ud , metoda vaser lipo

Ja tam podziwiam osoby, które się na to decydują bo mi chyba brakuje cały czas odwagi chociaż bardzo bym chciała pozbyć się z brzucha, waże mało mam chudą buzie ale niestety z brzucha nie chce zejść. Ogólnie liposukcja jest chyba coraz bardziej popularna co do wielkopolski to nie wiem, ale poczytaj tutaj - xxx W sumie zabiegi troszkę kosztują więc chyba też nie ma sensu się ograniczać do jakiegoś rejonu tylko poszukać miejsce, które będzie dobrze robiło? Koleżanka jak usuwała z brzucha to miała 3 zabiegi jak mówiła to cały koszt wyniósł ją ok. 5 tys. ale ile w tym prawdy to też nie wiem.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-11-06 o 10:58 Powód: Link.
NoemiSui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 21:50   #11
Olimpia90
Przyczajenie
 
Avatar Olimpia90
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14
Dot.: Liposukcja ud , metoda vaser lipo

3 zabiegi? Myślałam, że po 1 będzie efekt :-(
Olimpia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-23, 11:27   #12
PannaMarzanna27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2
Dot.: Liposukcja ud , metoda vaser lipo

Miałam robioną liposukcje z powodu lipodemii, wszystko przebiegło dobrze i bez żadnych komplikacji i jestem zadowolona z efektu. Jak by któraś potrzebowała to proszę ja wykonałam zabieg tutaj https://lipodema.pl/ polecam
PannaMarzanna27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-23 12:27:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:36.