Kolorówka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-11, 21:40   #1351
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Ja wykończyłam juz drugi podkład mineralny ukrecony z bazy podkladowej i kolorystycznej. Poza tym mam zrobiłam sobie róż, dwa odcienie bronzera, rozświetlacz, i puder matujący. W sumie tylko tyle, bo pielęgnację zamawiam zwykle w ZSK.
megilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 14:42   #1352
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Dziewczyny, czy któraś z Was nie chciałaby się podzielić primerem Prelude Matte lub Kaolin Oil Control Matte? Kuszą mnie one już od dłuższego czasu, a jakoś mi nie po drodze z zamówieniem. Widziałam, że we wcześniejszych postach wspominałyście, że jesteście w posiadaniu tych produktów, więc może znalazłaby się dobra duszyczka, która upatrzyłaby sobie coś z mojego wątku wymiankowego i w zamian podzieliła się konkretną odsypką?Proooooszę
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 07:58   #1353
melka250
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 26
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Liczę na to że któraś z was tutaj zajrzy. Mam już bronzer, róż i rozświetlacz handmade, teraz przyszła kolej na podkład. Zależy mi na mocnym kryciu, dlatego pod uwagę wzięłam zestaw do cery tłustej lub bardzo tłustej i Pure Kaolin. Z tego co wyczytałam ten drugi może dać na mojej twarzy nieładny efekt, bo z natury mieszana obecnie jest przesuszona po kwasach i wolałabym uniknąć podkreślenia tego wszystkiego, co chcę ukryć. Nie musi też dawać płaskiego matu. Teraz tylko pytanie, czy skoro zależy mi wyłącznie na kryciu i trwałości, to może lepiej zamówić wersję do skory mieszanej i domówić osobno tlenek zwiększający krycie? Co wy na to?
melka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 09:45   #1354
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez melka250 Pokaż wiadomość
Liczę na to że któraś z was tutaj zajrzy. Mam już bronzer, róż i rozświetlacz handmade, teraz przyszła kolej na podkład. Zależy mi na mocnym kryciu, dlatego pod uwagę wzięłam zestaw do cery tłustej lub bardzo tłustej i Pure Kaolin. Z tego co wyczytałam ten drugi może dać na mojej twarzy nieładny efekt, bo z natury mieszana obecnie jest przesuszona po kwasach i wolałabym uniknąć podkreślenia tego wszystkiego, co chcę ukryć. Nie musi też dawać płaskiego matu. Teraz tylko pytanie, czy skoro zależy mi wyłącznie na kryciu i trwałości, to może lepiej zamówić wersję do skory mieszanej i domówić osobno tlenek zwiększający krycie? Co wy na to?
Na mój rozum więcej pigmentu powinno lepiej wzmocnić krycie. Ale najpierw powinnaś zastanowić się, czy naprawdę potrzebujesz tak mocnego krycia? Może lepiej wziąć podkład o ładnym wykończeniu a do tego korektor nanoisć tylko tam, gdzie trzeba.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 08:19   #1355
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

http://www.kolorowka.com/pl/p/Zestaw...ileen-13-g/109


mam cerę mieszana/ tłusta, skłonna do zapychania, nie lubie dużego krycia, dobry będzie ?
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-07, 12:13   #1356
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
http://www.kolorowka.com/pl/p/Zestaw...ileen-13-g/109


mam cerę mieszana/ tłusta, skłonna do zapychania, nie lubie dużego krycia, dobry będzie ?
To jest puder wykończeniowy z tego co widzę a nie podkład. Będzie prawie niewidoczny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-07, 13:03   #1357
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
To jest puder wykończeniowy z tego co widzę a nie podkład. Będzie prawie niewidoczny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Potwierdzam, co więcej on się nie nadaje do bardzo jasnej karnacji, pytałam kiedyś właścicielkę o ten puder i powiedziała, że przez zawartość glinek nie jest on zupełnie transparentny i przy bladej cerze lepiej wybrać coś innego. Szkoda dla mnie, bo skład ma świetny
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-29, 10:23   #1358
Justyna0203
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 17
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cześć dziewczyny Mam do odsprzedania pigmenty mineralne z kolorówki, nowe i otwarte, wszystkie w terminach ważności. Sprzedam w niższej cenie, ponieważ nie mam już na to czasu Mam też opakowania. Mam zdjęcia pigmentów Wyślę zainteresowanym. Oczywiście ceny niższe, bo zależy mi żeby się ich pozbyć przed przeprowadzką. Zapraszam!
Justyna0203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 10:51   #1359
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez Justyna0203 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Mam do odsprzedania pigmenty mineralne z kolorówki, nowe i otwarte, wszystkie w terminach ważności. Sprzedam w niższej cenie, ponieważ nie mam już na to czasu Mam też opakowania. Mam zdjęcia pigmentów Wyślę zainteresowanym. Oczywiście ceny niższe, bo zależy mi żeby się ich pozbyć przed przeprowadzką. Zapraszam!
Na wizażu prowadzenie sprzedaży jest zabronione, jedyna opcja to pojawić się w działach wymiankowych
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 08:56   #1360
Justyna0203
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 17
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Aaa ok, dziękuję za informację
Justyna0203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 21:04   #1361
rafal86
Raczkowanie
 
Avatar rafal86
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 99
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Jakby mi ktoś wytłumaczył, gdy piszą o nowym młynku 'musi być kupiony wyłącznie do tego celu' (tj ukręcenia podkładu). Oznacza, że tylko na ten 1 raz gdy kręcimy podkład, czy na przyszłość możemy go znowu użyć oczywiście tylko po to, by sobie go znowu ukręcić? Bo raczej nie chodziło im o to, że ma być to przeznaczenie jednorazowe. Jakoś mi to umknęło, nie wyjaśnili tego za dobrze, a wydaje mi się, że kupowanie młynka do każdego kręcenia byłoby nieopłacalne.
Pytam bo może sobie go kiedyś kupię, zawsze daję maciupkie ilości pigmentów i mi ręka odpada z tego żmudnego ucierania.
rafal86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-22, 21:19   #1362
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez rafal86 Pokaż wiadomość
Jakby mi ktoś wytłumaczył, gdy piszą o nowym młynku 'musi być kupiony wyłącznie do tego celu' (tj ukręcenia podkładu). Oznacza, że tylko na ten 1 raz gdy kręcimy podkład, czy na przyszłość możemy go znowu użyć oczywiście tylko po to, by sobie go znowu ukręcić? Bo raczej nie chodziło im o to, że ma być to przeznaczenie jednorazowe. Jakoś mi to umknęło, nie wyjaśnili tego za dobrze, a wydaje mi się, że kupowanie młynka do każdego kręcenia byłoby nieopłacalne.
Pytam bo może sobie go kiedyś kupię, zawsze daję maciupkie ilości pigmentów i mi ręka odpada z tego żmudnego ucierania.
pewnie chodzi o to, żeby był przeznaczony wyłącznie do celów kosmetycznych, a nie np. mielenia kawy czy innych rzeczy
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-29, 13:41   #1363
aga_300
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

nie słyszałam wcześniej o ty sklepie, dzięki dziewczyny za wątek!
aga_300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 22:47   #1364
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Dziewczęta, jeśli chcę znaaacznie ocieplić (zażółcić dosłownie) BB krem - powinnam zmieszać z nim Żółcień Żelazową czy Color Yellow Blend? Będę brała próbkę na początek ale nie wiem, który wybór będzie lepszy

Color Yellow Blend posiada oprócz czystej żółcieni żelazowej jeszcze mikę i stearynian magnezu, więc mniej żółci?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-17, 16:05   #1365
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Kolorówka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Czy któraś z was używała tych brokatów ze strony? Cena kusi, szczególnie w porównaniu z inglotem
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-18, 16:18   #1366
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Dziewczęta, jeśli chcę znaaacznie ocieplić (zażółcić dosłownie) BB krem - powinnam zmieszać z nim Żółcień Żelazową czy Color Yellow Blend? Będę brała próbkę na początek ale nie wiem, który wybór będzie lepszy

Color Yellow Blend posiada oprócz czystej żółcieni żelazowej jeszcze mikę i stearynian magnezu, więc mniej żółci?
Color Blendy są sformułowane tak, żeby można je po prostu mieszać z innymi kosmetykami, chociaż głównie chyba z myślą o sypkich (w torebce strunowej).
Żółcień żelazowa to czysty pigment, ale czyste pigmenty wg zaleceń sklepu powinno się mieszać już za pomocą odpowiednich narzędzi (moździerz albo młynek).

O intensywność koloru się nie martw, Color Blend Yellow bardzo mocno żółci. Trzeba bardzo ostrożnie dodawać malutkie ilości.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 16:40   #1367
Avenna
Raczkowanie
 
Avatar Avenna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 51
Dot.: Kolorówka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

hej, pewnie tak nie można i nakrzyczycie ale ja bym chętnie odkupiła pigmenty z kolorówki. odsypki znaczy.
nawet małe.
w woreczkach, przez allegro na przykład.

proszę mi pisać
Avenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 20:58   #1368
Avenna
Raczkowanie
 
Avatar Avenna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 51
Dot.: Kolorówka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

a może ktoś miałby pomysł, jak ukręcić TKB Matte Texture Base for Eyes?

wiem, że byłoby wygodniej kupić próbkę, ale zwyczajnie mam w domu za dużo półproduktów...trzeba na coś wykorzystać. skład jest taki:

Mica
Titanium Dioxide
Magnesium Stearate

czyli, jakbym dała mikę mat 2 objętości i po jednej reszty, to mogłoby ładnie zadziałać? myślicie?
Avenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-05, 20:53   #1369
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Kolorówka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Szukam z kolorówki czegoś fajnego do utrwalenia makijażu. Sporo osób poleca tu krzemionkę, która na długo matuje. Sęk w tym, że mi nie zależy na macie, a raczej takim satynowym utrwaleniu. Pudry, które mam na mice, na początku daja taki efekt, ale po 2 godzinach makijaż wygląda nieświeżo, a ja właśnie chciałabym, żeby jak najdłużej wyglądał tak, jakbym go dopiero zrobiła.
Czy coś z oferty kolorówki da taki efekt? Albo czy ma sens mieszanie krzemionki z tym ronasphere?
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-06, 17:42   #1370
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Kolorówka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

a velvet spheres? to mika powlekana krzemionka
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-06, 21:14   #1371
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Kolorówka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Witajcie chce sobie zamówić te serum depigmentacyjne z kwasami PHA i kwasem kojowym polecacie ?
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-07, 17:59   #1372
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Kolorówka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Witajcie chce sobie zamówić te serum depigmentacyjne z kwasami PHA i kwasem kojowym polecacie ?
Podłączam się do pytania, przydałoby się coś na te moje przebarwienia
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-08, 11:44   #1373
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kolorówka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Chciałabym coś doradzić, ale sama się zmagam

Skinoren, Acne Derm mnie nie ruszają.

Kręciłam kiedyś DIY serum na hydrolacie różanym z glukonolaktonem, kwasem kojowym, glukozydem ketonu malinowego, arbutyną, witaminą B3, olejkiem cytrrynowym + innymi (kwas hialuronowy, d-panthenol, ekstrakt z papai, ekstrakt z lukrecji, ekstrakt z zielonej herbaty) - koszt półproduktów bez komentarza, efektów brak.

Przez długi czas dodawałam niacynamidu do hydrolatu, efektów brak.

Przez 8 miesięcy używałam duetu serum rozjaśniające EXTRA + krem azelo/bha z Biochemii Urody, efektów brak, udokumentowane TUTAJ

Po ok. 13-14 peelingach kwasem migdałowym+kojowym 40% pH 1.9 (Biocosmetics) jest ciut lepiej, ale bez szału. Teraz dodatkowo włączyłam retinol (LIQ CR) oraz witaminę C (LIQ CC) i zobaczymy.

Ale ogólnie opadam z sił
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 13:30   #1374
niemodna30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 17
Dot.: Kolorówka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Dziewczyny, jesteście bardziej doświadczone jeśli chodzi o asortyment z kolorówki, więc mam parę pytań o "wzbogacenie" gotowego podkładu mineralnego.
Aktualnie używam podkładu mineralnego z neauty minerals. Ładnie wygląda na buzi a kolor dobrałam wręcz idealnie. Problem w tym, że mógłby trochę bardziej matowić twarz (dość szybko zaczyna się świecić) i być trwalszy (niestety podczas większych upałów mam wrażenie, że... znika?). Trafiłam na sklep "kolorówka" i pomyślałam, że mogłabym mój podkład nieco "podrasować" jakimiś ich półproduktami. Cel - większe matowienie i większa trwałość pudru bez zmiany odcienia podkładu. Myślałam o krzemionce (jeśli chodzi o zwiększenie matu) i np. mikrosfery silikonowe by wydłużyć ogólną trwałość makijażu... Ale już sama nie wiem? Czy nie zmienią odcienia podkładu? To dobry pomysł? A może coś innego byłoby lepiej? Sama nie wiem... Doradzicie coś? I podkreślę - nie chcę by odcień podkładu zmienił odcień po dodaniu czegoś (np. został rozbielony).
No i w jakiej proporcji dodać?
niemodna30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 13:42   #1375
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kolorówka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Nie mieszaj podkładu. Krzemionkę polecam, ale jako baza pod podkład w problematycznej strefie lub pod i na podkład
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 14:30   #1376
niemodna30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 17
Dot.: Kolorówka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Myślisz, że "dosypanie" czegoś popsuje mi podkład? Kurczę w sumie krzemionka+mikrosfery na lub pod podkład też może być niezłym rozwiązaniem, nie myślałam o tym w ten sposób A czy używałaś tej krzemionki? Ona nie bieli prawda? A te mikrosfery?
niemodna30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 15:14   #1377
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kolorówka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Miałam różne krzemionki (z różnych sklepów) i raczej nie bieliły. Trzeba tylko minimalnie ją kłaść, bo silnie matuje. Mikro nie miałam nigdy.



Nie mieszałabym bo stracisz na kryciu itp. Stosuj jak puder krzemionkę i jako bazę, będzie ok. Tego jestem pewna Fajny minerał.
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-24, 18:40   #1378
blue_lotus
Przyczajenie
 
Avatar blue_lotus
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 22
Dot.: Kolorówka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cześć,
macie jakieś doświadczenia z primerami z kolorówki?
blue_lotus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-25, 09:01   #1379
Sheenaz24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 12
Dot.: Kolorówka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Ja mam primer Redness Correction i faktycznie optycznie LEKKO niweluje zaczerwienienia i wygładza twarz, ale jak dla mnie nie wpływa za bardzo na przedłużenie trwałości makijażu mineralnego, raczej bez różnicy czy go użyję czy nie
Sheenaz24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-14, 09:18   #1380
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
http://www.kolorowka.com/pl/p/Zestaw...ileen-13-g/109


mam cerę mieszana/ tłusta, skłonna do zapychania, nie lubie dużego krycia, dobry będzie ?
zamówiłam ten puder i nie wiem co się dzieje ale jakiś składnik mnie mega zapycha


oczywiście musiałam te domówic glinke beżową, bo puder okazał się bardzo jasny - za jasny na lato... ale to mały problem..


cos mnie zapycha i nie wiem który z tych składników




a... i zawsze zamawiałam u nich krzemionke sferyczna , która była dla mnie idealna ... teraz cos pokombinowali i krzemionki już sa jakies inne
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-15 13:23:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:19.