Dotacje, dofinansowanie, fundusze unijne - z PUP, UE etc. - ZBIORCZY - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-20, 09:59   #301
Prisha
Rozeznanie
 
Avatar Prisha
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: moje własne niebo (i Jego)
Wiadomości: 502
Dot.: dotacje unijne - kobietom łatwiej?

tematów o dotacjach unijnych i innych formach wsparcia kobiet na wizażu jest już kilka
__________________

Prisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 13:31   #302
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: dotacje unijne- jakie mam opcje?

Dzięki dziewczyny wiem, że z opóźnieniem, ale dzięki wielkie
__________________
https://www.facebook.com/ICONYcompl
http://blog.icony.com.pl/

Whatever works for you!
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 12:01   #303
Fara25
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 314
Dot.: dotacje unijne- jakie mam opcje?

Mój brat miał podobnie. Dostał najpierw z PUP a później z UE.
Fara25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 12:09   #304
paraqua
Raczkowanie
 
Avatar paraqua
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: sprzed laptopa
Wiadomości: 300
Dot.: dotacje unijne- jakie mam opcje?

jak wyzej sa dotacje z uni. ale co do skladek to niestety bedziesz musiala placic pelne skladki, tzn, nie bedzie cie obowiazywal nizszy zus. bo musialo by minac 5 lat od ostatniej dzialalnosci.
paraqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 17:22   #305
Dosiaczek 7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 260
Dot.: dofinansowanie z UP, start własnej działaności- pytania

Mam takie pytanie. Chciałabym zlożyć wniosek do UP o dofinansowanie na rozwój portalu internetowego. Nie mam jednak dwóch żyrantów. Posiadam jednak nieruchomość. Czy to może być zabezpieczeniem zamiast żyrantów?
Dosiaczek 7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 22:27   #306
Ariene
Raczkowanie
 
Avatar Ariene
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 255
Dot.: dotacje unijne- jakie mam opcje?

Szukając opcji na dotację proponuję rozsądek i uwagę, a dlaczego, możecie przeczytać tutaj:
http://www.dodajoszusta.pl/historia/...unijnych.html/

Link umieszczam z nadzieją, że kolejne osoby nie dadzą się nabrać na ten banalnie prosty i jakże skuteczny pomysł.
Jeżeli możecie, podeślijcie to dalej, bo milczenie jest naszym wrogiem.

Obecnie na śląsku jest czas do końca grudnia na otrzymanie dotacji (czy też złożenie wniosku), co firma krzak skrzętnie wykorzystuje w swoim wielkim oszustwie.
Kolejni nieświadomi dają się na to nabierać...

Uważajcie, bo chętnych na Wasze pieniądze nie brakuje...
Ariene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 12:25   #307
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 477
Dotacje z UE dla osob 50+

Kompletnie się na tym nie znam, a chciałabym komuś pomóc

Doradca zawodowy w UP niestety nie wykazał się fachowością i jedyne co zrobił to wręczył plik broszur z programami ale wszelkie przeznaczone były albo dla kobiet, albo dla osób do 30 roku życia itp itd.

Jeżeli ktoś wie gdzie osoba(mężczyzna) po 50 mogłaby szukać dofinansowania ( nie dla rozwoju rolnictwa) to byłabym wdzięczna za wszelkie wskazówki.
__________________
Nie możesz zmienić wszystkiego.
Możesz za to zmienić jedną, małą rzecz.
I tak to działa.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-05, 21:36   #308
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Dotacje z UE dla osob 50+

Swego czasu w moim UP był program 50+ (interesował się tym moj Tata). Info było na korytarzach (plakaty), na stronie www + w info w danym pokoju.

Co jakiś czas u mnie sa rozne programy, trzeba sprawdzac stronę i wychwytywac jaki w danym momencie jest konkurs.
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 20:16   #309
Molowa nutka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 142
Dotacje z UP - umowa o dzieło

Nie wiecie może czy jak ktoś był zarejestrowany jako bezrobotny i w tym czasie miał umowę o dzieło, nie poinformował o tym UP i chce złożyć wniosek o dotacje z Urzędy Pracy, to... UP może dowiedzieć się o wszystkim? Czy lepiej w takiej sytuacji nie składać wniosku, aby nie prowokować losu? Był ktoś w takiej sytuacji?
Molowa nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 20:30   #310
Nastqa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 69
Dofinansowanie z Urzędu Pracy - zwalnia z ZUSU?

Hej
Chciałabym złożyć wniosek do UP o dofinansowanie na założenie działalności gospodarczej. Zastanawiam się czy dofinansowanie polega też na tym, że przez 6 miesięcy nie płaci się ZUSu? Nie mogę nigdzie nic o tym znaleźć...
I czy słyszałyście coś o wsparciu pomostowym - zwolnienie z zusu i dopłacanie do czynszu przez pół roku? Czy z UP takie wsparcie daje?
Nastqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 09:25   #311
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Dofinansowanie z Urzędu Pracy - zwalnia z ZUSU?

Cytat:
Napisane przez Nastqa Pokaż wiadomość
Hej
Chciałabym złożyć wniosek do UP o dofinansowanie na założenie działalności gospodarczej. Zastanawiam się czy dofinansowanie polega też na tym, że przez 6 miesięcy nie płaci się ZUSu? Nie mogę nigdzie nic o tym znaleźć...
I czy słyszałyście coś o wsparciu pomostowym - zwolnienie z zusu i dopłacanie do czynszu przez pół roku? Czy z UP takie wsparcie daje?
płaci się zus mniejszy i przez 2 lata a nie 6 m-cy.

a pomostowe to z unii a nie z up.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 20:57   #312
fiolkowa krolewna
Zakorzenienie
 
Avatar fiolkowa krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 774
Dot.: Dotacje z UP - umowa o dzieło

Pracuję w Up. Lepiej takie sytuacje zgłaszać... Możesz mieć później problemy. Pójdziesz do urzędu... zgłosisz ze mialas umowe o dzielo , decyzje o wykresleniu za niestawiennictwo sie uchyli, i bedzie ze za prace zostalas wykreslona z ewidencji. Zadnych problemow z tego nie bedzie.. a jesli calkiem zataisz moze byc gorzej.

Pozdrawiam
__________________
Pamiętaj - Daj sobie czas. Efekty zawsze się pojawią.

MOTIVATION
fiolkowa krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 17:52   #313
Dosiaczek 7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 260
Dot.: Dotacje z UP - umowa o dzieło

Cytat:
Napisane przez fiolkowa krolewna Pokaż wiadomość
Pracuję w Up. Lepiej takie sytuacje zgłaszać... Możesz mieć później problemy. Pójdziesz do urzędu... zgłosisz ze mialas umowe o dzielo , decyzje o wykresleniu za niestawiennictwo sie uchyli, i bedzie ze za prace zostalas wykreslona z ewidencji. Zadnych problemow z tego nie bedzie.. a jesli calkiem zataisz moze byc gorzej.

Pozdrawiam
A jeśli np. ostatnie 2 lata miałam umowę o dzieło i nie zgłosiłam w UP? Ale dopiero od kilku miesięcy wiem, że nie można być zarejstrowanym w UP jeśli ma się umowę o dzieło. Mogłabym powiedzieć, że byłam nieświadoma, ale z drugiej strony ja kilka miesięcy temu w UP się pytałam czy można mieć taką umowę będąc bezrobotną. To co powiedzieć? Ja od marca zakłądam działalność gospodarczą. W lutym jeszcze będę miała tę umowę.
Mogłabyś mi powiedzieć co może grozić za taką umowę i czy często UP takie sprawy wychodzą i w jaki sposób? Gdybym wiedziała od początku to bym nie zawierała żadnej umowy.

Edytowane przez Dosiaczek 7
Czas edycji: 2012-01-10 o 17:56
Dosiaczek 7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 19:24   #314
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 246
Dot.: Dofinansowanie z Urzędu Pracy - zwalnia z ZUSU?

Cytat:
płaci się zus mniejszy i przez 2 lata a nie 6 m-cy.
Dokładnie I po 2 latach masz już normalny ZUS.

Na tą chwilę wynosi to:
- społeczne- 123,24 zł
- zdrowotne-243, 39zł

Pieniądze należy przelać na konto ZUS do 10-tego każdego miesiąca.
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 11:27   #315
moncia25
Raczkowanie
 
Avatar moncia25
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: przemysl
Wiadomości: 345
Dotacje na salon kosmetyczny z PUP

Dziewczyny może macie już jakieś doświadczenie w zakładaniu własnej działalności i dotacji z PUP??

Staram się o dotację na otwarcie i prowadzenie Gabinetu kosmetycznego w kwocie ok 20000, mam już wynajęty lokal i 5 tys własnego wkładu, wykształcenie i doświadczenie, pomysły i prawie 100% pewność że biznes się rozkręci,
jednak nie mogę sobie poradzić z wypełnieniem głupiego wniosku o dotację, niestety nie znam nikogo kto mógłby pomóc, a bez prawidłowo wypełnionego mogę tylko pomarzyć o dotacji, a za wynajęcie lokalu i kaucję już musiałam zapłacić, a szkoda byłoby gdyby nic z tego nie wyszło

Dlatego proszę Was bardzo jeżeli mogłybyście doradzić cokolwiek - każda pomoc jest dla mnie bezcenna, wiem że może wydawać się to śmieszne że nie potrafię wypełnić wniosku, a chcę prowadzić działalność, sama tego nie pojmuję, jednak nie daję rady sobie z tą biurokracją

POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
168, 27 lat

65 - 64 - 63 - 62- 61,5 - 61 - 60- 59 - 58 - 57 -56
moncia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 11:46   #316
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Dotacje na salon kosmetyczny z PUP

Cytat:
Napisane przez moncia25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny może macie już jakieś doświadczenie w zakładaniu własnej działalności i dotacji z PUP??

Staram się o dotację na otwarcie i prowadzenie Gabinetu kosmetycznego w kwocie ok 20000, mam już wynajęty lokal i 5 tys własnego wkładu, wykształcenie i doświadczenie, pomysły i prawie 100% pewność że biznes się rozkręci,
jednak nie mogę sobie poradzić z wypełnieniem głupiego wniosku o dotację, niestety nie znam nikogo kto mógłby pomóc, a bez prawidłowo wypełnionego mogę tylko pomarzyć o dotacji, a za wynajęcie lokalu i kaucję już musiałam zapłacić, a szkoda byłoby gdyby nic z tego nie wyszło

Dlatego proszę Was bardzo jeżeli mogłybyście doradzić cokolwiek - każda pomoc jest dla mnie bezcenna, wiem że może wydawać się to śmieszne że nie potrafię wypełnić wniosku, a chcę prowadzić działalność, sama tego nie pojmuję, jednak nie daję rady sobie z tą biurokracją

POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!
czyli co, mamy ci napisać wniosek?
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 12:11   #317
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Dotacje na salon kosmetyczny z PUP

Są firmy, które piszą takie wnioski. Zapłacisz im a oni ci wniosek napiszą. Czyli działalność już masz otwartą a dopiero myślisz o dotacji.
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 12:32   #318
moncia25
Raczkowanie
 
Avatar moncia25
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: przemysl
Wiadomości: 345
Dot.: Dotacje na salon kosmetyczny z PUP

na razie mam tylko lokal, i staram się o dotację. Myślałam wcześniej o takiej firmie, ale nie wyobrażam sobie jak ma napisać taki wniosek, bo nie zna miasta, rynku itd.
Czytałam też że są takie firmy sprzedające sprzęt, a w zamian za napisanie wniosku należy zaopatrzeć się u nich, ale ja nie chciałam zaopatrywać się u jednego dostawcy, a już we wniosku muszę opisać sprzęt i cenę- nie wiem czy musi być wyszczególniona marka i firma u której planuję zrobić ten zakup
__________________
168, 27 lat

65 - 64 - 63 - 62- 61,5 - 61 - 60- 59 - 58 - 57 -56
moncia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 12:37   #319
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Dotacje na salon kosmetyczny z PUP

Cytat:
Napisane przez moncia25 Pokaż wiadomość
na razie mam tylko lokal, i staram się o dotację. Myślałam wcześniej o takiej firmie, ale nie wyobrażam sobie jak ma napisać taki wniosek, bo nie zna miasta, rynku itd.
Czytałam też że są takie firmy sprzedające sprzęt, a w zamian za napisanie wniosku należy zaopatrzeć się u nich, ale ja nie chciałam zaopatrywać się u jednego dostawcy, a już we wniosku muszę opisać sprzęt i cenę- nie wiem czy musi być wyszczególniona marka i firma u której planuję zrobić ten zakup
doradca z up nic ci nie doradził?
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-21, 12:52   #320
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Dotacje na salon kosmetyczny z PUP

Są firmy, które prowadzą działalność, polegającą na pisaniu wniosków unijnych o dotacje, wniosków do up. Uderz do takiej. Pewnie we wniosku oprócz wyszczególnienia co kupisz za otrzymaną dotacje musisz jeszcze oszacować przewidywane przychody i koszty miesięczne.
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 14:43   #321
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Dotacje na salon kosmetyczny z PUP

Cytat:
Napisane przez moncia25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny może macie już jakieś doświadczenie w zakładaniu własnej działalności i dotacji z PUP??

Staram się o dotację na otwarcie i prowadzenie Gabinetu kosmetycznego w kwocie ok 20000, mam już wynajęty lokal i 5 tys własnego wkładu, wykształcenie i doświadczenie, pomysły i prawie 100% pewność że biznes się rozkręci,
jednak nie mogę sobie poradzić z wypełnieniem głupiego wniosku o dotację, niestety nie znam nikogo kto mógłby pomóc, a bez prawidłowo wypełnionego mogę tylko pomarzyć o dotacji, a za wynajęcie lokalu i kaucję już musiałam zapłacić, a szkoda byłoby gdyby nic z tego nie wyszło

Dlatego proszę Was bardzo jeżeli mogłybyście doradzić cokolwiek - każda pomoc jest dla mnie bezcenna, wiem że może wydawać się to śmieszne że nie potrafię wypełnić wniosku, a chcę prowadzić działalność, sama tego nie pojmuję, jednak nie daję rady sobie z tą biurokracją

POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!
Co do wniosku to Ci nie pomogę, ale chyba mało zorientowana jesteś.
MAKSYMALNA kwota dofinansowania przez PUP to 5 średnich wynagrodzeń, czyli maksymalnie 15 tysięcy złotych.

Poza tym nie wiem, czy wiesz, że musisz przynajmniej rok ten biznes prowadzić, bo inaczej będziesz musiała oddać pieniądze.
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko

Edytowane przez khloe
Czas edycji: 2012-02-21 o 14:44
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 15:30   #322
moncia25
Raczkowanie
 
Avatar moncia25
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: przemysl
Wiadomości: 345
Dot.: Dotacje na salon kosmetyczny z PUP

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;32448504]doradca z up nic ci nie doradził?[/QUOTE]

Nic, mam wrażenie że Oni pospadali z księżyca, albo mają za zadanie zniechęcać a nie pomagać, Byłam już u dwóch, jutro też pójdę i tym razem postaram się porozmawiać z kierowniczką, może będzie bardziej zorientowana niż koledzy...

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Co do wniosku to Ci nie pomogę, ale chyba mało zorientowana jesteś.
MAKSYMALNA kwota dofinansowania przez PUP to 5 średnich wynagrodzeń, czyli maksymalnie 15 tysięcy złotych.

Poza tym nie wiem, czy wiesz, że musisz przynajmniej rok ten biznes prowadzić, bo inaczej będziesz musiała oddać pieniądze.

możliwa do uzyskania kwota dotacji z Urzędu Pracy zamknie się w przedziale: 13644 zł - 20496 zł., i jest to maksymalnie 6 średnich wynagrodzeń.

DZIĘKI ZA TAKIE ZORIENTOWANIE.
__________________
168, 27 lat

65 - 64 - 63 - 62- 61,5 - 61 - 60- 59 - 58 - 57 -56
moncia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 18:18   #323
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 246
Dot.: Dotacje na salon kosmetyczny z PUP

Cytat:
Co do wniosku to Ci nie pomogę, ale chyba mało zorientowana jesteś.
MAKSYMALNA kwota dofinansowania przez PUP to 5 średnich wynagrodzeń, czyli maksymalnie 15 tysięcy złotych.
Bzdura, a ja wytłumaczysz fakt, że w moim PUP jest dokładnie max 18 tyś zł? W innym 16 tyś, a u Ciebie 15 tyś?

Odnośnie dotacji, dostał ją mój chłop. Wniosek do łatwych nie należał, ale wypełnialiśmy go sami i daliśmy radę. Decyzja była po 2 tyg, potem szkolenie, zakładanie firmy itd.

Teraz wiem, że wnioski się zmieniły, bo u mnie wprowadzili dodatkowo biznes plan i z tym jest dopiero zabawy, ale można to ogarnąć. Koleżanka teraz się stara o dotację, wniosek składała w czwartek, zobaczymy. Miała już biznes plan, ale jakoś wspólnymi siłami można to pokonać.

Nie masz czasu, chęci, pomysłu- oddaj to firmie, która się tym zajmuje. Zrobią, jak zapłacisz i nawet dopasują to pod twój region. Osobiście szkoda byłoby mi pieniędzy, aby komuś płacić, ale ja jestem osobą, która wie co zrobi sobie sama to ma. Pieniądze przydają Ci się na założenie firmy. Dochód jest, dochodu nie ma, a miesięcznie trzeba za ZUS płacić- ponad 350zł i nie ma zmiłuj się
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 16:19   #324
elektrownia atomowa
Wtajemniczenie
 
Avatar elektrownia atomowa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: :-)
Wiadomości: 2 834
GG do elektrownia atomowa
Dotacje dla firmy już istniejącej...

Kochani, założyłam własny sklepik i bardzo zależy mi na informacji dotyczącej dofinansowania firm juz istniejących. Zależy mi na informacjach z ,,pierwszej ręki", ponieważ w internecie są wiadomości bardzo ogólnikowe.
Może ktoś starał się o takie dofinansowanie? Ktoś wie gdzie, co i jak?
Z góry baaaardzo dziękuję za wszystkie nawet najdrobniejsze rady. Pozdrawiam.
__________________
Wymienię
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=973916
elektrownia atomowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 16:40   #325
mobi87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 107
Dot.: Dotacje dla firmy już istniejącej...

Elektrownia a na co chciałabyś przeznaczyć dotację ? zatrudnienie nowego pracownika, nowe wyposażenie itd? napisz z jakiego województwa jesteś?
Generalnie jeżeli chodzi o dofinansowanie dla firm to radzę wejść na stronę RPO twojego województwa i zobaczyć na co jest nabór, ewentualnie jeszcze strona PARP.
mobi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 12:54   #326
elektrownia atomowa
Wtajemniczenie
 
Avatar elektrownia atomowa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: :-)
Wiadomości: 2 834
GG do elektrownia atomowa
Dot.: Dotacje dla firmy już istniejącej...

najbardziej zależy mi na doposażeniu sklepu. To mały sklepik z odzieżą. Z czasem pewnie będę musiała zatrudnić kogoś , bo sama nie dam z tym wszystkim rady.
Nie mam absolutnie pojęcia gdzie szukać informacji na ten temat, na czym to polega, kto dostaje dotacje, ile i jakie mam szanse na dotacje. w internecie są wiadomości bardzo ogólne.

Jestem z mazowieckiego- Radom
__________________
Wymienię
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=973916
elektrownia atomowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 22:17   #327
anetaaa30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dotacje na salon kosmetyczny z PUP

Ja dostałam w tamtym roku dotacje na salon fryzjerski w wysokości 40 tyś złotych . Najlepiej zgłosić się do jakiejść firmy która zajmuje się tym profesjonalnie . To jest adres firmy, która pisała mój wniosek biznes-consult.pl . Podchodzą do sprawy profesjonalnie i cenowo też bardzo atrakcyjnie w porównaniu z innym tego typu firmami . Wstępna konsultacja jest bezpłatna , płacisz dopiero gdy zdecydujesz się na podpisania umowy także jest to bardzo wygodne , zawsze można zadzwonić i dowiedzieć się jaki są opcje , tracisz tylko troche czasu i pieniadze za telefon . O i mają w zespole ekonomiste i prawnika także można rozwiać wszytskie wątpliwosci .
Pozdrawiam
anetaaa30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 18:02   #328
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 246
Dot.: Dotacje na salon kosmetyczny z PUP

Cytat:
Napisane przez anetaaa30 Pokaż wiadomość
Ja dostałam w tamtym roku dotacje na salon fryzjerski w wysokości 40 tyś złotych . Najlepiej zgłosić się do jakiejść firmy która zajmuje się tym profesjonalnie . To jest adres firmy, która pisała mój wniosek biznes-consult.pl . Podchodzą do sprawy profesjonalnie i cenowo też bardzo atrakcyjnie w porównaniu z innym tego typu firmami . Wstępna konsultacja jest bezpłatna , płacisz dopiero gdy zdecydujesz się na podpisania umowy także jest to bardzo wygodne , zawsze można zadzwonić i dowiedzieć się jaki są opcje , tracisz tylko troche czasu i pieniadze za telefon . O i mają w zespole ekonomiste i prawnika także można rozwiać wszytskie wątpliwosci .
Pozdrawiam
Taka kwota, to nie z PUP, a z WUP, gdzie jest zazwyczaj konkurs biznes planów. Poza tym stronka podana przez ciebie nie chodzi i pachnie mi tu reklamą
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 21:58   #329
naidirem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 11
Dofinansowanie - stroje dla zespołu tanecznego

Witam
Od ponad roku prowadzę zespół tańca nowoczesnego w mojej miejscowości. Składa się on z około 70 dzieci. ( 3 grupy). Jest to zespół działąjący orzy Ośrodku Kultury. Teraz udało mi się zamówić koszulki dla dzieci i zasponsorował nam to Ośrodek Kultury. Z tym, że choreografii jest coraz więcej i wiadomo, że przydało by się więcej stroi.

Czy orientujecie się czy istnieje opcja jakiegoś dofinansowania na takie stroje? Ze sponsorami na razie może być problem, ale próbować będę na pewno. Ale chodzi mi raczej o jakieś organizacje itd.

PS. Dzieci same kupiły sobie już buty (zamawiałam im na allegro i mają takie same) i skarpetki.


Czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam
naidirem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 21:59   #330
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Dotacje dla firmy już istniejącej...

Poszukaj informacji o funduszach rozwoju regionalnego (forma korzystnie oprocentowanej pożyczki), projekt Jeremie. Ewentualnie możesz wziąć kredyt w banku na firmę, bodajże to kredyt inwestycyjny, ale o to popytaj się doradcy bankowego
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-26 23:32:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:53.