Stosowanie antykoncepcji a planowanie ciąży i płodność - zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-27, 09:37   #31
aniaj1987
Przyczajenie
 
Avatar aniaj1987
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 17
GG do aniaj1987
Dot.: tabletki a ciąża

dzięki Fresa
__________________
Jeśli wszystko jest stracone, oprócz miłości - nic nie jest stracone !
aniaj1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 12:19   #32
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: tabletki a ciąża

Nie ma za co .Wszystkie swoje wątpliwości omów przy najbliższej wizycie u lekarza .Powodzenia
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 12:46   #33
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Jakie prawdopodobieństwo ciąży? Jak to jest po odstawieniu tabletek?

Możliwe, że takie pytanie się już pojawiło,ale nie wiem. W każdym bądź razie odstawiłam miesiąc temu tabletki. Wziełam ostatnie opakowanie, tydzień przerwy i następnego opakowania już nie brałam. Postanowiliśmy z moim narzeczonym, że przez trzy miesiące nie będę brała tabletek, nie używamy teraz żadnej antykoncepcji, a TŻ kończy we mnie. Jest kilka tez, (wg znajomych) że teraz jestem płodna jak królik, a inni mówią, że zajście w ciąże nie jest takie proste i może to trwać więcej niż trzy miesiące. Dodam, że tabletki brałam przez 3 czy 4 lata. Chcielibyśmy w sumie by w tym czasie na teście pojawiły się dwie kreski, jednak jeśli się nie pojawią zacznę znowu brać tabletki po trzy miesięcznej przerwie. I teraz pojawia się pytanie, jak duże są moje szanse, że w tym czasie dowiemy się iż będziemy rodzicami? Chcielibyśmy bardzo, wprawdzie to przyśpieszy nasz ślub, który jest zaplanowany na przyszly rok - sierpień, ale raczej to nas aż tak bardzo nie zmartwi. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 13:46   #34
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: Jakie prawdopodobieństwo ciąży? Jak to jest po odstawieniu tabletek?

prawdą jest że zajście w ciąze nie jest takie proste, ale po odstawieniu tabletek płodniośc się zwiększa (oczywiście nie od razu- organizm musi wrócić do równowagi)
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 14:00   #35
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Jakie prawdopodobieństwo ciąży? Jak to jest po odstawieniu tabletek?

niektorzy wpadaja podczas branie pigulek ,niektorzy nie uzywaj nic przez lata i nie maja dzieci , to ruletka ,nigdy nic nie wiadomo.
mozna zjasc od razu po odstawieniu ,mozna tez probowac kilka miesiecy .

jesli chcecie ,mozecie to doradzam cierpliwosc i nie myslenie o dziecku non stop bo to tez blokuje.

powodzenia
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 17:59   #36
Shanyah
Raczkowanie
 
Avatar Shanyah
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Mother Earth
Wiadomości: 145
Dot.: Jakie prawdopodobieństwo ciąży? Jak to jest po odstawieniu tabletek?

Szczerze mówiąc to po pierwsze ja bałabym się, żeby nie zrobić krzywdy dziecku.. wkońcu zdrowy (i wyregulowany hormonalnie) organizm matki to podstawa sukcesu. Ale o to trzeba by było zapytać specjalisty.
Ja również nie moge doczekać się macierzyństwa i marze o tym już od 5 lat, ale planujemy ślub w przyszłym roku i chociaż już szlak mnie trafia to dla swojego (i rodziców) spokoju pewnie jeszcze poczekamy z tym. Chyba Wy najlepiej wiecie jaką macie realną sytuacje i jakie warunki na przyjęcie dziecka na świat. No i kwestia zaplanowanego ślubu, a raczej ew. wesela - na jakim jest etapie przygotowań. Bo ciężko sie załatwia takie rzeczy na szybko.. Ja nie byłabym za takim rozwiązaniem sprawy, ale to oczywiście tylko Wasza decyzja
__________________

Są jeszcze matki kochające dzieci,
prawdziwi kapłani, szczerzy poeci,
Mądre księgi, otwarte dłonie- ubodzy w duchu i ogień wciąż płonie...
http://www.maska.eu
Shanyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 21:33   #37
bergamia
Rozeznanie
 
Avatar bergamia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 724
GG do bergamia
Dot.: Jakie prawdopodobieństwo ciąży? Jak to jest po odstawieniu tabletek?

Wiesz, ja przykładowo w pierwszym miesiącu po odstawieniu tabletek (a brałam łącznie chyba z 10 lat) miałam taką owulację, że myślałam, że oszaleję, miałam wrażenie, że jajniki prześcigiwały się w "produkcji" czułam to dokładnie(raz z jednej, raz z drugiej strony ból) a śluzu (sory za tak szczegółowy opis) miałam na litry
No, ale kazda z nas jest przecież inna, u mnie wystąpiła "płodność królicza" a u innych może być odwrotnie. Sama się przekonasz, życzę powodzenia
__________________
"Lata człowieka zaczynamy liczyć dopiero wtedy, kiedy w jego życiu nie liczy się nic prócz lat" Emerson

bergamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-26, 07:54   #38
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Jakie prawdopodobieństwo ciąży? Jak to jest po odstawieniu tabletek?

Cytat:
Napisane przez bergamia
Wiesz, ja przykładowo w pierwszym miesiącu po odstawieniu tabletek (a brałam łącznie chyba z 10 lat) miałam taką owulację, że myślałam, że oszaleję, miałam wrażenie, że jajniki prześcigiwały się w "produkcji" czułam to dokładnie(raz z jednej, raz z drugiej strony ból) a śluzu (sory za tak szczegółowy opis) miałam na litry
No, ale kazda z nas jest przecież inna, u mnie wystąpiła "płodność królicza" a u innych może być odwrotnie. Sama się przekonasz, życzę powodzenia
No właśnie swoja droga po odstawieniu tabletek leci ze mnie litrami tak jak ty to ujelas... nigdy jakos nie mialam z tym wiekszego problemu... ale teraz to masakra... a jakie mialas pierwsze objawy ciazy? i w jakim czasie od zaplodnienia... ja ostatnimi czasy czesto mam nudnosci, ale nie wymiotuje, rano, w poludnie, wieczorem, najczesciej w autobusach, w pracy... ale wydaje mi sie,ze to moze byc przez upaly,choc sama nie wiem...
bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 10:29   #39
AsiaW23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 11
Odstawinie tabletek a zajście w ciąże

Witam serdecznie! Przez pół roku brałam tabletki Yasmin i miesiac temu postanowilam z nich zrezygnowac i rozpoczac starania o dzidzie. Skonsultowałam to oczywiśćie uprzednio z lekarzem....Który zalecil starania natychmiast po odstawieniu, i dodatkowo kazał brac kwas foliowy. Oczywiscie caly miesiac nie proznowalismy a teraz czekam na misiaczke mam nadzieje ze sie udalo i okres nie przyjdzie Słyszalam opinie ze nalezy zawsze odczekac jakis czas po tabletkach ale moj Profesor powiedzil ze to jakis mit i ze najwieksza szansa jest w pierwszym miesiacu i nie ma zadnego zagrozenia dla dzidziusia gdyz sa to tabletki nowej generacji o bardzo malej zawartosci hormonow a i zwlekanie po tabletkach nie jest wskazane bo pozniej moze byc ciezej. Piszcie dziewczyny czy ktoras z was zaszla juz w pierwszym cyklu i jak tam wasze dzidzie i niech pisza rowniez te ktore tez teraz sa po odstawniu i pragna dzidziusia. Milo bedzie miec z wami kontakt !!! Piszcie piszcie buzki wielkie!!!
AsiaW23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 19:43   #40
Ametrin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 51
Dot.: Odstawinie tabletek a zajście w ciąże

Asiu ja zaszlam w ciaze dopiero po szesciu miesiacach staran, wtedy tabletki odstawilam w lutym a w ciazy bylam dopiero we wrzesniu. Po urodzeniu dzidziusia zaczelam zabezpieczac sie hormonalnym, dopochwowycm koleczkiem NuvaRing (jeszcze bardzo malo znane w PL) , po odstawieniu koleczka zaszlam w ciaze w pierwszym cyklu, ale niestety w dziesiatym tygdoniu poronilam nie chcialam robic zadnej przerwy i ponowne starania zaczelismy niemal od razu, a udalo sie znow dopiero po siedmiu misiacach. teraz jestem w osmym miesiacu ciazy i czekamy na upragniona coreczke
Ametrin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 20:17   #41
bergamia
Rozeznanie
 
Avatar bergamia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 724
GG do bergamia
Dot.: Jakie prawdopodobieństwo ciąży? Jak to jest po odstawieniu tabletek?

Cytat:
Napisane przez bassienkaw
No właśnie swoja droga po odstawieniu tabletek leci ze mnie litrami tak jak ty to ujelas... nigdy jakos nie mialam z tym wiekszego problemu... ale teraz to masakra... a jakie mialas pierwsze objawy ciazy? i w jakim czasie od zaplodnienia... ja ostatnimi czasy czesto mam nudnosci, ale nie wymiotuje, rano, w poludnie, wieczorem, najczesciej w autobusach, w pracy... ale wydaje mi sie,ze to moze byc przez upaly,choc sama nie wiem...
Fakt, przez te upały to mozna zwariować lato w mieście to masakra.
A wracając do tematu, ja we wczesnej ciązy, też nie wymiotowałam, ani razu, raz tylko tak mnie zemdliło, ze myślałam że sobie gdzieś....i szukałam miejsca, ale nic z tego nie zwymiotowałam, a tak poza tym to strasznie mi było rano niedobrze i słabiło mnie, ale tylko rano, jak już coś zjadłam było ok.No ale nie było to latem więc miałam czysty obraz A ile od zapłodnienia?? Hm, kurcze to dosyć dawno było i nie pamiętam dobrze, ale jakoś niedługo po, bo wtedy w październiku miałam ostatnią miesiączkę, a niedobrze mi było jak jeszcze ciepło było, więc musiało być niedługo...
__________________
"Lata człowieka zaczynamy liczyć dopiero wtedy, kiedy w jego życiu nie liczy się nic prócz lat" Emerson

bergamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-27, 09:38   #42
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Jakie prawdopodobieństwo ciąży? Jak to jest po odstawieniu tabletek?

dzisiaj ide po prostu po test ciazowy i jutro zrobie...
bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 19:14   #43
bergamia
Rozeznanie
 
Avatar bergamia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 724
GG do bergamia
Dot.: Jakie prawdopodobieństwo ciąży? Jak to jest po odstawieniu tabletek?

Cytat:
Napisane przez bassienkaw
dzisiaj ide po prostu po test ciazowy i jutro zrobie...
No właśnie, że też nie wpadłam na to to czekamy na wynik Pozdrawiam
__________________
"Lata człowieka zaczynamy liczyć dopiero wtedy, kiedy w jego życiu nie liczy się nic prócz lat" Emerson

bergamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 20:02   #44
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Jakie prawdopodobieństwo ciąży? Jak to jest po odstawieniu tabletek?

a czy po odstawieniu tabletek nie powinno sie poczekac pare miesiecy zanim sie zdecyduje na ciaze????
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 21:08   #45
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Jakie prawdopodobieństwo ciąży? Jak to jest po odstawieniu tabletek?

w sumie to powinno sie poczekac jakis czas... ale jak to jest z kobietami, ktore w trakcie branai tabletek jakims sposobem wpadaja... od moich 3 dobrych znajomych dzieci wlasnie tak zostaly poczete i urodzily sie zdrowe, sliczne i bez uszczerbkow zdrowotnych, dzieci skarby mysle,ze to nie jset regula...
bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 21:40   #46
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Jakie prawdopodobieństwo ciąży? Jak to jest po odstawieniu tabletek?

regula czy nie, trzeba to na pewno skonsultowac z ginekologiem.
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 22:08   #47
bergamia
Rozeznanie
 
Avatar bergamia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 724
GG do bergamia
Dot.: Jakie prawdopodobieństwo ciąży? Jak to jest po odstawieniu tabletek?

Cytat:
Napisane przez lilithin
regula czy nie, trzeba to na pewno skonsultowac z ginekologiem.
Hehe, a co jeśli na konsultację już za późno? Ja też mam znajomych, którzy nie odczekali (niechcący zresztą) i mają teraz śliczną zdrową córeczkę
Ale jasne,ze pytając lekarza będziemy spokojniejsze

A co tam u Ciebie Basienka?
__________________
"Lata człowieka zaczynamy liczyć dopiero wtedy, kiedy w jego życiu nie liczy się nic prócz lat" Emerson

bergamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 07:59   #48
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Jakie prawdopodobieństwo ciąży? Jak to jest po odstawieniu tabletek?

Test ciążowy - jedna kreska... niestety
bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 13:11   #49
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Question Brałam tabletki, a teraz chcę zajść w ciążę - jak się do tego zabrać?

Przez ostatnie 7,5 roku brałam tabletki antykoncepcyjne (Cilest). Właśnie skończyłam opakowanie. Chciałabym zajść w ciążę. Przerwę branie tabletek i co dalej? Zrobić jakieś badania? Ile czasu poczekać?
Z góry dziękuję za odpowiedź
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-02, 13:46   #50
redpanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: przyjemna
Wiadomości: 245
Dot.: Brałam tabletki, a teraz chcę zajść w ciążę - jak się do tego zabrać?

Porozmawiaj z ginekologiem. Ja slyszalam ze po odstawieniu tabletek trzeba odczekac pare miesiecy bo moze wystapic mnoga ciaza. Ginekolog powie Ci jak dlugo powinnas odczekac
__________________
Pozdrowionka
redpanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 15:18   #51
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Brałam tabletki, a teraz chcę zajść w ciążę - jak się do tego zabrać?

Lekarz Ci powie co robic dalej to jest sprawa indywidualna, watpie zebys ktos Ci mogl odpowiedziec tu rozsadnie
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 20:14   #52
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Brałam tabletki, a teraz chcę zajść w ciążę - jak się do tego zabrać?

hej musisz zrobic przerwe ze 3 miesiace ,to minimum.Zacznij brac kwas foliowy-to bardzo wazne.Jesli mialas jakies klopoty zdrowotne to zrob badania,krew, mocz itp.I idz do gina oczywiscie.
Zycze szczescia
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 20:58   #53
lulum
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 108
GG do lulum
Red face Dot.: Brałam tabletki, a teraz chcę zajść w ciążę - jak się do tego zabrać?

Ja brałam microgynon przez ok. 7lat i normalny okres po odstawieniu pojawil mi sie z 3 razy. od kwietnia nie mam wogóle.poszlam prywatie do ginekologa i ten sie zdziwil ze tak dlugo bez przerw bralam tabl anty. przepisal mi luteine na wywolanie miesiaczki ale poki co nic. jak to nie pomoze powiedzial ze przepisze mi estrogen. tez planuje zajsc w ciaze ale poki co nie zapowiada sie zeby to w najblizszym czasie przez te brak mesiaczki.
a co do odstawienia planowania. noralnie odstawiasz anty. zazywasz kwas foliowy i cieszysz sie sexem nie myslaco dzidziusiu.ponoc to działa.
ale ja narazie sie nie przekonalam. powodzenia
lulum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 21:36   #54
aga_mcz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10
Dot.: Brałam tabletki, a teraz chcę zajść w ciążę - jak się do tego zabrać?

Cześć ! Ja brałam 5 lat tabletki i też planowałam ciążę... poszłam do lekarza i... powiedział mi, ze teraz dawka hormonów w nich jest tak niska, że nie trzeba robić przerw.... nie zrobiłam... i po ich odstawieniu jakieś półtora tygodnia... zaszłam w ciążę... mam teraz słodkiego synka.. co prawda juz zaczyna pyskować ale spokojnie to nie wina pigułek tak ,że więc po odstawieniu tabletek mozesz śmiało zacząć starania...zresztą ,każdy ginekolog Ci powie ,ze po odstawieniu tych środków dużo łatwiej zajść w ciążę niz jakbyś ich nie brała. Powodzenia
aga_mcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 06:47   #55
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Brałam tabletki, a teraz chcę zajść w ciążę - jak się do tego zabrać?

Dzięki za wasze dopowiedzi Rzeczywiście - trzeba się wybrać do ginekologa. A co do tego kwasu foliowego... Wiele dziewczyn o nim mówi - dlaczego jest tak ważne by go brać?
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 07:26   #56
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Brałam tabletki, a teraz chcę zajść w ciążę - jak się do tego zabrać?

hej kwas foliowy,jest odpowiedzialny za prawidlowe zamnkniecie cewy nerwowej,i ogolnie za caly uklad nerwowy.Zacznij brac go juz teraz kosztuje ok5zl/na miesiac.Ponoc zapobiega tez poronieniu-ale to raczej bujda, mi nie pomogl
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 12:22   #57
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Brałam tabletki, a teraz chcę zajść w ciążę - jak się do tego zabrać?

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza
hej kwas foliowy,jest odpowiedzialny za prawidlowe zamnkniecie cewy nerwowej,i ogolnie za caly uklad nerwowy.Zacznij brac go juz teraz kosztuje ok5zl/na miesiac.
Acha... kupię i zacznę brać

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza
Ponoc zapobiega tez poronieniu-ale to raczej bujda, mi nie pomogl.
tak mi przykro ...
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 14:56   #58
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Brałam tabletki, a teraz chcę zajść w ciążę - jak się do tego zabrać?

Co nas nie zabije to nas wzmocni-tylko serce tak boli........
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 16:24   #59
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Brałam tabletki, a teraz chcę zajść w ciążę - jak się do tego zabrać?

ja slyszlaam ze po odstawieniu tabletek po prostu trzeba poczekac do naturalnej mc.. wtedy juz organizm wchodzi na swoje naturalne obroty i juz po mc okolo mozna sie starac chyba ze ktos bral jakies silne ciezkie hormony czy cos w tym stypu to wtedy moze przerwa wskazana jest dluzsza a teraz tabletki anty nowej generacji sa z tak mala dawka hormonow ze nie widze problemu
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 20:04   #60
lulum
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 108
GG do lulum
Dot.: Brałam tabletki, a teraz chcę zajść w ciążę - jak się do tego zabrać?

Maja79 zycze sukcesu w staraniu o dzidziusia
znajoma mowla mi jeszcze ze procz kwasu foliowego warto brac witemine E. Niby zazywajac ja jest wieksza sznas na szybszy pozytywny efekt, ale tak sie teraz zastanawiam czy to jest prawda...
zostawiam ten newsik dla Twojej wiadomosci moze sprobujesz z witamina E.

Pozwole zapytac czy normalnie miesiaczkujesz po odstawieniu tabletek anty? w konc bralas prawie tyle co ja 7 lat. bo u mnie jak wspominalam m-czka jest gosciem niezapowiedzianym i od kwietnia mnie nie odwiedziła mimo zazycia luteiny
ale mam takie wrazenie ze to nie luteiny ( progesteronu )mi brakuje a estrogenow. jak luteina nie zadzialala to kolej na nie. ale czas pokaze.
buziaki.
lulum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.